banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 132 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Avg 2015, 23:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ko god udarao na ovo treba udariti nisko. I to bez ikakve politizacije (isto bi se desilo i da je SDS vlast). Jefrem i njegove krvopije su meta.

Gradonacelnika treba upitati da li je cuo za bijelu kugu? Mozda je ne vidi okruzen crnom kugom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 06:20 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
mirdza je napisao:
_зока je napisao:
http://www.bl-portal.com/banjaluka/novosti/gavranovic-na-lokaciji-za-crkvu-u-naselju-borik-nema-igralista.html

Kakva količina bljuvotina iznesena u jednom tekstu...


Jebem ga ćelavog... Nema igrališta :confused2:
Cijeli je intervju fuj. U najmanju ruku kao da je grad zatekao sa pola neasfsltiranih ulica i sa vodovodom samo u užem centru. Da SDS ima sluha iskorostili bi ovu situaciju da pokrenu opoziv gradonačelnika.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 06:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
skitnica je napisao:
Čula sam za ovo prije neki dan od žene koja živi tu. Užasnuta je, ima djecu i naziva taj prostor igralištem, kao i svi ostali, osim gradonačelnika.
Nešto slicno se dešava na svim nivoima. Javne škole i bolnice propadaju, cvjetaju privatne...plaža i igralište kod Zelenog mosta čeka samo pravog investitora da bude "privatizovana", odnosno preoblikovana u nekakvo pristanište...tako i ovdje...

Nije gradonačelnik nego se neko posro... Neko spomenu da ima u gradskoj skupštini da se upiše protiv ovog zadnjeg sranja opštinara, gdje, kako?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 07:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Na pogresna vrata lupas... Opstinari su slijepci. Izvrsioci.
U koje pare da se kladimo da je Jefremov zahtijev (naredba?) bio iskljuciv i bez predlozene alternativne lokacije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 07:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ali uopšte ne postoji potreba za crkvom. Na TVu stalno pričaju kako su crkve prazne kako nikog nema osim za veće praznike i sl. Samim tim je nepotrebno. A ako je potrebno za vjenčanja/krštenja/šta ja znam hram svete trojke i 'rista spasotelja su na 5-10 min od te lokacije. znači samo u obzir dolazi priča TNS-a, gdje je želja pojedinaca da im ime bude na onim zahvalnicama i posvetama, da u istoriju uđu kao graditelji i prosvetitelji napaćenog nebeskog naroda, tj. nas.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pa da postoji potreba naroda, narod bi sam nasao vise lokacija. Pod narod ne podrazumijevam kojekakve likove koji drze uz mantijase, a odzivaju se na crkveni odbor i slicno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pa tu je prava potreba 14 stanova za sveštenike, a lokacija primamljiva. Čitaj parohijski dom. Crkva je onako usput... A lokacija- Đontra i TNS, mislite da nije neko rekao banjalučko polje a ovaj odgovorio štoćemto, kad može i dječije igralište...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Kaže mi kolega vjernik sinoć, crkve su poluprazne, tako da nema opravdanja za gradnjom tu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
munja.alex je napisao:
Đontra i TNS, mislite da nije neko rekao banjalučko polje a ovaj odgovorio štoćemto, kad može i dječije igralište...

Moje mišljenje, koje je po običaju tačno ali ne i relevantno, je da je grad najmanje imao uticaja. Realno kao da je gradonačelnik ovde neka bitna politička figura.
Mislim da je crkva baš tu željela da se ugnjezdi, i da su preko viših političkih glava to i izdejstvovali.
Samim tim, moj odgovor na tvoje pitanje je ne. Jer ići protiv ove ideje nije samo ići protiv želje crkve (što je u današnje doba jeres dostojna spaljivanja na lomači) već i protiv gore navedenihg viših političkih glava. I na Gavranoviću i na ostalima je ostalo samo da klimaju glavom i traže opravdanja za oluku koju su drugi donjeli umjesto njih.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pa to se zna odvajkada čiji je Gavran igrač i koje sve lobanje drmaju gradom...al kažem da je nekom palo na pamet da kaže ajte tamo manje će biti otpora...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
munja.alex je napisao:
Pa to se zna odvajkada čiji je Gavran igrač i koje sve lobanje drmaju gradom...al kažem da je nekom palo na pamet da kaže ajte tamo manje će biti otpora...

Možda je i nekom nacističkom vojniku palo na pamet "Ej možda ne bismo trebali vršiti invaziju na Rusiju" dok je bio na putu za istu. Dobro, poređenje je baš onako over the top ali poenta je ista.
Odluka je donesena puno prije nego što je ozvaničena, samim tim, da li je neko predložio drugu lokaciju ili u svi ćutali, je apsolutno nebitno...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Gavranonovic se kroz cijeli mandat ponasa poluzainteresovano za svoju funkciju, totalno je nesposoban i zao mi je sto moram reci, ali Davidovic je za njega Bandic...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Čovjek će ući u istoriju kao prvi kupac u McDonaldsu, kojeg je najavio kao najveću stvar u novoj istoriji banjaluke....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
"U novoj istoriji"...hm, zvuci poznato. Ovo je izgleda univerzalna mantra svih govnara.


Crkva mi se sve vise gadi iz dana u dan, a ovakvi potezi mislim da tjeraju ljude koji imaju barem gram mozga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
munja.alex je napisao:
Pa tu je prava potreba 14 stanova za sveštenike, a lokacija primamljiva. Čitaj parohijski dom. Crkva je onako usput... A lokacija- Đontra i TNS, mislite da nije neko rekao banjalučko polje a ovaj odgovorio štoćemto, kad može i dječije igralište...



Pa znamo da se ubilo za popadije :D. To valjda nije ni za spominjati koliko je ocigledno :D
A mislio sam na alternativnu lokaciju kao prijedlog crkvenjaka, a ne opastinara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 08:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Odluku je donio Jeverem. A njemu se ne prigovara ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 09:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Mada, sad mi javi čovjek da će to na Skupštini biti najranije u Septembru, a sad je prošlo raspravu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Karikature Jefrema i Gavrana kako otimaju od djece igracke/igraliste? Nesto kao sto rade Somborac i/ili Nik Titanik?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 10:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Raspitao sam se kod onih koji znaju nešto više o ovome i dobio sljedeću informaciju, od dvojice banjalučkog odbornika. Jedan je u SDS-u, drugi je u DNS-u.

Navodno, Jefrem je taj koji je tražio tu lokaciju i niko u gradskoj vlasti mu se neće suprostaviti. Gavranović pogotovo ne. On će jednostavno ovaj vruć krompr gurnuti u ruke odbornicima, jer mu je, potpuno svejedno da li će tamo biti brežuljak ili crkva. Ionako je plan da se tamo gradi privatna klinika, te da se na zemljištu zaradi - davno propao. Navodno je samo tražio da ostane igralište u bilo kojem obliku.

U SPC-u odbornicima daju uvjeravanja da dio igrališta ostaje čak da će ga i proširiti i obnoviti. Navodno, crkveni krugovi računaju da se banjalučani neće suprostaviti želji SPC da se tu gradi crkva, odnosno, kako mi je jedan od ove dvojice rekao, da narod neće udariti na crkvu. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2015, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Ne bi bilo loše da dvoranu Borik pretvore u najveći hram na Balkanu.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 132 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs