banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:00 Danas je 22 Jun 2026, 17:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1032 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jun 2024, 23:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2073
Pa to bi trebalo da znači da nema aditiva i konzervansa.
Ne znam zašto antipreporuka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2024, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Tako je.
Kako neko može pomisliti i još preporučiti da takva hrana ne valja?
Sjećam se Nektar piva kada je rok trajanja bio do 30 dana, čini mi se.
Tada je to bilo puno bolje pivo nego danas.I mnoge druge stvari.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2024, 13:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Slika

Није катастрофа, али је преслатко као и већина Милка производа данас. Кад је Свислајон верзија много боља... (додуше, она се појавила и далеко, далеко прије Милка верзије. Колико сам их само појео почетком студија, кад сам дошао до рекордне килаже. Куповао у "Слаткој кући", оне у ринфузи. Увијек су били бољи од оних у класичном омоту. Да ли је до тога што су имали нијансу више чоколаде, или само перцепција због оне папирне олд скул кесе, или нешто друго, не знам.).
Какогод, узео ово јер је било марку доле, реко' ајд да пробам. Неће се бацити, али ни поново купити.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2024, 16:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Oprobaj ovo, nije loše....

Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2024, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
E, да знаш да хоћу. Видио сам их раније али сметнуо с ума, хвала на подсјећању.
Имају и оне турске, које имају реално најбоље дизајнирано паковање, али изгледа се нису нешто продавале, па су ишле за багателу једно вријеме.
Кад се сјетим, послије рата, турске чоколаде, најјефтиније, уједно и без сумње највеће смеће, са оним чудним малим "елипсоидним коцкама"... Сад врло солидна индустрија.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2024, 20:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
Turski su dobri, rekao bih i najbolji. Imali su tri varijante.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2025, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
Platofroma ANANAS.BA za ZAOBIĆI.JEDNA VELIKA ANTIPREPORUKA.

Prošle sedmice naručio TELEFON S25 po jednoj cijeni....5-6 dana me telefonski zavlačiti,mzoe druga boja ,doći će sutra,itd...nakon toga mi narudžba po automatizmu otkazana.Citavo vrijeme proveo sa njihovom tehničkom podrškom,kao ništa me mogu...otkazana narudžba,takav program.

U međuvremenu isti model poskupio sa 1200KM na 1600KM...i kao naručite ponovo.

Supci nevidjeni...I da ne bude zabune, nisam uzeo od neke X radnje koja se nalazi na platformi, već od ANANAS_SHOPa, njihove zvanične trgovine.


*sad vidim da sam promašio Topic pa bih molio admoma da prebaci na pravo mjesto


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2025, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Ево, може овдје. Накањујем се ово отворити једно годину дана, па никако: viewtopic.php?f=52&t=70201

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jan 2026, 11:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Slika

Да, наравно да нисам имао очекивања. Али ово је чак испод немања очекивања. Најобичнија шећеруша гдје се и тај "кекс" ни у траговима не осјети.
И није то проблем, јер кад видиш какао табла, и да је дупло јефтинија, знаш негдје шта ће бити.

Али кад ставиш на то име апсолутне култине од чоколадице, е, онда јесте проблем. Фарбају своје потрошаче и то баш. Појео сам коцку, а остало ће врв у смеће...
Па не би ни Амери овако заваљали нешто у целофан.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Apr 2026, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Slika

Исто у Тропику, као и Медовик, само за разлику од одличног Медовика, ово је очекивано преслатко. Најгоре од свега је што је тијесто одлично, али фил... :confused4:
Још један доказ да су Руси најгори кад узму нешто лоше са запада па онда још додају гас јер су луди и заврше пет пута гори од идола...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Apr 2026, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
Ja sam jednom kupio, možda malina i još nešto, možda i baš ta. Uglavnom ok mi je, samo cijena je jaka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Apr 2026, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Медовик вриједи тих пара јер је као домаћи колач, ово јок. Једино што има ознаку "Без ГМО" па ето, ако неко води рачуна о томе.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 1032 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs