banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Maj 2024, 04:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 269 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2013, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Већином немају ни завјесе на прозорима. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
_зока je napisao:
Daniel. je napisao:
Naravno da se računaju. Prvi osvajači.. a znaš zbog čega? Zato što je narod masovno umirao, zato što od 8 mjeseci zime ljudi nisu mogli da prežive, ništa nije moglo da raste,
Nije nego zato što se život od svoga rada smatrao nedostojnim muškarca. Pravi muškarac se morao dokazivati otimajući, pljačkajući i ubijajući. Pa izgradili su mitologiju na tim osnovama. Život je zajeban i Eskimima pa nisam nigdje pročitao da su se otiskivali čamcima i otimali tuđe.
Daniel. je napisao:
Mnogi drugi narodi su imali svoja carstva, takođe su harali drugim zemljama, nastojali su da to carstvo prošire, što im ne daje za pravo da to koriste u današnje svrhe i da izigravaju budale na račun toga.


Čuj "ne daje im pravo"?!?!
Pa upravo to daje pravo stanovnicima bivših kolonija da od bivših kolonista otmu sve kao što su i njima otimali vijekovima. Ne odnosi se ovo na ŠveCku samo nego na kompletnu zapadnu Evropu. Sebe su izgradili otimajući od nas, Afrikanaca, Azijata, Indijanaca. Ubijajući, paleći i uništavajući. Sad je "puj, pike, ne važi"? Zapad je civilizacije izbrisao sa zemlje u želji da sebi obezbjedi lagodniji život bez rada. Sad su došli isto neki koji hoće lagodniji život bez rada....


Znaš li gdje žive Eskimi? Oni su zbog svoje udaljenosti od svake civilizacije bili u mnogo manjoj mogućnosti da kradu od bilo koga. Ne želim ni najmanje da pravdam vikinge, ali po istorijskim izvorima oni su u većini slučajeva bili ljudi-seljaci, a manji broj njih je išao na ta osvajačka putovanja. A cilj osvajačkih putovanja je pored krađe u pozadini imao ekonomiju. Naravno, tada nije bilo ekonomije u današnjem smislu, već su ujedno išli i da šire svoju trgovačku mrežu, to su podhitno morali uraditi jer hrane nije bilo, a imali su druge resurse.. Od stvaranja modernih država, teško bih mogao reći da su Šveđani krali i sistemski ubijali bilo koga. Drugi su isto to radili, možda u većoj ili manjoj mjeri.. ali su radili. I ovo ne govorim da bi sad ja izjednačio sve grupe ljudi, već ovo govorim iz razloga da ne postoje narodi koji nisu pljačkali, ubijali.. I ne možeš sve zemlje zapadne i sjeverne evrope staviti u isti koš.

Engleska, Francuska su mi potpuno nebitne zemlje i o njima ne pričamo. Pročitaj naslov ove teme. Govorimo o narodu koji nije imao nikakve veze sa jednim recimo Somalijcima, kod pomenutih se desi rat, neko im velikodušno ponudi da ih usvoji i oni dođu i nastave sa svojim primitivnim običajima, iako su im ponuđeni svi uslovi da imaju normalan život.

Nije to krivica Erika Crvenog, Lejf Eriksona i ostale družine. Krivica je kod onih koji u Švedsku dođu kao gosti i ne žele da se prilagode.


A ako ne želiš da se prilagodiš.. uvijek ima druga mogućnost, povratak nazad u Mogadish, ima banana, nema kazni za silovanje a i neće ti trebati jakne. :wink:


sinip je napisao:
Већином немају ни завјесе на прозорима. :)


Ima roletni, zavjesa nema, a i nema logike da držiš zavjese u kući..
A kad sunce svane prije 4 ujutro, pa počne da te ubija u oči, nije ti do sna uopšte.. :D

BeckaSkola je napisao:
HAOS U ŠVEDSKOJ: Bosanci divljaju po Stokholmu
http://www.kurir-info.rs/haos-u-svedsko ... nak-807443

haha jel moguce :D jesu to one nase zlatne komsije, sto pobjegose iz banja luke od srpskih "terorista" :lol:


:lol: :lol: :lol:

Kurir.. do sada najjača vijest objavljena na ovoj temi. :lol: :lol: Mislim da nema potrebe da kažem da nije istina. :wink:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
sinip je napisao:
Нису они толико паметни вјеруј ми. То је ова гамад помислила да могу да их џебу како хоће (а и могу за сада).


Nema to veze sa tim jesu li Šveđani pametni ili glupi. Vjerujem da bi i oni najradije poizbacivali iz Švedske sve što ne živi već čitavu generaciju ili dve tamo samo nije praktično, neće im ko imati raditi najslabije plaćene poslove, a i nije baš u skladu sa ovom današnjom socijaldemokratijom. Evo recimo Švajcarci, sve nekako oblijeću oko nekih zakona da pooštre uslove ulaska u Švajcarsku i da nekako izbace što im smeta ali ne mogu još uvijek...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Daniel. je napisao:
sinip je napisao:
Већином немају ни завјесе на прозорима. :)


Ima roletni, zavjesa nema, a i nema logike da držiš zavjese u kući..
A kad sunce svane prije 4 ujutro, pa počne da te ubija u oči, nije ti do sna uopšte.. :D

Логика је чудна ствар. :) Иначе, био сам ту једном око "Мидсамера", спавао сам к'о прави, ништа то мени не смета. Могу да спавам под укљученим рефлектором на стадиону. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Panzer je napisao:
sinip je napisao:
Нису они толико паметни вјеруј ми. То је ова гамад помислила да могу да их џебу како хоће (а и могу за сада).


Nema to veze sa tim jesu li Šveđani pametni ili glupi. Vjerujem da bi i oni najradije poizbacivali iz Švedske sve što ne živi već čitavu generaciju ili dve tamo samo nije praktično, neće im ko imati raditi najslabije plaćene poslove, a i nije baš u skladu sa ovom današnjom socijaldemokratijom. Evo recimo Švajcarci, sve nekako oblijeću oko nekih zakona da pooštre uslove ulaska u Švajcarsku i da nekako izbace što im smeta ali ne mogu još uvijek...

Мислим да се већина Шведа сада пита "гдје смо погријешили, шта смо пропустили па се јадни људи не осјећају добродошли" и "мораћемо да се потрудимо више", ево ти је Дени па нек ме демантује. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15283
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nekako mi sad žao ovih "naših" u Švediji,pobjegli su iz lažnog brastva i jedinstva u lažna ljudska prava uz jednakost i toleranciju gdje ljudi koji nisu građani EU ne uživaju ista prava kao građani EU, a muslimani, Istočnoevropljani i Romi su posmatrani, u najboljem slučaju, s gađenjem.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 23:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
A sad malo provjerenih vijesti:

Srbi ne žele da pale Stokholm
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/384406/Sr ... e-Stokholm

Ukratko imate objašnjeno sve. Sve će biti isto kao što je bilo prije. Ovi mangupi će ići na popravni rad, političari valjda shvatili da ne trebaju svakoga puštati u zemlju, desilo se i to je sad prošlost. Mnogo je više običnog naroda koji hoće da živi normalan život.

Imam osjećaj da ovdje neko traži senzaciju i što više članaka u novima. E ja hoću da kažem da toga NEĆE biti! A nadam se da neće biti ni novih lijenih izbjeglica. :wink:


sinip je napisao:
Логика је чудна ствар. :) Иначе, био сам ту једном око "Мидсамера", спавао сам к'о прави, ништа то мени не смета. Могу да спавам под укљученим рефлектором на стадиону. :)


A tek da znaš koliko se djece napravi na Midsummer. :lol: Reci ti meni jesi se ovjerio sa alkoholom za Midsummer? :lol:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 23:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Daniel. je napisao:
sinip je napisao:
Логика је чудна ствар. :) Иначе, био сам ту једном око "Мидсамера", спавао сам к'о прави, ништа то мени не смета. Могу да спавам под укљученим рефлектором на стадиону. :)


A tek da znaš koliko se djece napravi na Midsummer. :lol: Reci ti meni jesi se ovjerio sa alkoholom za Midsummer? :lol:

Не нисам, не пијем ни за Мидсамер а ни иначе. :D А нисам ни муслиман, глуво и ћораво било... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2013, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
sinip je napisao:
Daniel. je napisao:
sinip je napisao:
Логика је чудна ствар. :) Иначе, био сам ту једном око "Мидсамера", спавао сам к'о прави, ништа то мени не смета. Могу да спавам под укљученим рефлектором на стадиону. :)


A tek da znaš koliko se djece napravi na Midsummer. :lol: Reci ti meni jesi se ovjerio sa alkoholom za Midsummer? :lol:

Не нисам, не пијем ни за Мидсамер а ни иначе. :D А нисам ни муслиман, глуво и ћораво било... :)


A jesi napravio kakvo dijete? :lol: :lol: :lol:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2013, 09:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Не да ја знам. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2013, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
bogami zeznuto je olesiti se gore gdje pivo 5 eura, eto malo da proslavis, treba ti 30 eura.. skupo buraz, i jos ima jebade kad hoces da kupis alkohol bilo gdje. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2013, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Ko bi ljudima ugodio.. :confused4:

Kome se ne sviđa, ima za 30 eura mnogo boljih stvari od alkohola.. efekat jači, ali kraće traje. :D

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2013, 18:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Protesti su gotovi, a vidim da ste poceli pricu o SE.

Bio sam u SE (doduse nakratko), ali ono sto meni i dalje ostade nejasno i nepojmljivo.. Kako jedna zemlja od 10 miliona ljudi moze da parira ekonomski, industrijski ogromnim zemljama poput Njemacke, Japana, SAD? I pored toga svega uspjevaju imati najbolje skolstvo, najbolje zdravstvo, najvisa socijalna davanja i generalno uspjevaju odrzati mir.
Prica mi jedna osoba koja je vezana za SE, da se neredi ovakve vrste desavaju skoro svaki dan po Zapadnoj evropi, i da se ne moze porediti sa tim, SE je u mnogo boljem polozaju.



Drzavu cine ljudi, a opet vecina toga mi bude jasno kad pogledam mentalni sklop naseg covjeka i Svedjanina ili nekog drugog sjevernjaka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2013, 20:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Гледано са тачке гледишта ове рецесије по ЕУ, може се рећи да је ШвеЦка једва окрзнута. Једноставно објашњење за све ово је организација државе и памет. Једини заџеб који Шведи тренутно имају је да су се превише уфурали у причу о љуЦким правима па су "упуштали" свакакву багру унутра. Све бих ја то фино у контејнере па назад у вукоџебине из којих су прихајали. Био сам тамо тууристички три пута по петнаестак дана и ја сам одушевљен...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2013, 20:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
U kojem gradu si bio i u kom perodu ako nije tajna? I Svedjani su u tom kolu sa Francuzima, Njemcima, Englezima.. kako ostadose jedva okrznuti?

Ja sam bio vise poslovno, pa nisam imao priliku za razgledanje, obidjoh dosta gradova evrope, ali onakav raspored javnog prevoza jos uvijek nisam vidio, stvarno savrseno, rijetko izgovorim tu rijec, ali sad bi trebao. To je samo jedan primjer, da ne govorim o drugim segmetnima.

I kad bolje pogledas, sve to je napravljeno u nekoj vukojebini na sjeveru Evrope gdje u pojedine predjele dugo godina niko nije zalazio. Prica mi prijatelj, gore na sjeveru kad napada snijeg, ljudi budu odvojeni od civilizacije :D i tu neko uspije da napravi zeljeznicu, da napravi grad, vrtic, zgradu, fabriku, da stvori sve uslove za odlican zivot, e na tome im svaka cast. :)
A sto se tice ovako kao ljudi, nisu mi bas ostavili neki dojam, prema strancima su uzdrzani, prema svojima bratski. :D Daleko od toga da su ksenofobi, nema veze s tim :)






Sta hocu da ti kazem.. Svi govore razvijena Njemacka, razvijena Amerika, jaka Engleska itd itd.. Ima par zemalja koje su ih sve zajedno presle, to su zemlje na jednom potpuno drugom nivou razvoja, nesto potpuno nepojmljivo narodu koji zivi van tih zemalja. Te zemlje u Evropi su: Skandijavija + Svajcarska. Prvi stvorili svojim radom, a drugi dosta toga stvorili kroz strani uticaj. Te zemlje vec dugo godina odolijevaju krizi i recimo da su najpozeljnije za zivot u Evropi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2013, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
WrDa je napisao:
U kojem gradu si bio i u kom perodu ako nije tajna? I Svedjani su u tom kolu sa Francuzima, Njemcima, Englezima.. kako ostadose jedva okrznuti?

Па имају људи своју монету, своју монетарну политику, високоразвијене профитабилне индустрије, ИКЕА, Тетрапак, Ериксон рецимо овако три "на прву". Кад је рецесија почела предузели су мјере да се не смањује потрошња да се паре "врте" на паметне ствари и тај рад, и не видим да се ико жали претјерано. Јес' да су имали фрку са ауто индустријом Сабом и Волвом али ко није имао фрку са ауто индустријом... :) Једном сам био крајем новембра до пред Божић, други пут сам био око Мидсамера тј. љетне дугодневнице (убо сам два екстрема) трћи пут некад у октобру, то све у три године. Регион Сконе тј. Сканија... Ишао сам на сјевер све до Лудвиге, ако знаш гдје је. :) Сконтао да бих ту (Лудвига) те прве године могао да продам свој стан од 70+ квадрата, да купим кућу од 100+ квадрата и да ми остане нешто пара. :) Не знам да ли се шта промјенило у међувремену. Значи ја се дивим људима како су државу организовали, само ће морати да пошутају багру напоље или су наџебали.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2013, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Djeca u švedskoj elitnoj školi mučena vrelom peglom i prisiljavana na oralni seks
Veliki skandal potresa Švedsku. Elitni internat Lundsbergs zatvoren je nakon što je otkriveno da su učenici tokom obreda inicijacije mučeni vrelom peglom i prisiljavani na oralni seks.

nasilje-djeca

Devet učenika osumnjičeno je da su dvojicu dječaka, u dobi od 14 i 15 godina, mučili vrućim peglama i pritome im nanijeli teške povrede, odnosno opekotine. Nakon tog događaja, Švedski školski inspektorat zatvorio je elitnu školu i vrši se istraga zbog sumnji da je još mnogo djece mučeno tokom obreda inciijacije.

Inače, škola Lundsbergs je jedna od najelitnijih i pohađaju je djeca brojnih političara, a u tu školu išao je i švedski princ Carl Phillipe. Međutim, školu ne prati baš tako dobar glas. Prošle godine u maju švedsku je potresao sličan skandal kada je nekoliko učenika ove škole istupilo u javnost s pričom kako su bili prisiljeni na oralni seks te da jedu gnojivo, a prijavljen je i slučaj da su jednom učeniku spaljene bradavice električnom hvatalicom muha.

Posljednje zatvaranje internata moglo bi zaista biti pogubno za tu elitnu školu, u koju ide 200 djece, od kojih su 60 posto dječaci.

"Zaista je žalosno što su se desili ovako ozbiljni incidenti, nedugo nakon što su se učenici vratili u školske klupe. Očito da mjere koje smo ranije poduzimali nisu imale nikakvog efekta", kazala je Ann-Marie Begler, direktorica švedskog školskog inspektorata.

Kako je istaknuto, moglo bi se desiti da škola bude zatvorena i do šest mjeseci. Učenici koji su osumnjičeni za zlostavljanje dječaka izbačeni su iz škole.


http://www.etrafika.net/vijesti/planeta ... ralni-seks

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2013, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
SDe ti nama Deni rec kakop su to imigranti...

Nego šta je električna hvatalica muha...osim što joj ime kaže...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2013, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Izgleda kao reket za tenis, samo što su joj žice gole i "prži" insekte na 3V. Ako ga naloniš na kožu ne osjetiš ništa, mada nisam probavao na osjetljivijim dijelovima tijela. Da bi nekog spržio, moraš ga prikopčati bar na akumulator od kola.

On topic, nije ovo prvi slučaj zlostavljanja u toj školi, postoji duga tradicija, samo što se ranije moglo bolje zataškati i riješiti između porodica (uvijek je riječ o istim porodicama iz najvišeg sloja društva, samo nove generacije).

Što se onih nemira, to je već zaboravljeno.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2013, 18:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
ima muhotresa cije se zice zagriju jako brzo i budu jako vrele

nego dokon mozak je sejtanovo igraliste

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 269 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs