banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Милане, мислио сам на реч ''казнени'', мада је и то наша реч, али ето они је пуно више користе у смислу закона, јер кажу казнени закон, а ми кривични... Елем, де ми нађи неку правописну грешку осим оног прогутаног слова код речи ''санкције''. Ти си очито неки наопак лик као и поменуте ''активисткиње''. Пре би' рекао да и оне и Вучић раде за исте газде и треба их све по кратком поступку.

Е овако Шлагеру, укратко, о Качавенди све најгоре због педофилије и педерлука, без обзира што је то радио у своја четири зида, јер због свог јавног ангажмана то не сме да ради, а оно што је важније је то да је кршио закон о напаствовању малолетника и силовању пунолетника, јер је било и оних који на то нису пристајали. Смртна казна! А његовој ужој и широј породици, родбини, пријатељима одузети 100% сву имовину!

О Григорију не знам шта да кажем. Не знам колику је имовину његова породица имала пре 30+ година. У суштини 90% наших попова су тешка говна по питању материјалног богаћења, овамо серу о скромности а ''сви'' увек имају најновије и најскупље ауте, телефоне, виле, станове, жене им раде илегално итд. Исто се онда може рећи и за Јефрема и 90% других... Увео би ја њима фискалне касе и инспекцију, а онда и порезну и судску полицију...

О тренутном Патријарху, па у суштини од самог почетка све најгоре мислим. Најава мирења са Ватиканом, прослава празника на исти датум, постављен од стране демоНкрата, њихових сотонских шефова и комунистичко-удбашких фосила и њихових испрдака. То што је позвао да људи гласају за Додика је још и најмање лоше што је урадио, али урадио је то сигурно за паре или неку другу материјалну надокнаду или по принципу услуга за услугу.

Ја сам Православац, верник, а пре свега СРБИН, а цркву не јебем ни 5% јер су мафија ала КозаНостра иако сам за то да је неопходно радити основне црквене обреде ради себе (крштење, венчање и сахрана)!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Od kad se u PD govori ekavicom?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ја од основне школе, кад је Поплашен тако наредио. елем, не живим у ПД од 2013. одем тамо само за Божић и Ђурђевдан. У БЛ сам. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dukicas je napisao:
Милане, мислио сам на реч ''казнени'', мада је и то наша реч, али ето они је пуно више користе у смислу закона, јер кажу казнени закон, а ми кривични... Елем, де ми нађи неку правописну грешку осим оног прогутаног слова код речи ''санкције''. Ти си очито неки наопак лик као и поменуте ''активисткиње''. Пре би' рекао да и оне и Вучић раде за исте газде и треба их све по кратком поступку.

Е овако Шлагеру, укратко, о Качавенди све најгоре због педофилије и педерлука, без обзира што је то радио у своја четири зида, јер због свог јавног ангажмана то не сме да ради, а оно што је важније је то да је кршио закон о напаствовању малолетника и силовању пунолетника, јер је било и оних који на то нису пристајали. Смртна казна! А његовој ужој и широј породици, родбини, пријатељима одузети 100% сву имовину!

О Григорију не знам шта да кажем. Не знам колику је имовину његова породица имала пре 30+ година. У суштини 90% наших попова су тешка говна по питању материјалног богаћења, овамо серу о скромности а ''сви'' увек имају најновије и најскупље ауте, телефоне, виле, станове, жене им раде илегално итд. Исто се онда може рећи и за Јефрема и 90% других... Увео би ја њима фискалне касе и инспекцију, а онда и порезну и судску полицију...

О тренутном Патријарху, па у суштини од самог почетка све најгоре мислим. Најава мирења са Ватиканом, прослава празника на исти датум, постављен од стране демоНкрата, њихових сотонских шефова и комунистичко-удбашких фосила и њихових испрдака. То што је позвао да људи гласају за Додика је још и најмање лоше што је урадио, али урадио је то сигурно за паре или неку другу материјалну надокнаду или по принципу услуга за услугу.

Ја сам Православац, верник, а пре свега СРБИН, а цркву не јебем ни 5% јер су мафија ала КозаНостра иако сам за то да је неопходно радити основне црквене обреде ради себе (крштење, венчање и сахрана)!




Hvala za odgovor...otprilike isto mislimo o svemu.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:25 
Citiraj:
Милане, мислио сам на реч ''казнени'', мада је и то наша реч


je li i "financije" nasa rijec?

Citiraj:
Елем, де ми нађи неку правописну грешку осим оног прогутаног слова код речи ''санкције''


uredu, neugrozava...

Citiraj:
Ти си очито неки наопак лик као и поменуте ''активисткиње''.

p.s. pojma nemam ko su gore nabrojane....nikada cuo ni za jednu od njih...upalo mi u oko to da bi ti kao visoko moralan covjek kamenovao i sjekao glave...

Citiraj:
без обзира што је то радио у своја четири зида, јер због свог јавног ангажмана то не сме да ради

a inace bi smio da nema javni angazman?


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
*сијекао


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:36 
ne troluj :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ти си обичан подбадач, провокатор и што би се модерно рекло трол! Брате, де прочитај целу реченицу и немој ме зајебавати! Јел' рекох да је најважније то што је прекршио кривични закон о напаствовању малолетника, силовању пунолетника јер многи од њих нису на то пристајали добровољно (мислим на пунолетна лица, јер код малолетних нема шта да пристају или не, то је напаствовање деце тј. силовање и тачка!) Јел' рекох смртна казна и одузимање имовине 9 колена унапред и уназад!? Јел' ти мало то?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja mislim da je dukicas jedan pomodarski bolesnik koji svoje stavove izražava javno preko foruma. Treba ga zabraniti jer širi svoje mišljenje. I oduzeti imovinu. I natjerati ga da po čitav dan gleda "Bolji život"...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Kolektivne drustvene norme su ti nametnuli pink, arkan i draga mu ceca, milosevic...seselj....mislim niz je podugacak...te aktivistkinje nemaju veze sa drustvenim normama...isto kao ni seks i grad...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Очито нема користи од тупљења зуба (у овом случају прстију) због вас. Не вреди причати, исто као ни Анити и Јелени. Жао ми је, али морате под мач! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:49 
Citiraj:
Смртна казна! А његовој ужој и широј породици, родбини, пријатељима одузети 100% сву имовину!


Pa da, zamisli tebi neki stric nerodjeni (sira rodbina) kojeg nisi godinama vidio siluje nekoga ili pedofiliju napravi, a tebi onda dodju i oduzmu kucu za koju si rmbacio zadnjih 20 godina da je otplatis. Cak i da je bliza opet nije u redu da ti odgovaras za tudje postupke.

Citiraj:
Ти си обичан подбадач, провокатор

Ja sam obicna mala gnjidica sa dva zrna graska medju tankim nogicama (djone™)

Citiraj:
немој ме зајебавати!


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Evo ti jos jedan krivac za drustvene norme....Sasa Popovic....taj je balkanskim narodima nanio vise zla nego hitler i turci zajedno...al eto...nije pobio puno ljudi pa ga kao ne krivimo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Битно да није нанео више зла него Тито Србима, јер то је немогуће, такав се још није родио, а вероватно и неће. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Kako svako ide u istoriju do tacke gdje njemu odgovara....neko do tudjmana i milosevica, neko do tita, neko do hitlera, neko do karadjordjevica, neko do obrenovica, neko do turaka...pa onda kad dodje do zeljene tacke stane tu pa okrivi tog nekoga za propast svog naroda...kakva je to glupost...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 17:10 
Jbg, svi su nam krivi samo nismo mi sebi samima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Sasa Popovic....taj je balkanskim narodima nanio vise zla nego hitler i turci zajedno


Najvise zbog cinjenice da je jedan polupanac Dusan Svilar pobjedio ispred Rade Manojlovic.
Za Haga, u najmanju ruku.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Не знам што сте се окомили на човјека. Само је рекао, на мало неспретан начин додуше, да га нервирају јахачице апокалипсе и попови-педофили. Вама су симпатични Качавенда и Наташа Кандић?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Freak on a leasH je napisao:
Evo ti jos jedan krivac za drustvene norme....Sasa Popovic....taj je balkanskim narodima nanio vise zla nego hitler i turci zajedno...al eto...nije pobio puno ljudi pa ga kao ne krivimo...

Он је само добар бизнисмен, осигура свјетини оно што свјетина заишће. Да нема њега, ускочио би неко други. Сво то говно од музике, из кога се развио Гранд и турбо-фолк, зачело се још осадмесетих, док је овај био само хармоникаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
To sto je neko biznismen ne znaci da ne treba da bude moralan covjek....znam ja da mi zivimo u modernim dzunglama i da su ljudi zivotinje...sve je to ok....al ne vidim zasto bi nekog politicara prozivali za nemoral a Popovic na TV stavlja ljude koji su za psihijatrijsku ustanovu jer ce mu to donijeti zaradu i to je onda u redu...taj fazon da dajes narodu sto on hoce je glupost cista...zasto narkomanima ne damo heroin legalno....drzavni sistemi i zakoni postoje da zastite narod a kad su oni pali likovi kao sto je sasa popovic su stupili na scenu i od harmonikasa dosli do ovog sto jesu...svugdje postoje nacini da se zaradi na ustrb radnicke klase, nismo mi to izmislili, ali ipak treba da postoji neka granica....bilo kakva....kod nas se je nekad postojala a sada vise ne postoji, tj trazi se koliko nisko je otisla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs