banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 311 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2016, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Koliko je Banjaluka tolerantna najbolje govori činjenica da su njemu svi udovi još uvijek pričvršćeni uz tijelo

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2016, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Daleko sežu Saudijski Dolari.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2016, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Gledao sam ga na ftv, Susnica sve ovo prica sa uzivanjem, sve se dirka po bradi i sa nekim blagim osmjehom na licu prica.

Da je tu bar samo kakvo uhljebljenje nakon neperspektivnog fakulteta pa da obavi svoje za dnevnicu, jok, covjek voli ono sto radi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2016, 23:45 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
BeckaSkola je napisao:
Gledao sam ga na ftv, Susnica sve ovo prica sa uzivanjem, sve se dirka po bradi i sa nekim blagim osmjehom na licu prica.

Da je tu bar samo kakvo uhljebljenje nakon neperspektivnog fakulteta pa da obavi svoje za dnevnicu, jok, covjek voli ono sto radi.

Covjek radi za sorosevu dnevnicu nema sumnje a razlog zasto uziva u svemu je licne prirode,ne mogu sad da se sjetim svega davno sam citao njegovu kolumnu,valjda se radi o njegovom ocu koga su ubili 1992 ili tako nesto,koga zanima nek proba guglati njegove tekstove ima negde to ,nedami se ponovo citat njegove budalastine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2016, 07:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
ДАН БИЈЕЛИХ ТРАКАВИЦА: ШУТИ АКО СЕ НЕ СЛАЖЕШ
http://www.frontal.rs/index.php?option= ... vost=57624

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2016, 07:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Pogledajte te naslove, pa čovjek je dokorirao i "specijalizovao" generalizacije i šuplju, nije ni čudo da svaka njegova objava izaziva salvu polemika. On je "stručnjak" javnog mnijenja. Koliko god je psihologija nedefinisana i neprecizna, on je to podigao na kvadrat. Cijela njegova ekspertiza je zasnovana na pretpostavkama i nagađanjima.

Kod:
    Magistarski rad »Ideološki stavovi Poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske i njihovih glasača iz Republike Srpske«
    Doktorski rad »Psihosocijalne dimenzije relacija između socijalne percepcije i etničke pripadnosti kod srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini«

Publikacije:

    Puhalo S. i Vukojević. S.; 2015; »Kako građani BiH opažaju nevladin sektor«, Sarajevo; Friedrich Ebert Stiftung
    Puhalo S.; 2014; priredio »Šta posalnici i novinari misle o evroatlanskim integracijama«, Banja Luka; Pro Educa
    Puhalo S.; 2014; »Apstinenti u Bosni i Hercegovini«, Sarajevo; Friedrich Ebert Stiftung
    Puhalo S.; 2013; »Kako opažamo druge etničke grupe i njihove članove «, Sarajevo; Friedrich Ebert Stiftung
    Puhalo S., Mujagić N.i Memišević T.; 2011; priređivač i autor »Na putu ka Evropskoj uniji«, Banja Luka; Pro Eduka
    Puhalo S., Petrović N.i Perišić N.; 2010; »Spremnost na pomirenje u Bosni i Hercegovini«, Sarajevo; Friedrich Ebert Stiftung
    Puhalo Srđan; 2009; priređivač i autor »Koliko stanovnici BiH (ne) znaju o politici«, Banja Luka; Art print
    Puhalo Srđan;2009; »Etnička distanca i (auto)stereotipi građana Bosne i Hercegovine«; Sarajevo; Friedrich Ebert Stiftung
    Puhalo Srđan; 2008; priređivač i autor »Ideološki profil glasača i apstinenata u Bosni i Hercegovini«, Banja Luka; Art print
    Puhalo Srđan; 2007; priređivač i autor »Socio- psihološki profil glasača i apstinenata u Bosni i Hercegovini«, Banja Luka; Art print
    Puhalo Srđan; 2006; priređivač i autor »Nacionalna svijest i percepcija nacionalizma na fakultetima u Bosni i Hercegovini«; Banja Luka; Art print
    Puhalo Srđan; 2005; autor »Etnički, državni i evropski identitet«; Banja Luka; Art print
    Puhalo Srđan; 2004; autor »Društvene orjentacije mladih«; Banja Luka; Nacionalni institut za borbu protiv narkomanije
    Puhalo Srđan; 2003; »Etnička distanca stanovnika Republike Srpske i Federacije BiH prema narodima bivše SFRJ«; Banja Luka; Friedrich Ebert Stiftung
    Članci u stručnim časopisima:

• Puhalo Srđan, 2015. »Politička apstinencija žena u Bosni i Hercegovini«; Zagreb, Politička misao, Vol 52, No2, Str. 109- 128
• Puhalo Srđan, 2015. »Koliko su vjernici u Bosni i Hercegovini spremni na pomirenje«; Sarajevo, „Bosna i Hercegovina – Kultura sjećanja: Sumrak ili Novo buđenje“- zbornik radova sa naučno- stručnog skupa sa međunarodnim učešćem, DIOGEN pro culture magazine Special book of proceedings edition No. 1, Str. 211- 229
• Puhalo Srđan, 2012. »Društveni ciljevi građana Bosne i Hercegovine«;Banja Luka, Psihološka istraživanja učenja i ponašanja- Str. 139-150
• Puhalo Srđan, 2012; »Prihvatanje pojedinih ideoloških stavova od strane poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske«;Banja Luka, Znakovi i poruke, V-1-2012, Str. 107-118
• Puhalo Srđan, 2012; »Razlike u socijalnoj percepciji etničkih grupa i pojedinaca kod učenika trećeg razreda gimnazija u Mostaru, Banja Luci i Sarajevu«; Sarajevo, Sarajevo Social Science Review Vol.1 br.1. Str. 245-262
• Puhalo Srđan, 2012; »Percepcija glasača i poslanika SDS, SNSD i PDP u Narodnoj skupštini Republike Srpske na ideološkom kontinuumu lijevo, desno, centar«;Sarajevo, Diskursi br. 3, Str. 153-166
• Puhalo Srđan, 2010; »Nacionalizam i dogmatizam kod stanovnika Bosne i Hercegovine – socio- demografske razlike«;Banja Luka, Znakovi i poruke, III-1-2010, Str. 9-26
• Puhalo Srđan, Milinović Jelana i Arsenijevic- Puhalo Aleksandra; 2009; »Socio-psihološke karakteristike apstinentica i glasačica u Bosni i Hercegovini«; Beograd; Psihologija, vol. 42 (3), Str. 329-339
• Puhalo Srđan; 2008; »Neke socio-demografske i psihološke karakteristike glasača SNSD i SDP BiH- Dva lica socijaldemokratije u Bosni i Hercegovini«; Beograd; Psihologija, vol. 41 (2),Str. 163-176
• Puhalo Srđan; 2007;»Religioznost i evropski identitet mladih u Bosni i Hercegovini«; Novi Sad; Religion and tolerance- The Jurnal of the Centre for Empirical Researches of Religion, vol. 7, Str. 107-121
• Puhalo Srđan; 2005; »Problem identiteta Bosne i Hercegovine«;Beograd, Nova srpska politička misao, www.nspm.org.yu
• Puhalo Srđan; 2003; »Etnička distanca stanovnika Republike Srpske i Federacije Bosne i Hercegovine prema narodima bivše SFRJ«;Zagreb, Međunarodne studije – časopis za međunarodne odnose, vanjsku politiku i diplomaciju , br. 4/2003, Str. 89-108
• Puhalo Srđan; 2003; »Etnička distanca stanovnika Republike Srpske i Federacije Bosne i Hercegovine prema narodima bivše SFRJ«; Beograd; Psihologija, vol. 36 (2), Str. 141-156


Nevezano za Puhala, povraća mi se kad pomislim koliko je peta kolona uzela maha u ovoj državi. Osjećam se kao među ljudsko-ejlijenskim hibridima iz x-filesa, redovi su nam prepuni infiltriranih sabotera i izdajnika najvišeg ranga. Mislim da većina sabotera nije ni svjesna koja je njihova uloga u podrivanju nacionalnog integriteta. Vrlo malo je stvarno svjesno onoga šta radi. Kao što je Gurđijev nekad davno rekao - mnogi žive u tom svom snu vjerujući da je to što rade stvarni život, neki čak i knjige pišu u snu. Tako i naši vajni eksperti vjerovatno žive u nekom svom matriksu duboko uvjereni u svoj humani doprinos sveukupnom napretku civilizacije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 10:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Eno ga drekavac opet o famoznim bijelim trakama i carsafima.
Ljudi ima li iko da 100% zna da je to bilo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 11:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Možda misli na ove bijele trake i čaršafe?

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Svi crni pojas imaju, nindže islamisti...taman kad pomisliš da obični teroristi ne mogu biti zajebaniji...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8732
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Eh Puhalo,puhalo Produvaces ti kad tad

Nektar 24 - you can run but can not hide///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
ferdinand je napisao:
Eno ga drekavac opet o famoznim bijelim trakama i carsafima.
Ljudi ima li iko da 100% zna da je to bilo?

naravno da nije bilo, rečeno već 100 puta na forumu a i drugdje. Nikakva naredba nije izdata da se nesrbi označavaju, to je bulšit što je neko izmislio prije nepar godina i pokrenuo hype. ljudi su to sami stavljali oko ruke il na terase, da se zna da su "lojalni građani" i da neće belaja, i to nije bilo samo u Prijedoru već valjda bila ustaljena praksa.
Samo što je to pogodno za reklamiranje, okačiš bjelu traku, i na svako pitanje ili argument, odgovaraš sa pitanjem a šta sa 102 ubijeno djete?
Za Srebrenicu su našli simbol onaj cvjet, za Prijedor im je trebalo nešto pa su ubacili tu priču o nazi srbima agresorima, koji označavaju muslimane kao jevreje, to običnom gastosu ili strancu stvara sliku zlikovaca srba.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8732
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Ovi sa gornje slike su Vlasicka brigada

Glede Prijedora koliko me sjecanje sluzi prvo je bio napad ili blokada na kolonu jna u Kozarcu pa su onda pokusali da zauzmu Pd a krenulo je sve iz dijela Pd koje se zovu Rijecani. Prvi napad je bio na srbe i kola hitne pomoci i naravno prva zrtva je bio srbin. E kad je dosla pomoc iz BL (banjalucka specijala) onda je bilo kuku meni kuku nama lupaj po glavi pobise nas zlocinci i fasisti srbi...
I NIJE TACNO da su nesrbi morali da nosaju bijele trake oko ruke koliko se sjecam da bi bili lojalni gradjani morali su istaci bijeli carsaf na kucu!!!

Nektar 1- nece biti nece///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2016, 12:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Melanija Tramp pozvala Umičevića da dođe u Ameriku!

Prosipanje vode za poštanskom pošiljkom izgleda je donijelo sreću. Na Beminu adresu jutros je stigao odgovor Melanije Tramp. Kaže, cipele koje je dobila iz banjalučke fabrike su je prijatno iznenadile.

Marinko Umičević odmah se pohvalio sadržajem pisma.

“Poštovani gospodine Umičeviću, kakvo divno iznenađenje. Hvala Vam na divnom poklonu i poruci koju ste mi poslali. Vrlo promišljeno sa Vaše strane i jako cijenjeno. Želim Vam mnogo uspjeha u budućnosti. S poštovanjem, Melanija Tramp.”

U telefonskom razgovoru, tvrdi Umičević, Melanija ga je pozvala da dođe u Ameriku da se upoznaju. Rado će se, kaže, odazvati i doći sa novim poklonima. Među njima ovaj put neće biti rakije jer je i ona iz prošle pošiljke završila u rukama carinika. Zbog toga se brine da bi je cipela mogla žuljati.

“Naš narod kaže da se cipela mora malo zaliti, da ne bi žuljala, tako da se nadam da je neće žuljati, nije do mene, do zakona je, tako je zakon propisao, nažalost”, navedeno je u pismu.

Iz Rojtersa su, tvrdi, dolazila četiri čovjeka da snime cipele. Nudili su mu 10.000 dolara da ih pokaže, ali kaže – nije pristao. Jer, sve što i od Zapada i od potencijalne prve dame Bijele kuće traži nije novac – nego maslinova grančica.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2016, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Puhalo I Sušnica :roll:
http://www.slobodnaevropa.org/a/most-mi ... 82556.html

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2016, 17:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:

Omer Karabeg: Već dugo vremena mnogi proriču odlazak Milorada Dodika s vlasti u Republici Srpskoj. Međutim, posle nedavnih lokalnih izbora on je jači nego ikada. Kako to tumačite?



Srđan Šušnica: Milorad Dodik i njegova partija - Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) - vode istu politiku otkako su došli na vlast 2006. godine. Meni je ovaj njegov mali oporavak poslije manjeg pada popularnosti sasvim normalan. On u stvari jaše na nacionalističkom talasu. Taj talas je prvo bio verbalni nacionalizam, pa i verbalni etnofašizam - sjetimo se samo predizbornih parola SNSD-a, kao što je ona "Srpska kuća do kuće", znači, sve je počišćeno genocidom, ostale su samo srpske kuće - i glasajte za to.

Ključna godina je 2014. kada se sa verbalnog etnofašizma prelazi na konkretne secesionističke poteze. To je ona godina kada se dešava okupacija Krima i dijela Ukrajine. Tada je Dodik shvatio da Rusija itekako može da bude relevantna zaleđina za njegove namjere. Od 2014. godine on intenzivno prebacuje u Rusiju opljačkani novac. Tako Rusija postaje ne samo garant njegove politike, već i njegovog ličnog bogatstva.

Na nedavnim lokalnim izborima uveo je nešto novo - realizovao je referendum i zahvaljući njemu pobijedio. Bilo je možda malo više rada nego obično, ali on je jako dobar organizator i taktičar na terenu. Pritom je veliki nasilnik koji od svojih saradnika zahtijeva apsolutnu lojalnost i poslušnost. U stvari, radi se o klasičnoj figuri diktatora, koji je možda posljednje dvije-tri godine bio više fokusiran na to kako iznijeti novac, pa je zbog afera, koje su ga pratile, doživio mali pad popularnosti. Sad se ponovo vraća. Rezultat koji je postigao na nedavnim lokalnim izborima sasvim je normalan, a biće još veći na parlamentarnim izborima 2018. godine.


ja ne glasam za snsd, ali nikada nisam zvao moje politicke protivnike fasistima

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2016, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
"Srđan Šušnica: Dodik i njegov režim su uspjeli prodati ljudima nacionalizam"
Da,kao da smo do dolaska Dodika na vlast svi bili multi kulti...jedno fino i umjereno građansko društvo,baš po mjeri sarajevske čaršije. :roll:
Ali dobro,zna Sušnica kome prodaje žvaku.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2016, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
U sustini, vjerovatno obojica umanjuju deficit koji imamo u poslovanju sa inostranstvom :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2016, 19:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
srdjane susnice nabijem te, onoliko puta koliko si ponovio genocidna tvorevina, promaseni spermatozoidu sa degenerativnom dnk

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2016, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
karikatura bi mogao prestati mijesati ekavski i ijekavski

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2016, 07:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
filozof sa vrbasa je napisao:
srdjane susnice nabijem te, onoliko puta koliko si ponovio genocidna tvorevina, promaseni spermatozoidu sa degenerativnom dnk

Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 311 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs