banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 09:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Mene je sramota koliko nam dobro ide (rece davno jedan vladar,vrlo slican ovom nasem).Iz tog razloga ne treba mijenjati nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 09:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Ja ipak odlucio ne izaci na izbore. (znaaam sta cete mi isprditi, stoga, nemojte)
Mislio sam ja nesto zaokruziti, ali kad sam malo poslozio kockice, kakav ja to zaista imam izbor?
Sta trebam? Da istjeram neki inat da skinemo vlast, trebam da uzjasim isto ono magare koje je imalo sansu da postane rasni konj? Taj film nece gledati.
A ni "ovi" sad mi se ni malo ne dopadaju. Necu da se cimam ni za jedne ni za druge. Isto ce mi biti siguran sam. A sumnjam da mi moze biti gore.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Ja cu glasati za Draska za dvije godine.samo zbog asfalta.
A ove za pred RS napraviti nevazeci, jer oboje kandidata su goli qrac.
Na BIH nivo za Milu samo zbog mosnji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Poslednji put menjao richa dana 19 Avg 2018, 09:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 09:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
richa je napisao:
Ja cu glasati za Draska za dvije godine.samo zbog asfalta.

Što?
Da ga kopa rukama, da ne daju pare na tendere i masine?


Poslednji put menjao sale82ful dana 19 Avg 2018, 10:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 09:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Besparica je napisao:
Tvoja logika je -10. Slikoviti opisi sa sijalicama su retardirani. Pripisivanje logike bi trebalo da ti pokaze kako je debilno tvoje ponasanje, dok pripisujes logiku. Valjas gluposti.

Princip nasumicne promjene vlasti (nebitno da li je bolja), jer je neminovno da ce (valjda po zakonu vjerovatnoce) nekada doci i bolja vlast je glup sa koje god strane da se pogleda.
- Kada se pojave bolji kandidati, onda ih jednostavno izaberemo. Za to nam nije potrebno da prethodno biramo losiju vlast.
- Nije logicno da se moze promjeniti ista sa principom randomizacije, jer se na izborima glasa za nekoga a ne protiv nekoga.
- Argumentima nasumicne promjene vlasti ni u teoriji ne moze doci bolja vlast. Ako je nekome to glavni argument i ako je najbolje sto mozemo reci za nekoga da nije neko sa vlasti, onda nije ni za ocekivati da ce biti bolji.
Zato se i nece promjeniti nista. Od izbora do izbora vode istu kampanju. Sad su se uhvatili i PzD, sto je sa ove strane isti kurac.

Sve dok oni, koji bi da donesu promjenu, smatraju da je nebitno kakvi su oni sami, od promjene nema nista.


:cat:

Baš si upro ko jug u planinu,vjerovatno iz razloga što po tebi sijalica još uvjek svijetli :D ,istina manjim sjajem.
-Bolji kandidat je svaki onaj koji kaže da će dolaskom na vlast zamrznuti stranačku funkciju i biti predsjednik svih građana (dakle onih kojima još uvjek svijetli i onih koji su bili u mraku :D )
-randomizacija ima mnogo više dobrih nego loših strana (da ne idemo u širinu)....razbijanje autokratije,usirene partokratije,administrativne korupcije.Znači svega onoga što se ukorjenilo tokom preduge vladavine jednih te istih.A ako se nova vlast bude ponašala na isti i sličan način random se nastavlja.Jbg,to je proces.I mali pomak sa ovog bunjišta je ipak neko kretanje naprijed.Što proces budemo duže odlagali bit će nam sve gore jer ne postoji čarobni štapić za bolju vlast niti se preko noći mogu pojaviti novi i pametni političari koji su po ukusu za sve.Nisi valjda toliko naivan da vjeruješ u to.

-

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 10:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Richa, razumijem te u potpunosti, ali predlažem da opet glasaš i na ovim izborima. Skontaj ko je manje zlo i njega zaokruži. Bolje i to nego da neko drugi odlučuje za tebe... :)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 11:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Pa glasacu. Za preCednika cu napraviti nevazeci, a za precCdnistvo za dodu samo da ga mosnje dudlaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Čiča, da će se promjeniti neke stvari, to stoji. Tenderi, pozicije veze...
Ali 99,99999% su šanse da će ih zamjeniti samo neko ko je sad blizak opoziciji. I na kraju nama, običnom plebsu, isto. Ja bi se zbog toga osjećao kao budala sebi samome, ako bi glasao za opoziciju, kao što bi se ko budala osjećao, kad se pogleda sadašnje stanje, kad bi glasao za vlast. Promjena radi promjene u ovom slučaju ništa ne donosi.

Vučić je kampanju prvog puta vodio na tome da nema stranačkog zapošljavanja, pohapsiće ove i one... I narod mu vjerovao, kontaju nov je, odrodio se od šešelja, pa su glasali...i tako je i bilo...prvih mjesec dana...uhapsio Miškovića, postavio onog Iznoguda u vladu...a onda sve po starom...
Sad ja trebam vjerovati opoziciji da će oni, sa svojom istorijom, biti drugačiji...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 12:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
richa je napisao:
Pa glasacu. Za preCednika cu napraviti nevazeci, a za precCdnistvo za dodu samo da ga mosnje dudlaju.


Прилично сам сигуран да су Срби ти који га дудлају дотичном.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
партибрејкер je napisao:
richa je napisao:
Pa glasacu. Za preCednika cu napraviti nevazeci, a za precCdnistvo za dodu samo da ga mosnje dudlaju.


Прилично сам сигуран да су Срби ти који га дудлају дотичном.

Srbi ga dudlaju svakako,dal dodi dal nekom drugom.
Al brate nek ga i mosnje dudlaju, pogotovo kiselo dudlanje ako ovaj udje u predsednistvo.


Mislim da se ne bi nista promjenilo sto se tice tendera. Jedino bi Stankovic i co postali simpatizeri sds il ko bi vec drugi dosao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 12:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
[video]http://www.youtube.com/watch?v=mFq8nsQftIw[/video]

Mijenjaj nas, mijenjaj nas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Džontra je napisao:
Koji je fakultet dostojan za jednog predsjednika?
A za premijera?
A za člana predsjedništva?
Onaj koji se ne kupuje. Isto tako imaš i diploma, kao i brada. Znanje, zvanje i sranje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Necu glasati, bolje je otici popiti zestu. Lemija nisam nikad gotivio, jer lik je izdajnik i kriminalac, ova Cvijanovicka je sramota za ljudski rod, zena je sinonim za glupost. Cavic je izdajnik, radi covjek za amere, Ivanic ima finu pricicu, kulturan covjek ali radi za za ove svoje Rotari govnare. Okupirani smo, a i sami smo govna.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko onda, jebo ga, radi za Iluminate?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 17:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Čiča iz Rogače je napisao:
Besparica je napisao:
Tvoja logika je -10. Slikoviti opisi sa sijalicama su retardirani. Pripisivanje logike bi trebalo da ti pokaze kako je debilno tvoje ponasanje, dok pripisujes logiku. Valjas gluposti.

Princip nasumicne promjene vlasti (nebitno da li je bolja), jer je neminovno da ce (valjda po zakonu vjerovatnoce) nekada doci i bolja vlast je glup sa koje god strane da se pogleda.
- Kada se pojave bolji kandidati, onda ih jednostavno izaberemo. Za to nam nije potrebno da prethodno biramo losiju vlast.
- Nije logicno da se moze promjeniti ista sa principom randomizacije, jer se na izborima glasa za nekoga a ne protiv nekoga.
- Argumentima nasumicne promjene vlasti ni u teoriji ne moze doci bolja vlast. Ako je nekome to glavni argument i ako je najbolje sto mozemo reci za nekoga da nije neko sa vlasti, onda nije ni za ocekivati da ce biti bolji.
Zato se i nece promjeniti nista. Od izbora do izbora vode istu kampanju. Sad su se uhvatili i PzD, sto je sa ove strane isti kurac.

Sve dok oni, koji bi da donesu promjenu, smatraju da je nebitno kakvi su oni sami, od promjene nema nista.


:cat:

Baš si upro ko jug u planinu,vjerovatno iz razloga što po tebi sijalica još uvjek svijetli :D ,istina manjim sjajem.
-Bolji kandidat je svaki onaj koji kaže da će dolaskom na vlast zamrznuti stranačku funkciju i biti predsjednik svih građana (dakle onih kojima još uvjek svijetli i onih koji su bili u mraku :D )
-randomizacija ima mnogo više dobrih nego loših strana (da ne idemo u širinu)....razbijanje autokratije,usirene partokratije,administrativne korupcije.Znači svega onoga što se ukorjenilo tokom preduge vladavine jednih te istih.A ako se nova vlast bude ponašala na isti i sličan način random se nastavlja.Jbg,to je proces.I mali pomak sa ovog bunjišta je ipak neko kretanje naprijed.Što proces budemo duže odlagali bit će nam sve gore jer ne postoji čarobni štapić za bolju vlast niti se preko noći mogu pojaviti novi i pametni političari koji su po ukusu za sve.Nisi valjda toliko naivan da vjeruješ u to.

-

Tu nema sta da krene naopako. Kako su npr. fino u Libiji promjenili vlast. Samo da Gadafi ode. Korak naprijed - jer je i korak nazad korak naprijed. U svakom slucaju, bice im je bolje. Usli su u proces. Boli ih brige.

Ja ne kazem da nam ne treba promjena. Kazem da do pozitivne promjene slucajno ne moze doci. Prakticno, slucajno ne moze doci do nikakve promjene.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Avg 2018, 18:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Čiča iz Rogače je napisao:
партибрејкер je napisao:
sinip je napisao:
gavranpero je napisao:
A šta je to Milorad dao za RS ? Koliko tvornica, fabrika, pogona otvorio ? Riješio problem korupcije i kriminala ? To što takvi dodju na vlast je zasluga debilnog naroda. Meni je u stvari samo krivo što živim ovdje. Ako uspijem otići, jebe mi se za usranom republikom.

А шта је то Обрен дао за Добој? Наставак реченице је исти.


Ако је проблем у Обрену, увијек се можеш преселити у неку сусједну снсд-општину и уживати.

Kako će kad Sinip ne prebacuje dalje od Doboja :lol:

"Видовит" си нешто, а?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Avg 2018, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Нормалан човјек нема за кога гласати. Јебеш ти нас кад нисмо у стању изродити једног крштеног паметног човјека да нас води.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Avg 2018, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2523
А при томе и да њему таквом не нађемо милион мана

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Avg 2018, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Komšo jel istina da je Rice ćerku prebacio u SNSD ? :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Avg 2018, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2523
Не знам, искључен сам мало из домаћих политичких актуелности.
Али није немогуће свакако
Почет ћемо блочиће носати ко је гдје прешао и дошао, више се памтити не може.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs