banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2012, 09:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Баби Папушка je napisao:
Citiraj:
Srpska uputila telegrame saučešća Izraelu i Francuskoj

BANjALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je telegrame saučešća predsjedniku Izraela Šimonu Peresu i ambasadoru Francuske u BiH Rolanu Žilu povodom ubistva troje djece i njihovog profesora, ispred jevrejske škole u Tuluzu.

21.03.2012 16:31 | Agencije .

U saopštenju iz Biroa predsjednika Republike Srpske za odnose sa javnošću navodi se da je javnost u Srpskoj potresena ovim tragičnim događajem u kojem su stradale nevine žrtve.

- Najoštrije osuđujemo ovaj bezumni akt nasilja i mržnje. Molim Vas da izraze najiskrenijeg saučešća prenesete porodicama stradalih i građanima Vaše zemlje -navodi se u telegramima saučešća.


Što se naš Vožd provaljuje, ako su žrtve državljani Francuske kakve veze Izrael ima sa njima.

Strada neki Srbin iz Prnjavora u Frankfurtu, a Merkelova uputi telegram saučešća BiH, Srbiji i Kosovu.


Zrtve su imale dvojno drzavljanstvo, francusko i izraelsko.

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 09:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
hercegovac27 je napisao:
Poginuli rabin i troje djece će prema najnovijoj vijesti biti sahranjeni u Izraelu. Izrael opet ne propušta priliku da ubistva ne iskoristi. Grozno.

Kada "saveznici" pobiju "slučajno" 100 ljudi u Afganistanu tada ne dobijemo pravu informaciju jer njihovi režimski mediji i kontrolišu protok informacija. Valjalo bi kada bi mogli čuti i informacije od afganistanskih novinara. Naši mediji prenose filtrirane informacije iz zapadnih medija. Isto se odnosi i na situaciju u Siriji. Barem tu mogu doći do informacija sa sirijske strane u moru dezinformacija iz zapadnih medija. Nije uspjelo tzv. pobunjenicima da osvoje Homs te sada strani agenti im pomažu u napadu na civile u Damasku.


Suplja ti je ta prica, po obicaju. Cinjenica jeste da se Arapi ubijaju medjusobno. Arapi ubijaju arapske zene i djecu. Zasipaju ih granatama. Arapi SAMI SEBE ubijaju (suicide bombers). Arapi arapsku opoziciju zatvaraju i zatvro i muce ili ih ubijaju bacajuci ih sa krovova. Arapi svoje vlastite cerke ubijaju. Arapski otac ce svoje vlastito arapsko zensko dijete ubiti ako se spetlja sa nekim drugim Arapom koji nije iz njihove sekte. U Egiptu, Siriji, Iraku, Bahrainu, itd itd itd. Ali po tebi je za to sve zapad kriv. I Jevreji, naravno. Ja jos nisam sreo Srbina koji sa toliko strasti brani Arape. Da ti pamet stane.

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 09:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Ja smijurije od francuske policije :lol:
od juče ga drže opkoljenog u stanu i nisu ga savladali, jednog jedinog čovjeka koji čak nema ni taoce, pa jebote ja bi ga za uši izveo u roku od 5 minuta, znači gas, znači omamljivanje i vodi govno, ako ne znaju kako neka nazovu ruske kolege ili neka dovedu jednog. Specnas rullles!

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Каже опкољени лик да је то наводно урадио због дјеце Палестине... Ајдееее...

У чему је проблем малих зелених? У томе што се каче са јачима од себе, па кад добију по пичЦи онда иду наоколо и убијају цивиле. Па им онда неко по обичају други крив кад их све 'нако ђутуре оцрњују. Ајдеее по други пут. О томе се мисли раније, а не касније.

Имали смо овде Аљу који је ушао у рат неспреман, па послије свако мало звао Амере у помоћ. Е сад, ти исти Амери су смислили термин "колатерална штета", јелте, знамо и кад. И сад, кад Израел порока неке из Хезболаха и погине неколико цивила, то је наравно колатерална штета. А онда мале зелене јуначине оду па побију негдје цивиле, јер наравно не могу са војском да изађу на крај. А онда се јаве овдашњи мали зелени, који су подржавали те иста Амере кад им је одговарало, па се буне због онога што Амери и Израел раде.

Мислим стварнооооо... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Коначно га рокнуше...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 12:57 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma iskocio iz kupatila kroz prozor.. :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 12:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
И налетио на метак. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:06 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma kakav metak, razbio se sa drugog sprata..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Priča se da tip nije bio sasvim čist u glavi ;)

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
'Ајде? :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Sada, kad je sve okončano, ne mogu da skontam neke stvari, koje jednostavno ostavljaju nedoumicu.
Prvi navodi policije su bili da su osumnjičene tre osobe, bivši pripadnici padobranskog puka, otpušteni iz armije zbog neonacističkih simpatija (najblaže rečeno). Kalibar oružja koji je korišten je 45 (mora da su našli čaure, inače se ne bi mogli tvrditi sa sigurnošću). Svako ko je ikad držao vatreno oružje u ruci zna da je za preciznost potrebno mnogo vježbe. Tu govorim za puške. Za pištolje/revolvere je to još teže, zbog kratke cijevi je vrlo teško pogditi "vazduh" sa 10 metara, pogotovo ako je u pitanju oružje tog kalibra.
Teško mi je zamisliti da neko može voziti moped u sred saobraćajne špice (vrijeme kada djeca počinju i završavaju školu je uvijek tada), stati na idealnom mjestu, izvaditi pištolj težak kilu i po i još biti toliko precizan da bude "one shot - one kill". Da je snajperista, mogao bih to da razumijem, ali sa koltom/brauningom, to baš ne pije vode, bar ne u mojim očima.
Dio drugi, opsada, mi liči na neopisiv cirkus. Čini mi se da je policija uradila sve što je u njihovoj moći da urade najgori mogući posao. Tu se slažem sa OFM. Da je u pokušaju da ga roknu/uhapse ranjeno još troje policajaca je isto neshvatljivo. Pa tip nije Rambo. Da je stvarno to čime ga predstavljaju, vjerovatno bi spržio za kraj bombu te jačine da bi oduvao cijeli kvart, a ne bacio se kroz prozor.
Cijela priča mi je sumnjiva i kontradiktorna, ali pošto je sad sve gotovo, ostaje nam samo da čujemo zvaničnu verziju.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cekacemo da stigne zvanicna verzija iz izraela...

Valjalo bi i Iran umesati u ovaj napad kako bi imali razloga za napad na njih, jer je nedavno pisano kako je CIA donela zakljucak da su odustali od nuklearnog programa, pa sada valja naci novi razlog za napad, a gde ces bolje od teroristicke pretnje... Nema smisla da iranska nafta propada


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
French gunman tells reporter shootings 'just the beginning

French Interior Minister: Gunman dead after siege

na 0:38 kaze ponosno da su sinoc zauzeli prozore.. :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
old fashion men je napisao:
Ja smijurije od francuske policije :lol:
od juče ga drže opkoljenog u stanu i nisu ga savladali, jednog jedinog čovjeka koji čak nema ni taoce, pa jebote ja bi ga za uši izveo u roku od 5 minuta, znači gas, znači omamljivanje i vodi govno, ako ne znaju kako neka nazovu ruske kolege ili neka dovedu jednog. Specnas rullles!

U pravu si a važe za jednu od najboljih svjetskih policija(uz Bavarsku)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
spavac je napisao:

Kao u TLN kada se bore za stan :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ма колико ја волио теорије завјере, у овом случају не видим мјесто за једну. Како сам ја схватио (а нека ме неко исправи ако гријешим) постоји видео снимак у коме идиот признаје, да не кажем хвали се, да је убио ону тројицу војника. Исто, идиот је наводно био на обуци у Авганистану, а тамо регрути, цијеним, не проводе вријеме гањајући коке обучене као нинџа корњаче, него управо вјежбају војне вјештине које укључују и гађање из разних оружја. Тако да, шта рећи осим један идиот мање, и неколико лаганих поена за Ле Пенову пред изборе, која УБР, одговара на мејлове који јој се пошаљу. ;) И то не "машински".

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 14:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Avinoam1 je napisao:

Zrtve su imale dvojno drzavljanstvo, francusko i izraelsko.


Možda je neka žrtva imala trojno državljanstvo, ali zna se gdje se rodio i gdje je nastradao.

Avinoam1 je napisao:

Suplja ti je ta prica, po obicaju. Cinjenica jeste da se Arapi ubijaju medjusobno. Arapi ubijaju arapske zene i djecu. Zasipaju ih granatama. Arapi SAMI SEBE ubijaju (suicide bombers). Arapi arapsku opoziciju zatvaraju i zatvro i muce ili ih ubijaju bacajuci ih sa krovova. Arapi svoje vlastite cerke ubijaju. Arapski otac ce svoje vlastito arapsko zensko dijete ubiti ako se spetlja sa nekim drugim Arapom koji nije iz njihove sekte. U Egiptu, Siriji, Iraku, Bahrainu, itd itd itd. Ali po tebi je za to sve zapad kriv. I Jevreji, naravno. Ja jos nisam sreo Srbina koji sa toliko strasti brani Arape. Da ti pamet stane.


I šta predlažeš kada su Arapi tako pogani i grozni?

Da ih istrjebimo sa planete Zemlje, jer takvi kakvi jesu nikome ne bi nedostajali?

hercegovac27 je napisao:
Poginuli rabin i troje djece će prema najnovijoj vijesti biti sahranjeni u Izraelu. Izrael opet ne propušta priliku da ubistva ne iskoristi. Grozno.



Kakva je razlika kada smrdljivi Palestinci na +50 svoje nevino nastradale nose s kraja na kraj Gaze ili kadauglađeni Izraelci u klimatizovanoj sali odaju počast svojim nastradalim?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 14:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Баби Папушка je napisao:
I šta predlažeš kada su Arapi tako pogani i grozni?

Da ih istrjebimo sa planete Zemlje, jer takvi kakvi jesu nikome ne bi nedostajali?

Ма нееееее, то није у складу са људским правима и штатијазнам... Само их оградимо тако да не могу да зајебавају остали нормалан свијет, а они нек раде шта год хоће. Ја им неБиХ "уводио демократију" ни силом ни милом.

Пази, имао сам ту срећу да 3 пута будем по пар седмица у Шведској, земљи гдје социјализам заиста функционише, иако је краљевина. Е пази сад, ономад су они "Шведски демократи" тј. националисти ушли у Парламент. То је било опште згражавање. Међутим, користећи ону Његошеву, ко и мало ак на брду стоји... могу ти рећи да бих ја да сам којим срећним случајем у Шведској гласао за те исте демократе и подржао закон да све, али БАШ СВЕ имигранте који праве срања (укључујући и мене), а дефиницију "срања" одређује та иста Шведска, небитно одакле су, Балкан, Блиски Исток, Африка, пи*ка лијепе материне, власт тј. држава има право не да потрпа у авион и врати их одакле су дошли, него да их потрпа у контејнере и избаци падобраном изнад њихове вукојебине из које су допузали... Јер неког реда МОРА ДА БУДЕ а нормалан свијет не мора да испашта због затуцаних будала, невезано за поријекло дотичних затуцаних будала.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 15:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
old fashion men je napisao:
Ja smijurije od francuske policije :lol:
od juče ga drže opkoljenog u stanu i nisu ga savladali, jednog jedinog čovjeka koji čak nema ni taoce, pa jebote ja bi ga za uši izveo u roku od 5 minuta, znači gas, znači omamljivanje i vodi govno, ako ne znaju kako neka nazovu ruske kolege ili neka dovedu jednog. Specnas rullles!


Da, samo što da su ga roknuli odmah ne bi uopšte bilo ovakve "euforije" koja će narodu dodatno mozak da ispira, a arapiju dodatno predstavi kao prijetnju. A tek kad vidjeh ovo:
Citiraj:
Prve ankete sprovedene poslije zločina u Tuluzu pokazuju da će predsjednik Nikola Sarkozi odnijeti tijesnu pobjedu nad svojim rivalom Fransoaom Olandom u prvom krugu predsjedničkih izbora sljedećeg mjeseca.

http://www.atvbl.com/index.php/2012/03/ ... -u-tuluzu/

I kako čovjek da se onda ne bavi teorijama zavjera ;)

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Nadam se da je ova priča konačno završena.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs