banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 14:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jan 2013, 19:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
A sta ako je vehabija narkoman iz obliznje Velike Kladuse ?



Aj sto je vehbija, pa jos narkoman, ali jos iz V.Kladuse? :D :D :D Ne lupajte, nase vehabije su fini momci sa bradama, kratkim hlacama i heklanim stolnjacima na glavi, ne treba njima droga, vjerujte mi. :D :D :D

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
To je bio sarkastičan odgovor na moje tvrdnje da se radilo o nekom neonacisti, ustaši, Tompsonovcu, a narkoman nema naciju, to je nacija za sebe. Naravno da su vehabije čestiti ljudi. :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 19:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
Dosta sto nas je Gazda iz serije Bitange i princeze isprozivao i naveo kao prodavace petardi, jos nam i vehabije grupisete u narkomane. Majke Srebrenice ce cuti za ovo! :D :D :D

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 20:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
mmm..majkke sssrb..srebbrennice, na nnnjihov pppomen pocinjem zammmucckivat i obbbblivva me zznnoj....

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 20:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Kako te zene pisaju po kostima svoje djece to je cudo jedno :roll: . Ja jadnijih osoba na ovim prostorima nisam vidio :confused1:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 21:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
skeva je napisao:
Kako te zene pisaju po kostima svoje djece to je cudo jedno :roll: . Ja jadnijih osoba na ovim prostorima nisam vidio :confused1:


Alo malac, tebi cu zvati zene u crnom, iz BG-a. :D :D

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Ma daj, sto je previse previse je... Aj razumijem da te neko nalozi pa preko tebe sakuplja politicke poene, ali ne mogu vjerovati da su toliko jadne da su sebi umislile da su neki faktor pa svako malo se nesto oglasavaju. Ma idi u ... strikaj stolnjak kod kuce, nemoj se prosipati bezveze.... :angry4:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 21:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
De ostavi te tegove, nabrijavas se bezze na babe :) Ajmo opet zajebavati raju iz V.K, opustenije je. :)
Evo jedan lokalni vic o lokalnom narkomanu, koji nije vehabija. :D

Sta Bato Mujin radi na semaforu?- Ceka na zuto. :D :D :D

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Ko planira u HR na more mora znati da je došlo do nekih izmjena....
Citiraj:
Tako su građani suočeni s pooštrenim kontrolama na granicama, gdje se bukvalno pretresaju “od glave do pete”. Posebno upozorenje za građane BiH jeste da od 1. jula, hranu, osim sendviča za dnevnu upotrebu, u Hrvatsku uopšte ne mogu unijeti

U Graničnoj policiji BiH je potvrđeno da pravilnik preuzet od EU tako nalaže i da je Hrvatska prinuđena poštovati ga. Preko svih graničnih prelaza mogu se unijeti “razumne količine hrane”, koje upućuju na to da se radi o količinama za lične potrebe putnika za jedan dan.

Građani BiH koji ponesu veću količinu hrane, npr. više litara mlijeka, kilogram mesa i slično, riskiraju da im se oduzme na granici. Sudeći po dosadašnjim iskustvima, ne treba sumnjati da će Hrvatska granična policija ispoštovati sva pravila i oduzimati hranu koju građani BiH nose na odmor.

- Ukoliko bh. građani ne budu poštovali ova pravila, bit će gužvi na granicama, jer će se detaljne kontrole izvršavati – kazali su nezvanično s jednog hrvatskog graničnog prijelaza.

Za razliku od bh.državljana, državljani koji dolaze iz zemalja Evropske unije bez veterinarskih pregleda mogu unijeti meso, mlijeko, mesne i mliječne proizvode, do 10 kg po putniku.

Što se tiče medikamenata, putnici mogu za lične potrebe unositi lijekove u količinama neophodnim za liječenje najduže mjesec i to na osnovu doktorske dokumentacije koja sadrži i istoriju bolesti.

Od homeopatskih proizvoda (čajevi, tinkture, kapi, ampule, kapsule, masti, kreme) može se prenijeti najviše jedno pakovanje.

U okviru lične prtljage, mogu se unijeti, bez plaćanja carine i poreza, šteka cigareta plus jedna otvorena kutija, 250 grama duvana, jedan litar žestokog pića ili dva litra vina, parfemi do 50 mililitara i toaletne vode do 250 mililitara. Takođe, u Hrvatsku se može unijeti i jedan kilogram kafe.

Prenos životinja preko granice podliježe posebnom režimu, uređenom veterinarskim propisima i moguć je samo na graničnim prelazima gdje postoji veterinarska inspekcija. Kućne ljubimce koje prati njihov vlasnik obavezno mora pratiti odgovarajuća isprava – veterinarski certifikat, pri čemu psi i mačke moraju biti označeni i mikročipom.

Veterinarskim propisima zabranjen je uvoz i privremeni boravak na području Hrvatske moguće opasnih pasa pasmine pitbul terijera koji nisu upisani u registar Međunarodnog kinološkog saveza (FCI) i njihovih mješanaca.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Verujem da ima dosta provokacija i sa nase strane.Nisam citala tekst pa pricam generalno.Ja nikad ne bih isla tamo gde ce mi neko mater srpsku.Pored Grcke,ja da idem u CG ili CRO.Mada mi je drugar rekao da 4 slova S znace hrvatima:Samo Srbin sezonu spasava :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:35 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
pa ta su pravila vecinom važila i do sada
samo ce sad amlo strože da kontrolišu i to malo na početku, kasnije....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Sad bas na Bigu raspravljaju o ovome, iz EU 10kg a mi po sendvic. Bogami se orjentisem na Racu, briga me sto je duze.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Pravi Srbi će, povedeni primjerom RSbpBiH, boraviti u Trebinju i svaki dan sa sendvičem u rukama otiću da se kupaju u Dubrovnik ne ostavljajući feninga mrskom susjedu...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Prenoćište Kod Talije

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2013, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ova "nova" pravila i nisu neka novina, važi to odavno, ali nisam primijetila neke veće probleme. Taj dan kad su navodno detaljno pretresali sve od glave do pete, ja sam 2 puta prelazila granicu, i ništa, mahnuli nam iz kućice na granici, pogledali lične i to je sve.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2013, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
bojim se ako budu rigorozni ove godine necu moci umociti noge u Jadran, jer ko ima par stotina evra za dan kupanja iako cu biti u TB, ali moze se pokusavati pa ako te vrate nikom nista

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2013, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
To nije nista novo - i do sada su vazila ista pravila za prenos hrane i pica.Sta kazu, koliko se moze prenijeti krompira - lijevcanskog vreca, a glamockog vrecica, tj. komad :D .

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2013, 09:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
filozof sa vrbasa je napisao:
bojim se ako budu rigorozni ove godine necu moci umociti noge u Jadran, jer ko ima par stotina evra za dan kupanja iako cu biti u TB, ali moze se pokusavati pa ako te vrate nikom nista


hrvati nisu do sada bili rigorozni,bar 50 puta sam zadnjih godina prelazio u Gradisci,nikad hrvati nisu pravili probleme,ako ides autom minut dva ,na brzinu prelistaju pasose ,nikad nije bilo neke guzve na prelazu sa njihove strane,dok ovamo ovi iz Vartistana glume neku drzavu i strogocu,svaki pasos moraju podmetnuti pod onaj aparat ,cak i djece ,pa onda traze zeleni karton,pa saobracajnu dozvolu itd..samo komplikuju..hrvati i slovenci za dva minuta rijese sve,prodjes pola evrope bez ikakvih kontrola i zadrzavnja ali kad dodjes kod Muje i Hase,tu mora bit detaljan pregled ,Varta drzava je to...............jednom prilikom u Gradisci kolona par kilometara,i tamo i ovamo,rekoh kad je ovamo ovakva guzva mora da je i na hrvatskoj strani,kad smo presli tamo nigdje nikoga,Mujo i Haso iz drzavne granicne sluzbe Varte napravili kolapas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2013, 11:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Svake sedmice putujem preko granice i mogu da kazem da se nista nije promenilo u ophodjenju granicne policije Hrvatske. Bas cekam prvi da vidi hoce li ista biti drugacije. Jucer sam se bas vratio, znaci cak ni pasos nisu hteli da mi pogledaju tako da... Meni je uvek najduze cekanje i maltretiranje na BiH granici


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2013, 12:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2012, 20:51
Postovi: 93
Lokacija: Žepče, Herceg Bosna
filozof sa vrbasa je napisao:
bojim se ako budu rigorozni ove godine necu moci umociti noge u Jadran, jer ko ima par stotina evra za dan kupanja iako cu biti u TB, ali moze se pokusavati pa ako te vrate nikom nista


Koliko znam to je samo za one koji ne posjeduju biometrijski pasoš. Za ljude sa biometrijskim pasošima će sve bit isto ko i dosad.

Inače Hrvatska je htjela da postigne dogovor po kojem bi ljudi iz BiH i nakon 1.7. prelazili sa osobnim kartama ali BiH vrhuška, odnosno ministarstvo vanjskih poslova nije oformilo ni nikakvo povjerenstvo koje bi se pozabavilo oko toga, tako da je tu najviše BiH kriva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs