banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 19:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2002, 09:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
raja, ove godine se odrzava skup banjalucana na moru. svi zainteresovani mogu da pogledaju na stranicu http://www.cafekajak.com na facts
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2002, 13:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
zelim sve najbolje ...

imate pozdrav........


mirno more :grin:

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: Ex-Almanah dana 07.03.2002. 13:28 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Mar 2002, 20:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Mar 2002, 01:00
Postovi: 4
Lokacija: Banjaluka
Na koju ti raju mislis kada su svi iz Cehe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Mar 2002, 17:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2002, 01:00
Postovi: 14
Propala je ideja, odustalo se od susreta. A ti malisa, vrati se otkud si dosao, jer nisu svi banjalucani otisli odavde, niti ste sve zarazili vasim seljaklukom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2002, 17:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Maj 2002, 01:00
Postovi: 3
Ja jos bolji komentar nisam procitala na ovoj stranici.
Svaka ti cast BEBL.
:smile: :smile: :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Maj 2002, 10:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1155
Lokacija: dajte Hajduk da se igramo...
A gdje na moru?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Maj 2002, 21:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Maj 2002, 01:00
Postovi: 17
Lokacija: FLORIDA
Vozdra raja primire pozdav iz USA Florida
Normalno daje ostalo prave raje u Banjalci
Ali vise nas ima po ovoj prokletoj tudzi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2002, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 215
Lokacija: BL
E aj ne se*ite s tim da BL nije sto je neka bila.
Ustvari i nije zato sto se BL okrenula prema buducnosti i EU.
To sto Vrbas i neki dijelovi grada ne izgleaju kako bi mogli za to je kriv rat i poznata izolovanost RSK-BL od ostatka ratn drzave i sada aktuelnih 12 umrlih beba zbog vaseg egoizma i sebicnosti.
Svaki put kada odem u moje rodno Sarajevo i vidim sta su muslimani uradili o njega bude mi muka.Sarajevo ja sada MAHALA puna prosijaka i bula koje hodaju u krpama.Tramvaji su.....jednom rijeci grozni....
Stojcevac jos stoji onakav kakav je bio poslje 1995..
Prema SA, BL je raaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeste li primjetili koji su nejruzniji dijelovi BL???Muslimanski!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2002, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2002, 21:41
Postovi: 1592
Delija potpuno se slazem. Samo to ti je njihova etika i javno mjenje, pretvoriti ove prostore u bliski istok. Necu da kazem da im je to u krvi jer su nastali od nas, ali eto sta radi taj prokleti islam, koji je ukoliko ste primijetili uzrok svih duzih trenutnih ratova (Izrael, Kasmir,...). Ali eto oni opet nece to da priznaju iako im njihova vjera propovjeda da ratuju dozivotno.
Sto se tice Sarajeva , bio sam i ja tamo u prolazu, i sve me vishe podsjeca na nesto kao Istambul kad gledam te ljude. A zgrade kao one u Bejrutu (Liban), znate vec na sta mislim.... I oni hoce da idu u evropu, pa za Evropu bi bilo sramota da se u jednoj evropskoj zajednici nadje zemlja u kojoj ima toliki broj pripadnike ove niske vjere. A uostalom sta ce jedna orijentalna blisko istocna zemlja, mislim na tip, u Evropi......nema logike !
A sto se tice banjaluckih muslimanskih naselja, pa tu je Seher koji sve vishe pocinje da iz jedne uredne deponije lici na pravo smetljiste od naselja.... da nece mozda napravit neku smecarsku muslimansku malu zemlju kao sto je Vatikan :pffff .......... lame , lame !

Poz....

_________________
Slika
Српска - аутопутеви | Srpska - motorways


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2002, 11:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
medi, prema tvom postu, vjerujem da nemas vise od 15 godina prema tome ne mogu da te uzmem za ozbiljno. Vatikan nikad nije bila muslimanska zemlja (ko zna, mozda bude :lol: )

Citiraj:
Svaki put kada odem u moje rodno Sarajevo i vidim sta su muslimani uradili o njega bude mi muka.Sarajevo ja sada MAHALA puna prosijaka i bula koje hodaju u krpama.Tramvaji su.....jednom rijeci grozni....
Stojcevac jos stoji onakav kakav je bio poslje 1995..
Prema SA, BL je raaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeste li primjetili koji su nejruzniji dijelovi BL???Muslimanski!


vidis, Sarajevo, znamo to svi, je toliko propatilo tokom rata, bombardovano sa svih strana, i ti sad ocekujes da je izgledom bolje od Banjaluke.. hmm, pa s obzirom da sam i ja bila u Sarajevu i u Banjaluci prije i poslije rata, moram da zakljucim da je uopste sramota porediti ova dva grada i prije a i POSLIJE rata (mada licno mislim da Sarajevskoj raji mozemo da skinemo kapu kako se drze)
Tramvaje ne mozes da spominjes, jer da u Banjaluci postoje, hehehe, bili bi, iako nijedna granata nije pala na BL (hvala dragom Allahu) ne samo prljavi nego bi raja i sjedista pokupila kao sto su to radili po kucama.. iz licnog iskustva znam da su skidali cak i "pipe" iz wc-a
eto toliko o tome, ali kao sto sam maloprije negdje napisala, svako svoje zna...

_________________
a ko je budan, taj sigurno ne spava ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2002, 14:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
sugarka je rekla::Tramvaje ne mozes da spominjes, jer da u Banjaluci postoje, hehehe, bili bi, iako nijedna granata nije pala na BL (hvala dragom Allahu) ne samo prljavi nego bi raja i sjedista pokupila kao sto su to radili po kucama.. iz licnog iskustva znam da su skidali cak i "pipe" iz wc-a
eto toliko o tome, ali kao sto sam maloprije negdje napisala, svako svoje zna...[/quote]

kazes iz licnog iskustva znas :o a kako to da nisi i ti bila medju njiam i skidala i ti te "pipe" iz wc-a :o :roll: ?


Poslednji put menjao maki dana 31 Jul 2002, 09:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2002, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2002, 21:41
Postovi: 1592
Znas ti dobro sta sam ja mislio kad sam spomenuo Vatikan....ali eto jebi ga opet sad ti pokazujes ili da si mladja od mene ili stvarno vi islamisti nemate mozga kao sto cijeli svijet kaze.
Sto se tice mog posta i sada stojim iza njega i sve je istina sto je u njemu napisano.
Bio sam na ovoj vasoj amaterskoj kajak stranici, i vidim da je puno vas islamista koji ste pobjegli odavde, mada ne mislim da ste pobjegli vec rado otisli na zapad, i sad glumite neku nostalgiju i poslije vise od decenije sebe nazivate banjalucanima i ofirate neku staru banjalucku raju.
E pa reci cu vam da vi niste nista, vi niste ni B od banjalucana, mozda ste nekad bili ali vise nikad necete, shvatite to.
U zadnjih par dana po gradu sam vidio dosta islamista koji su dosli kao na odmor iz svedske a koji su naravno otisli tamo 1990 godine....pa ti ljudi smrde kad im pridjes, da ne pricam kako se ponasaju po gospodskoj ulici, kao pravi smecari... Kada su sjednu u kafic oko njih najmanje 5 metara svi ustaju jer ne zele da sjede uz njih, pa vi sebe zovite banjalucanima. Ne mozete sebe ponovo prozivati banjalucanima ako niste prihvaceni od onih ljudi koji su oduvijek u Banjaluci, i dan danas, a to su 95% Srbi, 2% Romi, i nesto malo muslimana koji su shvatili neke stvari i prisli srbima.

I za tvoju informaciju , Kajak je propao. U zadnjih mjesec dana u njemu mozes naci max. 10 ljudi da sjedi i pije....mora da ocekuju stare banjalucane pa pripremaju docek. Vidio sam ja neka arapska slova da spremaju kao transparent na kaficu.... ironija zaista.

A sto se tice tramvaja. Pa vidis vi islamisti da imate imalo mozga skontali bi da Banjaluka jednostavno nije dovoljno velika niti ima toliki broj stavnovnika da su joj potrebni tramvaji, koliko vidim danasnji autobusi zadovoljavaju sve potrebe. Sada ne vidim u tome nikakvu veze sa ovim o cemu mi raspravljamo, ali ko zna sta se mrsi u tom vasem zagadjenom islamskom mozgu. Mozda ljepota, zar grad da bi bio lijep mora da ima mashine za prevoz koje kao crvi idu kroz njega i prave buku i guzvu.

I na kraju da poklopim Tigra i njegov post kad je rekao da ima vise banjalucana u tudji, pa moram da iznesem cinjenice. U banjaluci trenutno ima 275 000 stanovnika minimalno prema info. iz zavoda za statistiku. A prije rata ih je bilo skoro 100 000 manje. Ovoliki broj banjalucana danas se objasnjava, i realno je, tako sto su Srbi izbjeglice sa sela tokom rata izvrsili takozvanu urbanizaciju i nisu se vratili na svoja ognjista vec ostali da zive u gradu i bave se gradskim djelatnostima. Tako da je procenat Srba u Banjaluci min. 95% . Aj sad vi meni objasnite na osnovu ovih brojki kako vise banjalucana ima u 'tudji'... ?!?!

_________________
Slika
Српска - аутопутеви | Srpska - motorways


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2002, 12:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Medi , nebi se reklo da si ti 15-god kako tvrdi sugarka :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2002, 15:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
Maki, mozda je Medi i stariji ali njegovi kontovi i razmisljanja nisu dorasli ni kakvom 15-ogodisnjaku.

DECKO, ti nisi ni na televiziji vidjeo islamistu i mislim da nebi trebao da upotrebljavas izraze koje ne razumijes.

Citiraj:
...vi niste ni B od banjalucana, mozda ste nekad bili ali vise nikad necete, shvatite to.

Shvati ti da mi necemo vise da budemo ONI banjalucani. Vecina je vratila svoje ali se mi ne vracamo jer zivot sa kojekakvim DZUKELAMA se nikada nije i nece zvati zivotom. Zasto bi covjek trpio vas SMRAD, a smrdite od banjaluke pa sve do Haaga. Tesko je to tebi objasniti i zato necu ni da se trudim.

Citiraj:
I na kraju da poklopim Tigra i njegov post kad je rekao da ima vise banjalucana u tudji, pa moram da iznesem cinjenice. U banjaluci trenutno ima 275 000 stanovnika minimalno prema info. iz zavoda za statistiku. A prije rata ih je bilo skoro 100 000 manje.

RODNI LIST - rodni list je decko odgovor na sva tvoja pitanja i cudjenja. ako nisi znao tu ima par redova gdje ono kao pise MJESTO RODJENJA ...... itd.

Otkud to da danas u Banjaluci ima vise rodjenih drvarcana ili glamocaka nego banjalucana ?
Zasto vi dozvoljavate da vam oni kroje kapu ?

Ima vic o tome:
Znas li kako se danas sredjuju potrebni papiri po banjaluci ?????
Nadjes glamocaka (drvarcanina) i pokazes mu zgradu ...., hehe.

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 11:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
Medi slusaj, ne zelim se raspravljati, ja sam iznjela samo cinjenice koje znam, svojim ocima vidjene. Imam ja jos raje u Banjaluci, imam i familije, ne govorim u globalu kao ti.
Otvori oci i vidjeces da se u Banjaluci bez obzira ko se nalazi trenutno u njoj, kao i u Sarajevu, desavaju stvari koje su neizbjezne nakon rata i pogotovo kad su glave zaludjene i jos upaljene, nije nikakav fazon razglabati ko je za sta kriv.

Maki, glupa si. Za tebe stvarno nemam nikakav drugi odgovor..

_________________
a ko je budan, taj sigurno ne spava ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 12:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Cuj sad to :o pa i ja sto svojim ocima procitam znam da je tako pa posto si ti napisala :.. iz licnog iskustva znam da su skidali cak i "pipe" iz wc-a e normalno da svako ono sto dozivi kaze da je iz licnog iskustva pa tako i ti .
Ma neboj se necemo te izdati, ti si nasa dobra druga :lol:

P.S. samo sugarko nemoj da se sekiras molim te, skocice ti pritisak a to nije dobro, jer kad sam ja npr. bila u 5 mjesecu i ono nesto se razljutim ili mi nesto nepase, a normalno je da trudnicama rijetko nesto pase ,skocim mi pritisak skoro do 150 e rekla sam necu vise nizasta da se brinem :x . Zato i ti tako, pamet u glavu jer bices i ti u tom blagoslovenom stanju valjda nekad,ako vec nisi a sve mi se bogme cini da jesi vec jer imala sam i ja iste takve reakcije koje i ti imas sad kad sam bila u nekom mjesecu tog blagoslovenog stanja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 13:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
ZBOGOM PAMETI, sta covjek drugo da kaze.

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 13:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2002, 01:00
Postovi: 387
A budale zene, pa ja ovo ne mogu vjerovati :o
Maki, stvarno te iskreno i od sveg srca molim, ako imas imalo milosti u sebi NE SERI VISE!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 13:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Pa ne znam sta da ti kazem samo mozda da otkacis, pardon ,da odjebes i da me neslijedis na svakom koraku.
Uostalom sta se ti bunis kad ja njoj fino preporucujem u slucaju da je mozda u blagoslovenom stanju a ti ko da je tebi to bolna tacka pa lapandas li lapandas gluposti, da nisi mozda i pod nickom sugarke i secret :o
Draga curo ili zeno ovdje se nepolazu ispiti za advokata ,zato postoje posebne skole a i za komplekse ,koji cesto puta proganjaju osobe pojedine i daju im osjecaj da misle da su neciji advokati, i za tako nesto postoje vjerovatno posebne ustanove :wink:
keep :lol:
a ezane ti i nemozes nista na to da kazes jer ne znas kako je kad si u drugom stanju :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2002, 13:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2002, 01:00
Postovi: 387
:lol: :lol:
Bas me nasmija! Hajd, pricaj nam jos, pametnice nasa hahahahahahahaha


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs