banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Maj 2024, 08:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 269 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Maj 2013, 21:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39457
Lokacija: Месечева икра
Znači svi Afrikanci žive od socijale? Ne postoji dobar dio njih koji rade kao čistači, nosači, tegleća marva i sl?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
_зока je napisao:
Znači svi Afrikanci žive od socijale? Ne postoji dobar dio njih koji rade kao čistači, nosači, tegleća marva i sl?


ma naravno da ima,i ne slazem se danijem da su svi olos.ali ja sto znam, 90 posto njih nista ne radi.ili uzimaju socijalu ili idu na nekakve kurseve ili kao studiraju nesto i tu dizu studentske kredite koje ne trebaju vracati dok se ne zaposle

prije je bio fazon da se prave ludi kad dodju u svedsku,samo da ne rade i da primaju socijalu,jer je tad socijala bila skoro pa duplo veca nego sad.i onda ih ovi slali kod psihologa a oni udju kod njega i sakrivaju se ispod stola,jedu olovke i slicne stvari samo da bi ovaj napisao da nisu u redu sa glavusom.ovo su najvise nasi cigisi radili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
mandrak je napisao:
ovi somalijci svi imaju po 5-6 djece,ako uzmemo da se za svako dijete dobija po 200km dok ne zavrsi skolu,eto im mjesecno hiljadarka samo od toga + socijala


sta je reci jel to pada natalitet svedskim somalijcima. :D

gledam bega iz somalije u austriji, ima 35-36 godina i 9 djece. sto je najgore, uopste se lik ne brine o njima, matera se zabavila svojim stvarima, a ponosni tata iznio lezaljku ispred stana i sa laptopom u ruci zajebava se, a neuredna i nevaspitana djeca skacu oko njega, lome drvece po ulici, lupaju samare drugoj djeci, penju se po autima..


da mi je samo znati ko je napravio zajeb pa tu bagru uveo u evropu, ima i u evropi domace bagre od islanda do kipra, ali bokte mazo, ovo sto se sljeglo u evropu je specijalna kategorija.. :roll:


jel znaju ti somalijci sta je tus? ono kupanje i te stvari? pomjesas sampon, dodas malo vode i mirisaces, valjda im je to neko objasnio..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
BeckaSkola je napisao:
nisam upoznao "OSTALE" toliko mnogo da bi mogao suditi. ;) ;) ;)

i komentari drugih ljudi su vecinom onakvi kakvi su i moji. gdje ima dima ima i vatre, najlakse je sad srati o njima kako su vaki-nakvi (ne odnosi se na tebe).. ljudi imaju standard, ispred BIH su jedno 150 godina, zive po 80 godina, srecni, boli ih kita jer znaju da zive u sigurnoj drzavi, max opusteni, takav mentalitet, tolerantni, gledaju sebe a ne sta ce komsija reci. ukratko ljudi ZIVE ZIVOT punim plucima, dok ga neki drugi zivotare.

to je buraz sistem na koji mi trebamo malo da se ugledamo. al ko sto rekoh, znam ja nas, jebo ti nas. sami sebi najbolji i sami sebi pametniji, to je taj nas cuveni rad...

+1

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 22:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
BeckaSkola je napisao:
da mi je samo znati ko je napravio zajeb pa tu bagru uveo u evropu, ima i u evropi domace bagre od islanda do kipra, ali bokte mazo, ovo sto se sljeglo u evropu je specijalna kategorija.. :roll:

То ти је оно, поштовање љуЦких права, нема дискриминације, ово-оно, тамо-'вамо а оно багра невиђена, само гледају како да заџебу систем... Такви дођу главе цивилизацији јер цивилизација не може да појми да неко може тако да се понаша. Како рекох, све потрпати у контејнере, па назад у вукоџебине из којих су дошли.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 22:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39457
Lokacija: Месечева икра
sinip je napisao:
BeckaSkola je napisao:
da mi je samo znati ko je napravio zajeb pa tu bagru uveo u evropu, ima i u evropi domace bagre od islanda do kipra, ali bokte mazo, ovo sto se sljeglo u evropu je specijalna kategorija.. :roll:

То ти је оно, поштовање љуЦких права, нема дискриминације, ово-оно, тамо-'вамо

Druže, griža savjesti, ovo-ono....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
НеБиХ рекао да је то код Шведа, они су се једноставно превише "примили" на тај фазон хуманизма и љуЦких права, ко Срби на комунизам. :(

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2013, 23:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
kad sam poceo da citam postove kontam opet neka zaebancia :lol: :lol:. mislim da su nadrealisti dosli na svoje u potpunosti.

http://www.youtube.com/watch?v=oCmK4u0IUNE

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Pravda za nordijsku bracu!
Srbija do Stokholma.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
ovo se ozbiljno zahuktava. čini mi se da sam na snimcima vidio dannya kako predvodi jednu "bosansku" ekipu sa molo-koktelima. kad smo kod bosanaca, evo jednog predloga za razmišljanje.

Predsjedniku Vlade Kraljavine Švedske.

Poštovani,
sa velikom uznemirenošću i žaljenjem primili smo informacije da je u divljanjima na vašim ulicama uzela učešća skoro kompletna imigrantska zajednica muslimana-Bošnjaka. Mi već godinama upozoravamo da na prostoru 23% Bosne i Sandžaku postoji preko 300.000 do zuba naoružanih terorista, koji se svaki dan prelivaju, između ostalih, i u Vašu zemlju. Uvjeravamo vas da ti teroristi nemaju nikakve veze sa Republikom Srpskom, upravo suprotno; mi smo bili žrtve njihove agresije pune četiri godine i znamo na šta su sve spremni. Obzirom na naše iskustvo nudimo vam na raspolaganje svaku vrstu pomoći, kako logističku, tako i operativnu - ako je neophodno pomoć naše policije u rastjerivanju muslimanskih terorista.U svakom slučaju imate našu punu podršku u ovim teškim trenutcima.
U svjetlu ovih događaja i našeg stava, očekujemo da ćete u budućnosti preispitati vaš stav prema BiH i podržati pravednu borbu Republike Srpske za samostalnost.

Sa poštovanjem,
Milorad Dodik, predsjedik Republike Srpske.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 10:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15301
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
:lol: :lol: ajd u qrac

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 11:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Сад пошаљи Дудеку да потпише. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 15:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Frisky_Dingo je napisao:
ovo se ozbiljno zahuktava. čini mi se da sam na snimcima vidio dannya kako predvodi jednu "bosansku" ekipu sa molo-koktelima. kad smo kod bosanaca, evo jednog predloga za razmišljanje.

Predsjedniku Vlade Kraljavine Švedske.

Poštovani,
sa velikom uznemirenošću i žaljenjem primili smo informacije da je u divljanjima na vašim ulicama uzela učešća skoro kompletna imigrantska zajednica muslimana-Bošnjaka. Mi već godinama upozoravamo da na prostoru 23% Bosne i Sandžaku postoji preko 300.000 do zuba naoružanih terorista, koji se svaki dan prelivaju, između ostalih, i u Vašu zemlju. Uvjeravamo vas da ti teroristi nemaju nikakve veze sa Republikom Srpskom, upravo suprotno; mi smo bili žrtve njihove agresije pune četiri godine i znamo na šta su sve spremni. Obzirom na naše iskustvo nudimo vam na raspolaganje svaku vrstu pomoći, kako logističku, tako i operativnu - ako je neophodno pomoć naše policije u rastjerivanju muslimanskih terorista.U svakom slučaju imate našu punu podršku u ovim teškim trenutcima.
U svjetlu ovih događaja i našeg stava, očekujemo da ćete u budućnosti preispitati vaš stav prema BiH i podržati pravednu borbu Republike Srpske za samostalnost.

Sa poštovanjem,
Milorad Dodik, predsjedik Republike Srpske.



joooj kralja :lol: :D


evo citam smirli se neredi. dovesce njih plavokosi i plavooki vikinzi u red :D
gledam slike sa nereda ne znam jesu svede toliko visoke il su ovi arapi toliko niski :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
HAOS U ŠVEDSKOJ: Bosanci divljaju po Stokholmu
http://www.kurir-info.rs/haos-u-svedsko ... nak-807443

haha jel moguce :D jesu to one nase zlatne komsije, sto pobjegose iz banja luke od srpskih "terorista" :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Немереш биливит... :) Мада Куриру иначе није баш вјеровати...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15301
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nešto mi se javlja da su Švedi sve ovo iscenirali samo da bi se kurtalisali ove gamadi.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Нису они толико паметни вјеруј ми. То је ова гамад помислила да могу да их џебу како хоће (а и могу за сада).

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23505
Neka ih sve vrate i da mi odemo gore :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Нек не иде ко не може да спава док је свјетло напољу. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23505
Još nisu otkrili roletne u Švedskoj? Eto poslovne prilike...
Eto i načina kako da primire južnjački bioritam. Zato su i nemiri tamo. I ja bih palio i rušio da po danu stalno spavam, a nema roletni...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 269 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs