banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 00:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Maj 2018, 00:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Da, a jel' ti mislis da bi on dobio ista od toga da se nije pobunio? Mislis da bi ga neko pozivao da prica pred skupstinom, ili da bi se formirao anketni odbor da se nije digla ovolika frka? Nikad. Upravo u tome je poenta. Pa nije David ni prvi, a na zalost ni poslednji, koji je izgubio zivot pod sumnjivim okolnostima.

Kazes propusti su kod pojedinaca, ne institucija. Pa ne rade ti pojedinci na pijaci, jbg. Hoce li iko od njih biti bar disciplinovan za svoje propuste? Hoce li uopste neko odgovarati za, primjera radi, neizvrseni uvidjaj kod Radjenovih? To je poprilicno velik propust, nevezano za to da li su Radjenovi imali ista sa Davidom Dragicevicem ili ne.

Vaskovic je po meni propali novinar i pokusava biti relevantan na koji god nacin moze. Radovanovic, jbg, covjek ima psihickih problema. Citala sam njegov blog, i reklo bi se da covjek zna "tematiku", ali je ocito da i on kao i drugi iskoristava Davora i njegovu nesrecu da se na taj nacin osveti pojedincima ili instituciji. Da ne pricam o politicarima i sl.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 01:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Danjamin je napisao:
Da, a jel' ti mislis da bi on dobio ista od toga da se nije pobunio? Mislis da bi ga neko pozivao da prica pred skupstinom, ili da bi se formirao anketni odbor da se nije digla ovolika frka? Nikad. Upravo u tome je poenta. Pa nije David ni prvi, a na zalost ni poslednji, koji je izgubio zivot pod sumnjivim okolnostima.

Ne mislim da je tako. Slučaj nije bio kvalifikovan ni zaključen kad su počeli protesti. O tome ne odlučuje policija, nego postupajući tužilac kojeg kontroliše glavni tužilac i na kraju VSTS.
Da te potsjetim da zločin ubistva ne zastarijeva.
Citiraj:
Kazes propusti su kod pojedinaca, ne institucija. Pa ne rade ti pojedinci na pijaci, jbg. Hoce li iko od njih biti bar disciplinovan za svoje propuste? Hoce li uopste neko odgovarati za, primjera radi, neizvrseni uvidjaj kod Radjenovih? To je poprilicno velik propust, nevezano za to da li su Radjenovi imali ista sa Davidom Dragicevicem ili ne.

Naravno da će odgovarati oni koji su napravili propuste. Ali institucijama, a ne da budu linčovani. Da te potsjetim da tužilaštvo ne podliježe parlamentarnoj kontroli, osim što parlament samo potvrđuje, na mjestu glavnog tužioca RS, predloženu osobu od strane VSTS-a da preuzme funkciju. Sva ostala imenovanja vrši VSTS koji je krovno tijelo i nijedan parlament nema mogućnost uticaja.
To što se pojavljuju na sjednicama odbora je samo njihova dobra volja, NSRS nema mehanizam da ih prisili na to.

Citiraj:
Vaskovic je po meni propali novinar i pokusava biti relevantan na koji god nacin moze. Radovanovic, jbg, covjek ima psihickih problema. Citala sam njegov blog, i reklo bi se da covjek zna "tematiku", ali je ocito da i on kao i drugi iskoristava Davora i njegovu nesrecu da se na taj nacin osveti pojedincima ili instituciji. Da ne pricam o politicarima i sl.

Nema potrebe komentarisati.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 01:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Protesti su krenuli zbog svega onog sto je receno na konferenciji za stampu, OD STRANE, relevantnih institucija. Da su bili iole pametni ne bi uopste spomenuli pljacku kuce. Sve sto su trebali, i budimo realni, MOGLI reci tada je da su pronasli tijelo Davida Dragicevica i da se radi na utvrdjivanju okolnosti koje su dovele do njegove smrti. I onda polako, temeljno. A ne onako po o-ruk sistemu. Te lopov, te narkoman, te upao i udavio se.

Zalosno.

Laku noc od mene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 02:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Udario šećer od iftara?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 02:44 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Maj 2018, 01:58
Postovi: 9
zao mi je sto te moram razocarati, al ne pratim vjerske rituale, niti se primam na vjerske dogme


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 04:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Maj 2018, 01:58
Postovi: 9
manitu uci da svira je napisao:
Taj Radovanovic, kurac, palac, neki bloger...citam juce neki tekst tipa on je zavrsio istragu, prva tri paragrafa hinjena elokventnost, razbacuje se kao naucnim izrazima i onda frljne pojam "drustvena svijest" na mjesto koje bi po njemu ostavilo utisak. Mozda na nekog neukog dijasporca i moze, no jadnicak jadni, kada bi ga covjek pitao sta je drustvena svijest i u kojem socijalno kulturoloskom konceptu "postoji" mogao bi da bleji ko tele u šarena vrata.



dakle da bi ostavio utisak na nekog nije dovoljno da doticni bude samo neuk, nego mora biti i dijasporac??...
naime, tako nesto ne bi NIKADA ostavilo utisak na neuke cobane u matici... msm, ako je vjerovati srbskom rukovodstvu... a vjerovati je!

btw... samo privilegovani poput tebe znaju sta je drustvena svijest... a da ne pominjem tvoje snobovske ispade sa besmislicom o "socijalno kulturoloskom konceptu"... o cemu bulaznis?... drustvena svijest je (izmedju ostalog i ukratko) sistem vrijednosti i normi ponasanjanja jednog drustva i to zna svako ko je zavrsio barem 3 razreda srednje

p.s. odavno nisam zalazio po forumima SRBSKIH zemalja od Trsta do Bukuresta i dole do stare srbske prestonice Atine, pa sam se malo odvikao tog balkanskog primitivizma i malogradjanstine... uglavnom sam na YT, a tamo vecina ne zna ni pravopis, tako da tamo rijetko susrecem snobove poput tebe koji misle da su pokusali svu pamet svijeta... i sta kazes, moze ostaviti utisak samo na neukog dijasporca... cemu tolika zavist? pa nije novac sve u zivotu... ili je u pitanju ljubomora, jer se vase sifilicarke i sponzorusice lijepe za dijasporu u nadi da ce ih povesti sa sobom?... ne bojte se, nece vam sigurno niko odvesti vase snajke, one su dijasporcima samo za karanje i jeftin provod... ko je lud ozeniti brkatu snajku iz Lijevca pored Dankinja i Svedjanki


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 05:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
@verbal

teske rijeci ... odjebi u skokovima ....i drz se tih svedjanki i dankijna.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 05:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
skotovi ubiju covjeka u meni


Lijepo je to kad imas visoko misljenje o sebi , vidi se da si VELIK covjek da ne kazem Evropejac SIROKIH shvatanja po kvalitetu postova i kolicini mrznje ...

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 05:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
verbal je napisao:
.
na istoku stare price

http://www.banjalukaforum.com nije instrument za ostvarivanje zagarantovanog prava slobode govora


al dobro, moram priznati da ste u medjuvremenu napredovali u postivanju osnovnih ljudskih prava i slobode... sad se nesrbi mogu kupati i pecati, voziti automobilom, koristiti usluge javnog prevoza, komunicirati sa clanovima familije van grada itd https://youtu.be/kSS1pyYo07E?t=2m24s

kako ste se zafurali u tom svom razvoju, mozda kroz 30-40 godina dozvolite slobodu misli i govora svojim neistomisljenicima, a kroz 200-300 i politickim protivnicima...

vi ste meni ko neki ruzan san


Umjesto da budes zahvalan Srbima sto su ti omogucili lagodan zivot ti ih jos vrijedjas .... kakva nezahvalnost , tako tipicna za cetvrtu Dansku brigadu.....ccccc

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 05:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
verbal je napisao:
.
na istoku stare price

http://www.banjalukaforum.com nije instrument za ostvarivanje zagarantovanog prava slobode govora


al dobro, moram priznati da ste u medjuvremenu napredovali u postivanju osnovnih ljudskih prava i slobode... sad se nesrbi mogu kupati i pecati, voziti automobilom, koristiti usluge javnog prevoza, komunicirati sa clanovima familije van grada itd https://youtu.be/kSS1pyYo07E?t=2m24s

kako ste se zafurali u tom svom razvoju, mozda kroz 30-40 godina dozvolite slobodu misli i govora svojim neistomisljenicima, a kroz 200-300 i politickim protivnicima...

vi ste meni ko neki ruzan san


Verbal.
Nije tema sta smo mi tebi ili sta si ti nama ovdje vec nesto drugo.

Jako puno netrpeljivosti ili jos neceg goreg iza tvojih rijeci generalno svima, ne vidim da se ogradjujes.

Ako hoces da ismijavas "primitivizam" ne mozes primitivizmom to radit.
Ne odise niko ovde a niti bilo gdje neogranicenom tolerancijom na takve rijeci i narativ.

Brale, ako ti se ne svidja ne moras da pises i posjecujes ovaj forum niko ti nece nista zamjerit.
Hajd sad smiri strasti i ako imas sta uvezi teme daj, pusti Srbe, Bosnjake, Hrvate,dijasporu,ratove i poratne emocije, nije tema.
Mozemo i o tome ali ne ovde.
Ovo ti je najblaze sto ti se moze dati na tvoj post, pretpostavljam da si isuvise mlad.

Nista licno.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Maj 2018, 01:58
Postovi: 9
Eksem je napisao:

Napuši se kurca

Послато са ајфон трипл икс



e sta vam rade Kacavenda, Filaret, Pahomije i ostala perverzna bratija... samo su vam pederluk i pusenje kurca u glavi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Maj 2018, 01:58
Postovi: 9
Brale001 je napisao:

Verbal.
Nije tema sta smo mi tebi ili sta si ti nama ovdje vec nesto drugo.

Jako puno netrpeljivosti ili jos neceg goreg iza tvojih rijeci generalno svima, ne vidim da se ogradjujes.

Ako hoces da ismijavas "primitivizam" ne mozes primitivizmom to radit.
Ne odise niko ovde a niti bilo gdje neogranicenom tolerancijom na takve rijeci i narativ.

Brale, ako ti se ne svidja ne moras da pises i posjecujes ovaj forum niko ti nece nista zamjerit.
Hajd sad smiri strasti i ako imas sta uvezi teme daj, pusti Srbe, Bosnjake, Hrvate,dijasporu,ratove i poratne emocije, nije tema.
Mozemo i o tome ali ne ovde.
Ovo ti je najblaze sto ti se moze dati na tvoj post, pretpostavljam da si isuvise mlad.

Nista licno.


ja se nesto ne sjecam da sam se ja tebi obratio... a ja ti ne mogu pomoci ako si se u nekom dijelu mog "pisanija" prepozna.

btw, nadam se da svojim nastupom nisam narusio mir, toleranciju i koegzistenciju kojom odise ovaj forum kao uostalom i ostatak "drzave" za koju se TaTa Lesinar borio... a sve je bilo tako lijepo i harmonicno dok se ja nisam pojavio... al vjerovatno sam isuvise mlad... tek 48


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Maj 2018, 01:58
Postovi: 9
necu ja vise offtopicit, samo sam htio svezat verbalnu samarcinu onom "akademskom gradjaninu" iz Banjaluke kod Bukvaleka... btw, on jadan misli da je to BL kod Bukvaleka zajebancija, a ne shvata da je to realnost... dovoljno je samo vidjeti ko su vam vodi "grad"... nijednom roditelji nisu iz BL, a cesto ni oni sami... sve go papak Bronzani Majdan, Bukvalek, i ostalo... al moram priznati da ste lijepo betonirali svaki kvadrat zelenila i pocupali lipe... a cujem i da sve vise "Banjalucana" zna plivati!!!


Poslednji put menjao verbal dana 26 Maj 2018, 06:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
verbal je napisao:
motozeljo je napisao:
Umjesto da budes zahvalan Srbima sto su ti omogucili lagodan zivot ti ih jos vrijedjas .... kakva nezahvalnost , tako tipicna za cetvrtu Dansku brigadu.....ccccc


E pa da ne bih bio nezahvalan, iskoristicu ovu priliku da pozelim da dozivis da tvojoj djeci neki "dobrotvori" na potpuno isti nacin omoguce lagodan zivot kao sto su to cetnicki zlotvori "omogucili" meni i stotinama hiljada kao ja... i da to isto tako "omoguci" njihovoj djeci, i djeci njihove djece i tako svakoj vasoj nareedno DEgeneraciji sve dok vam vase pogano sjeme bude klijalo... a ti samo bespomocno da gledas... i da te kao i mog oca odvedu u logor ni kriva, ni duzna, da te tjerju u minsko polje, koriste kao zivi stit i izmrcvare udarcima da jedva prezivis... zelim ti da se tebi i tvojima dogodi sve ono sto ste vi ucinili meni i mom narodu.. jel posteno, cetalju budjavi?

.


Ne papak neopjevani....

za tebe koji obozavas YT : http://www.youtube.com/watch?v=lRDAds6b90Y

Ono sto se desilo tvom narodu , desilo se i mom .....zato pusti tu patetiku ...i drz se ti Danske ili Svedske

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo još jednog "ju es ej help boznia, ivl srbz beng beng"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
verbal je napisao:
motozeljo je napisao:

Ne papak neopjevani....

za tebe koji obozavas YT : http://www.youtube.com/watch?v=lRDAds6b90Y

Ono sto se desilo tvom narodu , desilo se i mom .....zato pusti tu patetiku ...i drz se ti Danske ili Svedske


1. kad i gdje sam ja rekao da obozavam YT?... ili je dovoljno da ti kazes da je tako..
2. ja tebi zelim ono sto se desilo meni, a ne mom narodu.
3. znam da se desilo tvom narodu... puna Bosna masovnih grobnica od vaseg stradanja i "odbrambeno-otadzbinskog" rata
4. patetika?.... cudno, ostatak svijeta to zove genocid

al vec sam obecao da necu vise offtopicit, jer mi to i nije bila namjera, pa prema tome - kus cetalju pogani, ne uvlaci me u grijeh!



1. istina boli .... koliko je Radovan bio vidovit!!!
2.meni se to desilo , moja porodica je vjerovala komsijama muslimanima , pa im se sad za kosti ne zna a vode se kao nestali ... jos uvijek
3.ma da ... vi ste cvijece hrvatsko ...niste ubijali i klali ni u a ni oko Srebrenice , a jos manje oko Sarajeva .... a da ste maheri za sakrivanje grobnica po raznim deponijama smeca ....jbg moram priznati da jeste
4.patetika? .....nije cudno , neki narodi i drzave (a ne ostatak svijeta) to nazivaju gradjanski ratom ....

5.Sam ti je dragi predsjednik alija 1991 godine rekao ....da je bolji rat nego mir ...i sve je ucinio da do njega dodje preglasavanjem Srpskog naroda u skupstini....

jest malo off but jbg ....obrisace to vec neko.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ovo je jedan od onih living in Danska a ime na memorijalnom u Potocarima :D

ccc pravi smo geHnocidasi cak i na forumu ne damo mira golorukim i nenaoruzanim mosnjacima :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 06:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
verbal je napisao:
...


opet dušebrižnik, neces ti docekati tresanja ovde :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 07:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Rece covjek u jednoj recenici:
"Ja nisam vjernik"
A odmah par recenica poslije:
"Nemojte me tjerati u grijeh"
Bravo momcino.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs