banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Feb 2020, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Da, ali do sada nije imao valjanog i iskreno spremnog protivnika.
Najbolje se vidi po tome sto intezitet ne slabi. A iskreno, svi smo ocekivali da ce to sve splasnuti najdalje po Bozicu.

U protivnike ne racunati Bosiceve klonove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2020, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kako se ne mijenja. Ovdje su se i u ime plemena otvoreno suprostavili vlasti. I nije ovo mogao samo Amfilohije da pogura. Pa i onaj snimak razgovora između policijskih funkcionera. Kuva se tu svašta nešto i u CG među onima na vlasti.
Đukanović je mislio da će ovo proći više-manje kao nezavisnost, priznavanje Kosova... I nisu se toliko bunili ni prije donošenja zakona. Ili ga je neko navukao na tanak led ili nije onu istorijsku naučio... Kada se narod ušuti da je najopasniji.
Jeste pitanje kako će i ko iskoristiti sve ovo.
Ali zanimljive su i ove reakcije
https://www.vijesti.me/vijesti/politika ... letu-sliku
Meni se čini da su one NATO "antihibridne" snage u CG prije došle da kontrolišu prenos vlasti, nego da odbrane Đukanovića. Prije će oni dopustiti da Milo ode niz vodu, nego da makar i CG sklizne iz NATO-a.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2020, 11:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Sta je sa snimkom?

Btw. Amfilohije ima volje, sredstva i ljude koji vjeruju u to sto rade. Sta mu vise treba sem njegove licne opredeljnosti da izgura do kraja?

A prilicno sam ubjedjen da mu je Vucic cilj i da ste strane moze ocekivati najvise problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2020, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
danijell je napisao:
Kako se ne mijenja. Ovdje su se i u ime plemena otvoreno suprostavili vlasti. I nije ovo mogao samo Amfilohije da pogura. Pa i onaj snimak razgovora između policijskih funkcionera. Kuva se tu svašta nešto i u CG među onima na vlasti.
Đukanović je mislio da će ovo proći više-manje kao nezavisnost, priznavanje Kosova... I nisu se toliko bunili ni prije donošenja zakona. Ili ga je neko navukao na tanak led ili nije onu istorijsku naučio... Kada se narod ušuti da je najopasniji.
Jeste pitanje kako će i ko iskoristiti sve ovo.
Ali zanimljive su i ove reakcije
https://www.vijesti.me/vijesti/politika ... letu-sliku
Meni se čini da su one NATO "antihibridne" snage u CG prije došle da kontrolišu prenos vlasti, nego da odbrane Đukanovića. Prije će oni dopustiti da Milo ode niz vodu, nego da makar i CG sklizne iz NATO-a.


Ako meni repliciraš, mislio sam da se situacija ne mjenja u smislu da je pređena crvena linija i nema nazad, i kao što si uporedio sa ranijim slučajevima nema stišavanja...Da, pored potencialnog sukoba, to je navjeća opasnost, ko će isplivati na vlast poslije, a o tome zapadnjaci već razmišljaju, žele da "zajašu krizu" i da je iskontrolišu do kraja... Mislim da i za njih vrijeme ne radi kao ni za Đukanovića.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2020, 12:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Borna vozila na ulici. Pogresno. Veoma pogresno ako je to poruka prema protestima.

Ali istovremeno to moze biti poruka Zapadu da je njihov covjek spreman na picvajz u samom EU/Nato dvoristu ako dignu ruke od njega.

Treca opcija je Erdoganov let. Mnogo neugodno za Zapad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2020, 23:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ма не, то редовне вјежбе мурије. Каже Мило, ваљда му вјерујемо, јелте? :) Не контам, стварно се погубио у овоме.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2020, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Prisjeća se bivše Juge i Žute grede


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2020, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Nadati se cudu i vjerovat u njega nekad je korisno!
Ali ili medjutim.


U danasnjem svijetu crkva je odvojena od drzave svuda...osim u ekstremima kao Iran.
Znaci talasanje na religioznim, vjerskim osnovama ne smenjuju vlast!!

Jos se tako nesto nije desilo u zadnje vrijeme osim u Iranu, volio bi vidjet to jos jedanput u zivotu.

Na Mili je samo da odrzava red, mir i da "prosperitet" i imovina gradjana bude zasticena ......a to cime ce i kako ,rijecima, policijom, oklopom....nijanse.
Druge svetinje se postuju u "demokratskoj "NATO drzavi.
Sorry

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2020, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Шта мислите о Марку Милачићу??? Он мени делује као копија мила ђукаија из млађих дана само дотераније обучен. И то његово хапшење сваких месец дана ми је ''знаковито'' што би рекли ''сусједи''. Све нешто контам да Амери траже од мила ђукаија да хапси и лагано терорише Милачића како би од њега правили политичког затвореника и муечника и ''да се Власи не сете''. Ја га никако сварити не могу кад он то све лепо беседи и онда на крају засере или чак одмах на полчетку са релченицом ,,Црногорци и Срби су два братска, најближа и најрођенија народа!''. Мени одмах помр'чина, каква два црна народа. Само је један народ и тачка. Тим причама се мора стати у крај о два братска народа. Тако нам бише и курвати братски народ, па ''босанци'', па ''далматинцци'' и мало мало па се братство у крви заврши.
Укратко, мислим да је тројански коњ и због његових страшних амбиција спреман на све. Имали смо прилике како је у БГ кад је долазио Путин био практично агресиван да дође до њега и онемогућио осталима из ЦГ да са Путином ишта прозборе. Ја сматрам да је Андрија Мандић баш доббар човек (колико то политичар може бити) и недвосмислено Србин.

Елем, него шта ви велите на ово што у ПД и БЛ нема литије за подршку браћи??? Мене је срамота да у земљу пропаднем због тога као да сам лично владика бањалучки. Да ли то неко овде кочи или се главешине боје дебакла да ће бити мала излазност јер није овде ни народ баш нешто на завидном нивоу што се тиче патриотизма и православља. Овде је народ нажалост више расположен да одржава карневале до Јамајке... Опет ко велим, Додик и мило су били блиски, као и вучић, такорећи свето тројство... :mad: Онда Игор Радојичић, изјашњава се као тзв. Црногорац, тотално проамерички настројен. Можда је и до епископа, мада не верујем. Или је до свих нас по мало, нажалост. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2020, 00:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2020, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
https://www.youtube.com/watch?v=mXpOvSv37Kk

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2020, 20:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
Danas...Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2020, 21:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
motozeljo je napisao:
https://www.youtube.com/watch?v=mXpOvSv37Kk


Hahahahaha, crkoh od smijeha kad sam vidio da je Moto postavio Beogradski sindikat... :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2020, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Castra je napisao:
motozeljo je napisao:
https://www.youtube.com/watch?v=mXpOvSv37Kk


Hahahahaha, crkoh od smijeha kad sam vidio da je Moto postavio Beogradski sindikat... :lol: :lol: :lol:


I sta ti je smijesno?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2020, 23:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Pa ne ide mi nekako BS uz tebe :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2020, 06:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Castra je napisao:
Pa ne ide mi nekako BS uz tebe :D


Isao/ne isao meni se svidjela pjesma.... 8)

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2020, 10:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Castra je napisao:
Pa ne ide mi nekako BS uz tebe :D
Jok, ide uz tebe gerilca

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2020, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Citiraj:
Шетам да не дам!

– Ђе ћеш то Миловане?!

– Ђе морам!

– Ђе мораш ког врага, ни до клозета не можеш да те неко не држи!

– Е сад могу и морам! Нико ми не треба! Идем, па макар се и не вратио.

– Што причаш то, ђе си наумио полуђели човјече?

– Тамо ђе иду сви лудаци данас, како рече онај твој предсjедник. На литије!

– Ти си вазда био комуниста човјече. Какве литије црне? Ја сам ти у партију! Јесу ти вране мозак попиле, Миловане? Знаш ли што радиш?!

– Е вјеруј ми сине, читав живот нијесам знао, иако сам школе завшрио кад нико није. Иако сам свијета видио кад нико није. И кад сам тебе савјетовао како ће ти бити боље и што да чиниш, ни тада ништа нијесам знао. Не желим више да причам… Свака моја ријеч је била погрешна. Хрлио сам елити, низао успјехе, био велики за све оне мале. И тебе учио тако… Сјајно си ме слиједио, чинио ме поносним… Знаш то. Залуд сине. Данас нећу ријеч да изустим. Хоћу само да шетам! Да корачам, докле могу. Па и више, ако ми Бог да снаге. Само до храма да стигнем. Да чујем топот корака који звече до неба. Да чујем она звона… Да бар једном осјетим свој народ како дише. Не покушавај ме зауставит! Милионе корака сам направио за себе, за тебе и мајку. Од вас даље нијесам видио. Можда ни то није гријех сине, али данас видим шире. Даље… Дубље… Видим ти ђеда са пушком. Видим ти прађеда Милоша са кубуром и чукунђеда Марка са сабљом. А видим ти и нерођену ми унику. Плавих очију и озареног осмјеха, како слави први рођендан и крштење. Видим је како она мала три прста сједињује у једну тачку и покушава невјешто да се прекрсти опонашајући попа. Није се ни родила још, а већ је већа но што сам ја био кад сам био највећи.

Узалуд ме слушаш сине… Знам да ме не разумијеш. Мени је требало 85 година да то схватим, како ћеш ти тако млад… Опроштено ти је. Кривња је моја.

И знај сине да тиме не мислим да си глуп, но ово што ти причам није нешто што се учи у школи, на курсевима, послу… Није нешто што се ради јер ти је шеф наредио. Или партија. Ово се осјећа. Неко прије, неко касније, неко никад. Мене је Бог пронашао пред починак. Не зато што је био слијеп за мене, већ што му је моја глава тупа закатанчила врата мога срца. А онда виђех оне мале анђеле бистрих погледа на тај твој телефон. Случајно… Шетају једва некако, али шетају и еееејјј, они вичу ”Не дамо светиње”. Они… И можеш им препознат у очима да знају што вичу. Теби су прве ријечи сине биле ”кока-која” и ”татин мелцедес”, а њима данас: ”Не дамо светиње”.

За њих идем да правим кораке, да шетам, да ослушнем како та велика дечија срца лупају, јер они су Богу послужили као калауз за катанце до срца мога. Они су ми раширили душу преко цијеле Црне Горе, да ми више Пљевља, Бијело Поље, Беране и Жабљак нијесу периферија, но је све пријестоница до пријестонице. Све је то наше сине… Ни Милово, ни партијско, ни твоје. Но наше… Идем и ја са тим напаћеним народом, са том ђецом… Идем да не дам! И вјеруј ми сине, никад овако добро нијесам знао што чиним – рече стари Милован, стави капу на главу и отвори врата.

– Тата, стани! – узвикну син. (Није га тако назвао годинама) – Нећеш тамо! Не! Тамо ни та ђеца не иду сама! Нећеш, тако ми Бога! Тамо иде породица. Чекај ме! Сад ће и мајка…


Sa FB, nemam link jer nemam FB :D poslali mi ovako...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2020, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
https://serbiantimes.info/srbi-iz-indij ... -galerija/

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2020, 23:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Премоћна песма!!!

https://www.youtube.com/watch?v=3AxoghjgJqo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs