banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 142  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Dec 2016, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Opa, sada će ipak morati da nađu nekog partnera ili novi posao :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Разлика између "Радојичић рекао" и "Радојичић урадио" је знатна.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 21:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Владимир je napisao:
Разлика између "Радојичић рекао" и "Радојичић урадио" је знатна.

Istina, ali je u potpunosti u pravu. Zasto bi BL placala radnike druge opstine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 21:31 
V@nja je napisao:
:lol:
Krv ti jebem


x2

jebem majku raspalu mrtvu onim "vodjama" sto su odjebali wizzair, dabogda im se sjeme zatrlo...govna smrdljiva...po ko zna koji put...

evo i jedna prigodna pjesma, dabogda im se djeca trebala lijeciti na tim relacijama...


https://www.youtube.com/watch?v=IRvGZffXhfk


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Hertzog je napisao:
Владимир je napisao:
Разлика између "Радојичић рекао" и "Радојичић урадио" је знатна.

Istina, ali je u potpunosti u pravu. Zasto bi BL placala radnike druge opstine

Наравно да је у праву, али ја сам се спреман кладити да неће ништа предузети.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2016, 10:15 
Citiraj:

Ipak, direktor aerodroma se nada da to ne znači i njegovo gašenje, jer glavni grad Srpske to sebi ne smije dozvoliti, a bez vatrogasaca aerodrom ne može raditi.


ovo mi najjace... :lol:

siguran sam da brine zbog aerodroma, a ne zbog svoje gujce i direktorske plate... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2016, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Opet oni ne bi imali koristi kako bi rekao jedan uvazeni gospodin.
Ne valja kad treba raditi ne vAlja kad ne treba raditi.
Sta ona valja koji qrac krasni?
Sve to odozdo treba najuriti govnjivom motkom i dati nekome ko ce znati raditi i od cega cemo i mi obicni smrtnici imati koristi. Ovakvo stanje ne vodi nicemu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2017, 14:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... Air/405993

Idemo dalje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2017, 14:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
S obzirom na stanje kod nas, ja sam prezadovoljan reakcijom. Bolje i ovako, nego da nam nakon par mjeseci saopste kako su u saradnji sa novim "partnerom" upali u dubiozu od nekoliko milki Evra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2017, 19:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Citiraj:
"Ima­li smo ne­for­mal­nih raz­go­vo­ra sa di­re­kto­rom 'Air Srbi­je' o li­ni­ji Ba­nja­lu­ka - Beo­grad i ja­sno smo mu re­kli da je sa­daš­nje sta­nje neo­drži­vo i da ne­što mo­ra­mo mi­je­nja­ti. On je to pri­mio k zna­nju i iznio odre­đe­ne ide­je, ali je još ra­no da o to­me izla­zi­mo u ja­vnost", na­gla­sio je on. Sa­daš­nja li­ni­ja ka Beo­gra­du u ovoj for­mi, ka­ko je is­ta­kao, ne mo­že se održa­ti, te je izra­zio na­du da će na­kon in­ves­ti­ci­ja ko­je će bi­ti spro­ve­de­ne na aero­dro­mu ove go­di­ne pri­vu­ći in­te­res ozbi­ljnih par­tne­ra.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... Air/405993


Ima li iko pojma što je linija Banjaluka - Beograd neodrživa ovakva kakva jeste?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2017, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Procita onaj clanak u novinama.

Ako su navodi novinara tacni sad se oko aerodroma i trazenja avio kompanija spominje i Bozija sila ili ti volja.

U novinskom clanku i kontekstu receno je nesto kao da je ministar izjavio: "Ne dao Bog da se ispostavi tacno...." tj. ukratko da "Sea Air" nije dobra a mi zagrizli.

Ispade da smo svi sad zajedno kao u nekoj igri. Ministar,Avio kompanije,plebes.
Kao da smo u partiji pokera. I normalno ko u svakoj partiji pokera treba se cuvat prikrivenog blefera koji ce da navuce naivnog igraca.
Sve je to ok ali ili medjutim.
U ovoj "partiji pokera" oko aerodroma ministarstvo nije igrac kako ispade po ovom clanku. Sorry!!
Ministarstvo ne sjedi na drugoj strani stola sa plebesom i avio kompanijama u ovoj igri.

Ministar nije kockar ali mora poznavat narod, obicaje pa i njegove poroke. Mora znat bar osnove kartanja, da bi partija krenula i igraci igrali neko mora "promjesat" i podjeli karte?
A toga ne treba trazit gore, taj je negdje na zemlji i nama blizu. :)


Zato nije dobro prozivat Boga bez potrebe i uvodit njega makar i kroz uzrecice u kockanje i igru oko aerodroma.

Naravno sad sta god da se ispostavi tj. desi ili ne ispostavi tj. ne desi vazno je.
Medjutim vaznije je nesto drugo, vaznije je da je to: "Ne do Bog da se ispostavi..." treblo da se desi vremenski mnogo ranije.
Ruku na srce u stvari ovo oko aerodroma "Ne do Bog da se ispostavi ..." nije trebalo ni "da se ispostavi" vec da se zna tj da se provjeri i sazana unaprijed a ne unazad.

Tako nebi cijelo vrijeme igrali Ruski rulet a prikazivali to kao poker partiju gdje ima sanse da nesto dobijes ako si "sretne ruke" tj ako si sretan.

Sa nasim aerodromom je kao sa onom narodnom: Da li bi vise volio da se rodis bez srece ili bez cune....Naravno bez cune jel ako si sretan narast ce ti!!

Tako i za aerodrom, ako bude srece moze da se nadju dobre avio kompanije i krene.... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2017, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Sargas je napisao:
Citiraj:
"Ima­li smo ne­for­mal­nih raz­go­vo­ra sa di­re­kto­rom 'Air Srbi­je' o li­ni­ji Ba­nja­lu­ka - Beo­grad i ja­sno smo mu re­kli da je sa­daš­nje sta­nje neo­drži­vo i da ne­što mo­ra­mo mi­je­nja­ti. On je to pri­mio k zna­nju i iznio odre­đe­ne ide­je, ali je još ra­no da o to­me izla­zi­mo u ja­vnost", na­gla­sio je on. Sa­daš­nja li­ni­ja ka Beo­gra­du u ovoj for­mi, ka­ko je is­ta­kao, ne mo­že se održa­ti, te je izra­zio na­du da će na­kon in­ves­ti­ci­ja ko­je će bi­ti spro­ve­de­ne na aero­dro­mu ove go­di­ne pri­vu­ći in­te­res ozbi­ljnih par­tne­ra.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... Air/405993


Ima li iko pojma što je linija Banjaluka - Beograd neodrživa ovakva kakva jeste?

Broj putnika, troškovi (Vlada subvencioniše letove), termini letova ka BG (da imaju rani polasci ka BG to bi bio plus onima koji presjedaju), samo linija za BG i to par puta sedmično (prije je bio 5x sedmično let za BG)...
Ali ima tu i do banjalučkog aerodroma. Trebali su se dogovarati za bolje uslove i više destinacija, bar tokom ljeta.

Inače, mislim da nam treba linija ka BG, a već sam pisao i bar jedna low cost kompanija.
Ali, kako je krenulo, onaj prostor biće jedino dobar za sadnju kuruza...

RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:

Ha ha. Prekinuli pregovore sa Sea Air-om.
A šta reče direktor nedavno...
Citiraj:
“To bi bio vjetar u leđa za razvoj “Aerodroma RS” i s tim bi lakše postigli svoje strateške razvojne ciljeve”- kazao je Janjić.

;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2017, 10:54 
ovako i kod nas na aerodromu... :lol: :lol:

[video]http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8pvO23_460sv.mp4[/video]


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jan 2017, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Interesantno je kako se u komentarima ovakvih novinskih clanaka nadje 90% muslimana sa djecijim komentarima.... "e eto vam sad"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2017, 12:27 
Nicole je napisao:
Interesantno je kako se u komentarima ovakvih novinskih clanaka nadje 90% muslimana sa djecijim komentarima.... "e eto vam sad"


90 posto komentara na domace clanke su isti i to sa obe ili sa sve tri strane...i tek onda ja shvatim medju kakvim retosima zivim...da su bar klinci od 13-15 godina u pitanju pa 'ajd i nekako nego kada vidim da polupismena seljacina od 40 godina komentarise sve sa upaljenim keps lokom...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jan 2017, 15:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Danas i juce katastrofa na aerodromu.

Juce bila magla pa nisu mogli poletjeti. Prvo se 15 minuta cekalo u avionu, pa onda jos sat vremena na aerodromu dok nisu odlucili da otkazu let. Problem je bio sto komunikacija nije bila nikako dobra izmedju putnika i uprave aerodroma i avioprevoznika. U tih sat vremena nisu dali nikome da napusta aerodromsku zgradu, cak ni da zapale cigaru, zbog cega su putnici bili ljuti. AirSerbia je ponudila putnicima prevoz i prenociste u hotelu San, sto je jako dobro po mom misljenju.

Danas su zakazali let u 8 sati, medjutim zbog magle let je bio moguc tek oko pola 9 - 9 kada su tek pocele pripreme za let. Tu je aerodromska sluzba bila jako losa i traljava, pa je let bio spreman tek u pola 11. Trebali ste samo vidjeti koliko aerodromska sluzba lose funkcionise. Nit oni imaju pojma ko sta treba da radi, nit rade cestito...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2017, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Sargas je napisao:
let je bio moguc tek oko pola 9 - 9 kada su tek pocele pripreme za let. Tu je aerodromska sluzba bila jako losa i traljava, pa je let bio spreman tek u pola 11. Trebali ste samo vidjeti koliko aerodromska sluzba lose funkcionise. Nit oni imaju pojma ko sta treba da radi, nit rade cestito...

Dok dođu na posao na aerodrom, okasne malo u dolasku, popiju kafu, zapale cigar, prelistaju novine... pa "zapnu"... dobro je što je sve bilo spremno u pola 11. Brzi su. Mogli su putnici čekati do 12.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2017, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Miroslav Janjić, direktor "Aerodroma Banjaluka", je rekao da nadležni stoje pred izborom da li ići na redovni linijski saobraćaj ili na niskobudžetne kompanije, te da će uskoro biti donesene odgovarajuće odluke.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... can/407593

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2017, 11:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Mislim da im je indirektno receno da su levati. Zena je cak potegla pitanje korupcije, a to se ne pominje tek tako :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 23:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
Evo dokaza da su nasi strucnjaci u pravu, propada TZ aerodrom, samo sto nije :angry4: :angry4: :angry4:

Citiraj:
Aerodrom Tuzla: Prilazna svjetla uskoro u funkciji, u martu četiri nove linije


Međunarodni aerodrom Tuzla (MAT) krajem marta 2017.godine proširuje lepezu usluga s četiri nove linije sa kompanijom Wizz Air, potvrdio je Feni direktor Međunarodnog aerodroma Tuzla Rifet Karasalihović.
Putnici će s tuzlanskog aerodroma tako pored postojećih destinacija moći putovati i u Köln, Nürnberg, Friedrichshafen i Bratislavu, a po riječima Karasalihovića za ove destinacije je već puštena prodaja karata.

Karasalihović podsjeća, da je u protekloj godini ovaj aerodroma opslužio 311.128 putnika, naglasivši da je u ovoj godini planirano povećanje, odnosno predviđeni broj na godišnjem nivou je 480.000 putnika.

Tvrdi i da je sve spremno za puštanje u rad prilaznih svjetala na ovom aerodromu, ali da se čeka da se riješe postojeći imovinsko-pravni problemi.

-Vršimo probna ispitivanja u saradnji s avio kompanijama, te kada se riješe problemi imovinske prirode, moći ćemo dobiti i građevinsku dozvolu, a ubrzo nakon toka krenuti u realizaciju puštanja u rad pristupnih svjetala, nadam se u što skorije vrijeme, kaže Karasalihović.

Flight check koji je odrađen 29. decembra 2016. godine pokazao je, da su svi tehnički uvjeti za puštanje pristupnih svjetala i pripreme zadovoljavajući i po svim međunarodnim propisima.

Karasalihović napominje da je planom rada MAT-a za 2017. godinu predviđena rekonstrukcija i proširenje putničkog terminala, što bi, kako tvrdi, ubuduće omogućilo da ovaj aerodrom opsluži i do 700.000 putnika na nivou godine.

U ovoj godini planirano je i upošljavanje novih zaposlenika, shodno potrebama nesmetanog rada tuzlanskog aerodroma.

(Vijesti.ba / FENA)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs