banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2004, 23:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Jun 2004, 22:23
Postovi: 119
Lokacija: Banja Luka
rade_krajisnik je napisao:
Ambasador, stari mlin.


Si ti ikada bio u Starom Mlinu? To je jedno od NAJGORIH mjesta u gradu. Promijenili su brdo konobara a još uvijek su najbezobrazniji i najsporiji u gradu.

Kad sam tamo bio zadnji put (mart ove godine) dobio sam ekser u hrani (a nisam naručio klin čorbu :) ). Umalo nisam zube polomio. Ako ne vjeruješ javi mi se na email, imam i svjedoke. Najgore je što smo tom prilikom poveli i jednog stranca da mu pokažemo jedno tradicionalno mjesto sa tradicionalnom kuhinjom. Kasnije smo se morali crveniti pred čovjekom.

Ja više definitivno NIKADA neću otići tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2004, 23:29 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2004, 23:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Jun 2004, 22:23
Postovi: 119
Lokacija: Banja Luka
Micelijus je napisao:
Da nije taj stranac naručio klin čorbu? :)


Ma jok! Moj drug Srđo umalo nije ubio idiota od konobara. Srećom naiđe neki njegov stari drugar kojeg nije odavno vidio pa dok se s njim izljubio i ispričao malo ga prošlo. Za sebe neću ni da pričam koliko sam bio bijesan. Onaj jadni Englez pojeo još par gutljaja i rekao da ne može više.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2004, 21:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:16
Postovi: 13
Lokacija: germany
Ovako u Jezeru sam jela isti dan imala grceve u zeludcu da sam jedva ziva ostala, meso je bilo tvrdi kao konjsko , krompir star ali ja sta cu kad si gladan i narucio suti i jedi pa sta bude , i bilo je.....
Ali zato otici u Graciju na ulaziu u Banja Luku u Zaluzanima je pravo zadovoljstvo.Svjeze pastrmke s krompirom i blitvom..mmmmmmmmm....haos to bih svima preporucila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2004, 22:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
ria je napisao:
Ovako u Jezeru sam jela isti dan imala grceve u zeludcu da sam jedva ziva ostala, meso je bilo tvrdi kao konjsko , krompir star ali ja sta cu kad si gladan i narucio suti i jedi pa sta bude , i bilo je.....
Ali zato otici u Graciju na ulaziu u Banja Luku u Zaluzanima je pravo zadovoljstvo.Svjeze pastrmke s krompirom i blitvom..mmmmmmmmm....haos to bih svima preporucila.


Jezero je mjesto za rutane i papke.
Ako ces dobru klopu (a to je sigurno vec negdje pomenuto) idi u master ili u Stari Mlin..

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2004, 10:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:16
Postovi: 13
Lokacija: germany
Citiraj:
Jezero je mjesto za rutane i papke.
Ako ces dobru klopu (a to je sigurno vec negdje pomenuto) idi u master ili u Stari Mlin..

Ja bas ne obracam paznju ko mi je za susjednim stolom kad sam vec u restoranu a malo tolerancije ti ne bi skodilo s obzirom da vidim da si "gradska raja" bitno je da imam svoj mir, dobro drustvo za stolom i da klopa stima ostalo su sporedne stvari....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2004, 16:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
pa da jesam :)
sama velis

Citiraj:
Ovako u Jezeru sam jela isti dan imala grceve u zeludcu da sam jedva ziva ostala, meso je bilo tvrdi kao konjsko , krompir star ali ja sta cu kad si gladan i narucio suti i jedi pa sta bude , i bilo je.....
Ali zato otici u Graciju na ulaziu u Banja Luku u Zaluzanima je pravo zadovoljstvo.Svjeze pastrmke s krompirom i blitvom..mmmmmmmmm....haos to bih svima preporucila.


A jezero jest mjesto za Rutane i ruljke.. bas.
Super su mi oni koji se izvicu na konobare da bi ispali face pred svojim nafrakanim plavusicama... a ne mogu biti face posto imaju 150 kila.
Jebote tacno znas ko je baustelac kad dole odes.. svi su :)

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2004, 16:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
Sa kravatama u supi :)

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2004, 21:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:16
Postovi: 13
Lokacija: germany
pa da jesam :)
sama velis
Vidim da poentu ovih navodnih znakova nisi shvatio, za ostalo je suvisno dati komentar........ :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2004, 23:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
da ludlo.

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2004, 20:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2003, 11:30
Postovi: 72
Cuo sam da se danas u banjaluci cevapi prave od krmetine, moze li mi neko demantovati ili potvrditi informaciju?! :lol: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2004, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Quick - nije pravi restoran ali onako za hranu "s' nogu" nema boljeg mjesta u BL (barem po meni)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2004, 23:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
Bosnae je napisao:
Cuo sam da se danas u banjaluci cevapi prave od krmetine, moze li mi neko demantovati ili potvrditi informaciju?! :lol: :oops:


ih fukareee.. pa ako ih Mujo ili Lazo prave sa svinjetinom onda je tacno.. cini mi se da ih u Bosni niko od njih dvojice nije pravio bolje.
Aaaaa decko nije istina nije.. prave se kako su se oduvijek pravili razlikuje se od majstora do majstora al u sitnicama.

Nista u poredjenju sa "garantovano bez svinjetine" aa ?

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2004, 01:11 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2004, 23:28
Postovi: 44
Lokacija: Slovenia,Banjaluka
može li mi neko napisati gdje se nalazi taj Stari mlin , dolazim na odmor pa da probam tu klopu što je jedni hvale drugi opet kao kude, pa da se sama uvjerim u to,za Ambasador znam da je perfektna hrana :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2004, 02:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
mina je napisao:
može li mi neko napisati gdje se nalazi taj Stari mlin , dolazim na odmor pa da probam tu klopu što je jedni hvale drugi opet kao kude, pa da se sama uvjerim u to,za Ambasador znam da je perfektna hrana :x

Uh, pa Stari mlin ti je u nekadasnjem Seheru na samoj obali Vrbasa, a otprilike( 100-200 metara gore-dole) se nalazi preko puta onog restorana ili kafane Alibaba (na skretanju za Sehitluke) tj. na drugoj strani Vrbasa.
Super lokacija ono da se pice popije, ali hrana...
Po meni je super klopa u Kazamatu, bar je bila prije par godina. Prave najbolju Karadjordjevu sniclu u gradu.Cula sam da je klopa dobra i u Ognjistu, jos nisam probala, ali...planiram.
A sto se tice povoljne klope nije los restoran Borac, a u i Vesni u Jevrejskoj ima porodicna pica-ogroooomna za samo 10,50 KM. Ne znam jel imaju kucnu dostavu, vjerovatno da imaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Master
PostPoslato: 12 Jul 2004, 14:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2004, 12:51
Postovi: 129
Navratite do Ognjista ili Mastera, klopa i usluga su im fantasticni. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2004, 17:30 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2003, 11:30
Postovi: 72
vuk je napisao:
Bosnae je napisao:
Cuo sam da se danas u banjaluci cevapi prave od krmetine, moze li mi neko demantovati ili potvrditi informaciju?! :lol: :oops:


ih fukareee.. pa ako ih Mujo ili Lazo prave sa svinjetinom onda je tacno.. cini mi se da ih u Bosni niko od njih dvojice nije pravio bolje.
Aaaaa decko nije istina nije.. prave se kako su se oduvijek pravili razlikuje se od majstora do majstora al u sitnicama.

Nista u poredjenju sa "garantovano bez svinjetine" aa ?


Ko je Lazo? Aha, cuo sam jos da ima neki tip sto je u cevapcinici postavio koncept McDonaldsa, kao BigMeal, SuperMeal i slicno sran je?! Je li istina ili suplja?! :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2004, 22:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2004, 23:28
Postovi: 44
Lokacija: Slovenia,Banjaluka
Danijela baš ti hvala na tim informacijama , ako saznaš za još kakvo dobro mjesto za klopu piši,takođe hvala i Zverku mada nisam sigurna da znam gdje se nalaze ta navedena mjesta :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: lokacije
PostPoslato: 13 Jul 2004, 07:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2004, 12:51
Postovi: 129
Master se nalazi u centru u ulici Bana Milosavljevica, a Ognjiste na Starcevici u blizini smackog hotela.
Master mozes pogledati i na web adresi http://www.restoran-master.net
Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: lokacije
PostPoslato: 13 Jul 2004, 08:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2004, 23:28
Postovi: 44
Lokacija: Slovenia,Banjaluka
zverko je napisao:
Master se nalazi u centru u ulici Bana Milosavljevica, a Ognjiste na Starcevici u blizini smackog hotela.
Master mozes pogledati i na web adresi http://www.restoran-master.net
Pozdrav svima.




hvala ZVERKO na lijepim informacijama
lijep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs