banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 14:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Mar 2009, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 22:02
Postovi: 1336
Lokacija: selo veselo
BSE je napisao:
da ne otvaram novu temu, a valjda mi nece prisutni zamjeriti, interesuje me sta je sve potrebno da bi se aktivirala neka humanitarna akcija ? da li treba negdje prijaviti to u Opstini, sta treba uraditi u banci za otvaranje ziro racuna i sl. ?


U svakom slucaju potrebno je da je organizuje legalna organizacija, mada moze i pojedinac.
Ziro racun se otvara posebno za tu namjenu, da ljudi, davaoci znaju tacno gdje ide njihov novac, da ne pomisle da novac ide na racun organizacije za bilo koju svrhu, vec za tu odredjenu.

_________________
Kad bih imao jednu malu, malenu kućicu.
Kad bih u njoj imao jedan mali tepih
I kad bi sve to bilo moje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 11:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
e hvala za info, posto me interesovalo kakva procedura treba da se odradi sto u banci, sto u Opstini (pretpostavljam da se i tamo mora registrovati)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 18:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Avg 2008, 13:43
Postovi: 2
Slika

Акција траје од 01. до 30. маја 2009.године

Милица Шимоновић, рођена 18. марта 1997. године, ученица петог разреда ОШ у Владимирцима, обољела је од акутне лимфобласне леукемије C910. Напредовање ове веома тешке болести је заустављено, али слиједе даље хемотерапије и остали облици лијечења у зависности од тока болести.

Милица и њен отац Стеван (мајка их је напустила) су у веома тешкој материјалној ситуацији. Отац Стеван раније је радио као физички радник у манастиру Каона. Милица је до школе сваки дан путовала на коњу, док је болест није савладала , а уз то је и најбољи ђак у разреду. У сеоској кући у којој живе немају услове за његу ,чак ни купатило, а истичемо да постоји могућност да Милица оздрави.

Да би Вам дочарали у колико тешкој финансијској ситуацији живе, довољно је да кажемо да отац нема новца ни да путује у Београд да посјети своју болесну ћерку која се лијечи на Универзитетској дјечијој клиници у Тиршовој улици.

Милица се бави писањем песама. Ево песме коју је написала подстакнута својом болешћу.

БАДЊЕ ВЕЧЕ У ТИРШОВОЈ

Крај Врачара и светога храма
има једна зграда повелика
а зову је Тиршова клиника.

У њој су кревети,
ја им не знам броја
у једноме од њих
вене младост моја.

Ноћ полако пада
и већ брује звона
док светоме храму
прилази колона.

Ево и снег пада.
Прангије пуцају.
Веселе се моји православци
А за моју муку и не знају
док на ватри жаре се бадњаци.

Цитостатик моје тело реже
док ми туга дечју душу стеже
Боже благи и свети Бадњаче
утешите тату да не плаче.

Зазвоните Светосавска звона
отерајте тугу с` мог балкона.
Болест моја ноћас да умине
Да Божино сунце мени сине.

Да ми сине и сунце и здравље
помози ми свето православље.

Милица Шимоновић

http://www.sozeb.org/milica/

Најновије информације о малој Милици:
http://trg-cuda.leonardo.it/blog/2009/apr/milica_2.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2009, 22:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Jan 2008, 23:16
Postovi: 42
Помоћ болесној дјеци у Зотовићу
Datum: 10.05.2009 22:00
Autor: Д. Г.

БAЊA ЛУКA - Ротари клуб "Глориа" Бања Лука у уторак, 12 маја, у 18 часова у хотелу "Босна" у Бањој Луци организује прву донаторску вечеру за побољшање услова образовања ученика основне школе који бораве на Одјељењу за рехабилитацију и хабилитацију дјеце и омладине Завода за физикалну медицину и рехабилитацију " Др Мирослав Зотовић".

Ово одјељење пружа услуге рехабилитације и хабилитације дјеци ометеној у психофизичком развоју као и дјеци са стеченим инвалидитетом и једини је такве врсте у Републици Српској. На одјељењу се годишње прегледа око 10.000 дјеце, а борави (хоспитализује) на дужем третману око 1.000 дјеце из цијеле РС.

Још од 1958. године на одјељењу је организована и основна школа за дјецу која су на дуготрајној хиоспитализацији.

Од недавно Дјечије одјељење пружа и услуге дневног боравка за дјецу ометену у развоју као помоћ родитељима и покушај њихове социјализације.

Први женски Ротари клуб "Глориа" организација је основана са циљем да служи за опште добро заједнице, његује највише вриједности и етичке стандарде у породици, професији, локалној и међународној заједници.

Клуб чини група од 28 жена које су се окупиле око идеје да је обавеза сваког појединца да служи својој заједници на најбољи начин и помаже онима којима је помоћ најпотребнија.

- Желимо да служимо заједници за општи интерес и добробит свих грађана, уз пуно прихватање различитости и пружање помоћи онима којима је најпотребнија, саопштено је из Ротари клуба "Глориа".
Жиро рачун

Средства за ову хуманитарну акцију могу се уплатити и на трансакциони рачун број: 562-099-80760145-63 код NLB Развојне банке Бања Лука.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2009, 08:13 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Maj 2009, 08:11
Postovi: 4
HITNO - potrebna krv!!!

Mrđenović Mirjana, 39 godina, majka jednog djeteta - hitno joj je potrebna krv, grupe 0+.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2009, 19:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 15 Jun 2009, 19:39
Postovi: 2
Kada je riječ o humanitarnim akcijama podržavam svaku vrstu i smatram da trebaju pomagati prvenstveno oni koji to mogu.
Sa druge strane moramo pokazati i to da neki koriste humanitarne akcije u druge svrhe.
Evo jednog slučaja.....prosudite sami......obratite pažnju na komentar posebno....
http://www.kozarskadubica.net/blog/?p=307
http://www.kozarskadubica.net/blog/?p=305


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2009, 19:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hitno! je napisao:
HITNO - potrebna krv!!!
Mrđenović Mirjana, 39 godina, majka jednog djeteta - hitno joj je potrebna krv, grupe 0+.

Ehh da, zaboravih se javiti povodom ovoga, rekla sam da ću otići i jesam ali kreten zaboravila da sam skoro dorađivala tetovažu pa nisam mogla dati :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2009, 08:00 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Avg 2009, 11:32
Postovi: 2
Udruzenje ''JEDNO SRCE JEDAN SVIJET''
za pomoc djeci sa urodjenim i stecenim oboljenjima srca i njihovim roditeljima
Adresa Udruzenja je Dositejeva 2 Trnm (trzni centar CENTRO I sprat)
Kontakt tel. 065 973 019
e-mail:jednosrce.jedansvijet@gmail.com

Izvod iz Statuta Udruzenja

Udruženje je nestranačko, nevladino i neprofitno Udruženje koje materijalno-finansijska sredstva obezbjeđuje na način kako je propisano Statutom i Zakonima RS/BiH.

Udruženje „Jedno srce jedan svijet„ stiče sredstva za obavljanje programskih ciljeva kroz: donacije domaćih i stranih pravnih i fizičkih lica, prikupljanjem dobrovoljnih priloga i poklona, kao i budžetske donacije, subvencije te prihode ostvarene raspolaganjem svojom imovinom .

Programski ciljevi Udruženja su sljedeći:

• edukacija roditelja, djece sa srčanim oboljenjima o bolesti i primjeni terapije, te načinu života;
• pomoć u profesionalnoj orijentaciji oboljelih;
• organizovanje raznovrsnih humanitarnih akcija u cilju prikupljanja pomoći za djecu sa oboljenjima srca;
• organizovanje raznovrsnih humanitarnih akcija u cilju prikupljanja pomoći za medicinske institucije koje se bave liječenjem djece sa srčanim oboljenjima ;
• organizovanje drugih aktivnosti na zaštiti zdravlja djece sa oboljenjima srca;
• razvijanje saradnje sa svim lokalnim i inostranim udruženjima, organizacijama kao i saradnja sa vladinim institucijama, pojedincima i firmama koje žele da pomognu u realizaciji ciljeva Udruženja „Jedno srce jedan svijet“;
• sudjelovanje u pripremi zakonskih akata i ostalih pravnih propisa iz oblasti zdravstvene zaštite;
• učešće i pomaganje u razvoju zdravstvene zaštite stanovništva Republike Srpske i unapređenja rada zdravstvenih ustanova;
• vođenje i organizovanje aktivnosti vezanih za informisanje i edukaciju medicinskog osoblja na svim nivoima zdravstvene zaštite o pravovremenoj dijagnostici i terapiji djece sa oboljenjima srca.

Član Udruženja mogu biti djeca sa oboljenjima srca, njihovi roditelji, prijatelji, doktori medicine i srednje medicinsko osoblje kao i svako lice koje prihvata ciljeve Udruženja i Statuta.
Redovni članovi Udruženja su djeca sa oboljenjima srca, njihovi roditelji, prijatelji, doktori medicine i srednje medicinsko osoblje a državljani su Republike Srpske, Bosne i Hercegovine.

Pridruženi članovi mogu biti kako fizička lica i organizacije, tako i firme iz Bosne i Hercegovine i drugih država koje svojim povremenim ili trajnim sponzorstvom učestvuju u radu Udruženja „Jedno srce jedan svijet“ a na prijedlog bilo kog člana Udruženja podnesenog Skupštini koja će razmotriti prijedlog i donijeti konačnu odluku o prijemu u članstvo.

Počasni članovi Udruženja mogu biti građani Bosne i Hercegovine i drugih država čiji je rad doprinio razvoju i djelovanju Udruženja. Pridruženi i počasni članovi imaju sva prava kao i redovni članovi, izuzev prava da biraju i budu birani u organe Udruženja.

NAČIN FINANSIRANJA
Udruženje je nestranačko, nevladino i neprofitno Udruženje koje materijalno-finansijska sredstva obezbjeđuje na način kako je propisano Statutom i Zakonima RS/BiH.

Udruženje „Jedno srce jedan svijet„ stiče sredstva za obavljanje programskih ciljeva kroz: donacije domaćih i stranih pravnih i fizičkih lica, prikupljanjem dobrovoljnih priloga i poklona, kao i budžetske donacije, subvencije te prihode ostvarene raspolaganjem svojom imovinom .

Namjenska sredstva dodjeljenja Udruženju „Jedno srce jedan svijet“, od strane pravnih ili fizičkih lica sa uslovima za korišćenje utvrđenim u ugovoru o donaciji ili saradnji, mogu se upotrebljavati samo u navedene svrhe.

Sva ostala ne namjenska sredstva se usmjeravaju u realizaciju programskih ciljeva na osnovu finansijskog plana i prijedloga Predsjednika Udruženja Skupštini koja donosi odluku o načinu usmjeravanja tih sredstava.

Za sve dalje informacije kontaktirajte telefonom ili e-mailom.

S postovanjem

Predsjednik Udruzenja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 01:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Citiraj:
Za operaciju u Rusiji potrebno 30.000 evra
Datum: 19.08.2009 22:26
Autor: Olivera Stjepanović

ZVORNIK - Osamnaestogodišnja Ivana Ilić iz Lokanja, opština Zvornik, bivša mis fotogeničnosti Semberije, umjesto polaska u četvrti razred srednje škole u septembru će morati na operaciju u Rusiju kako bi spasila vid lijevog oka.

Ivanini roditelji nisu u situaciji da sami finansiraju troškove odlaska u Moskvu na operaciju, koja košta 30. 000 eura, te je zvorničko Udruženje višečlanih porodica "Mali anđeli" pokrenulo prije sedmicu humanitarnu akciju kako bi se obezbijedio novac.

"U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila kobnog 11. jula ove godine u Kozluku, Ivana je doživjela veliko oštećenje desnog oka, polomljenu karlicu i s teškim povredama je prebačena u Tuzlu, gdje su joj izvršene dvije operacije. Prognoze ljekara za desno oko su minimalne, ali ukoliko se ne obavi operacija postoji opasnost za vid i na lijevom oku", priča Milena Ilić, Ivanina majka.

Ona je istakla da je njena kćerka heroj i borac, te da vjeruje u Boga i dobre ljude.

"Nezgoda koja se dogodila je samo privremeno zaustavila moju ljepoticu da nastavi putem koji je planirala. Nakon srednje škole, smjer pravni tehničar, Ivana je željela da studira pravo, ali sada je čvrsta u odluci da upiše studij medicine i da postane ljekar kako bi spasavala ljude", kazala je majka Milena.

Do sada je u akciji prikupljeno oko 10.000 eura, potvrdila je Ivanina majka, i izrazila zahvalnost u ime porodice Ilić.

Porodicu Ilić juče je posjetio i Mićo Mićić, načelnik bijeljinske opštine, i uručio 2.000 KM i tom prilikom izrazio očekivanje da humanost neće izostati i od drugih.

"Iskreno, kao čovjek i otac, želim da Ivana ponovo prohoda i progleda. Od srca želim da svoje, na trenutak prekinute snove, uskoro ostvari", kazao je Mićić.

Ivanu je obišao i Zoran Radosavljević, direktor Doma za nezbrinutu djecu u Kiseljaku, i rekao da će nastojati da se uključe u akciju. Posjetu je najavio i Zoran Stevanović, načelnik Zvornika. Svi dobri ljudi koji žele da pomognu Ivani da ode na operaciju mogu to učiniti na broj žiro računa kod NBL Razvojne banka 562-100-801-062-01-21, poziv na broj: 217-01-003-291.


Pomozimo :cry:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2009, 18:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Okt 2009, 01:50
Postovi: 41
Lokacija: Mrkonjic Grad
Ja sam presjednik crvenog krsta u Mrkonjic Gradu , dosta pomazemo ljudima koji zive u zabacenim mjestima i trebaju im neki ulsovi..

_________________
Republic of Srpska - Gaming


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2009, 03:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Naletih na jedna sajt posvećen svima kojima je potrebna pomoć.
http://dobro.ba/

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2009, 21:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Изгорјела кућа самохране мајке
Datum: 02.10.2009 21:00
Autor: П. Ш.
ОШТРA ЛУКA - У пожару који је избио у ноћи између четвртка и петка у Оштрој Луци изгорјела је породична кућа Жељке Станар, самохране мајке шесторо дјеце. Пожар који је избио у подруму, примијетио је њен дванаестогодишњи син Душко.
Жељка прича да је спавала у кухињи са осмогодишњом кћерком Ђурђином када ју је око пет часова пробудио Душко.
- Утрчао је у кухињу и повикао: "Мама нешто се запалило". Одмах смо истрчали напоље и видјели да ватра гори у подруму. Брзо сам се вратила у кућу и пробудила старијег сина Рајка који је Ђурђину из кухиње изнио напоље - прича нам Жељка.
Душко каже да се пробудио када је осјетио јак дим који је испунио цијелу собу.
- Почео сам да кашљем, а онда сам се пробудио и видио да је соба пуна дима. Кроз прозор се видјела свјетлост ватре. Одмах сам устао и отрчао у кухињу да пробудим мајку која је чврсто спавала. И кухиња и остале просторије у кући биле су пуне дима - прича Душко, додајући да је, пошто су пробудили старијег брата и из куће изнијели сестру, цијела породица почела да гаси ватру.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/28777/cir/Izgorjela-kuca-samohrane-majke.html

Ovoj sirotoj ženi se mora pomoći. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2009, 20:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Četvrtak 8.10.2009.

u KLUBU CAPO VELIKA HUMANITARNA ŽURKA. POČETAK u 21h.

ulaznice 2KM i 5KM. DOĐIMO u što većem broju da pomognemo našem drugu Bojanu Miloševiću!

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2009, 16:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Golmanu Borca potrebno 20.000 evra za operaciju
Datum: 08.05.2009 18:49
Autor: B. Divljak
BANJALUKA - Dvadesetpetogodišnjem Bojanu Miloševiću iz Banjaluke, koji boluje od tumora na mozgu, hitno je potrebno 20.000 evra za odlazak na operaciju u Italiju.
Ovaj mladi momak je izvrstan sportista i golman u Fudbalskom klubu (FK) Borac Banjaluka.
Siniša Marčetić, Bojanov klupski kolega, pozvao je sve ljude dobre volje da pomognu njihovom drugu.
"Bili smo na treningu kada je Bojan pao u nesvijest, ali mislili smo da je došao na trening preumoran", rekao je Marčetić.
On je dodao da nisu ni pomislili da im je prijatelj teško bolestan.
"Znam da ima dobrih ljudi koji će pomoći našem prijatelju i ja ih u svoje ime i u ime našeg kluba molim da uplate novac kako bi Bojan mogao da ode na operaciju i da što prije nastavi normalan život", kazao je Marčetić.
Marčetić je rekao da je Bojan imao i blaži moždani udar i da su beogradski ljekari ustanovili da ima tumor na mozgu.
"Najveća želja igrača FK Borac iz Banjaluke je da naš golman ode na operaciju u Italiju i da nam se što prije vrati na teren", kazao je Marčetić.
Svi oni koji žele i koji su u mogućnosti da pomognu Bojanu, novac mogu da uplate na račun u Folks banci na ime: Dragojla Milošević, broj žiro računa: 567-241-59001964-56.

http://www.nezavisne.com/dogadjaji/hronikagradova/40499/Golmanu-Borca-potrebno-20000-evra-za-operaciju.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 10:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Filozofe to je stara informacija.

08.05.2009.

Bojan ne ide na operciju već ide na neke terapije u Moskvu.
Već je bio na dvije i sad u subotu ide na treću.
Ne zna se tačno na koliko će terapija ići i to je jedan od problema.

Drugi problem je što jedna terapija sa vizama, putem, smještajem i hranom košta oko 3000-3500 evra.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 11:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nije šija već vrat.

Ja mislim da je njemu pomoć svaka dobrodošla i da je bitno da ljudi vide broj žiro računa na koji ako hoće mogu uplatiti novac.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
filozof sa vrbasa je napisao:
Nije šija već vrat.

Ja mislim da je njemu pomoć svaka dobrodošla i da je bitno da ljudi vide broj žiro računa na koji ako hoće mogu uplatiti novac.


Vjeruj mi da mu jeste svakak pomoć dobrodošla.
Znam to sigurno . To mi je brat.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
:( , pa što ako si znao nisi postavio neki post za pomoć na ovoj temi, nego poslije 6 mjeseci ja se slučajno zainteresovah, pa rekoh da potražim nešto o tome.

A pošto igra u Borcu, neka se bori i pobjedi uz Božju i našu pomoć.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2009, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Dellboy, он ће бити у ову суботу у Москви, да?

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 01:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Srbi za Srbe
http://www.srbizasrbe.net/index.php

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs