banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 11:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 06:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
BeckaSkola je napisao:
Пеле Мали je napisao:
мени овај бурсаћ дјелује као фејк профил, прегледао сам му твитер сад.. ово је нечији успутни налог

Nazalost stvaran je. Kad sam ga vidio Mektiru sa Puhalom i Susnicom, sve za istim stolom, nije mi bilo dobro.

Nista, za nadati se da ce ga neko naci u mraku...

ovo kao početak nekog dobrog vica, ulaze bursać, sušnica i puhalo u kafanu

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 06:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
i vrati ih arsena sa vrata jer je lokal pun(a u stvari je poluprazan) i jer su pičke prodane

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 07:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Alky, drži se roastovanja, nemoj izmišljati viceve

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
chils je napisao:
Tek da prijavim da ima i kontra
Volim Bursaca volim Ivancica volim Dezulovica volim Pancica volim Bazdulja volim Velickovica i sve koji djonom tuku
Volio sam i Smoju I Tirketa i Semnjanovica...


Како један Тирке иде са овим говнарима?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Ja stvarno ne kontam sta se vi tu sad snebivate oko ovog Bursaca...ima lik svoje vidjenje stvari...kakve sve gluposti iskacu po netu on se da i procitat...kad bi to bili najgori tekstovi na koje se naidje mediji bi bili ko bombona....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne znam za druge, ali ja tesko da se mogu snebivati na njegove tekstove (ali i slicne). Prije bi se mogao sprdati i to samo ako mi se da :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 09 Avg 2016, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Frisky_Dingo je napisao:
BeckaSkola je napisao:
Пеле Мали je napisao:
мени овај бурсаћ дјелује као фејк профил, прегледао сам му твитер сад.. ово је нечији успутни налог

Nazalost stvaran je. Kad sam ga vidio Mektiru sa Puhalom i Susnicom, sve za istim stolom, nije mi bilo dobro.

Nista, za nadati se da ce ga neko naci u mraku...


zašto u mraku. po danu se bolje vidi 8)

ko je susnica? da nije neka buka starleta. (sad će bečka punu biografiju)

btw. biserko nastavlja da se drogira http://www.6yka.com/novost/111061/draga ... nac-srbije


Ako se sta desi ovom Bursacu bit ce interesantno.....ovi postovi su "legenda" nebi trebalo da nestanu!!! :wink:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 10 Avg 2016, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
aha, znači ti bi da organizuješ neku sačekušu, pa da nas uvališ. hm...zanimljiva ideja, ali ja (ako ovo bude čitala policija) nisam učestvovao u toj raboti.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 10 Avg 2016, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Frisky_Dingo je napisao:
aha, znači ti bi da organizuješ neku sačekušu, pa da nas uvališ. hm...zanimljiva ideja, ali ja (ako ovo bude čitala policija) nisam učestvovao u toj raboti.


Ma sta te briga ne se brinut, pa niko nezna za ovo!!! :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 10 Avg 2016, 14:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
čuj imao kraj sebe AK 47,prije M70AB ali eto opakije zvuči...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 01:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Potrositi pet minuta svoga zivota na tekst doticnog ""novinara"", ni u ludilu.

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://www.6yka.com/novost/111337/draga ... -sarajlije

Oću i ja malo te droge.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 14:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Dobar je Memo, dooobar! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 16:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
http://www.6yka.com/novost/111270/draga ... ovane-zene
Citiraj:
Dragane, jabuko sa grane, što se baviš kvantnom mehanikom kad o tome nemaš pojma! Pardon, islamom, o kojem isto tako nemaš pojma. Pusti ljude da se bave onim za što su kompetentni, a ti piši o aferama u RS, imaš dovoljno materijala da i tvoji unuci pišu o tome!

Citiraj:
Kako je ovaj tekst pun zla, pun zlobe... sve se nadam da ce citaoci koji nasjednu na naslov teksta pa ga i procitaju biti dovoljno stabilni i objektivni, pa da sami donesu zakljucak, a ne ovako ho ruk, procitati tekst nekog kvazi novinara, ocitog muslimofoba, homofoba isl itd i onda pozivati na linc nekoga ko zivi drugacije od njih (a uz sve to se pozivati na sarolikost drustva, postivanje drugog i drugacijeg). Bas licemjerno.

Citiraj:
Zaostala ste vi vrsta da bi razumjeli šerijatske propise i ono što mi muslimani vjerujemo i radimo.. Zato možemo vidjeti čije su žene majke i stubovi porodice a čije su drogirane, napijene po diskotekama i klubovima i čije rađajaju tuđu djecu. Zato pokrijte se ušima po glavi.

Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Citiraj:
Hvala Allahu na serijatu, jedinom pravednom zakonu i hvala Allahu koji nam je poslao ljude poput Ljakica u ovo leglo grijeha i kurvaluka. Ono sto ne znas, taj 'udarac' o kojem pricas je po praksi bio drvenim stapicem, koji se zove miskvak. Ispao si toliko glup da mogu samo grohotom da se smijem. Ja i svi koji poznaju islam a procitaju ovo.

Citiraj:
Zafatio si se samo za jednu stvar da kometarises u ovalikom tekstu. Trebas procitati sve kako treba muz da se ponasa prema zeni u islamu i videcete da niste u pravu, videcete da su zene u islamu zaista kraljice , vi samo ste ovo culi i pravite se kao sad vi nesto znate, a ne ovako neinformisane ljude paliti takvim glupim tekstovima Dragane. Ne samo muslimanska zena nego svaka druga koja voli svojeg covjeka je greh za nju odbiti ga , jer musko ko musko , nagon ko nagon priroda ce uciniti svoje , otjerati ce ga kod druge. I eto ti dva zla i greh odbijanja svog muza u krevetu sa koim je vjencana pred bogom i greh za njega , da ode sa nekom razvratnicom. Ovo sto si napisao samo si se izglupirao jako, i plus kako mozes da komentarises tudze religije a ti pojma nemas o svojoj ni 10 % glavom garantiram, Jer da znas nesta o svojoj vjeri znao bi da ovi ovaki tekstvovi vredzaju, i stvaraju mrznju, a to u tvoju religiju kao i u nasu je strogo zabranjeno. All eto naso si se tu da potrosis vreme. I bas mi je zao sto ima ljudi kako vidim koi podrzavaju taj tvoj sarkazam. Ponovicu da, u islamu zena ima obavezu prema muskarcu da ga zadovolji ako ne greh je i svi je nebeski meleci proklinju , kako i covjek prema svojoj zeni. ostavi se ti nase religije pisi o necem korisnijem za tebe i ostali svet. Ovo ti bas i ne ide iz ruke. Ne nanosi na sebe mrznju silom od ostalih tvojih sugradjana. Svak sa svoim . Nisi musliman pa se nemoras bunit za nista i ponasaj se prema svojoj suprugi kako zelis ukoliko je imas.. hahahahha ti kao sad sa ovim tekstom se smatras da si ispao heroj , ti ces spasavati nas, a silovali ste nase majke i bake i sestre malene, silovali i prebijali. Nemas ti sta nas da stitis serijatskog prava. Ono stiti nas od takvih kao ti .


počinje mi se sviđati ovaj retos, masovni butthurt kod muslića izazvao rofl

Citiraj:
Ovaj takozvani islamski učenjak je kreten i fundamentalista. U to nema sumnje. Ali isto tako nema sumnje da se vi jako volite baviti muslimanima, islamom, bošnjacima, Turskom i Erdoganom. Je li nema dovoljno tema iz RS-a? A kad već volite da pišete o vjeri, zašto ona niste podigli svoj glas nakon što je srpski patrijarh kazao da je entitet RS nastao na "pravdi Božijoj"? Odgovara li jedna takva izjava za jednog vjerskog velikodostojnika? Šta mislite kada bi Papa kazao da je treći Rajh nastao na "pravdi Božijoj"? A što se tiče sekularizma, ja ne vidjeh da ste napisali i jednu kolumnu o krsnim slavama u entitetskim institucijama u RS-u, krsnim slavama u osnovnim školama, o vjerskim nazivima pojedinih osnovnih škola poput OŠ Sveti Sava itd.... Zašto o tome ne pišete?

Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 16:58 
Koji likovi... :lol: :lol:

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pozdrav Memi! :D

Koja naivcina :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Hebe se Memi dok ga plaćaju da fekališe naokolo

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
The_new_Statesman je napisao:
Pozdrav Memi! :D

Koja naivcina :lol:


Ehh TNS i ti u svasta diras.... :D

Sjecam se vremena kad je rijeka Sana bila crna kao ugljen i nisi smio uci da se ne zarazis nekom koznom bolestinom a Una bistro zelena onako ko mlada trava.
U tadasnjem B. Novom danasnjem Novi Gradu kad se ulivala takva Sana u Unu sve bi pokvarila i ocrnila.

Tako i ovaj Ljakic kad udje u neki tekst pokvari ne samo pod forum ili grupu na forumu covjek sjebe cijeli sajt. :roll: :roll:

Brale, neka se stavljaju upozorenja ako ga ima u blizini ili je na linku moguce da se pojavi, kao na one sto odsjecaju glave ili macetom sjeku udove, trbuhe lijepo stoji upozorenje za one sa osjetljivim zivcima i stomakom.>> Ne gledat!!<<

Tako sam lijepu govedinu u crnom vinu spremio na gulas taman da krenem jesti pa sad ovo da naleti...cccc!!! :roll:

Mogu ja svasta citat, ali ima ovde djece, zelenika koja ne znaju zlo od dobrog odvojit pa ce procitat takve stvari.
Moderator daj malo i ti nesto... :x

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 11 Avg 2016, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
брале је идол толико од мене

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs