banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 142  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Feb 2018, 04:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dejan Šajinović
26.02.2018 11:20
Smatram da možemo postići uspjeh i pružiti našim građanima ono što već dugo očekuju, a to su, prije svega, letovi s nekom od niskotarifnih kompanija ka jednom broju destinacija u EU, izjavio je Duško Kovačević, v.d. generalnog direktora banjalučkog aerodroma.

"Moram da istaknem da za ispunjenje ovih naših ciljeva, a pogotovo u pogledu niskotarifnih kompanija, imamo punu podršku Vlade RS, nadležnog ministarstva, grada Banjaluke i drugih", kaže Kovačević u pisanom intervjuu za "Nezavisne novine".

NN: U vezi s Aerodromom Banjaluka proteklih godina davano je mnogo obećanja i predviđanja, međutim rezultat je uvijek bio prilično loš. Šta Vi, kao novi direktor, možete realno obećati da ćete uraditi za Aerodrom?

KOVAČEVIĆ: Po dolasku na Aerodrom zajedno sa svojim najbližim saradnicima sagledao sam stanje u kojem se Aerodrom nalazi i u skladu s tim postavili smo konkretne prioritete.

Prvi cilj je već ispunjen. Zgrada je sanirana i dograđena, tako da sada imamo jednu lijepu, modernu i funkcionalnu aerodromsku zgradu koja ispunjava sve međunarodne standarde. Preostaju nam još određeni poslovi na uređenju interijera kako bismo našim građanima ponudili što je moguće ljepši prostor, u kojem će se prijatno osjećati dok borave u aerodromskim prostorijama.

Kada je u pitanju kargo centar, mi smo sa svoje strane uložili dosta napora kako bi se ovo pitanje riješilo i kako bi se nastavili radovi na njegovoj izgradnji. Imali smo niz sastanaka s izvođačem radova, nadzornim organom, glavnim projektantom, republičkim inspektorom, Ministarstvom saobraćaja i veza, a sve u cilju prevazilaženja postojećeg stanja i otklanjanja svih prepreka u pogledu nastavka radova na izgradnji pomenutog objekta. Ja se iskreno nadam da će sve ove aktivnosti pomoći da se otklone sve nejasnoće te da smo na dobrom putu da se nastave radovi na izgradnji kargo centra.

Razvoj putničkog saobraćaja je jedan od naših najvažnijih prioriteta i tu je Uprava preduzeća zauzela veoma jasan stav da, pored postojećeg saobraćaja, definitivno idemo u razgovore sa svim zainteresovanim niskotarifnim kompanijama s ciljem da omogućimo našim građanima da po niskim cijenama putuju ka određenim evropskim destinacijama. Lično smatram da ne smijemo ignorisati trendove koji se dešavaju u našem regionu, kao ni činjenicu da skoro na svim aerodromima u našem okruženju imamo prisustvo neke od niskotarifnih kompanija i da one značajno doprinose povećanju broja putnika. Međutim, ja to ne gledam samo kroz brojku povećanja putnika, ja to gledam kroz činjenicu da će naši mladi, studenti, đaci, ali i svi drugi, imati priliku da mnogo više putuju u mnoge države Evropske unije i da će kroz ta putovanja sticati neophodna iskustva i znanja, koja će kasnije, na različite načine, primjenjivati u zajednici u kojoj žive.

NN: Koja su konkretna mjerila na osnovu kojih ćemo mi novinari moći utvrditi uspješnost realizacije? Na primjer, nove linije, rast broja putnika i slično?

KOVAČEVIĆ: Smatram da će se naš uspjeh upravo mjeriti po broju uspostavljenih novih destinacija i broju putnika koji će prolaziti kroz naš aerodrom. Pred nama su veliki izazovi, ali vjerujem u svoje najbliže saradnike i zaposlene na Aerodromu, jer se radi o veoma sposobnim ljudima i smatram da možemo postići uspjeh i pružiti našim građanima ono što već dugo očekuju, a to su, prije svega, letovi s nekom od niskotarifnih kompanija ka jednom broju destinacija u EU. U isto vrijeme, u potpunosti se slažem s vama da upravo ispunjenje tih ciljeva treba da bude mjerilo našeg uspjeha ili neuspjeha.

NN: Mislim da je očigledno da "Air Srbija" nije ispunila očekivanja kad je u pitanju povezivanje Banjaluke s Evropom. Da li će Aerodrom i dalje insistirati na saradnji s tom kompanijom i, ako hoće, šta će se promijeniti u budućnosti?

KOVAČEVIĆ: Naše opredjeljenje je da s "Air Srbijom" imamo što je moguće bolju i efikasniju saradnju i smatram da je u žestokoj konkurenciji koja vlada u vazduhoplovstvu i među vazduhoplovnim kompanijama "Air Srbija" učinila i čini sve što je moguće kako bi održala ovu liniju između Banjaluke i Beograda. Sigurno je da ćemo mi s naše strane raditi na tome da se ova linija održi te poveća broj letova, ali ne smijemo zaboraviti da s ovom linijom, a preko Aerodroma "Nikola Tesla", naši građani imaju mogućnost povezivanja s više od 30 svjetskih destinacija. To nije zanemarivo i zbog toga želim da jasno dam do znanja da smo mi zadovoljni ovom saradnjom i da ćemo sa svoje strane učiniti sve što je potrebno kako bi se ona nastavila i unaprijedila u narednom periodu.

NN: Može li se reći da je kargo centar promašena investicija, s obzirom na to da je nakon odlaska Turaka taj prostor ostao gotovo neiskorišten?

KOVAČEVIĆ: Jedan od razloga za donošenje odluke o izgradnji kargo centra je upravo posao koji je urađen s izvozom mesa u Tursku, jer je taj posao najbolje pokazao koliko i ova vrsta djelatnosti može biti profitabilna. Izuzetno je važno da svaka država ulaže u svoju infrastrukturu, jer bez dobre i kvalitetne infrastrukture ne možemo odgovoriti izazovima koje moderno doba stavlja pred nas. Izgradnja puteva, autoputeva, modernizacija željeznica, modernizacija aerodroma i sl. su projekti koji su veoma važni za naš razvoj i našu budućnost, jer bez modernih infrastrukturnih projekata mi ne možemo očekivati adekvatan razvoj i prosperitet. Ja u tom kontekstu gledam i izgradnju kargo centra i smatram da nam je takav objekat potreban jer s njim stvaramo sve preduslove za razvoj teretnog saobraćaja. Živimo u svijetu brzih komunikacija, globalizacije i ovaj objekat ne možemo gledati u regionalnom, već jednom mnogo širem okviru. U našem okruženju su već prisutne velike svjetske kompanije, svakodnevno se velike količine razne robe transportuju iz Azije prema Evropi i obrnuto, znamo da su i neke američke kompanije bile zainteresovane za uspostavljanje kargo saobraćaja s našeg aerodroma, a nakon nove Strategije EU za zapadni Balkan jasno je da je trasiran put našeg ulaska na tržište od preko 500 miliona ljudi. U svemu tome ja vidim šansu i smatram da moramo razvijati aerodromsku infrastrukturu i time stvarati pretpostavke za razvoj ove vrste saobraćaja.

Radnici
NN: Koliko Aerodrom ima zaposlenih ljudi i koliko je taj broj opravdan s obzirom na nivo saobraćaja?

KOVAČEVIĆ: Međunarodni aerodrom Banjaluka ima 54 radnika. Aerodrom ispunjava sve međunarodne standarde u pogledu obučenosti zaposlenih, a da bi se ti standardi postigli potrebno je stalno usavršavanje i obučavanje. Broj radnika je minimalan u kontekstu postojećeg putničkog i teretnog saobraćaja i mi sve činimo da i s tim minimalnim brojem ispunimo sve zahtjeve koji se pred nas postavljaju.


Sta mislite o internom saobracaju da jedan dvokrilac voza raju do TZ?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Autobuska karta Banja Luka - Bec povratna najjeftinija - 85 maraka.
Avio karta Tuzla - Bec povratna - 80 maraka.

Mana jeste sto uz wizz moze za ove pare samo mali prtljag.
Nesposobna uprava aerodroma i radnici koji su to sve podrzali na nacin plata ce biti ista pa bolje manje nego vise raditi. Dabogda pocrkali. Da je opozicija pametna, mogla bi iskoristiti ovu situaciju i dobiti dosta izbornih poena.

Sad je gotovo, ostace ovaj sponzorisani let do Beograda i na svakih mjesec dana ce dolaziti predstavnici low cost kompanija osnovanih prekljuce, to tako traje 3 dana i onda trazi novog. Nece niko sa renomeom da dolazi u ovo blato.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 10:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
" Zgrada je sanirana i dograđena, tako da sada imamo jednu lijepu, modernu i funkcionalnu aerodromsku zgradu koja ispunjava sve međunarodne standarde."

Na koju zgradu on misli? Upravnu zgradu ili onu supu pored gdje prtljag dovoze motokultivatorom?

_________________
They call me doodler, because doodling is what I do. Yeah, and I also piddle...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 11:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ljebe, ovaj novi pilot djeluje kao teski demagog i majstor prazne rijeci.
Kao da je pekao zanat kod nas na forumu :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2018, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Iz Banjaluke direktno na aerodrom u Tuzli pa u evropske gradove
Objavljeno: 12:17, 28.02.2018


POVEZANE VIJESTI



Za sve koji žele iz Tuzle otputovati na neku od evropskih destinacija, omogućen je prevoz iz Banjaluke, direktno na aerodrom.


Dosadašnja ”putešestvija”, odlazak automobilom, muke oko traženja garaže ili molbe rodbini da nas odvezu, sada su završeni.

Firma ”Hvala” doo u saradnji sa Wizz Air kompanijom odvozi putnike i po putnike dolazi i transportuje ih nazad direktno sa aerodroma.Ovo je posebno značajno Banjalučanima, jer od 27. aprila Wizz Air pored 15 trenutnih linija sa aerodroma Tuzla počinje sa još jednom Tuzla-Beč, Beč-Tuzla, koja je atraktivna mnogim stanovnicima našeg grada.

Putnici sa Aerodroma Tuzla od ranije lete za Malme, Geteburg i Stokholm (Švedska), Bazel (Švajcarska), Bilund (Danska), Dortmund, Frankfurt Han, Berlin i Memingen (Njemačka), te Ajdenhoven (Holandija), što sa nedavno uvedenim linijama čini ukupno 15 destinacija. Od 27. aprila Aerodrom Tuzla uvodi dugo očekivani let Tuzla-Beč i Beč-Tuzla tri puta sedmično. Osim iz Banjaluke ”Hvala” doo vozi putnike u Tuzlu i iz drugih većih gradova Bosne i Hercegovine.

(Banjaluka.com)

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2018, 17:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Zasto imaju danski domen za internet stranicu?

Vidim da se potencira linija Tuzla - Bec za putnike iz BL, mada mi neke stvari nisu jasne.
Povratna karta za relaciju Banjaluka - Tuzla je 100 KM, sto je prilican iznos. Vremenski treba tri sata da se predje ova relacija.
Racunajmo da se treba stici sat vremena prije leta na aerodrom i da sam let traje sat i petnaest minuta. Isto tako treba racunati na transfer sa aerodroma do krajnjeg odredista.
Povratna avionska karta kosta minimalno 80 KM.

Dakle, ukupna cijena u jednom pravcu je barem 90 KM i sve traje barem 6 sati. Gugl kaze da prevoz autom od Banjaluke do Beca traje isto 6 sati.
Tesko vidim da se iz Banjaluke isplati letiti u Bec preko Tuzle...
Druge, dalje, destinacije imaju vise smisla...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2018, 21:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Nema nikakvog smisla ici za Tuzlu, pa letiti za Bec, jedino iz BL kad bi bila direktna linija onda bi bilo ok, jer se i autobusom stigne za manje od 8 sati.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2018, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
laoce je napisao:
Nema nikakvog smisla ici za Tuzlu, pa letiti za Bec, jedino iz BL kad bi bila direktna linija onda bi bilo ok, jer se i autobusom stigne za manje od 8 sati.


Svakako da je van pameti letjet iz Tuzle za Bec kad u BL postoji aerodrome.
Medjutim pamet i realnost kod nas se ovde cesto ne dodiruju.

Recimo do sada nije bio veliki pritisaka na vlasti i nije bilo interesovanja da se iz Banja Luke putuje ka Evropskim destinacijama, Amerikama.... i obrnuto. Konkretnije, naravno bilo je interesovanja ali nije dolazilo sa "prave strane".

Medjutim sad u zadnjih par godina izpraznila se Banja Luka i okolina. Iz ovog podrucja otiso je ogroman broj ljudi i jos uvijek odlazi. Taj process je u toku.
Mislim da je broj ovih sto su otisli u zadnjih 5-7 godina veci (neko moze da to provjeri) nego sto je broj ljudi koji je otisao u ratno vrijeme iz ovih krajeva.

Mozda ce sad biti drugacija situacija, reagovanje i gledanje na potrebe i " ekonomsku isplativost" aerodroma!
Mozda ova situacija sad zadire vise u "nacionalne" interese RS nego sto je zadirala prije!

Aerodrom nikad nije bio prvenstveno ekonomski problem uvije je tu politicki interes, tj profitiranje politicara( i njihove okoline) pa onda ekonomski.
Ekonomija je uvijek u svijetu u slicnim situacijama nalazila svoj interes i profit.
Kratko, bilo je i ima i za narod i za biznis a "pretice" i politci(i ovim okolo nje).
Ovde to kod nas jos ocigledno ne moze.


Da li ce doci do promjena ili ce biti isti pristup: Kako smo se "brinuli" da ljudi ne odlaze tako cemo se "brinut" da mogu i da dolaze.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2018, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
POČETNA / OSTALO
Sarajevski aerodrom ove godine očekuje više od milion putnika
08. mar. 2018. 14:44 Objavljeno u OSTALO

SARAJEVO, Međunarodni aerodrom Sarajevo je u februaru zabilježio dvocifren rast broja putnika, tačnije rast od 19,1 posto u odnosu na prošlu godinu na rekordnih 48.986 putnika. Broj letova iznosi 774, što je povećanje za 5,9 posto.

Sarajevski aerodrom je primio ukupno 103.133 putnika tokom prva dva mjeseca ove godine, što je povećanje za 22 posto u odnosu na 2017. godinu. Prema prognozama, 2018. godina će biti rekordna za pomenuti aerodrom te se očekuje više od milion putnika.

Neke aviokompanija koje trenutno slijeću na aerodrom u Sarajevu su najavile planove za povećanje broja letova tokom ljetne sezone, a SAS Scandinavian Airlines i SunExpress će uvesti nove sezonske letove prema sarajevu.

Osim toga, nova kompanija FlyBosnia, koja je u procesu dobijanja AOC certifikata, imat će sjedište u Sarajevu.

Napredak aerodroma se očekuje i u narednim godinama kada bude izgrađen novi terminal. Klix.ba

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2018, 22:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Jos jedan let iz Tuzle, ovaj put za Karlsruhe.

Evo i aktuelnih destinacija iz Tuzle:
Slika

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 14:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
UPRKOS PLANOVIMA

Banjalučki aerodrom nastavlja gubiti putnike, zabilježen pad od 18,6 posto
Klix.ba
prije 1h 24m
21 75
Banjalučki aerodrom nastavlja gubiti putnike, zabilježen pad od 18,6 posto

Kao i prethodnih godina i u prvim mjesecima 2018. nastavljen je pad broja putnika na Aerodromu Banja Luka.
Tokom prvog mjeseca 2018. godine kroz aerodrom su prošla 1.203 putnika, što je za 18,9 posto manje nego u januaru 2017. godine. Brojke za februar su gotovo jednako loše - broj putnika je bio 717 pa je pad iznosio 18,1 posto u odnosu na februar 2017.
Ukupan broj putnika u januaru i februaru je bio 1.920 što predstavlja ukupan pad u odnosu na prva dva mjeseca 2017. godine od 18,6 posto.

Podsjećamo, cilj Aerodroma Banja Luka je da tokom 2018. godine dočeka i isprati 100.000 putnika te da na svoju listu letova doda do pet novih destinacija", podsjeća Ex-Yu Aviation.

Jedina kompanija koja koristi banjalučki aerodrom je Air Serbia s linijom prema Beogradu koja se obavlja od dva do pet puta sedmično, zavisno od godišnjeg doba.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 23:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
nemam riječi, prvo sam se nadao wizz air pa ništa, pa sea air pa ništa, pa planovi tursko-kineski konzorcijum pa ništa...mi jednostavno ne možemo naprijed...ili se sloj ljudi toliko promjenio da je banja luka njihov domet, dalje ne vide


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 08:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
...sto implicira da ako u martu poleti 200 putnika vise onda je to rast prometa od 20 %, statisticki gledano, jako dobar rezultat :roll: :wink:

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
A vjerovatnoca toga je 50% : 50% ili ce da poleti ili nece da poleti.
Gledajuci na procenat od 50%, jbg. nije to bas malo za optimizam!!! :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 15:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Nije tačno, avioni barem redovno lete.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2018, 15:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
http://www.6yka.com/novost/137329/i-mi- ... 17-putnika

U februaru 717 putnika proslo nasim aerodromom. To je otprilike 25 putnika dnevno ili oko 180 putnika sedmicno.
Ako uzmemo da imamo 3 puta sedmicno vezu sa Beogradom, to je ukupno 6 letova sedmicno. Dakle, po letu je bilo oko 30 putnika, sto je premalo za avion koji ima kapacitet 70 putnika... :(

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2018, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Бања Лука-Тузла-Беч је исто као да идеш из БЛ преко Мркоњић Града до Градишке. Прелази се један дио пута двапут.

Народ овдје је навикао да нема аеродром и ваздушни саобраћај као опцију. Сви се организују да иду бусевима, аутима, итд. Евентуално неко до Београда или Загреба па авионом даље, ако има пријеке потребе. То са линијом до Бг-а је било интересантно прву годину, од тада се види логичан константан пад. Није истина да људи имају мању потребу да идубу Бг и из Бг к нама, али се одлучују за друмски саобраћај.

Али је жалосно да села (у односу на БЛ) попут Тузле и сличних добивају аеродроме а ми тута :(

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2018, 17:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
BG aerodrom je jako dobro povezan, svakako bolje od Zagreba.
Ako uzmeš da je povratni let BL-BG nekih 100KM, to je jako dobra opcija. Pod uslovom da ti termini leta odgovaraju...

Ne znam koliko uopšte košta povratna karta autobusom ili nekim kombijem do BG-a ili Zagreba. Do Tuzle je 100KM.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2018, 18:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ako putujete Neobasom, povratna karta je 65KM i putujete nekih šest ipo sati, te izlazite na tri granice. Ako je avion 100KM, pri čemu se leti manje od punog sata, ne možete reći da to nije dobra ponuda.

Drugi je par opanaka što naš narod nema naviku da leti, a iskreno i nema para...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2018, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jebes aerodrom. Sta Spijo i ja imamo od buke aviona.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs