banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 373 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jan 2017, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Dobro se on još drži, slijedeća etapa je uzimanje ženinog prezimena.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 13:24 
Mr Jack Lumber je napisao:
http://lolamagazin.com/2017/01/17/da-li-si-i-ti-zena-sa-dva-prezimena/
Džaba joj 2 prezimena kad se ne smije potpisati ispod teksta.

objavila je na originalnom linku
Citiraj:
Објавио Milica Milošević-Meseldžija




Citiraj:
Ja ni jedan tekst ne mogu pročitati više od dve rečenice. Koliko samozadovoljstva i pametovanja izbija iz svake rečenice. Krivo mi samo što ovom kanceru dajemo na publicitetu.

x2

nije da nisu u pravu sto se tice nekih stvari vec jednostavno to retardirano napisu...

Citiraj:
ovim svojim izborom ja sam se samo nastavila, ostala to što jesam, a postala bolja, zrelija, konkretnija osoba.

kad pobije samu sebe u jednoj recenici... :lol: :lol:

dobro zoran rece, ona klara cetkin je bila feminist, a ovo danas su sve dokone tuke koje nemaju nista pametnije u zivotu nego da prde i pisu gluposti preko tastature...kad se samo sjetim one retardirane tuke sto je napisala "mi, koje vladamo svjetovima"... :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
BeckaSkola je napisao:
Politicke nauke, neke uhljebaske organizacije za ljudska prava, komunjarsko-udbaski pedigre, sto je interesantno, kao i vecina feministkinja bljedolika kao smrt.

:lol: :lol: :lol: Bečka=masni Nemanja

On je primijetio da u Srbiji postoje cijeli nivoi bivše generalske djece Titove Jugoslavije koji uživaju slobodu zahvaljujući nevladinim organizacijama i načinu mišljenja koji je potpuno očišćen od patriotizma.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... jet/408475

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nele Karajlic je isto jako dobro u svojoj knjizi detektovao ovaj korov srpskog naroda, kako on kaze "Srbi koji su samo na papiru Srbi, u svemu ostalome odrodjeni od srpskog nacionalnog bica". :)

Neke institucije daju iznadprosjecno vise korova u odnosu na ostale. Konkretno rijec je o fakultetu kojeg upisuje ubjedljivo najvise izroda i sa kojeg izlazi najvise izroda srpskog naroda - filozofski. Generalizovati necemo, ima na filozofskom sigurno cestitih smjerova, ali iskren se mora biti. 99% NVO je filozofski i fpn.

Sto je najgore, popularizuje se da covjek bude izdajnik. Mislim, ona budalastina zvana politikologija na fpn. 40 ljudi je taj smjer upisalo prosle godine. Fakultet neka zavrsi 30-35 ljudi, gdje ce ti ljudi raditi pobogu? Ajde neka ih 5 radi u struci, ti od ostalih 25 imas cistu potencijalnu petu kolonu.

Ti imas masu od 25 ljudi, masu koja je verbalno mnogo jaka, masu koja je potpuno otupljena za bilo kakav smislen posao sem pricanja u nedogled i uhljebljenja. Masu koja je ocajna, racuni se placati moraju, zivjeti se mora, ti na kraju imas masu koja pristaje da radi za dnevnicu bilo sa istoka ili zapada... ti na kraju imas osobu koja je navodno Srbin i koja Republiku Srpsku, u po' Banja Luke u intervju otvoreno poredi sa NDH....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 23:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11345
Lokacija: PL / BL
Bečka, jesi li tebe silovali na FPN-u? U svakom drugom postu pljuješ na njih i na ostale "humaniste". To već prelazi u opsesiju...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 01:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jazavci sa diplomom FPN :badgrin:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 01:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Alkibijad Dajguz V je napisao:
BeckaSkola je napisao:
Politicke nauke, neke uhljebaske organizacije za ljudska prava, komunjarsko-udbaski pedigre, sto je interesantno, kao i vecina feministkinja bljedolika kao smrt.

:lol: :lol: :lol: Bečka=masni Nemanja

On je primijetio da u Srbiji postoje cijeli nivoi bivše generalske djece Titove Jugoslavije koji uživaju slobodu zahvaljujući nevladinim organizacijama i načinu mišljenja koji je potpuno očišćen od patriotizma.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... jet/408475


Kusta je najbolji u svom fahu ovo drugo zna i da masi, mora da nauci da pobjednik nije onaj koji potuce protivnika i slomi mu kicmu vec onaj koji se najde na pobjednickoj strani.

Ocit primjer je njegova ljubimica i druga iz filma, dolazi iz zemlje Italije koja je dva svjetska rata pocela na pogresnoj ali zavrsila na pobjednickoj strani.
Znaci ipak je u glavi a ne samo u srcu junaka. :wink: :wink:

Zna to moto...moze da objasni ovdje na forumu zasto su Talijanski tenkovi obicno poznati da su imali vise brzina u rikverc nego naprijed. :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Danas zenski mars u Beogradu povodom inauguracije Trampa. O majku li vam...

Nadam se da ce bar biti nekih slika, pa da vidim facu i onda pogadjam da li zivi sa mackama ili sa psima i u smislu ruznoce da li ima ispod ili iznad 5 zivotinja.

"Ej breeee, ali marihana nije droga, pa vise ljudi umre od kikirikija u sveeeetu, ma dzabe je tebi objasnjavati, ti si primitivac, ti dolazis iz grada gde je srusena Ferhadija, pa vi ste pocinili genocid, jel i tvoj otac ucestvovao u tome? Ja se vas stidim!"


Poslednji put menjao burazer dana 21 Jan 2017, 12:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Soroš utanjio milijardu dolara zbog Trampa, tako da im može ovo biti zadnji marš ili da volontiraju :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Khm,khm...ovo za marihuanu je istina

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Juce su se odrzali zenski marsevi protiv Trampa, pa i u Beogradu. Pod nazivom zene protiv, pazite sad, fasizma! I to tako na legalno izabranog predsjednika od vecine.

Ženski marš protiv fašizma i u Beogradu (FOTO, VIDEO)
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1222556

Slika

Evo galerije, kolovodja standard, vise sa mackama nego sa ljudima:
https://www.facebook.com/events/6383094 ... 202512926/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slika
http://faktor.ba/vijest/bosanka-postala ... mpa-232548

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Kako je izbjeglica ako je rodjena u Americi? :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 16:51 
Nije izbjeglica, samo je glupa...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Dobra Ajla, treba to načuturiti. Nego ja još ne vjerujem u ovo što gledam, zar Amerika u plamenu ista ona "vodilja svijeta" i "bastion demokratije".

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 20:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Svijet je postao sprdnja,ljudska prava...razne slobode...sve liči na koktel svih pića koje imaš u šanku...od svega po nešto,na kraju ništa

Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2017, 23:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

200 na sat u krivinu!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2017, 06:27 
ja prekjuce procitah knjigu nakon milion godina...sjetih se koliko su mi znacile dok sam bio klinac...tamo oko kraja rata naovamo, a onda tv, internet i zaboravim tada na knjige...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 05:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Што би реко покојни Манда ,,Куме, ја би' да ми то кољемо, ионако ће причати да смо је (их) клали...''

Или што би Мирољуб Петровић рекао ,,Под мач бато, под мач!'', или евентуално ,,полигон за каменовање''...

Реално, нема другог решења, том корову се морају показати зуби да добро промисле пре што се упусте у такве воде или бар да послужи новим потенцијалним регрутима за пример.

Моја нека процена да у БГ има таквих око сто хиљада вашки, плус још остатак Србије, можда укупно их има до 150 хиљада, што је катастрофа.
А нажалост, расте им број и у БЛ и целој Р.Српској. Обратите пажњу на НВО под називима ,,Оштра нула'', ,,Кварт'', ,,Хуманитарна организација чисто срце'' и сл. А и ове феминистичке бујају ко печурке после кише, а то је у суштини исто срање као и ове што директно нападају све традиционалне, моралне и нормалне вредносне сфере друштва, само су ове феминистичке перфидније и нападају под другим паролама и маскама, ко фол боре се за права жена, а ниђе везе, заправо се боре против свега што је нормално, природно, морално и традиционално (против брака, против нормалне породице, па и против рађања, успут ударају и на веру, обичаје, језик, писмо, историју итд.).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 08:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
U jebote! :lol:

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 373 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs