banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 11:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2009, 16:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Apr 2009, 21:35
Postovi: 40
Varnava:
,,Nigde direktno ne pise u Pismu da nece biti ziga zveri pre pojave Antihrista, ali nigde ne pise ni da ce ga biti pre Antihrista. Ali se zato iz reci Sv. Pisma moze posredno zakljuciti da ce zig biti koriscen tek sa dolaskom zveri tj. Antihrista, jer se kaze da "Niko nece moci ni kupiti ni prodati osim ko ima zig zveri", a logicno je ocekivati da ce ta potpuna kontrola kupoprodaje biti ostvarena tek sa zacarenjem Antihrista u Jerusalimu i uspostavljanjem njegove totalne vladavine nad svetom. Ipak, nije iskljuceno ni da se sa pripremom ziga zveri zapocne i pre dolaska Antihrista, ali sama upotreba ce biti tek posle zacarenja Antihrista. Teoretski, moze neko pretpostaviti i da ce zig zveri biti koristen i pre Antihrista i da ce tek posle sa njegovim dolaskom biti zabranjena i kupoprodaja onima koji imaju zig zveri, ali realno gledajuci na osnovu onoga sto pise u Pismu, verujem da je pojava ziga zveri vezana iskljucivo za period pojave i vladavine same zveri i da je svrha i smisao tog ziga upravo u prihvatanju i poklonjenju zveri.''

Oprost mi brate ali kad shvatim ovo gradivo pokušaću ti se javiti.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2009, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
Moja prijatelj je bio 3 puta u Jerusalimu za vrijeme Vaskrsa.
Vidjeo je Blagodatni Oganj, i snimio svojim mobilnim telefonom (nokia N70, pa je snimak malo lošiji)
prebacio mi je taj fajl, a ja postavio na youtube

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_org6S9t_-c[/youtube]

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2009, 10:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2007, 17:58
Postovi: 207
Lokacija: Beograd
Javljam se povodom danas aktuelne teme o zigu zveri. Pod uticajem tekstova o tome od jednog ruskog svestenika iz Kanade (koji ima dosta dobrih pravoslavnih stavova,ali je po ovom pitanju,kao i po jos nekim,u prelesti) ovde sam objavio netacne i sablaznjive tekstove po kojima je zig zveri samo ono sto Antihrist bude dodeljivao ljudima na desnu ruku ili na celo, a da na elektronskim dokumentima nema ziga zveri i da su zato ti dokumenti prihvatljivi. Medjutim, kasnijim ispitivanjem i proucavanjem sam utvrdio da to nije tacno, vec i da je na elektronskim dokumentima zig zveri i zato su elektronski dokumenti neprihvatljivi. Zato ispovedam taj greh pred Bogom, jer svojim pisanjem sam mozda uspavao savesti mnogih citalaca i predstavljao izvor sablazni, ono sto Gospod kaze: "Potrebno je da dodju sablazni,ali tesko coveku kroz koga dolazi sablazan." Naravno, to sam ucinio u neznanju,ali neznanje nije opravdanje, jer kazano je: "Ko manje zna,manje ce biti bijen",dakle,manje ce biti bijen,jer nije svesno cinio greh vec iz neznanja,ali ocigledno da ce ipak biti bijen tj. kaznjen u mukama vecnog ognja ako se ne pokaje. Posto sam javno objavio sablazan, duznost mi je da se javno odreknem takvog pogresnog shvatanja ziga zveri. U sledecem postu,objavicu ispravno pravoslavno tumacenje jednog mog brata u Hristu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2009, 10:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2007, 17:58
Postovi: 207
Lokacija: Beograd
Жиг звери у време личног појављивања Антихриста биће наметан човеку на десну руку или на чело и тај чин ће представљати својеврсно антикрштење којим човек прима не "печат дара Духа Светога" већ "печат дара духа злога", "печат дара духа Сатаниног", "печат дара духа Антихристовог"! И као што насупрот хришћанском крштењу и миропомазању Антихрист врши своје антихришћанско антикрштење и антимиропомазање, тако и насупрот хришћанском оглашењу, на коме човек прима своје ново хришћанско име са којим се крштава и причешћује у Цркви Божијој, Антихрист врши своје антиоглашење. Тим чином он човеку додељује антихришћанско електронско име и тако започиње иницијацију човека у своје вавилонско компјутерско царство, и омогућава човеку да се после антикрштења причешћује свим "благодетима" своје цркве тј. свог безбожног глобалног компјутерског царства на земљи.
Без тог имена та иницијација није могућа, и зато "жиг звери" и јесте, уствари, електронско име човека које Антихрист покушава да додели сваком човеку у виду личног електронског документа
– у џепу (антиоглашење), и
– на челу или десној руци (антикрштење).
16И учини све, мале и велике, богате и сиромашне, слободњаке и робове, да им даду жиг на десној руци њиховој или на челу њиховом,
17да нико не може ни купити ни продати, осим ко има жиг, име звијери или број имена њезина.
18Овдје је мудрост. Ко има ум нека израчуна број звијери; јер је број човјеков, и број њезин је шест стотина шездесет и шест. (Откр. 13)
Дакле, жиг звери јесте име звери односно број њеног имена. А број њеног имена јесте истовремено и број човеков и износи шест стотина шездест и шест. Дакле жиг звери јесте број имена звери који је истовремено и број човеков и износи шест стотина шездесет и шест.
Ни један лични број ни једних личних докумената које су до сада у историји постојале нису садржале лични број човеков који је истовремено и број звери, зато што то нису била електронска документа. То нису била машински читљива документа (докумената за аутоматско очитавање). Само електронска документа – контактна карта (нова лична карта без чипа), бесконтактна RF (радио-фреквентна) "паметна" карта (нова лична карта и нови пасош са чипом), "RFID long-range tag" на картици (нова америчка пасош-картица, и нова америчка возачка дозвола-картица) или "RFID long-range tag" на десној руци или челу ("VeriChip"), – садрже лични број који је истовремено и број човеков и број звери. То је такозвани "бар-код друге генерације" који за разлику од оптичког бар-кода прве генерације има могућност да одреди предмет не само по врсти него и појединачно (по ипостаси). И као што се оптички бар-код прве генерације састоји од серијског броја који је сједињен са бројем 666, иако број 666 није непосредно видљив , и представља са њим једну целину, тако је и бар-код друге генерације – лични идентификациони број (код) радио-фрекфентиних докумената, сједињен, не случајно (!), са бројем 666 и са њим представља једну целину. Лични човеков идендтификациони број РФ-докумената представља име фајла са личним подацима човека у централној националној и глобалној бази података. Тај фајл јесте тзв. read-write only file (rw-rw-rw-) и у UNIX i LINUX oперативном систему, не случајно (!), он има код доступа (Access Permission Code) –666. На тај начин лично електронско име човека јесте сједињено са именом звери и са њим представља једну целину, једно име, један код, један број! Име фајла без кода доступа не функционише, као ни код доступа без имена фајла: Овдје је мудрост. Ко има ум нека израчуна број звијери; јер је број човјеков, и број њезин је шест стотина шездесет и шест. (Откр. 13:18) Карактеристично је још да се код доступа (Access Permission Code) назива и "User Mask" тј. "Маска корисника" што додатно на симболичан начин указује на то ко заправо стоји иза целог компјутерског глобалног система; ко је тај који хоће да располаже централизованим базама података о сваком човеку на целој планети – онај чија је "маска" број 666 (Сатана и Антихрист). Прихватањем, међутим, бар-кода друге генерације кроз електронска документа као свог личног идентификационог електронског броја-имена, човек прихвата исту ту "маску" и она постаје његова; он постаје антихрист; облачи се у Антихриста, као што се, насупрот томе, крштењем у Име Христово (Д.ап. 2:38;10:48) човек облачи у Христа: Јер који се год у Христа крстисте у Христа се обукосте! (Гал. 3:27)
Структура личног идентификационог радио-фрекфентног (РФ) кода (бар-кода друге генерације) има свој глобални стандард ISO -11784:1996 (Е). Према том стандарду уколико се код примењује у односу на животиње он почиње са 1, а уколико се примењује у односу на не-животиње (тј. људе) он почење са 0. Један део кодне структуре је, између осталог, резервисан и за код земље (country code) и за национални идентификациони код (national identifiacation code – unique number within a country). Влада сваке поједине државе је од светске јудео-банкарске надвладе добила задатак да сваком свом грађанину кроз нове личне електронске документе формира јединствени национални електронски идентификациони број. Зашто? Зато што тај број (код) улази у структуру РФ-иднетификационог броја (кода), што значи да се тиме формира сам РФ-идентификациони број сваког човека – жиг (знак, tag) звери. Национални идентификациони код у комбинацији са кодом земље, треба по њиховим плановима, да обезбеди уникалност РФ-кода у периоду од најмање 30 година.
"Дајте цару царево, а Богу Божије", и управо зато се не смеју примати електронска лична документа зато што се тим чином цару даје Божије а не царево, односно врши се чин идолопоклонства; признаје се право Антихристу да себе гради богом. Антихрист кроз електронска документа, кроз своју компјутерску глобалну паучину (мрежу) и радио фреквентну технологију покушава да себе учини "свевидећим оком" тј. богом. Он покушава да сваког човека помоћу њих учини видљивим за себе и да тако себе претвори у свевидећег – оног који све зна и све види и све чује. Прихватањем таквог документа човек саучествује у том идолопоклоничком богоборном чину самообоготворавања, у тајни безакоња, признаје Антихристу право да себе гради богом, признаје Антихриста као бога, "облачи се у Антихриста", односно врши смртни грех одрицања од Христа Исуса Сина Божијег Творца и Искупитеља нашег.
Нико не може два господара служити; јер или ће једнога мрзити, а другога љубити; или ће се једнога држати, а другога презирати. Не можете служити Богу и мамону. (Мат. 6:24)
Не можете пити чашу Господњу и чашу демонску; не можете учествовати у трпези Господњој и у трпези демонској. Зар да разљутимо Господа? Јесмо ли јачи од њега? (1.Кор. 10:21-22)
Да нас обманом не савлада сатана, јер нам његове намјере нису непознате! (2.Кор. 2:11)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2009, 10:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2007, 17:58
Postovi: 207
Lokacija: Beograd
Sustina je da mozemo koristiti proizvode sa bar-codom, ali ne smemo prihvatati bar-cod tj. broj 666 na svom licnom identifikacionom dokumentu ili na svojoj ruci ili celu,jer onda prihvatamo Antihrista za Boga i tada broj 666 postaje i nas licni broj (broj covekov i broj zveri,kako pise u Otkrivenju svetog Jovana Bogoslova).
Postoji i prorocanstvo svetog Serafima Sarovskog da ce se u Rusiji,kad se narod pokaje, zacariti pravoslavni car (najverovatnije zvace se Mihailo).Po onome sto sam citao u nekim drugim tekstovima,a vreme ce pokazati sta je tacno, on ce predvoditi i ostale pravoslavne narode. Taj car ce odgoditi zacarenje Antihrista,a samim tim vratice u upotrebu i stara licna dokumenta,ali do njegove pojave treba izdrzati i ne primati nova dokumenta,jer "ne znamo ni dana ni casa", tj. ne znamo da li ce nas smrt zateci sa prihvacenim elektronskim dokumentima sto ce nas odvesti pravo u ad.
Na sajtu http://www.pravoverje.com (a ja cu ga i ovde preneti) uskoro ce biti objavljen i jedan dokument Grcke Pravoslavne Crkve (istinske Pravoslavne starokalendarske Crkve koja vodi prejemstvo od svetog vladike Mateja blazenopocivseg u Gospodu 1950. godine od rodjenja Hrista Spasitelja) o zigu zveri koji jasno razjasnjava ovu tajnu bezakonja i neprihvatljivost elektronskih dokumenata.
Strazimo i molimo se Bogu,kajmo se za svoje grehe i cinimo dobra dela, "jer je vreme blizu".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2009, 10:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2009, 11:57
Postovi: 38
Nas su žigosali odavno

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2009, 22:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
balkanski špijun je napisao:
Moja prijatelj je bio 3 puta u Jerusalimu za vrijeme Vaskrsa.
Vidjeo je Blagodatni Oganj, i snimio svojim mobilnim telefonom (nokia N70, pa je snimak malo lošiji)
prebacio mi je taj fajl, a ja postavio na youtube

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_org6S9t_-c[/youtube]


čistokrvno demonsko čudo! jasno piše u bibliji da će Sotona na ovakav način da zavodi ljude!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2009, 12:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Библија и јано пише да ће се појавити будале попут тебе који ће да вријеђају туђа вјерска осјећања,
и на основу списа пар америчких фармера из 19 вијека градити слику свијета, историје, политике...свега.


Када би њихове приче узели здраво за готово, Христос би дошао на свијет негдје крајем 19 вијека на фарму у Минесоти.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2009, 23:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Jamesdin Kurtovic je napisao:
Biblija i jano piše da će se pojaviti budale poput tebe koji će da vrijeđaju tuđa vjerska osjećanja,
i na osnovu spisa par američkih farmera iz 19 vijeka graditi sliku svijeta, istorije, politike...svega.


Kada bi njihove priče uzeli zdravo za gotovo, Hristos bi došao na svijet negdje krajem 19 vijeka na farmu u Minesoti.


vidim da ti je lupetanje gluposti jača strana! Da čitaš malo Bibliju i razmišljaš svojom glavom znao bi o čemu se tu radi, a pošto tebe ne zanima previše o čemu Bog govori onda slušaj te svoje poglavare (sljepce kako Isus kaže). U Otkrivenju 13:13 se spominje ovo, pa pročitaj ako te zanima i razmisli čije je to čudo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2009, 00:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
"Ћуј ћито, држ'о у руци".
То што ти читаш неки књигу не чини те аутоматски професором књижевности нити књижевним критичарем,
а то исто важи и за читање светих списа; већина проблема са вјером кроз историју је настајала када би се појединци
"нафуравали" да они све најбоље разумију на прву, па кренули да "мијењају свијет".
Ја ти кажем, не интересују ме ни попови
(мада би ти требао исказивати уважавање према свештенству нечије религије, просто то је ствар одгоја),
нити ме занимају амерички фармери "пророци" из чије кухиње долазе људи са коментарима попут твог.


Ја ти само кажем да си примитивац, јер немаш основног поштовања за туђе вјерске праксе и обичаје,
а ти ми сад на то реци да то није тачно и да си ти један свет и надасве продуховљен младић.
Штавише, на доношење твојих ставова уопште не утиче чињеница да припадаш јеховистима/мормонима и осталим самозваним "светитељима последњих дана",
и уопште не идеш на никакве "молитвене скупове", него си један фини слободоумни младић који је препун толеранције,
али који своје слободно вријеме проводи борећи се да људе избави заблуда и врати их на прави пут.

У ствари ти си нам само хтио рећи да је Јерусалимски патријарх у ствари ђавоиман, а ти ниси?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2009, 06:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mastermind, ne možeš da vrijeđaš nekoga a da pri tom misliš da ispravno govoriš, ako si čitao Bibliju onda si pročitao i "Ne sudi da ti ne bi bilo suđeno".
Nema niko vlast da sudi šta je demonsko, a šta od Boga po svom nahođenju.
Ono što u sebi misliš zadrži za sebe.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2009, 11:29 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
mastermind je napisao:
Jamesdin Kurtovic je napisao:
Biblija i jano piše da će se pojaviti budale poput tebe koji će da vrijeđaju tuđa vjerska osjećanja,
i na osnovu spisa par američkih farmera iz 19 vijeka graditi sliku svijeta, istorije, politike...svega.


Kada bi njihove priče uzeli zdravo za gotovo, Hristos bi došao na svijet negdje krajem 19 vijeka na farmu u Minesoti.


vidim da ti je lupetanje gluposti jača strana! Da čitaš malo Bibliju i razmišljaš svojom glavom znao bi o čemu se tu radi, a pošto tebe ne zanima previše o čemu Bog govori onda slušaj te svoje poglavare (sljepce kako Isus kaže). U Otkrivenju 13:13 se spominje ovo, pa pročitaj ako te zanima i razmisli čije je to čudo.


mozda se poznajemo, a mozda ne mastermind. Da ti malo citas Bibliju znao bi sta pise u Lk 9:54-56...

drugo,sto se tice slijepaca popova - znaj da ih ima i medju adventistima...

trece, Mt 23 glava ne govori o SPC, KC, vec je upucena duhovnom Izrailju. :wink:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 12:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Brate Mastermind ja nikada ne bih smeo reći da je ono u Jerusalimu delo tame, bar ja to ne smem reći jer se plašim da ne pohulim.
Treba imati svedočanstvo od Svetog Duha da to nije od njega jer je oganj silazio i pre.
Znam da će i varalica činiti iste znake spuštajući oganj s neba ali ja lično nisam siguran od koga je zato jezik za zubima držim.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 18:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Jamesdin Kurtovic je napisao:
"Ćuj ćito, drž'o u ruci".
To što ti čitaš neki knjigu ne čini te automatski profesorom književnosti niti književnim kritičarem,
a to isto važi i za čitanje svetih spisa; većina problema sa vjerom kroz istoriju je nastajala kada bi se pojedinci
"nafuravali" da oni sve najbolje razumiju na prvu, pa krenuli da "mijenjaju svijet".
Ja ti kažem, ne interesuju me ni popovi


Nemam se ja ovdje šta s tobom nafuravati, ja samo iznesem ono što piše u Bibliji, znači ono što je Bog rekao, a ti možeš da kmečiš koliko hoćeš i pričaš uspavanke.

Citiraj:
(mada bi ti trebao iskazivati uvažavanje prema sveštenstvu nečije religije, prosto to je stvar odgoja),
niti me zanimaju američki farmeri "proroci" iz čije kuhinje dolaze ljudi sa komentarima poput tvog.


Pročitaj malo u Bibliji kakav je Isus imao odnos prema sveštenstvu (farizejima), pa onda nešto reci. To nema veze sa odgojem, nego sa mojim neslaganjem sa njigovim naukom koji se protivi Božjoj riječi.

Citiraj:
Ja ti samo kažem da si primitivac, jer nemaš osnovnog poštovanja za tuđe vjerske prakse i običaje,
a ti mi sad na to reci da to nije tačno i da si ti jedan svet i nadasve produhovljen mladić.


Kako mogu da poštujem nekog ko se odao poganštini i kršanju Božjih zapovijedi. Poštujem svakog čovjeka, ali ne poštujem njegova djela, jer nisu u funkciji stvaranja nego uništavanja.

Citiraj:
Štaviše, na donošenje tvojih stavova uopšte ne utiče činjenica da pripadaš jehovistima/mormonima i ostalim samozvanim "svetiteljima poslednjih dana",
i uopšte ne ideš na nikakve "molitvene skupove", nego si jedan fini slobodoumni mladić koji je prepun tolerancije,
ali koji svoje slobodno vrijeme provodi boreći se da ljude izbavi zabluda i vrati ih na pravi put.


hahahah...o čem ti pričaš? čim ljudi počnu da prozivaju vjerske denominacije i misle da je njihova jednina ispravna odmah znam koliko je sati. Prijatelju ti nisi sposoban ni da piješ mlijeko kako bi to Pavao rekao, a kamoli da pričaš o nekim ozbiljnim teološkim stvarima. Za tvoju izformaciju ne pripadam niti jednoj vjerskoj organizaciji, tj. katolik sam, ali se ne slažem sa većinom stvari koje izučava ta crkva, jer nije u skladu sa Božjom riječi.

Citiraj:
U stvari ti si nam samo htio reći da je Jerusalimski patrijarh u stvari đavoiman, a ti nisi?


Isus je jasno rekao, nisu židovi onaj koji se naziva židovima, oni su sinagoga sotonina. Židov je onaj koji vrši volju Božju. To vrijedi i za sve ostale vjerske organizacije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 18:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Talija je napisao:
Mastermind, ne možeš da vrijeđaš nekoga a da pri tom misliš da ispravno govoriš, ako si čitao Bibliju onda si pročitao i "Ne sudi da ti ne bi bilo suđeno".


ako ja kažem da je nešto demonsko i pri tome to potkrijepim Biblijom onda nema šta tu bit ispravno ili neispravno. Šta se stalno svi pozivate na to "ne sudi...bla bla bla...". To nema veze sa ovim o čemu mi pričamo. Nema ovdje nikakvog suda.

Citiraj:
Nema niko vlast da sudi šta je demonsko, a šta od Boga po svom nahođenju.


Nema ovdje mog nahođenja. Ovdje je nahođenje ono što piše u Bibliji, znači Božja riječ iza koje stoji Bog. Bog je jasno rekao što je demonsko, a što ne i kako ćemo to prepoznati, pa stoga nema potrebe da mi tu nešto sudimo. Za tvoju informaciju što se suda tiče u Bibliji jasno piše da će pravednici suditi grešnike.

Citiraj:
Ono što u sebi misliš zadrži za sebe.


Isus nas nije poslao da šutimo, nego da navještamo Božju riječ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 18:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
spavac je napisao:
mastermind je napisao:
Jamesdin Kurtovic je napisao:
Biblija i jano piše da će se pojaviti budale poput tebe koji će da vrijeđaju tuđa vjerska osjećanja,
i na osnovu spisa par američkih farmera iz 19 vijeka graditi sliku svijeta, istorije, politike...svega.


Kada bi njihove priče uzeli zdravo za gotovo, Hristos bi došao na svijet negdje krajem 19 vijeka na farmu u Minesoti.


vidim da ti je lupetanje gluposti jača strana! Da čitaš malo Bibliju i razmišljaš svojom glavom znao bi o čemu se tu radi, a pošto tebe ne zanima previše o čemu Bog govori onda slušaj te svoje poglavare (sljepce kako Isus kaže). U Otkrivenju 13:13 se spominje ovo, pa pročitaj ako te zanima i razmisli čije je to čudo.


mozda se poznajemo, a mozda ne mastermind. Da ti malo citas Bibliju znao bi sta pise u Lk 9:54-56...

drugo,sto se tice slijepaca popova - znaj da ih ima i medju adventistima...

trece, Mt 23 glava ne govori o SPC, KC, vec je upucena duhovnom Izrailju. :wink:


U tvoje poznavanje biblije sam se uvjerio već više puta :). Hajde mi molim te objasni ove stihove koje navodiš da vidim tvoje poznavanje Biblije :).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 18:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
lavić je napisao:
Brate Mastermind ja nikada ne bih smeo reći da je ono u Jerusalimu delo tame, bar ja to ne smem reći jer se plašim da ne pohulim.
Treba imati svedočanstvo od Svetog Duha da to nije od njega jer je oganj silazio i pre.
Znam da će i varalica činiti iste znake spuštajući oganj s neba ali ja lično nisam siguran od koga je zato jezik za zubima držim.


bio sam i ja nesiguran jedan dio vrmena, ali s vrmenom sam shvatio čije je to djelo. Znamo kada je Bog spustio oganj s neba u SZ-u, a sotona je sam to lijepo iskoristio da obmani jadni narod, jer jadni narod ne zanima ono što Bog govori. Bog nas je lijepo upozorio da će sotona iskoristiti ovo čudo da zavodi narod i mogli bi zaključiti da je uvelike uspio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 21:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Šta se raspravljate sa čovjekom kad vidite da je pametniji od kokoške, tek toliko da ne kaki po dvorištu. Čovjek je izgubljen u vremenu i prostoru on ujutru mrzi sebe, pa onda cijeli svijet. Pa raspali po forumima da vrijeđa i ponižava ljude, jer sebe smatra konačnim poznavaocem svega što jeste, batali brale ostalih 5 999 999 999 ljudi na zemaljskoj kugli, koji su po njemu šta god rekli ili napisali zli. Predlažem da dokazani nivo inteligencije - debil- ignorirate. Samo preskočite kao da ništa nije napisano. Masterminde jedno pitanjce:ima li koga na ovome svijetu, da je toliko fin , načitan i pametan kao ti. Mislim, sam sebi postavi pitanjce i sebi odgovori.
a nama ostalim si već razotkriven.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 22:53 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
mastermind je napisao:
spavac je napisao:
mastermind je napisao:

mozda se poznajemo, a mozda ne mastermind. Da ti malo citas Bibliju znao bi sta pise u Lk 9:54-56...

drugo,sto se tice slijepaca popova - znaj da ih ima i medju adventistima...

trece, Mt 23 glava ne govori o SPC, KC, vec je upucena duhovnom Izrailju. :wink:


U tvoje poznavanje biblije sam se uvjerio već više puta :). Hajde mi molim te objasni ove stihove koje navodiš da vidim tvoje poznavanje Biblije :).


Taliji si rekao sljedece.."Isus nam nije rekao da sutimo vec da navjestamo Boziju rijec"... Lk 9:54-56 govori o tome kako su ucenici "oni koji su hodali sa Hristom, jeli sa njim, poznavali ga" mislili na koji nacin je najbolje govoriti Boziju vijest. valjda znas kako im je Isus odgovorio.. reci ljudima "to je sotonsko, vi ste sotone" je stil koji si ti upotrijebio, a slican Lk 9...jel sad kontas..

sta mislis da Bog samo radi kroz adventiste...ili oces da ja napisem koliko ima sotonskog djela kod adventista kad su u pitanju Oblasni, Unijski, Divizijski i Generalne konferencije izbori..

Naravno da je Isus rekao "idite" ali je isto rekao na koji nacin, kako, kojim Duhom. :wink:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2009, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Avg 2008, 07:15
Postovi: 444
Aurrora je napisao:
Šta se raspravljate sa čovjekom kad vidite da je pametniji od kokoške, tek toliko da ne kaki po dvorištu. Čovjek je izgubljen u vremenu i prostoru on ujutru mrzi sebe, pa onda cijeli svijet. Pa raspali po forumima da vrijeđa i ponižava ljude, jer sebe smatra konačnim poznavaocem svega što jeste, batali brale ostalih 5 999 999 999 ljudi na zemaljskoj kugli, koji su po njemu šta god rekli ili napisali zli. Predlažem da dokazani nivo inteligencije - debil- ignorirate. Samo preskočite kao da ništa nije napisano. Masterminde jedno pitanjce:ima li koga na ovome svijetu, da je toliko fin , načitan i pametan kao ti. Mislim, sam sebi postavi pitanjce i sebi odgovori.
a nama ostalim si već razotkriven.


Ovakve kvalifikacije koje ti meni kačiš ja nisam iznio niti jednoj osobi na forumu što samo može da dokazuje tvoje neznanje Da li sam fin to moraš pitat ljude s kojima se družim. Čitam puno, a pemetan je relativan pojam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs