banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Sledeća

Najbolje pivo je...
Nektar 7%  7%  [ 2 ]
Banjalučko 4%  4%  [ 1 ]
Jelen 11%  11%  [ 3 ]
Lav 4%  4%  [ 1 ]
Bavaria 11%  11%  [ 3 ]
Carlsberg 4%  4%  [ 1 ]
Heineken 4%  4%  [ 1 ]
Guinness 11%  11%  [ 3 ]
Bud 0%  0%  [ 0 ]
Tuborg 26%  26%  [ 7 ]
Neko drugo (napisati koje) 15%  15%  [ 4 ]
Ne pijem pivo 4%  4%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 27
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Dec 2014, 08:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
milane popio sam piva ruzno je reci koliko i samo da ti kazem ima lose pivo
ja kao zakleti pivopija koji ne racuna izlazak bez 8 klipa tvrdim da kad sam probao etiopijsko Bedele pivo nisam liznuo alkohol iduce 2 sedmice to se ne moze opisati a smrdi ko zeleni nektar kad provri u izlogu zadruge

ima i dobrih piva ne moze se grijesiti dusa ginis na izvoru direkt u fabrici je ko mlekce samo kad ujutro prnes zenka u 5 30 ujutro samoinicijativno pristavlja kafu i usput drobi sebi u njedra da sad tek svata sta je ciklon b
nisam neki ljubitelj bijelih i polubijelih svapskih piva malo su poslatke ali moze se
arlsberg hajniken i ta sranja su piva za zurke kad kupujes na kartone i nije bitno kakvo je nego ima li
piva sad sa razvojem mikropivnica ima ne zna im se broj
tako isto i vrsta od IPA preko Porter, Bitter, Lager, Stout, Ale, Red Ale, Pilsner do Weisse, i Half Weisse pa do belgijskih sa tresnjom visnjom dunjom i malinom (nisu koke iz medicinske na ekskurziji vec prave vocke)

sto neko vec rece fino je povremeno probati kvalitetno pivo ali najbolje je bilo i ostalo dzabno i jos jedno ;)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 09:06 
Jbg, dok je pokojni svabo (muz od punce) bio ziv on je uzimao neko svoje posebno pivo, sada nemam izbora nego uzimati ovo ili neko drugo u plastici... Najbliza prodavnica mi pola sata...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 11:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Negdje sam skoro citao analizu buma malih porodicnih(?).

To je bome postao ozbiljan posao u koji sve vise ulazi kapital velikih pivarskih korporacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 11:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ah da... Stravicno me nerviraju reklame za Staropramen... Pa sta me boli kako se podriguje na ceskom??!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ta bijela piva su meni užasno teška, popijem jedno veliko jedva. A i ostalih kvalitetnih piva ne mogu previše popiti. Imaju neku aromu od koje mi se smuči nakon drugog piva. Jedno vrijeme sam stalno pio belgijski Kwak jer je bio najjači. Prvo sklizne dobro al' drugo dok popijem povraća mi se. :?

I inače što se tiče ovih Kabinet piva, nisu baš ni jeftina. Naravno, pretpostavljam da je mala pivara i da ni ne može jeftinije al' opet 10KM za 0.75l u Srbiji nije malo.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 12:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Milane,kad odes tamo,pij Becks....to ti je gore domace,sjevernjacko pivo,Hamburg ili Bremen,nisam siguran...

ja sam ga probao tamo 2000 na jednoj gastarbajterskoj svadbi,i odusevio se....a ne pijem ga cesto samo zato jer ga malo gdje ima :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 06 Dec 2014, 12:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zasto nema Paulaner na listi?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 12:58 
Uh, ovaj paulaner kod nas, u konzervi....sunce ti, odvratnije stvari ne probah...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
ima i dobrih piva ne moze se grijesiti dusa ginis na izvoru direkt u fabrici je ko mlekce samo kad ujutro prnes zenka u 5 30 ujutro samoinicijativno pristavlja kafu i usput drobi sebi u njedra da sad tek svata sta je ciklon b


:lol: :lol: :lol:

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
ajde jes prdite dobra su sva piva sem kastela i mb-a i master
mada master vuče na hajneken


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tesko je reci koje je pivo najbolje,ali vrlo lako je odgovoriti koje je najgore ovdje...nektar u limenci!!!

pa ljudi sta je ono??? :( :( :(

ukus bljutav do bola,a casa ostane kao da si jaja mutio u njoj :( :( :(

dok je nektar u flasi sasvim pristojan...dok ga pijes,cak i odlican....ali ujutro sam mnogo bolji nakon jelena nego nakon nektara...to mozda i od organizma zavisi,nemam pojma...dok ga pijem,nektar mi cak i mozda bolje sjeda nego jelen,ali zato ujutro nakon jelena se osjecam kao da sam pio gusti sok,a nakon nektara bas i ne :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
a poslije zaječarca?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pravo da ti kazem,tamo mi se samo flasa svidja....opasna je!! :D

a i koliko vidim,od svih nas,jedino mu je erazmo jos ostao odan 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
aha, da baš
ja sinoć 4 komada stuko gledaju tekmu
ne znaš šta propuštaš u poslednji par tekmki u kafani
prošle sedmice se zamlo penzioneri ne potukoše uzeo Darko rastavljati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
:lol: :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Meni je veci mamurluk od Jelena, zato sam presao na Nektar manje vise, mada pijem i Jelen kad se nadje :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 13:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gLJi_4QwvME[/youtube]

Da je pivo dobro kao ovaj spot i pjesma .. bilo bi super :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 14:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2013, 19:03
Postovi: 475
Schlager je napisao:
tesko je reci koje je pivo najbolje,ali vrlo lako je odgovoriti koje je najgore ovdje...nektar u limenci!!!

pa ljudi sta je ono??? :( :( :(

ukus bljutav do bola,a casa ostane kao da si jaja mutio u njoj :( :( :(

dok je nektar u flasi sasvim pristojan...dok ga pijes,cak i odlican....ali ujutro sam mnogo bolji nakon jelena nego nakon nektara...to mozda i od organizma zavisi,nemam pojma...dok ga pijem,nektar mi cak i mozda bolje sjeda nego jelen,ali zato ujutro nakon jelena se osjecam kao da sam pio gusti sok,a nakon nektara bas i ne :(


Koje žensko je najljepše žensko na svijetu? Isto je sa pivama. Kažu, o ukusima se ne raspravlja. Tako da ne možemo ni odrediti najbolje pivo. Ali definitivno ima onih za koje možemo reći da su nekvalitetni.

Gornja anketa bi mogla možda stajati da pita: "S obzirom na odnos cijene i kvalitete kje vam je od ovih piva najbolje". I tu prestaje sva veza sa nekom ozbiljnom kvalitetom.
Na kraju krajeva, niti jedno nije za uživanja ako će ga se popiti 2-3 l. Neka su toliko kvalitetna da nas sutra neće boliti glava. Neka nisu ni toliko. Ja osobno više volim popiti 2-3 piva sa uživanjem. I to je to. Kasnije u mene više jednostavno ne ide. Mogu još koje potegnuti ali to mi je sve na silu. Zato popijem 2-3 tamna kvalitetna piva sa preko 7% vol. alc. Uživao u punoći okusa a napio se.

_________________
Potpis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 14:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Čiko je napisao:

Koje žensko je najljepše žensko na svijetu? Isto je sa pivama. Kažu, o ukusima se ne raspravlja. Tako da ne možemo ni odrediti najbolje pivo. Ali definitivno ima onih za koje možemo reći da su nekvalitetni.

Gornja anketa bi mogla možda stajati da pita: "S obzirom na odnos cijene i kvalitete kje vam je od ovih piva najbolje". I tu prestaje sva veza sa nekom ozbiljnom kvalitetom.
Na kraju krajeva, niti jedno nije za uživanja ako će ga se popiti 2-3 l. Neka su toliko kvalitetna da nas sutra neće boliti glava. Neka nisu ni toliko. Ja osobno više volim popiti 2-3 piva sa uživanjem. I to je to. Kasnije u mene više jednostavno ne ide. Mogu još koje potegnuti ali to mi je sve na silu. Zato popijem 2-3 tamna kvalitetna piva sa preko 7% vol. alc. Uživao u punoći okusa a napio se.


Pickica :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2014, 14:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2013, 19:03
Postovi: 475
skeva je napisao:
Čiko je napisao:

Koje žensko je najljepše žensko na svijetu? Isto je sa pivama. Kažu, o ukusima se ne raspravlja. Tako da ne možemo ni odrediti najbolje pivo. Ali definitivno ima onih za koje možemo reći da su nekvalitetni.

Gornja anketa bi mogla možda stajati da pita: "S obzirom na odnos cijene i kvalitete kje vam je od ovih piva najbolje". I tu prestaje sva veza sa nekom ozbiljnom kvalitetom.
Na kraju krajeva, niti jedno nije za uživanja ako će ga se popiti 2-3 l. Neka su toliko kvalitetna da nas sutra neće boliti glava. Neka nisu ni toliko. Ja osobno više volim popiti 2-3 piva sa uživanjem. I to je to. Kasnije u mene više jednostavno ne ide. Mogu još koje potegnuti ali to mi je sve na silu. Zato popijem 2-3 tamna kvalitetna piva sa preko 7% vol. alc. Uživao u punoći okusa a napio se.


Pickica :lol:



Smiji se ti ali tako je. Meni je to zanimljivo. Kada se sjetim, tamo do 22-23 godine sam se napijao nakon 5 piva. Poslije toga sam pijan ali ako treba ja sam mogao piti i pipti. Još barem 5 piva. Sada ako pijem lager popijem 3-4 i dođe mi do grla. Ne mogu više. A trijezan ko dan, mogu lopte igrati. Sada su rijetke prilike kada mi se očepi pa pijem više. Evo zadnji izlazak. Popio 3 Žuje, pa 0,5 l točenog Tomislava. Pa onda bocu ipo kosače. I to je to. Nisam mogao više.

_________________
Potpis


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs