banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 09:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Okt 2002, 09:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2002, 01:00
Postovi: 7
Sinoc je Knezu bila zurka dok se ne rastope boje. Knez je prodan gazdi Venecije :( :( :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2002, 15:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Ah... Zuknija stara... Ne znam ja kako je tamo bilo posljednjih godina al' se sjecam '99 kad sam i sam tamo odlazio. Heh. Zalosno... Jesto mjesto bilo rupa, al' je bar odudaralo od prosjeka i vecine drugih lokala. Zalosno...
Nego ko je bio na toj zurci dok se ne rastope boje? Iko od "stare garde"?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: !
PostPoslato: 12 Okt 2002, 21:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2002, 01:00
Postovi: 7
Žurka je bila ludilo!!! Do fajronta (čitaj 24.00), a onda su se svi preselili u Onasis (gotovo svi).
Bilo je puno starih likova, svi oni koje nisam vidio minimum poslednje pola godine. A tu je naravno bio i Toholj, Sale-punk, a Putaka nije bilo jer je dobio kompjutor pa kompjutora po vazdan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 10:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 14:17
Postovi: 107
Lokacija: Banja Luka/Beograd
cuj marko sjedi stalno za kompom...nemogu tu sliku u glavi da skontam nikako... btw, jel ime "knez" ostalo i dalje u opciji!!!???

_________________
Jubbooko sa Negrass


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ime
PostPoslato: 14 Okt 2002, 11:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2002, 01:00
Postovi: 7
Knez??? Sumnjam.
Siguran sam da će naći neko prikladnije ime...
... kao "Kod Grge"... iliti nešto slično


Sjednim na širokoj fotelji, ko na električnoj stolici, jer kako da pijem kad sve se bijeli ko u bolnici !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 11:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2002, 01:00
Postovi: 387
A gdje je taj Knez?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 11:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
To ti je onaj Mali Borac ;) (bio nekad ;) )

_________________
Ako ste poetska dusa i zelite da se ubijete, a imate taj peh da ste zivi, zdravi i sretni.....
Pistolji Majakovski - Sanski Most


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2002, 21:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
sjecas li se Secret... Mali Borac i mala raja ??? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2002, 12:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
e pa nek je prodan, nadam se samo da nece vise biti narkomana tamo kao u zadnje vrijeme.. ipak je to restoran bio sa dobrim imenom i jos boljom reputacijom citavih 40-45 godina, mmmh samo kad se sjetim girica odmah mi voda krene na usta
ono sta se desilo sa malim Borcom je sramota, nadam se samo da ce publika koja bude sad dolazila imati malo puno vise nivoa i kulture


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2002, 15:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2002, 01:00
Postovi: 7
Sugarmamma je napisao:
e pa nek je prodan, nadam se samo da nece vise biti narkomana tamo kao u zadnje vrijeme.. ipak je to restoran bio sa dobrim imenom i jos boljom reputacijom citavih 40-45 godina, mmmh samo kad se sjetim girica odmah mi voda krene na usta
ono sta se desilo sa malim Borcom je sramota, nadam se samo da ce publika koja bude sad dolazila imati malo puno vise nivoa i kulture

Slušajte VI kulturna ovo nije mjesto za vas. Možda je nakad bilo prije 40-50 godina kad su fosili bili još živahni. Uživaj u giricama. Samo jedi, dabogda vadili iz tebe.

mala raja iz kneza


Poslednji put menjao homer_simpson dana 21 Okt 2002, 07:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: full control
PostPoslato: 22 Okt 2002, 14:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2002, 01:00
Postovi: 7
Polaroid je napisao:
Kako to ???????

Pa gdje je gazda, sto to uradi ??????

Pojma nemam... gazda je bio na zadnjoj večeri, napravio žurku koja je bila pun pogodak i to je to. Nisam ništa čuo o ovome. A i činjenica je da se broj ljudi osjetno smanjio u poslednjih godinu dana. :(

Ne bih želio da više izazivam nikakve "cyber okršaje", a ono za girice je hvala bogu bila šala, koja je proizašla iz tvojih neumjesnih komentara za Knez. Ako ćemo već o narkomaniji - znaš li koliko ima registrovanih narkomana u BL koji su na igli ? Više od 2000! A ja sam u taj kafić izlazio oko 5 godina i nisam vidio nijednog. Pa malo razmisli koje mjesto nazivaš narkomanskim - da li Lav, tzv. Hard Rock i slične fensi kafiće gdje se ljudi "štrikaju" ili Knez.

Pozdrav i sa ovim postom sa isključujem iz diskusija na ovom topiku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Okt 2002, 15:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
aha izlazio si 5 godina u "Knez", pa dobro fino za tebe.. samo razlika izmedju tebe i mene je ta, da sam ja takoreci rodjena u malom Borcu i znam kako izgleda sad i kako je izgledalo ranije.. mislim, sve one igle i sprice koje su se koristile u wc-u su bacane kroz taj isti prozor direktno u podrum nase kuce.. mozda si primjetio da objekt u kojem se nalazio "Knez" ima i kucu iznad restorana.. pa eto imala sam priliku da udjem u tu kucu kad god sam imala priliku da dodjem u BL
mogu ti reci da mi je puno lakse sada.. Znas, ako je raja tako dobra bila isto kao i koncept pod kojim je radio gospodin koji je vodio "Knez", ne bih na tvom mjestu kukala zbog zatvorenja, vec bih pitala tog istog dali ima namjeru otvoriti ponovo nesto sa istim konceptom.. vjerujem da ce ta ista raja ponovo doci
vidis nema razloga da se vrijedjamo, govorim samo ono sto znam i sto sam svojim ocima vidjela.. mozes normalno komunicirati sa mnom :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2003, 18:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Sep 2001, 01:00
Postovi: 209
Najbolje je bilo u Malom Borcu kad je na sred kafane bila pec ,pa kad ti konobar Muho donese trahanu sa malo sirceta....ma to je bila u stvari
klinika za razbijanje mahmurluka....
Secerlama ako si stanovala kako kazes iza Mujcina mi smo onda komsije....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs