banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 10:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:
Ok, fala, do mene je onda sorry :). Vi kako god ali ja sam primijetio da mi je bolje za zdravlje da sto manje seratora citam, isto kao i Fb komentare na politicke, ratne i poratne analize. Isto bih predlozio onim koje doticni lik i njegovi obozavatelji nervira. Ignore je lijek za puno toga. Tvoj cir na zelucu doticnog ne steti ni sekunde. Ni njega ni njegove pacijente (publiku).


Bilo bi dobro, no nemoguce ih je izbjeci obzirom na njihov stil pisanja i placeni prostor u medijima, na soc. mrezama itd. Cvrsto stojim iza ubjeđenja, i moze se dokazati, da je njihova agenda dio plana MZ o drzanju ovdasnjih naroda u stalnoj tenziji. Resentime i kultura sjecanja na jednostrani nacin kako je oblikuju i plasiraju predstavljaju kjlucni faktor razdora. Englezi su to sjajno osmislili.


Jbga kolega, dok je ovaca , bice i vune. Ja licno treniram to izbjegavanje i mogu ti reci da mi odlicno ide :D . Ko hoce da bude majmun i prima se na price ovog iz naslova i slicnih "prosvjetitelja" na svim stranama , bujrum , neka hrani svoje demone, ja svoje necu i super mi ide. Meni je rat bio 92-95 i dosta je. Bio sad dole po praznicima, slavama, pijankama, muzikama, napunio baterije ko pravi. Dodjem ovamo , podju buraz i neki poznanici s pitanjima i potpitanjima o polikiti, Dodicima, 9. januarima, NATO, ovo-ono, i kako ja sa Srbima sjedim bez da se o tome prica a ja kuliram i drago mi sto sam fenomen :lol: i zivim na nekoj drugoj planeti. Bilo je sta je bilo, materijala ima iz bar 2-3 perspektive o svakom dogadjaju, koga vec zanima nek slobodno vjeruje u koju hoce, samo nek mene ne smara i dira.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 18:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:
Ok, fala, do mene je onda sorry :). Vi kako god ali ja sam primijetio da mi je bolje za zdravlje da sto manje seratora citam, isto kao i Fb komentare na politicke, ratne i poratne analize. Isto bih predlozio onim koje doticni lik i njegovi obozavatelji nervira. Ignore je lijek za puno toga. Tvoj cir na zelucu doticnog ne steti ni sekunde. Ni njega ni njegove pacijente (publiku).


Bilo bi dobro, no nemoguce ih je izbjeci obzirom na njihov stil pisanja i placeni prostor u medijima, na soc. mrezama itd. Cvrsto stojim iza ubjeđenja, i moze se dokazati, da je njihova agenda dio plana MZ o drzanju ovdasnjih naroda u stalnoj tenziji. Resentime i kultura sjecanja na jednostrani nacin kako je oblikuju i plasiraju predstavljaju kjlucni faktor razdora. Englezi su to sjajno osmislili.


Jbga kolega, dok je ovaca , bice i vune. Ja licno treniram to izbjegavanje i mogu ti reci da mi odlicno ide :D . Ko hoce da bude majmun i prima se na price ovog iz naslova i slicnih "prosvjetitelja" na svim stranama , bujrum , neka hrani svoje demone, ja svoje necu i super mi ide. Meni je rat bio 92-95 i dosta je. Bio sad dole po praznicima, slavama, pijankama, muzikama, napunio baterije ko pravi. Dodjem ovamo , podju buraz i neki poznanici s pitanjima i potpitanjima o polikiti, Dodicima, 9. januarima, NATO, ovo-ono, i kako ja sa Srbima sjedim bez da se o tome prica a ja kuliram i drago mi sto sam fenomen :lol: i zivim na nekoj drugoj planeti. Bilo je sta je bilo, materijala ima iz bar 2-3 perspektive o svakom dogadjaju, koga vec zanima nek slobodno vjeruje u koju hoce, samo nek mene ne smara i dira.


Ali ti shvatas da ovde nema ispravnih, da je 1. Mart isto ili gore proviciranje od 9. Januara itd. Takvih Bošnjaka je 50 od 3 miliona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ima jos nesto.
Vecina Srba pati od teske kurcobolje u vezi bosnjackog vecinskog dozivljaja prethodnog rata. A vjerujem da je ta kurcobolja jedan od vecih razloga frustracije i opcinjenosti Srbima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 19:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Ima jos nesto.
Vecina Srba pati od teske kurcobolje u vezi bosnjackog vecinskog dozivljaja prethodnog rata. A vjerujem da je ta kurcobolja jedan od vecih razloga frustracije i opcinjenosti Srbima.


Ne interesuje me lik iz naslova uopste jer nema pricu da ima pricu ja bi procitao nesto i komentarisao bih bar negativno ali stvarno da ima bar malo orginalnog i smislenog hajde ali ovako nema nista jedna prazna ljuska.
Medjutim razumijem i neke forumase sto reaguju na ovakva pisanja, u ovoj sredini mozes ti furat error stav: (Don't worry be happy) nekad i na nesto u zivotu ali ne na sve.

Ta sema o stalnom podgrijavanju netrpeljivosti, mrznje, prezira te permanentnom negiranju ocito nekom odgovara a neko bi stalno o tome i da pise.
Nikad Zidovi u Izraelu nece biti mirni, bezbjedni i sretni pored nezadovoljnih i nesretnih Palestinaca. Nismo mi Zidovi niti su oni palestinci ali poredjenje se dodiruje. Kako tamo tako i ovde i ova sredina ili ova tvorevina sto je napravljena nije slucajno ovako smisljena.
BiH ovakva kakva jeste je "super fantastican" projekat, odlican zatvor, odlican rasadnik i primjerna kazna za sve koji zive u njoj, samo tako klapa... ponavljam se. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 07 Feb 2019, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Bečka, priznaj da stojiš iza ovoga
https://vijesti.ba/clanak/438434/srdan- ... -banjaluku

Ali najveći biser je ovo:

Citiraj:
Također, Šušnica je ranije suspendovan sa radnog mjesta u Glavnoj službi za reviziju Republike Srpske, a protiv njega se vodi i disciplinski postupak


Lik je ladno sve ove godine bio na budžetu... i to vjerovatno sa debelim leđima, slučajno znam kakva veza treba da bi radio u službi za reviziju.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 07 Feb 2019, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Eh da je barem tako lako otjerati sve te idiote.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 27 Apr 2019, 20:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Nema svoju temu, ali su kolege, pa cu napisati ovdje, naime, kcerka Slobodana Vaskovica, borca protiv rezima, terora, mraka.... studira na privatnom fakultetu u Rimu gdje godina studija kosta 20 000 eura a citav studij 60 000.

S obzirom da covjek ima ravno 0 KM redovnog prihoda, moze se zakljuciti da su stipendije dobre.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 27 Apr 2019, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Ne sekiram se ja za njih uopste.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 27 Apr 2019, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kad ona nađe nekog poštenog srbina da joj meče, Slobodan će se živ u grobu okretati....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 28 Apr 2019, 02:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9167
Neće se ta za srbina udat....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 13 Jun 2019, 23:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Bursac ovih dana sere punom parom. Iskoristice sve jace karte u rukama a primetime mu je tek u julu... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 01:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da nema ove teme ja ne bih znao da taj lik uopšte postoji.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 04:11 
on je neki kurac tipa oni srdjani, duvalo i pusnica?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 04:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9167
Više je ono što guzica izbaci.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 07:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Fakat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Evo promovise svoju knjigu.
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ovo je lošije i od Daljčevih knjiga...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 18:58 
sto toliko hejtate daljca...jab volio procitati njegov knjigu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 20:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kladim se da niko nije ni vidio neku njegovu knjigu.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jun 2019, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
"junačina i ljudeskara", a slovo drže žena s 2 prezimena i Puhalo!
Ej, jebem te državo!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs