banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Maj 2012, 13:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
ali je pokazala da čak i dugogodišnje slušanje "fine" i "dobre" muzike nekog ne uspije načiniti finim čo'jekom.

Slazem se. Ja kad budem u nekom periodu mirovanja i apatije, na playlisti samo klasicna. Pri tom se odmah sjetim filmova u kom samoubistvo vrse uz pozadinu iste. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2012, 13:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Popokatepetl je napisao:
Znao sam da ćeš se upecati na taj dio, zato sam ga i dodao. To je bila neka vrsta testa, ako se uhvatiš samo za to, znači da nemaš ništa drugo. I bi tako. A ja fino rekoh, da to samo može da odmogne eksperimentu, ne i da ga potpuno diskredituje.

Dosadašnja rasprava nije pokazala da je neka muzika loša po sebi, ali je pokazala da čak i dugogodišnje slušanje "fine" i "dobre" muzike nekog ne uspije načiniti finim čo'jekom.

Varas se, to samo govori da mi se ne da pisati vise, reakcija je ista kao i sa onim videom od MP. Ja nisam mogao znati sta ti mislis ili ne mislis nego komentarisem ono sto se napise, a da li si ti htio ispasti pametan to samo ti znas. Cinjenica je da je ono sa kredibilitetom srednjojskolca glupost nevidjena i stoga ne vidim smisao rasprave sa nekim ko takvo nesto napise, zbog toga me smara prica s tobom. Tu pricu sa mamcem ja sad mogu da okarakterisem kao jalov pokusaj da se ocisitis nakon napisane gluposti u nedostatku neceg konkretnijeg ali smara me to pa necu.


Popokatepetl je napisao:
Dosadašnja rasprava nije pokazala da je neka muzika loša po sebi, ali je pokazala da čak i dugogodišnje slušanje "fine" i "dobre" muzike nekog ne uspije načiniti finim čo'jekom.


Evo ga opet :lol: .... Moze neki medikament ili terapija onako sabajle?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2012, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Sve bih nekako i podnio, ali me dotuče ovaj humorizam na kraju.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2012, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
bogami ja se priklanjah Hristovom misljenju....poslusah par ovih heretickih pjesama sto Popo okaci...probudi se u meni nekakav osjecaj praiskonskog zla i zelja da dvosjeklom sjekirom dekapitiram slucajnog prolaznika :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2012, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
nasmjeshiti luzer je napisao:
Da je im pustio Exploited, vukovi bi kasnije napadali samo predsjednika opstine dok ne bi postavio ulicnu rasvjetu i zicanu ogradu oko puta.


:lol: :lol: :lol:

Ili bar jedan školski autobus. :D

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2012, 09:52 
http://vukajlija.com/reakcije/4596


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 11:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
narafski da moze! 8)
cuj usi su ti prikopcane na mozak! 8) i ako citav dan slusas neke nebuloze, normalno da ces ostetiti sluh/mozak! jos gora situacija je ako koristis slusalice zato kazu da je mp3generacija gluva!
tako pored navedenih i ociglednih fizickih nuspojava,,,
tu su i cesto jos gore psihicke, i nije problem sam u roku i metalu i ovima koji se otvoreno/suptilno izjasnjavaju ko sotonjare(jer i to je religija!) pa otprilike mozes ocjeniti kakav sadrzaj prodaju,
i simbol lubanje na koji su djeca navikla koliko i na smajli!
vec je gora ova popularna muzika, koju slusaju djeca zato sto je in npr pop, narodnjaci,rep,
i za sta je naucno dokazano da jednoican ritam i konstantno nabrajanje imaju hipnoticki efekat!
o textu da ne pricam dovoljno je progulati vecina rep textova ima konstantne crnjake i psovke (o uticaju ovog ima dobar domaci dokumentarac-kletva)

i to je samo "audio efekat"! a kad se tome doda i nova dimenzija video situacija je jos gora!
poznato je da ljudsko oko registruje ogranicen broj frejmova, i da je sve preko toga nevidljivo za svjesni um, ali moze uticati na podsvijest! eto odlicnog mjesta za sublimate!

i tako nam se kroz zapadnjacku/americku muziku serviraju njihove vrijednosti i ideje! (ko vas pita da li to zelite?)

pa nije cudo ako vam se nakon odredjenog vremena nakon "dovoljne" kolicine ovih "sadrzaja" neke "ideje" ucine "prihvatljivim" i sjajnim! 8) :D :fadein: :fadein:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
primjer?
na izgled jednostavan i zabavan spot,,, malo animiran prilagodjen djecijem uzrastu reklo bi se,,,
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SkTt9k4Y-a8[/youtube]

a da li je stvarno tako? moguci efekti? osim gluvoce i epileptickih napada (koje neki dobijaju i za manje! 8) )
na pocetku par, prvo pomislite koja ruzna baba, onda sve su babe iste! :D i na kraju=homoexualne bracne zajednice su ok!

zatim
starkelja ide na party, ok! normalno je da starci budu na partiju sa djecom= pedofilija vam vise ne izgleda tako lose (pogotovo ako vi niste to djete! :D )

ljudi koji hodaju sa kutijama na glavi su ok (sigurno su ruzni, bolje i to nego da nose naocale!)
na partiju je zebra?!! :oops: = normalno je da na dobeom pariju ima zivotinja= orgije sa zivotinjama su ok! :D
javne sluzbe se voze u kartonskim autima, i generalno su idioti! (ovo je djelimicno tacno)

citavo vrjeme uokvireno crvenim pise big bad u (osjecate li se vec tako???)

I na kraju nekog nesretnika odnose na nosilima sa partija= to je normalno za dobru zurku!
ispadaju mu,,,, slusalice,,, koje podize postariji djecarac sa skolskom torbom na ledjima (vjerovatno retard), stavlja na usi i pali mp3!
simbolicno,,,

al sto reko Shakespeare "there is nothing either good or bad, but thinking makes it so"

ni biblija nije bezazlena ima tu dosta satanistickih elemenata (ko je cito zna o cemu pricam 8) )
a o "efektima" religije da ne pricam,,,

anyway po mom misljenju je dobro sto vam odgovara i cini vas sretnim i punim energije ( a pri tom ne krsite zakon ili zesce nemaltretirate okolinu :D )
suprotno ako ste nadrndanim hejer kome sve smeta i sve vam je tesko a za sve svoje probleme krivite druge!
mjenjajte nesto!
hitno!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2012, 01:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jun 2012, 17:03
Postovi: 475
Samo pogledaj sta su ceca, lukas, grand, dmsat... uradili od srba i sve ce ti biti jasn
Naravno da je formiran covjek ono sto je ma sta god slusao ali da nas je turbo folk unakazio niko ne moze poreci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2016, 14:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2010, 20:48
Postovi: 1139
Lako je tuđim Fenderom gotiku svirat'

_________________
Seriously, just fine. Everything will be alright, they told me so.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2016, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Upisa se ti prvi! Imaš pravo na dva bogohuljenja zbog ovog probijanja leda :D :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2016, 21:04 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lyPvUIt_YWg[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Apr 2016, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Daljac je napisao:
Upisa se ti prvi! Imaš pravo na dva bogohuljenja zbog ovog probijanja leda :D :D



Znajuci njega, ispucace oba u istom postu. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2016, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
:lol: :lol: :lol:

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2016, 07:26 
dobro jutro...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YqGnvF5ADtY[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Apr 2016, 07:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ne moze

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I9mzYoy05uY[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2016, 07:33 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=igknO5WAp6o[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2016, 14:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Maj 2014, 08:32
Postovi: 70
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hJMUewVpB5Y[/youtube]

_________________
Gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tijesna ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2016, 19:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2015, 07:30
Postovi: 321
MOŽE AKO JE U PITANJU BEND...
E SAD NE ZNAM KAKO SE TACNO PISE...
KELI FEMILI...
TO JE ZLO...

_________________
INVICTUS -Krvavog mu pakla, pa ima li uopste jebenih gitarista u ovome gradu?!?!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2016, 20:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jan 2013, 12:15
Postovi: 205
Lokacija: Врх Козаре
Може бити лоша. Музика у неким случајевима обликује људе и физички и психички. Отуда и имамо ових будала којекаквих што их срећемо око себе. Какву музику слушаш такав си човек.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs