banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 475, 476, 477, 478, 479  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2024, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4275
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Informacije kažu da ima nekoliko desetina žrtava.. navodno je ISIL "preuzeo odgovornost".
Ima tema za ovo, ali ja bih ovdje da je najebem majkare NATO-u i SAD-u i fašistima i cionistima.
A šta im to znači "preuzeli odgovornost"?
To odavno čitam.. eto kao mi smo izvršili napad i ubili puno ljudi i evo dobrovoljno se javljamo da smo odgovorni.. ne kontam.
To je kao kada bi izvršilac oružane pljačke banke rekao "evo ja sam to uradio" i nastavio dalje sa životom opušteno.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2024, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Onda ih drugi žele finansirati. Najkraće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2024, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Rider on the storm je napisao:
spavac je napisao:
horor u moskvi
Strašno, ovo me podsjeća na ono prije 20-ak godina kada su Čečeni držali taoce u moskovskim teatrima/koncertnim halama i bilo je puno žrtava ako se sjećate.
Jebeni ratovi, istorija se ponavlja, na ovaj ili onaj način, a ljudi su govna.. ne znam šta drugo pomisliti u vezi svega što se sada dešava.


Nije to isto odnosno nije isti obrazac. Kada su upali u teatar teroristi Žohara Dudajeva su tražili da taoce mjenjaju za nezavisnost Čečenije, ovde koliko vidim je više slično napadu u Parizu kada su isilovci samo pucali ne postavljajući nikakve uslove.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2024, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4275
Lokacija: Little Rock, Arkansas
filozof sa vrbasa je napisao:
Nije to isto
Znam filozofe, ali je ista lokacija (teatar) i civilne žrtve koje su se našle što se kaže u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu.
Zato kažem da me PODSJEĆA na ta vremena.
Žao mi je svake nedužne žrtve na svakoj strani.
Žao mi je i vojnika.. ali valjda je u ljudskoj prirodi da ratuju, da se ubijaju, šire nadmoć, ali to je već stvar humanistike, filozofije.
Nažalost samo se smjenjuju mjesta i vremana ratova i užasnih dešavanja.. daleko bilo, jedino što mogu konstatovati je da su ljudi govna (čovječanstvo je fekalija).

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2024, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Al’ se tresu ovi “teroristi”. A znali su ubiti 90 nevinih ljudi, kako ce ih Rusi poubijati sve kao zeceve.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2024, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Rider on the storm je napisao:
Informacije kažu da ima nekoliko desetina žrtava.. navodno je ISIL "preuzeo odgovornost".
Ima tema za ovo, ali ja bih ovdje da je najebem majkare NATO-u i SAD-u i fašistima i cionistima.
A šta im to znači "preuzeli odgovornost"?
To odavno čitam.. eto kao mi smo izvršili napad i ubili puno ljudi i evo dobrovoljno se javljamo da smo odgovorni.. ne kontam.
To je kao kada bi izvršilac oružane pljačke banke rekao "evo ja sam to uradio" i nastavio dalje sa životom opušteno.


Иће преко 100 жртава, и то ко зна колико.
Овај догађај, уз неке ствари које се дешавају претходних дана, показује да је педофилско/геронтофилско/некрофилска западна елита очајна и да се ствари у Украјини одвијају неповољније за њих него што можда нама изгледа. Враћам се синоћ са села, нисам ни знао шта се десило, видим код својих на ТВ, и онда у повратку, видим на Кастелу пројектована велика застаа ЕУ. Матер им...
Без да имам нешто против Нијемаца, Француза, Италијана, Енглеза... сваки од тих народа има неку предивну карактеристику, уосталом као и ми, и сваки други народ на земљи. Нијемци су вриједни, радни, педантни, Французи су жустри, воле живот, имају свој неки шарм, Енглези су нам дали толико добре музике у 20. вијеку само... али те њихове елите, то је све од зла оца и горе матере. А ЕУ је управо представник не наведених народа, јер сама ЕУ све више тежи да затре различитости и сведе све под једну капу, већ управо тих однарођених огавних елита.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2024, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Rider on the storm je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Nije to isto
Znam filozofe, ali je ista lokacija (teatar) i civilne žrtve koje su se našle što se kaže u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu.
Zato kažem da me PODSJEĆA na ta vremena.
Žao mi je svake nedužne žrtve na svakoj strani.
Žao mi je i vojnika.. ali valjda je u ljudskoj prirodi da ratuju, da se ubijaju, šire nadmoć, ali to je već stvar humanistike, filozofije.
Nažalost samo se smjenjuju mjesta i vremana ratova i užasnih dešavanja.. daleko bilo, jedino što mogu konstatovati je da su ljudi govna (čovječanstvo je fekalija).


Ovo nisu napravili teroristi bar u onom smislu što se do juče pod tim podrazumijevalo već placenici


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2024, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Rivaldinho je napisao:
онда у повратку, видим на Кастелу пројектована велика застаа ЕУ. Матер им...


Nisi u toku BiH je dobila zeleno svjetlo za odpočinjanje pristupnih pregovora. Pa za jedno 20 godina i mi ćemo biti članovi te zajednice bratskih naroda bijele boje, a Rusi u tom nekom briksu sa obojenim.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2024, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Ko stoji iza terorizma?!!

Postoji li barem jedna teroristicka organizacija koja ima 2 i plus clanova a da iza nje ne stoji neka drzava ili da neka drzava nije povezana sa njom na bilo koji nacin(stvaranje,finanasiranje,saradnja,koristenje usluga, ubacivanje svoji ljudi u istu i tako dalje).
Ako postoji tako nesto javi volio bi cuti koji su to!!

Ove teroristicke ogranizacije sa jednim clanom ne spominji ima ih na milione... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2024, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Kako ono Bolton rece ...Da Putin treba da ocekuje da ce biti sigurno jos teroristicki napada.
Isto sto i Bajdeno onomada rece ...Sigurno ce Nord Stream da se prekine!

Sta ti je iskusan i pametan politicar zna sa sigurnoscu da predvidja? :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2024, 15:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Ево, уколико неко није одавно повраћао, а баш жели. "Гардијан" у лову на "Индепендент" за титулу најодвратнијег енглеског листа. Само се чекало кад ће ламент над зликовцима. Читао сам до пола текста, даље нисам могао да стварно не повратим.

https://www.theguardian.com/world/2024/ ... d-to-do-so

Оно кад један "Сан" ака Свет+, буде далеко уљуднији од твог цијењеног пејпера и не боји се да назове ствари правим именом:

https://www.thesun.co.uk/news/26978434/ ... l-courage/

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2024, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Rivaldinho je napisao:
Ево, уколико неко није одавно повраћао, а баш жели. "Гардијан" у лову на "Индепендент" за титулу најодвратнијег енглеског листа. Само се чекало кад ће ламент над зликовцима. Читао сам до пола текста, даље нисам могао да стварно не повратим.

https://www.theguardian.com/world/2024/ ... d-to-do-so

Оно кад један "Сан" ака Свет+, буде далеко уљуднији од твог цијењеног пејпера и не боји се да назове ствари правим именом:

https://www.thesun.co.uk/news/26978434/ ... l-courage/


Cudis se?
Hitler je bio slab studen ali odlican prepisivac!!!
Brale.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Pomracenje Uma!!

Neposredno par dana poslije pomracenje sunca dolazi i pomracenje uma pogotovo u Odesi!!
Kad stignu Fracuski legionary!!? :roll:

Oce li se ici na more ove godine...!!? :roll:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Šta urlaš nepovezano, bolje okači link kad ovako nešto napišeš. Da je 1890. nabacili bi ti košu sa vezivanjem rukava na leđima....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
munja.alex je napisao:
Šta urlaš nepovezano, bolje okači link kad ovako nešto napišeš. Da je 1890. nabacili bi ti košu sa vezivanjem rukava na leđima....



Kod mene u selu su govorili: Za pametnog covjeka i komarac je muzika.
Jel pratis ti ista van svog parkinga?

Link? Ja sam link!! :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 04 Apr 2024, 16:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Pa i nema nista nejasno, cipovo jos nisu u stanju da proizvode ukrajince

“It’s time to send NATO troops to Ukraine”: Kiev will fall not because of a lack of weapons, but because of a shortage of soldiers - the Europeans need to help it, says US State Department consultant Edward Luttwak.

“First the United States, then the USSR, and other nuclear powers came to the realization that nuclear weapons were too powerful to be used in combat. This was true for decades, right up until the invasion of Ukraine.

✔️Kiev’s position looks shaky. He presents this as a matter of material resources and constantly asks the West for more and better weapons. But it is clear that Kiev is forced to retreat step by step not because of a lack of firepower, but because of a shortage of soldiers.

✔️NATO countries will soon have to send soldiers to Ukraine, or accept a catastrophic defeat. Great Britain and France with the countries of Northern Europe are slowly preparing to send troops.

✔️If Europe fails to provide enough troops, Russia will prevail on the battlefield, and even if diplomacy successfully intervenes to avoid complete defeat, Russian military power will return victoriously to Central Europe.

Then the Western European powers will have to reintroduce compulsory military service.

We might even see a surge of nuclear nostalgia, foolishly returning to the illusion that apocalyptic weapons are enough to keep the peace.”

https://twitter.com/vicktop55/status/17 ... 2Fpage-116


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
:lol: Finska produzila odluku o zatvaranju graničnih prijelaza s Rusijom do daljnjeg

Kazu da ovog proljeca nisu ništa vidjeli što bi ih nagnalo da zaključe da se stanje značajno promijenilo isto kao sto niko nije vidio ni te migrante koji su navalili iz Rusije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
https://www.politika.rs/sr/clanak/60734 ... na-podrsku

Za istocni mi je jasno ali zna li neko gdje se nalazi taj juzni front i sa kim je nato tacno u ratu na tom juznom frontu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Neka ukrajinska haubica, samo po ovome bi se reklo da im je artiljerija otjerana daleko od linije.

https://twitter.com/i/status/1775760406050427277


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2024, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Bogdana. Bolji domet nego ruske 152mm, osim Koalicije koja tek ove godine ide u proizvodnju/upotrebu.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 475, 476, 477, 478, 479  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs