banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:01 Danas je 24 Jun 2026, 22:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 320 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Mar 2025, 09:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Rocker je napisao:
Skoro svaki dan vidim nesto sto je “za samara”…
Idioti koji izvedu male pse bez povodaca, pa se zalijecu velikim psim pod noge…
Djevojcice od 30tak kila koje vode pse od 50…
Bas prije par dana, dve curice setaju ogromnog rotvajlera, doduse sa korpom, starija ga jedva drzi na povocu, pas se zalijece i rezi na sve strane… Boze pomozi.

Grad je duzan sa ulice skloniti lutalice, u azil. Elem, pre neki dan citam na grupi “banjalucke sapice” kako su srecne jer su uspjele iskamciti 30 vreca hrane od GU za prehranu lutalica po gradu.
Pa jebem ti kru kakve su to ludare, i bas to vece su ugrizlo onu sestru na paprikovcu.


Болест гдје су пси важнији од људи је на западу већ у пуној епидемији, а ево, прелива се и код нас. Као и напумпана уста, ишарано тијело тетоважама и све остало што не ваља, што нам је драже од онога што ваља - нећемо преписати грађанску одговорност, иницијативу, радне навике и сл.
Свако ко се тако понаша је човјек са дубоким, дубоким душевним проблемима па су пси вјероватно нека врста компензације за здрав контакт који не може да оствари са људима и не треба га осуђивати, треба му помоћи да схвати своје стање, што је почетак оздрављења - али оргијање са прехраном чопора паса који онда кидишу на људе, то је лудило које се мора зауставити. Не може због твоје болести да неко други страда, ко је вриједан исто толико, колико и ти.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Mar 2025, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1368
Lokacija: Land of Downunder
Rivaldinho je napisao:
Rocker je napisao:
Skoro svaki dan vidim nesto sto je “za samara”…
Idioti koji izvedu male pse bez povodaca, pa se zalijecu velikim psim pod noge…
Djevojcice od 30tak kila koje vode pse od 50…
Bas prije par dana, dve curice setaju ogromnog rotvajlera, doduse sa korpom, starija ga jedva drzi na povocu, pas se zalijece i rezi na sve strane… Boze pomozi.

Grad je duzan sa ulice skloniti lutalice, u azil. Elem, pre neki dan citam na grupi “banjalucke sapice” kako su srecne jer su uspjele iskamciti 30 vreca hrane od GU za prehranu lutalica po gradu.
Pa jebem ti kru kakve su to ludare, i bas to vece su ugrizlo onu sestru na paprikovcu.


Болест гдје су пси важнији од људи је на западу већ у пуној епидемији, а ево, прелива се и код нас. Као и напумпана уста, ишарано тијело тетоважама и све остало што не ваља, што нам је драже од онога што ваља - нећемо преписати грађанску одговорност, иницијативу, радне навике и сл.
Свако ко се тако понаша је човјек са дубоким, дубоким душевним проблемима па су пси вјероватно нека врста компензације за здрав контакт који не може да оствари са људима и не треба га осуђивати, треба му помоћи да схвати своје стање, што је почетак оздрављења - али оргијање са прехраном чопора паса који онда кидишу на људе, то је лудило које се мора зауставити. Не може због твоје болести да неко други страда, ко је вриједан исто толико, колико и ти.


Rezultate lažne demo(idiot)kratije!

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Mar 2025, 17:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
NoSmoking je napisao:
Кроз Борик неки тип води, чини ми се, стафорда. Не зна се ко кога ту води. Мршав тип пас га вуче за собом. Могу мислити шта би било да пас нападне неког.

Наравно да је пас без корпе.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


Kod pokojnog Velje je najmanji problem bio taj staford

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Mar 2025, 17:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Već šećerna bolest od nedostatka čistaka?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Mar 2025, 22:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
V@nja je napisao:
Kod pokojnog Velje je najmanji problem bio taj staford


Ne mislim na Velju. Veljin pas je kao i Veljo bio bez ikakve snage. Ovo je neki mlađi tip koji ne može da drži tempo svog psa.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 04 Nov 2025, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6813
Lokacija: Banja Luka
Pazi ti lika što se elegantno izvuče.


Citiraj:
Pas iz Banjaluke pronađen u Prijedoru: Pronalazač odbio nagradu, vlasnik počastio djecu:

https://www.nezavisne.com/zivot-stil/zi ... ecu/936063


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 04 Nov 2025, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Ja sam to danas citao i smijao se.
Cuj nasompsa i tutno ga u auto, za svaki slucaj.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 04 Nov 2025, 23:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6813
Lokacija: Banja Luka
Još dobar 500€. "Počasti djecu"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 05 Nov 2025, 07:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
"Oteo se" Maltezer sa šnjure, hahaha...
Sjajno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 05 Nov 2025, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Cega se lik dosjetio!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 05 Nov 2025, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Došla neka luda vremena, gdje žene vozaju velike džipove, a muškarci vodaju male kerove.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 19 Jan 2026, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1368
Lokacija: Land of Downunder
Neki dan lik srednjih godina, kontam oko 45 kuka, u Delti na spratu, sjedi u onoj masažnoj fotelji (ali ne radi) i drži na povodcima 2 pudle sa punđama.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 19 Jan 2026, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Zlo i naopako! Makar se nadati da ih pridržava dok mu gđa ne dođe, mada je svejedno izrod generacije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 20 Jan 2026, 00:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1491
Lokacija: Banja Luka
Što bi komšije rekle, vela havle i tobejarabi...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 20 Jan 2026, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Karbo je napisao:
Neki dan lik srednjih godina, kontam oko [emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]]] kuka, u Delti na spratu, sjedi u onoj masažnoj fotelji (ali ne radi) i drži na povodcima [emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]] pudle sa punđama.
Pa sto se nejavi da popijemo cafu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 20 Jan 2026, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4979
hadzidado je napisao:
Zlo i naopako! Makar se nadati da ih pridržava dok mu gđa ne dođe, mada je svejedno izrod generacije.


Zivotinje pogotovo psi su puno vise zahvalniji od ljudi, nista tu lose nema!

Da vise vodimo racuna o zivotinjama mozda bi se i mi malo pripitomili...tesko ali ko zna...!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 21 Jan 2026, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Brale001 je napisao:
hadzidado je napisao:
Zlo i naopako! Makar se nadati da ih pridržava dok mu gđa ne dođe, mada je svejedno izrod generacije.


Zivotinje pogotovo psi su puno vise zahvalniji od ljudi, nista tu lose nema!

Da vise vodimo racuna o zivotinjama mozda bi se i mi malo pripitomili...tesko ali ko zna...!


Камо среће. Овај западни тренд маније за животињама, који је све присутнији и код нас, није одраз неке питомости, већ патологија... људи постају ужасно усамљени и окренути себи, све мање способни за контакт човјек-човјек, а неки контакт ти треба, и онда узимаш сурогат, спаваш са кером, лижеш га, будеш дог мами итд. Од таквог човјека није очекивати повећану емпатију према другом човјеку, већ чак и супротно... што се поготово види код тога како се односе према људима које перципирају као "окрутне" према животињама. Кад ти куне све живо што ти је на селу кер на ланцу... виђао сам то.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 21 Jan 2026, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Da parafraziram staru narodnu mudrost iz mog sela "Probaj ti tu psecu zahvalnost skuvat' u gra'u"

Lijepo je to, imati empatiju i voljeti zivotinje, ali sve dok to radis iz svog dzepa i na svoju stetu. Mi koji imamo "vlasnicke" ljubimce ne trckaramo okolo i ne moljakamo ni za hranu ni za lijekove, ali eto ako probas prosetati ljubimca do banj brda ili bilo kuda, nema sanse da te ne zaskoci copor lutalica. Eno ga lovacki ker, balkanski gonic, danima trckara na potezu zeleni - banj brdo, iako nije agresivan i jako je umiljat, dosadan je . . . Osim njega ima ih jos sedam-osam koji doduse radije izbjegavaju ljude. Neko ga je jednostavno pustio i napustio, i taj neko bi trebao platiti neku kaznu valjda.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 26 Jan 2026, 10:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1368
Lokacija: Land of Downunder
BOSS66 je napisao:
Karbo je napisao:
Neki dan lik srednjih godina, kontam oko [emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]]] kuka, u Delti na spratu, sjedi u onoj masažnoj fotelji (ali ne radi) i drži na povodcima [emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]] pudle sa punđama.
Pa sto se nejavi da popijemo cafu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Izvini, nisam poveo moje 3 pudlice, bile su na puppy tretmanu, da se srede šapice, punđe i malo da se nabaci nova frizurica.
Drugi put se javljam(o) garantovano. :pusica-xoxo

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 27 Jan 2026, 14:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Ima posla ko hoce da radi
Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Vrh
  
 
 [ 320 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs