banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 08:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 373 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Okt 2016, 03:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Edi Marfi se u šali požalio da ga ljudi na ulici zaustavljaju i pitaju zašto je ozbiljan, te zašto nije nasmejan, pa zašto se ne trudi da ih zabavi tako u prolazu.
(dejan76, 18. oktobar 2016 19:16)


Citiraj:
tolike godine se trudio da od nas napravi ljude a mi ga nagradili ratovima, bedom i očajem.... pa kako čovek da bude normalan kada smo pogazili sve vrednosti kojima je kao mlad težio da nam usadi... i njemu su potonule sve lađe ni on nije imun na protraćene godine... i šta čovek sada da radi? Pa radi jedino što zna a to je da glumi ali bez ambicije već čisto da bi od nečega živeo.... nažalost tako je i zato ga ne osuđujem a vi ste eto poleteli da sve to još i zasolite
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (sima kosmos, 18. oktobar 2016 19:14)


Citiraj:
E sad mi je jos gotivniji lik nego sto je bio ranije, posle ovog jeftinog "svedocanstva" novinarke u pokusaju, i ispovesti raznih komentatora koji su ga spopadali po ulicama, parkovima I Kopovima! Ne kazem da bih ja tako reagovao na njegove mestu, ali morate dopustiti ljudima pravo na intimu, pa makar oni u njoj bili najveci namcori. Takodje, razdvojte u glavi izmisljenog lika iz scenarija Branka Kockicu od omatorelog dzangrizavog glumca Branka Milicevica I videcete kako se sve lakse kapira.
Ko hoce da ga bojkotuje, samo napred. Ja nastavljam da svoju cerkicu (2.5
godine) u NY odgajam uz svakodnevne nezaboravne zivotne lekcije Branka Kockice.
P.S. Od mene dobio jos i bonus poene na ono "zato sto si iz Rep. Srpske", a sto ova jadnica nije znala da ceni
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Aca Postar, 18. oktobar 2016 18:59)



Citiraj:
Pa cinjenica da je pitanje bilo glupo. I on je bio samo covek i morao je jednom da pukne od glupih pitanja. A tacno je da je bio glumac koji govori sta su pisci smislili i napisali. Toliko je trebalo da zna.
Trebalo je takodje da zna i da niko ne moze da bude tako veliki kao sto ga decje oci vide. Kad odrastes to shvatis. Neki se razocaraju i misle da su prevareni. To su oni koji su bili srecni da imaju dobre roditelje. Ostali su oduvek znali kakav je svet pa im to nije doslo kao iznenadjenje.
Ko se razocarao u Branka kada je odrastao, taj je zaista imao srece kao dete.
A sto se tice obrazovanja. Sigurno mu je bilo tesko da gleda sta se sve desava i da zna da njeogva zrtva nista ne bi promenila osim sto bi unistio svolju karijeru i zivot. Ali to grize iznutra pa ponekad puknes. Ne vidim sta je tu razocaravajuce. Bice pre da pokazuje dobrotu koju je realnost sveta poklopila i zatrpala. Nisam poznavao coveka pa ne mogu da tvrdim.
A da i ono o novinarima. Pa ima valjda i njih da su dobri ljudi ali eto nikako da naletim i upoznam jednog takvog. Uglavnom boluju od onog sto je Dostojevski nazvao "Moralni narcisizam".
(Dragan, 18. oktobar 2016 18:38)


Citiraj:
Kada sam imala oko 6 godina bila sam sa tatom i sestrom na njegovoj predstavi u Pužu. Nakon završetka predstave bila sam oduševljena.. samo sam ponavljala kako hoću ponovo da gledam, kao je bilo super, kako on je super... Tata mi je na to odgovorio: pa što mu ne tražiš da ti potpiše bedž? (bedž je bio Branko Kockica i kupila sam ga tu, pre predstave, kao i još neke reklama). Otrčala sam kao munja nazad u pozorišnu salu da ga uhvatim. Zatekla sam mog idola na pozornici u praznoj sali i sva pod utiskom sa ogromnim kezom: Branko, jel možeš da mi potpišeš bedž?
A, moj idol meni: Ma, idi mala u pizdu materinu.. nemoj da me maltretiraš.
Ja u šoku i ne razumem čime sam ga povredila i uvredila.
Tata se pojavio sekund kasnije iza mene i onda je ovaj počeo da se izvinjava i kao, malo je nervozan..
Dno života. Nikad to nisam zaboravila. Kockica nikada više nije bila ista.
(već davno nisam taratatirac, 18. oktobar 2016 18:12


ja tek od prije par godina razmisljam o autorima tih emisija, a i trudim se da budem branko kockica kad sam sa djecom

minja subota, super covjek, ali mi je jako naporan na tv

Bil Kozbi me je razocarao...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2016, 20:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 31 Okt 2016, 20:28
Postovi: 1
pozdrav
trazim jednu osobu skojom sam izgubio svaki kontakt davne 91 iz banja luke dali mi neko moze pmoci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2016, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Ako bi znali ko je ta osoba i gdje si je vidio prije gubljenja možda bi se nešto i skontalo.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 16:55 
koji feminazi BS...must read... :lol: :lol: :lol: :lol:


Citiraj:

To znači da postoji nada da će jednog dana svaka žena moći da sama odlučuje o svom tijelu, svom prstu lijeve ruke, svojim dojkama, svojoj vagini sama, bez uticaja okoline, jer će i to biti normalno.


http://lolamagazin.com/2016/12/19/magaz ... priznanje/


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ја сам исконски толерантан човјек. Много толерантнији од ових квази либералних фашиста, који се данас размећу том одредницом...
Али ово је баш лоше.
Плтика патетика.

Не говорим директно за овај текст, него генерално.
Сјећам се оног о текста о томе како Обама говори да данас жене живе боље. Ево не знам. Ако је Барак, "Нобеловац", тако рекао, онда је то амин.

Алергичан сам на то јефтино писање, којем се покушава дати на важностима кратким реченицама, запетама и емоционалним паузама међ пасусима. Такорећи, на тајанствене скокове у мекиње.

Ово пишем игноришући феминистичко перје, "снажних, модерних жена, независних, којим не треба нико" и сличне небулозе.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 17:42 
Meni nije jasno koja zenska prava?

Mislim na ovo "svaka žena moći da sama odlučuje o svom tijelu, svom prstu lijeve ruke, svojim dojkama, svojoj vagini"

Ko njoj odlucuje o prstu lijeve ruke, sisicima i prednjoj rupici?

Ne moze me bog ubijediti da ovo nije preserans lvl 9000....


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
U Becu je sad za vikend bio feministicki mars,pa su uz standardni repertoar uklopile i situaciju u Siriji, vjerovatno zbog duplih dnevnica.
Jbt, da ti bude zao kad sve ono vidis. :( Pa od cega su pobogu onoliko ruzne, bljedolike, masne kose, gradjene kao burad, 5 brojeva vece, polupocjepane odjece, kao da su prosjaci. Gdje god je bilo rupa na tijelu, ono je nabilo neki metal.

E ovo... sto se nabije u uvo:

Slika


Milan je napisao:
Meni nije jasno koja zenska prava?

Mislim na ovo "svaka žena moći da sama odlučuje o svom tijelu, svom prstu lijeve ruke, svojim dojkama, svojoj vagini"

Ko njoj odlucuje o prstu lijeve ruke, sisicima i prednjoj rupici?

Ne moze me bog ubijediti da ovo nije preserans lvl 9000....


Ma gluposti. Poenta je da tu nema neke borbe za zenska prava, vec su to jednostavno zene koje imaju diplome bezvrijednih drustvenih fakulteta, posla nema, a od necega se mora zivjeti. Mi smo relativno zdravo drustvo po ovom pitanju, ove budalastine ozbiljno ne shvata ni 1% zenske populacije.

Veza fizicka ruznoca - strast za odbranom zenskih prava je nerealno tacna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:14 
Citiraj:

Ma gluposti. Poenta je da tu nema neke borbe za zenska prava, vec su to jednostavno zene koje imaju diplome bezvrijednih drustvenih fakulteta, posla nema, a od necega se mora zivjeti. Mi smo relativno zdravo drustvo po ovom pitanju, ove budalastine ozbiljno ne shvata ni 1% zenske populacije.


i meni ovo pada na pamet, nije mi jasno kako to da su zene i dalje neravnopravne u drustvu, mislim imaju istu platu, iste mogucnosti, sve isto, ne kontam....

Citiraj:
Veza fizicka ruznoca - strast za odbranom zenskih prava je nerealno tacna.


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Feminizam postoji samo radi toga da bi se ružne žene integrisale u društvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:23 
jedno 30 posto od tih "ruznih" kada bi malo smrsale, dovele se u red, pocele se malo zenstvenije oblaciti i sminkati bile bi super cure kada je izgled u pitanju, a to bi im istovremeno popravilo i samopouzdanje


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Prđenje

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Milan je napisao:
Citiraj:


Slika


That's two sandwiches.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2016, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Slika
Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2017, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Neocekivano od Brankice u novom tekstu - uplitanje u teme 90tih.
Iako je jako blago kroz svoj tekst provukla dan republike srpske u pozitivnom smislu, Muslimani se upalise. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2017, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Ко је Црна удавача?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2017, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
daj link, ušao sam na Lola sajt al od silnog feminizma sam dobio kancer i mučninu

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2017, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://lolamagazin.com/2017/01/13/np-mo ... s-ratista/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2017, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Pa nema komentara, nema napaljenih mošnji.
samo da napomenem da je Gnusni Snješko pisao za ovaj kancer, ali poslije #koritaivanovagejt sve mu je oprošteno

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2017, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Није ни овај текст лош.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 06:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8753
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Aha,aha.... da,da,da....al kad bi se zajebavali!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 373 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs