banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jul 2012, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Philby je napisao:
Majka i ćerka sa ogromnim silikonima. Šta je tu loše? :scratch:


bio sam na romanticnoj veceri :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2012, 23:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Aaaaa, e to je vec druga prica. :D Bio si na iskusenju da li da gledas ili ne :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 06:37 
Schlager je napisao:
kafana rosulje (kod jure),KONZA!

grah sa kobasicama,koljenice,girice da prste polizes...hladan gemist,limene pepeljare,karirani stolnjaci,prirodna hladovina miso kovac i toma zdravkovic!

Ne radi mjesecima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
_зока je napisao:
Phoenix je napisao:
a cijene su ok, nisu baš jaftini ali nisu ni preskupi.

Zavisi....Sladoled je pet maraka (koliko sam skontao svi dezerti su ista cijena), a nije čemu....

meni je sladoled kod njih jedino sto mi se ne svidja bas,ali zato zaherica,uh,odlicna :)
imaju odlicne paste,salate,odlicne dorucak tortilje...jos jedna odlicna stvar je sto mozes sam kreirati svoj obrok bez obzira na jelovnik,kazes kakvo meso,na koji nacin pripremljeno i kakav prilog hoces,nikad nisam imala niti jednu primjedbu na hranu niti bilo sta drugo tamo(ne jos uvijek :))

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 14:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Maloprije sam isprobao Vrbas, nisam dugo bio i porcije su ogromne.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 17:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Porcije su im uvijek bile ogromne....Kakve su cijene, čujem da je tu bilo nekih promjena?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Vrbas definitivno.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
_зока je napisao:
Porcije su im uvijek bile ogromne....Kakve su cijene, čujem da je tu bilo nekih promjena?


Jesu nesto neznatno poskupili, ali ne odstupaju cijenama u odnosu na slicne restorane
Mada, kad uzmes u obzir placeno - dobijeno (kolicinski), bez konkurencije su
Kolega sa posla i ja smo telece medaljone jeli popola i nijedan nije ostao gladan
:oops:

Sto se sladoleda tice, onaj pohovani u Marco Polo uopste nije bio los poslednji put kad sam ga jeo :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Samo za usporedbu, biftek u Vrbasu 22KM, u Maloj stanici 40KM a mislim da je u Vrbasu veci.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2012, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
pa vrbas je radnicki a ms elitni (za bl uslove) restoran...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2012, 10:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma ja....ja u maloj stanici jos nisam vidio "normalno" jelo na jelovniku,sve neke njoke,indonezanske piletine,suflei,hahhaaa

ako hoces da se najedes u prelijepom prirodnom ambijentu,odes u Vrbas,i Bog da te vidi...ne treba trazit hljeba preko pogace.

mada moja zena i njeno drustvo obozavaju malu stanicu,ja se jos nisam najeo tamo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2012, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ti si (kao i ja) Balkanac :lol: Samo daj mesine :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2012, 10:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jbg,ne mogu si pomoci 8) ...a mala stanica mi je od radnje 30 sekundi...dzaba!

kad sam vec nekad prinudjen da odem tamo,najcesce mi konobar mora objasnjavati sta je sta,i onda ja biram manje zlo,hahhhaha

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 18:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Jan 2009, 00:24
Postovi: 65
Stara Ada - bila prije par dana, jako je lijepo uredjena, cisto, uredno. Konobari su im izuzetno losi i neprofesionalni, jedan konobar nam je uzeo narudzbu, jer smo dugo cekali, da bi ga konobar ciji je to vajda reon napao i to na 2 metra od nas. Onda nas je taj konobar posluzivao mrke face i sav nadrkan. Usluga 0 bodova. I ne svidja mi se sto cjeli lokal djeluje nekeko isprazno, nema onaj smek, miris kvalitetnog lokala sa tradicijom. Jeli smo Karadjordjevu i Cordon Blue, nije lose, ali ni zapeti onome u Vrbasu. Prilozi su im odlicni, uz jelo na istom tanjiru dodje malo salate, umak, rizoto od gljiva i krompir, veoma ukusno. Moram priznati da mi je bilo jako lijepo, ali mnogo je sitnica koje su me nanervirale, tipa drze labuda i orla u zatvorenim kavezima, cisto da se zna nisam zadrti borac za prava zivotinja, ali u svim iole normalnim drzavama to je zabranjeno, to su divlje zivotinje kojima treba mnogo prostora. Sve je na mene ostavilo utisak kao da je lokal pravljen za nase gastarbajtere. Definitivno cu otici ponovo, jer je mjesto predivno, i zelim probati njihove cevape i corbu. Minus je i sto su imali u karti pica navedena piva Urkel i La Trappe, a imaju samo tocenu Bavariju. Nije stampanje novih karti bas toliko skupo.

Mala stanica - jedno od najdrazih mi mjesta, konobari su im odlicni, uvijek je prijatna atmosfera, bilo da dodjem na kafu ili rucak. Hrana im je odlicna, sve dok se ne jedu nasi specijaliteti. Corbe, bifteci, posebno od konjskog mesa, riba. Cjene su mi OK. Imaju odlicne cajeve. Mislim da se lokali ovog tipa ljudima jednostavno ili dopadnu ili ne dopadnu. Da se razumijemo nisam snob, ne vozim skupo auto, i ne patim od zelje da budem u okruzenju poznatih i slavnih :-). Jednostavno mjesto mi odgovara, uvijek se osjecam prijatno, i nikad nema losih iznenadjenja, kvalitet usluge i jela im je uvijek na istom nivou.

Vrbas - sve je vec receno. Hrana odlicna, konobari kao iz nasih starih filmova, specificno nekulturni, cjene ok jer se sve porcije mogu podjeliti. Cjene pica su im previsoke, i nervira me jer stalno mjenjaju cjene priloga, prvo je bio besplatan, pa 2 marke, pa 2.5, pa 3. Basta im je predivna i uvijek su cisti i uredni.

Obala - definitivno bi morali poraditi na imidzu. Ja u zadnje 3 godine odem 2 puta godisnje, u prosjeku jednom u ljeto i jednom u zimu, ljeti zbog baste, zimi zbog kamina. WC im je los, konobari OK. Hrana odlicna, corba im je odlicna, karadjordjeva isto.

Nektar Pivnica - isli zbog koljenica, kojih nije bilo. Interesantan lokal, definitivno cemo ponovo otici, da probamo koljenicu. Veliki minus im je sto su im ostala pica skupa, ne pijem pivo, a zestu imaju znj kvalitete. Muzika losa. Mislim da je i ovdje u pitanju sta ko voli. Meni se nije dopao.

Marco Polo - konstanta. Uvijek kvalitetni, sve osim domace kuhinje im je odlicno.Volim Azijsku kuhinju
i njihova nije najbolja koju sam probala, ali je kvalitetna. Malo mi je preustogljen lokal, ali volim otici. Minus su im konobari, nisu losi ali su dosta neiskusni. Volim kada u takvim lokalima ima barem jedan profi konobar.

Mac Tire - volim ovaj lokal, nije restoran, ali imaju par jela u ponudi, zato ga spominjem. Probala sam samo krilca, i odlicna su. Ovo nije lokal u kojem bih obicno isla jesti, posebno kada je guzva, svi puse, pomalo mi je odvratno gledati nekoga kako krmaci u svom tom haosu. Bruskete, cips sa umakom, e to mi je odlicno uz pice. Velika preporuka za ovaj lokal, nisu skupi, ekipa im je super, bude odlicne muzike.


Planiram posjetiti:

Yachting club - bila sam samo na kafi, cinjenica da su svi stolovi do vode iskljucivo za rucavanje me nervira, ali definitivno cu otici do njih na rucak. Svidja mi se sto imaju cijeli meni sa cjenama na internetu.

Novi lokal u novoj zgradi izmedju Mastera i Gospodske - jako mi se svidja kako je uredjen, konobari su im OK. Ako je neko bio, voljela bih cuti kakva im je hrana.


Najvaznije za zapamtiti kada idete na veceru jeste da ako zelite obilno mesno jelo, posebno kada su u pitanju snicle, raznici, karadjordjeva i sl. izbor je jedan jedini Vila Vrbas. Njihova Karadjordjeva je daleko najbolja i dvoje se moze dobro najesti od jedne. A probala sam ju u svim restoranima u kojima sam bila.
U Staroj Adi kolicina je odlicna, meso je dobro, ali je ruzno pohovana, bude jako tvrdo, mnogo tjesta koje je dosta bezukusno. U Maloj Stanici i Marco Polo je identicna, dobijete dve mini Karadjordjeve jako suve, nisu ni malo socne iznutra, i sir im je kiseo. U Obali je odlicna, odlicno pohovanje, manja je nego u Vrbasu,
nije okrugla.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Znači tu idu donacije za Društvo?
Istini za volju, napomenuto je da nisi veliki borac za prava životinja. :laughing6:
Bez obzira, fino podijeljeno iskustvo.
Na šta se misli pod "Nektar pivnicom"? Gdje je to?

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 18:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
i meni se u Staroj Adi ne svidja mali kavez sa labudom i patkama (orla nisam ni primjetio)
Mala stanica ima samo dobre konobare, ostalo je uzas

ps. koji je to objekat izmedju Mastera i Gospodske? tamo gdje je CR HOV? nesto se tu preuredjivalo nedavno kad sam prolazio

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 18:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
israel je napisao:
Mala stanica - jedno od najdrazih mi mjesta, konobari su im odlicni,

Totalna neistina...naročito u Mercatoru. Čekaš desetak minuta da dođe po narudžbu u polupraznom lokalu, nikada ne donesu komplet narudžbu, a o postupku "hvatanja" konobara da naplati može se napisati omanji roman. Jednom je kolegina cura zatražila da joj konobar donese čašu vode. Dok je on donio mi smo zaboravili za koga je donešena...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
BSE je napisao:
ps. koji je to objekat izmedju Mastera i Gospodske? tamo gdje je CR HOV? nesto se tu preuredjivalo nedavno kad sam prolazio


Philippe se zove restoran. Enterijer super izgleda, ali nisam još jeo tamo.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2012, 22:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Jan 2009, 00:24
Postovi: 65
Da taj Philippe.

A sto se tice Male Stanice - da se ogradim, idem samo u restoran, kafic u Mercatoru zaobilazim u sirokom luku. Meni je tamo prijatno, i hrana mi odgovara, sto ne znaci da ce svima da se svidi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 14:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
_зока je napisao:
israel je napisao:
Mala stanica - jedno od najdrazih mi mjesta, konobari su im odlicni,

Totalna neistina...naročito u Mercatoru. Čekaš desetak minuta da dođe po narudžbu u polupraznom lokalu, nikada ne donesu komplet narudžbu, a o postupku "hvatanja" konobara da naplati može se napisati omanji roman. Jednom je kolegina cura zatražila da joj konobar donese čašu vode. Dok je on donio mi smo zaboravili za koga je donešena...


Konobari u 2 Stanice su nebo i zemlja
Pretpostavljam da je BSE govorio o onima koji rade u MS pored zgrade vlade
Oni su, iako se ekipa znatno izmjenila u odnosu na koju godinu ranije, i vise nego OK

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs