banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 11:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Jan 2003, 04:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Apr 2002, 01:00
Postovi: 21
15.02.2003. Klub GETO, Banja Luka - Republika Srpska

U subotu, 15. februara 2003. u banjaluckom klubu GETO, odrzanje se koncert dva srpska black metal sastava - po prvi put u Republici Srpskoj, mocni THE STONE (ex Stone To Flesh), koji ce srpskim metal fanovima sa ovih prostora predstaviti svoj album Slovenska Krv, kao i novi, jos neobjavljeni materijal Tragom Hromoga Vuka!!! Drugi bend je banjalucki sastav INTERFECTOR, koji je u decembru 2002. snimio album prvenac The Force Within, i ovaj koncert ce biti svojevrsna predpromocija tog albuma. Grupa ce po prvi put nastupiti u novom (potpunom) sastavu - sa klavijaturistom Antares-om.
Ulaznica kosta simbolicnih 2 km (60 din), a pocetak svirke je najavljen za 22:00h.
Ocekujte i odlicnu metal slusaonu te veceri, za sto ce se pobrinuti DJ ekipa underground radio show-a "Freezing Moon", Banja Luka.

POZIVAMO SVE METAL POKLONIKE, LJUBITELJE ISTINSKOG METAL ZVUKA, DA SE POJAVE NA OVOM KONCERTU !!!

The Stone web: http://the-stone.cjb.net
Interfector web: http://www.interfector.tk

_________________
Scissors - Ultimate Metal E-Zine
http://www.scissors.tk/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2003, 16:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
Ma ludilo je to, al je glupavo sto je u getu. Znam ja da su tamo cesto svirke i tako to, bio sam par puta i svaki put mi je bilo nekako...ne znam kako bi se sad izrazio, al uglavnom nije to to. Malo da ono srede, bila bi gotiva tamo, al ovako...jebiga. Nemoj mislit da sam ja toboze neki "uzdignuti" ili nesto slicno, al prostor je stvarno smecarski. Mozda ce se neko naci uvrijedjen zbog ovog sto sam reko, ali to je samo moje misljenje. Nemojte me sad iznapadati zbog ovog. Zadnji put sam bio tamo kad je Revolt svirao, i vjeruj mi, bilo i je vise nego lose. Ne zbog muzike, vec zbog toga sto nisam mogo disati dole...ugushi. Skrecem s teme, al jebiga, moram malo. Aj, ostajte pozdravljeni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2003, 12:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2003, 12:01
Postovi: 510
Lokacija: Banjaluka
Sve sto si rekao vezano za Metal vece i promociju albuma Interfectora je istina osim dvije stvari, a to je da se koncert ne odrzava u Getu nego u Onassisu i da je pomjeren za 22.02.2003.I jos jedna stvar u petak 21.02.2003 u blubu studenata Lanterna odrzana je pretpromocija albuma The Force Within uz ucesce clanova grupe The Stone.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs