banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Dec 2010, 19:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Jul 2010, 21:58
Postovi: 74
breskvica je napisao:
DANA to je pivnica i restoran, kod venecija mosta ..odredjenim danima budu tamburasi
Phoenix sta ste jeli i kakva je hrana, koliko znam nije ekstra povoljno a nije ni izbor hrane nesto velik? Kolike su porcije :D
Najvaznije da vam je bilo fino

Hvala, malo sam "zalutala" to je bas u gradu i pri ruci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2010, 19:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
breskvice, nisu ove cijene u pitanju, sada je poprilicno jeftinije.
0.5L piva je ~3KM cini mi se (varira cijena, u zavisnosti od piva, ova cijena se odnosi na LAV)

Citiraj:
sto se tice koljenica ne bi bio ni moj izbor no.1


Nema je na ovoj stranici, al' su je ubacili na meni - koljenica skinuta sa kosti u kajmaku i hrenu (porcija za 2 osobe). Lijeci sidu :lol:

Jedna od (meni) pozitivnih stvari u Lavu je ta sto muzika uopste nije preglasna, a ovaj bend koji bude petkom (a cini mi se i jos par dana u sedmici) super svira. Moz' da se sizi, moz' da se sjedi i prica :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2010, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Oho, pa onda bi se moglo jesti nešto tamo, ne samo piti. :lol: Mada, ako jedem nešto, od mog provoda ne bude ništa. Još jedna čaša vina i samo mi dekica fali... :lol:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 09:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
super vanja.. hvala na preporuci , mora se probati.. :)

phoenix nema tog kod mene, ja sam ozbiljna gospodja od 28 godina :D , nema ludovanja i lokanja, fino se napapam popijem vince ili pivce i idem kuci na spavanje :lol:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 12:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
V@nja je napisao:
Pojefinila je hrana u Lavu nakon ovog skorasnjeg 'renoviranja', a i prosirili su jelovnik. Najvjerovatniji razlog tomu je sto je dobar dio ljudi presao iz Lava u Kriglu zbog previsokih cijena.
Mislila sam odgovoriti na ovo pre nego si prosirio svoj post. To sam i ja pomislila kada sam videla da su spustili cenu kolenica. :D
Ja sam bila zadnji put u oktobru tamo, tada nije bilo ove sa kajmakom i renom
Citiraj:
Meni licno je Lav mjesto #1 za izlazak u BL :oops:
V@nja je napisao:
Jedna od (meni) pozitivnih stvari u Lavu je ta sto muzika uopste nije preglasna, a ovaj bend koji bude petkom (a cini mi se i jos par dana u sedmici) super svira. Moz' da se sizi, moz' da se sjedi i prica :D

I meni.Mi smo znale tamo cesto otici, nekada. Nekoliko veselih zena i ja, mrgud. :D
Uvek su nam dolazili oni svirci za sto.
Muzika je OK, ako ne sednes za neki sto drito pored njih. Onda se moras dovikivati preko onih stolova. Posto oni malo tamburaju gore na sredini, malo ispod stepenista, onda je sigurica vatati se sanka i onog dela do sanka. :lol:
U takvoj interpretaciji mogu slusati svakakve zalopojke, nekako oni to veselo pice, pa ne smara i ne baca u depresiju. :lol:
Meni je super sto nije zagusljivo. U onoj Krigli disati ne mozes. Jednom smo samo usli i izasli, i za taj minut mi se kvalitetno nadimila i odeca i kosa. :-?

breskvica je napisao:
jel kobasica domaca ili industrijska? :)

Na sanku oni to pune, pred tobom, pa ti odredjujes pod kojim ces pritiskom i koliko ces metara, kad je dosta, samo capnes nozem. Salim se. :lol:
Valjda su to neke kobasice koje nabavljaju iz bavarske regije. Tako se pricalo jos kad je bilo otvaranje.

Phoenix je napisao:
Oho, pa onda bi se moglo jesti nešto tamo, ne samo piti. :lol: Mada, ako jedem nešto, od mog provoda ne bude ništa. Još jedna čaša vina i samo mi dekica fali... :lol:

Sestro rodjena! :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 13:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nisam jos bio u Lavu, ali koliko vidim hrana je slicna onoj u Krigli
ako jest` i ukusom moracu jednom da zavirim dole

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 13:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Mene su uglavnom istjerivali iz Lava jer nisam prestajao pjevati nakon što se svirka završi :lol:

Zlatni Lav + tamburaši + pivo + dunja > priceless

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Muzika je OK, ako ne sednes za neki sto drito pored njih.

Citiraj:
U takvoj interpretaciji mogu slusati svakakve zalopojke, nekako oni to veselo pice, pa ne smara i ne baca u depresiju.


Preglasna muzika je generalno problem u svim kafanama - ako sjednes pod zvucnik/preblizu trubadurima. U Lavu ili sank za opijanje ili dobro pozicioniran sto za i ice i pice :D
Ja nesto i nisam cuo zalopojki u Lavu. Il' ih nije bilo kad sam ja bio, il' sam ja bio dovoljno 'veseo' pa ih nisam konstatovao :oops: :lol:

Citiraj:
Meni je super sto nije zagusljivo. U onoj Krigli disati ne mozes. Jednom smo samo usli i izasli, i za taj minut mi se kvalitetno nadimila i odeca i kosa.


+1
Na stranu sto sam zadnji put kada sam bio dole bukvalno morao da urlam da bi me cuo onaj ko sjedi odmah do mene :?

Citiraj:
Zlatni Lav + tamburaši + pivo + dunja > priceless


Kajsija :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 16:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Jul 2010, 21:58
Postovi: 74
E taj se Lav mora posjetiti, skoro sam doselila pa ne znam baš najbolje mjesta za provod, kao ni moje cimerke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
V@nja je napisao:
Citiraj:
Zlatni Lav + tamburaši + pivo + dunja > priceless

Kajsija :D

Slika
Da, da, da, kajsija, nije dunja.

Vidi se da nisam dugo bio :(

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 17:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
V@nja je napisao:
Citiraj:
Muzika je OK, ako ne sednes za neki sto drito pored njih.
Citiraj:
U takvoj interpretaciji mogu slusati svakakve zalopojke, nekako oni to veselo pice, pa ne smara i ne baca u depresiju.
Preglasna muzika je generalno problem u svim kafanama - ako sjednes pod zvucnik/preblizu trubadurima. U Lavu ili sank za opijanje ili dobro pozicioniran sto za i ice i pice :D
Ja nesto i nisam cuo zalopojki u Lavu. Il' ih nije bilo kad sam ja bio, il' sam ja bio dovoljno 'veseo' pa ih nisam konstatovao :oops: :lol:
Ja sam malo starija od tebe, pa je meni u drugim kafanama na granici izdrzivog u bilo kojem delu kafane.
Ondak se najradje nalaktim na sanAk, slozim ozbiljnu facu, cutim, surfam, sms-am se i locem. Savrsen provod. :lol:
Cak i u dnevnim kaficima, meni je muzika preglasna, u vecini.

Zalopojke tipa TZ, Sabani, Halidi, Harisi... "Crno vino, crne oci, SVE je crno oko mene..." Slika
Ubice me sad TZ fanovi. lol

Citiraj:
Da, da, da, kajsija, nije dunja.

Ovo ko onaj vic sa narkomanom! :lol:

Imaju oni i dunju, sve mi se cini.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
HugoLina je napisao:
Imaju oni i dunju, sve mi se cini.

Imaju i dunju, ali od OM-ovih rakija (pošto samo te imaju), najbolja je kajsija. Kad pijem Prijedorčanku, onda je to uglavnom dunja.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ja sam od tih "zlatnih" OM rakija probala samo dunju. :)
Ne volim rakije, ali ta mi je bila prilicno OK.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2010, 00:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
guess who je napisao:
HugoLina je napisao:
Imaju oni i dunju, sve mi se cini.

Imaju i dunju, ali od OM-ovih rakija (pošto samo te imaju), najbolja je kajsija. Kad pijem Prijedorčanku, onda je to uglavnom dunja.


Pobijaju te Rusi, moj guess-who... Naime, na nekom sajmu hrane i pića, zlatna dunja dobi i zlanu medalju za kvalitet i granpri festivala. :lol: link

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2010, 00:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
guess who je napisao:
HugoLina je napisao:
Imaju oni i dunju, sve mi se cini.

Imaju i dunju, ali od OM-ovih rakija (pošto samo te imaju), najbolja je kajsija. Kad pijem Prijedorčanku, onda je to uglavnom dunja.

uh dobra im je kajsijevaca,mislim da i m.stanica ima istu rakiju 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2017, 11:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
Srijedom uveče koji restoran ima muziku uživo a da nisu krkani?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2017, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Šta su to krkani?

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2017, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Slika

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
e, to mi daj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2017, 12:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Gori splav, gori Kekara

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs