vezano za ovu trku iz naslova...
nisam ni na cijoj strania li to favorizovanje bobara i raznorazna otvaranja u vrijeme kampanje pravrsise mjeru, mislim dolazi u orao i eto naci ce se sa bobarom koji sa tim nema veze da to obidju i da vide za strateskog partnera:
Citiraj:
Premijer Srpske sutra sa rukovodstvom “Orla”
BIJELjINA, Predsjednik Kompanije “Bobar” Gavrilo Bobara potvrdio je Srni da će sutra sa predsjednikom Vlade Republike Srpske (RS) Miloradom Dodikom i rukovodstvom Vazduhoplovnog zavoda “Orao” razgovarati o mogućnosti pronalaženja strateškog partnera ovom zavodu u cilju unaprijeđenja proizvodnog procesa.
“Predsjednik Dodik dolazi sutra u posjetu Bijeljini i nismo slučajno izabrali da prvo posjetimo rukovodstvu `Orla`. To je jedna od najvažnijih fabrika u Bijeljini i RS. Ona je nažalost danas u sferi tranzicije i njoj treba pomoć, treba naći jakog strateškog partnera”, rekao je Bobar.
On je najavio da bi strateški partner za “Orao” mogla biti neka od vodećih kompanija iz država u okruženju ili neka od vodećih multinacionalnih kompanija koje se bave djelatnostima kao i “Orao”.
“Smatramo da treba što prije naći strateškog partnera za `Orao` i sutra ćemo o tome razgovarati sa rukovodstvom te fabrike”, naglasio je Bobar.
Bobar je najavio da će premijer Dodik tokom posjete Bijeljini, obići i mjesne zajednice Crnjelovo i Nova Janja, a otvoriće i nekoliko završenih projekata na području bijeljinske opštine, prije svega infrastrukturnih.