banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 10:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 142  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jan 2017, 00:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Mozda nesto i bude od aerodroma. Bili su direktor i jos neki saradnici iz ministarstva na razgovoru u firmi (koja je moja musterija), koja prodaje opremu i software za aerodrome i kontrolu letenja... pregovori su u toku, ove godine bi se trebalo nesto realizovati...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2017, 14:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Dobili od IRB 7 mil. KM, pa treba potrošiti negdje :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2017, 09:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... ika/411546

Jao, da mi je znati po cemu se zagrebacki i BL aerodrom mogu porediti :lol:

Neko mora mjenjati dilera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2017, 09:47 
juce citam u blicu da vise nece ni meso ici avionom vec kamionom...jos neki retard za novine izjavio kako ni stoka ne putuje avionom, a kamoli ljudi... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Feb 2017, 23:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Citiraj:
Banja Luka Airport at "crossroads"

Banja Luka Airport is at a "crossroads in operations", according to its General Manager Miroslav Janjić, as it plans to handle some 200.000 passengers on an annual basis within a three-year period. "We can say that this year we are at a crossroads, during which we have to make decisions concerning the launch of new routes. Of course, we have Belgrade, but besides Belgrade there are several other destinations of interest, such as Vienna and Zurich. We are also determined to secure flights to Scandinavia", Mr Janjić said. He added, "There is strong interest from serious carriers. Air Serbia is certainly one of them. I say this with a full heart because they already fly to the United States and are constantly expanding their network in Europe and Asia. But they are not the only ones. That's all I can say at the moment".

The General Manager conceded that talks with Wizz Air, which were held several years ago, were a missed opportunity. "I can't say it was great pity but in some ways it was an opportunity. Tuzla has its own growth strategy and I would not like to comment on that. Their development is separate from ours. We have different preferences and needs. How come there are no low cost airlines flying from Zagreb? I think we can draw similarities between us and Zagreb in that respect", Mr Janjić said. He noted that after the planned overhaul of the airport is completed later this year, new routes will be announced from Banja Luka.

Banja Luka Airport recently confirmed it had ceased negotiations with the German-backed Sea Air, which was previously registered in Slovenia. The decision comes following media reports of the airline's former ventures in Croatia which have all turned out to be unsuccessful. Sea Air proposed to introduce two weekly flights from Banja Luka to Frankfurt, Stockholm, Malmo and Basel in March. It also suggested to base one passenger and one cargo plane each in the city. Banja Luka Airport has struggled to attract passengers over the last few years with Air Serbia being its only customer at the moment, maintaining three weekly flights from Belgrade.

http://www.exyuaviation.com/2017/02/ban ... roads.html


Sličnosti u tome što... Iz BL niko ne leti. :lol:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2017, 19:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
Republika Srpska je proteklih deset godina potrošila više od 87 miliona maraka u vazdušni saobraćaj, ali od tih ulaganja njeni građani nisu imali gotovo nikakve koristi – „Aerodromi RS“ i dalje preživljavaju zahvaljući subvencijama, a od silnih najava novih linija, Srpska se može pohvaliti samo jednom, Banjaluka- Beograd.

http://www.capital.ba/umjesto-aviona-u- ... radana-rs/

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2017, 20:23 
a mene drug kkoji radi na aerodromu ubjedjuje kako su ovi iz tuzle budale i da pojma nemaju... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Feb 2017, 20:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Dobro kaze taj tvoj, on nista ne radi a dobija pare, dok ovi u Tuzli moraju raditi za te iste pare. Vidis da su budale. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2017, 23:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Džabe se vrtimo preko 30 strana ovdje. Kao i sve ostalo, dok se neko ne pronađe u toj priči neće biti ni napretka i to je to...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2017, 05:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Misliš dok se većina naroda ne pronađe?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2017, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ipak mislim na nekoliko pojedinaca :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2017, 20:33 
zerocool je napisao:
Dobro kaze taj tvoj, on nista ne radi a dobija pare, dok ovi u Tuzli moraju raditi za te iste pare. Vidis da su budale. :D


jbg, tako ispade

u fazonu kao oni imaju letove iz BG za ostatak svijeta a a Tuzla nema, a sto je cijena za tri cifre veca nema veze...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Feb 2017, 21:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2007, 16:40
Postovi: 179
Lokacija: Usa
aerodrom u BL treba otvoriti na godinu dana i u ponudi nuditi samo jednosmjerne karte. #truestory

_________________
Night date without obligations, one night only


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2017, 21:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2007, 16:40
Postovi: 179
Lokacija: Usa
Gradonačelniku predlažem banjalučko polje kao najatraktivniju polje, čuj mene lokaciju, polje.

_________________
Night date without obligations, one night only


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2017, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Ja sam sretnik što je Rim - BG - Banja Luka dobro uklopljena linija (tipa čekam sat i po u BEG) i meni više ništa ni ne treba što se tiče banjalučkog aerodroma. Koristim ga 2 puta godišnje :) Redovno se zgražam na sve, naravno, ali sam prestao da razmišljam o tome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2017, 14:44 
Citiraj:
Kroz bh. aerodrome u prošloj godini prošlo je 1.256.676 putnika, što predstavlja povećanje od 8,5 odsto u odnosu na godinu ranije, kada je zabilježeno 1.130.042 putnika, podaci su Agencije za statistiku BiH.

Pad broja putnika je zabilježen na aerodromima u Mostaru i Banjaluci, dok je na aerodromima u Sarajevu i Tuzli ostvaren porast u odnosu na 2015. godinu.

Najveći promet je, prema podacima Direkcije za civilno vazduhoplovstvo Bosne i Hercegovine, imao Međunarodni aerodrom Sarajevo koji je zabilježio 838.966 putnika (u 2015.godini 772.940), piše Indikator.ba.

Tuzlanski aerodrom povećao je broj putnika na 311.398 (u 2015. godini 259.094 ), dok je Aerodrom Mostar zabilježio 53.618 putnika, što je manje u odnosu na prethodnu godinu kada je bilo 75.244 putnika.

Najmanje putnika u toku 2016. godine prošlo je kroz Banjalučki aerodrom, ukupno 21.694, što je manje u odnosu godinu ranije (22.800).


http://www.atvbl.com/aerodrom-u-banjoj- ... liki-rast/


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 17:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
https://www.fokus.ba/biznis/u-sarajevo- ... on/685975/


Opet da se pomenu nečije majke...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 19:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
Ovu temu treba zakljucati. Samo nabija pritisak sa svakom novom informacijom :angry4: :angry4: :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 07:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Da je meni samo znati, jel se ovi naši na aerodromu imalo zacrvene kad pročitaju ovakve vjesti, jel ih bar malkice mudo zaboli

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 07:12 
Jok, pricao sa drugom koji radi dole i objasnio mi kako su oni morali placati neku razliku pa im se ne bi isplatilo, bla, bla...

jbg, ne vidim da je tuzlanski aerodrom propao...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs