banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Maj 2024, 15:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 150 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Jan 2012, 19:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15283
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Šta je tu originalno,fura nekakav pokret koji je stigao iz Španije,Njemačke,Francuske i ostalih zapadnih zemalja koje plaćaju danak svojoj kolonijalnoj istoriji.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 19:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2011, 10:05
Postovi: 57
_зока je napisao:
Nezgodhar Prognani je napisao:
Ma daj, ne zasmijavaj me, ta knjiga mu je samo pripisana... :lol:

Dokaz? Neki demanti koji je on dao? Izjava u kojoj se odriče tog djela?


Mozda da se desi jer se u knjizi najvise ostrvio na lingviste i sluzio Lominim "umotvorevinama" za pljuvanje ( jer je on istoricar i ne moze slobodno da se bavi lingvistickim temama, a ni drugim djelovima istorije osim Vizantijskog doba), odnosno, cjela knjiga mu je servirana , on je samo potpisnik.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 19:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Ček,on istoričar "ne može slobodno da se bavi lingvističkim temama",a Jovan Deretić,pravnik,može slobodno da se bavi istorijskim temama? Uviđaš li ti tu nelogičnosti? Plus,u knjizi je navedeno dovoljno istorijskih podataka kojima su se Deretić i ekipa okupljena oko njega šicali,počev od nepoznavanja titula,imena,vremena u kom su živjeli izvori i osobe na čije se živote i djela pozivaju ti pseudo-istoričari.
Dakle,navedi jedan dokaz u prilog svojh tvrdnji i ja ću ti priznati da si u pravu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 19:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2011, 10:05
Postovi: 57
spijo je napisao:
Šta je tu originalno,fura nekakav pokret koji je stigao iz Španije,Njemačke,Francuske i ostalih zapadnih zemalja koje plaćaju danak svojoj kolonijalnoj istoriji.


Daj molim te, nemas pojma o trenutnom stanju u tim drzavama. Da su te drzave sad pod vlasti tog naroda ja bih razumio, ali te drzave nemaju domaceg naroda skoro ni malo.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU&feature=player_embedded[/youtube]
Evo jedan kraci video kako to izgleda i kako ce izgledati.
Spanija nije toliko, ali Njemacka, Francuska i Engleska (nekadasnji najveci kolonizatori) sada imaju najmanje domaceg naroda, tako da ta tvoja konstatacija nema veze sa vezom. Pogotovo jos u ovom komuno-demokratskom sistemu u kojom se vrse masovne agresije na nacionaliste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 19:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2011, 10:05
Postovi: 57
_зока je napisao:
Ček,on istoričar "ne može slobodno da se bavi lingvističkim temama",a Jovan Deretić,pravnik,može slobodno da se bavi istorijskim temama? Uviđaš li ti tu nelogičnosti? Plus,u knjizi je navedeno dovoljno istorijskih podataka kojima su se Deretić i ekipa okupljena oko njega šicali,počev od nepoznavanja titula,imena,vremena u kom su živjeli izvori i osobe na čije se živote i djela pozivaju ti pseudo-istoričari.
Dakle,navedi jedan dokaz u prilog svojh tvrdnji i ja ću ti priznati da si u pravu.

Daj, reci da se salis :lol:
Ja sam kao srednjoskolac u slobodno vrijeme se bavio rasnom antopologijom, bio sam hobista. Ali bilo je slucajeva kad su neki Poljski doktori pricali gluposti, tipa, nisu znali razliku izmedju Semicana i Dinarskog fenotipa.
Tako da ti danasnji doktorati i ostala odlikovanja nemaju veze, niti znacaja. A ti idi citaj te budale koji se prave pametnima jer imaju doktorate :lol: INTELEKTUALCI SU STOKA i to cu uvjek da tvrdim, MISLIOCI su ljudi vrijedni odlikovanja, postovanja i casti jer oni su ti koji "prokuze" nesto novo, a intelektualci su najobicnije vucibatine koji kao mladi bubaju gradivo na pamet, jer ne zele da grbace na poslu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 20:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012, 20:12
Postovi: 162
Meni treba više od: Bog (za koga se ne smije pitati popa ko je stvorio tog boga,ili kada ga pitate on ce reći da bog postoji oduvijek) je stvorio Zemlju,a onda Adama i Evu i onda smo nastali svi mi. Stani malo,mi smo znači nastali od njih dvoje?! Znači,svi smo mi plod incesta. Nije ni čudo sto smo svi retardirani i sto je svijet o'šo u kurac.

A ni ona naučna teorija o big bengu i darvinova teorija ne pije vode.

Svi su nas nasamarili!

_________________
Ono što te ne ubije,to te osakati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2012, 16:20 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Nezgodhar Prognani je napisao:
Ja sam kao srednjoskolac u slobodno vrijeme se bavio rasnom antopologijom,

Šta rasna antropologija kaže o ovome:
Poljak:
Slika
Rus:
Slika
Bjeloruskinja:
Slika
Čeh:
Slika

Srbin:
Slika

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 10:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2011, 10:05
Postovi: 57
Talija je napisao:
Pih bemti ovaj Divac ispade prava romina. :?


Задебљане усне, нос широк на средини, боја коже увјек тамна и свеприсутно тамнило испод очију, то су ти циганске одобине.
Али свакако да доминира динарски фенотип, кад би се родитељи видјели могло би се тачније одредити.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' ovaj upravo rekao da Radic nije dobar istoricar? :lol: A divi se Dereticu :lol:

Nema se sta sa njim dalje raspravljati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 22:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Ne,ne,ne...On je rekao da Radić ne može da govori o jeziku jer nije lingvista ali Deretić može da govori o istoriji iako je pravnik...Seletivno primjenjivanje standarda. Pravi "novoromantičar"....
Elem,on topik....Čitaj odavde viewtopic.php?p=1485091#p1485091

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 150 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs