banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Maj 2024, 12:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 23 Maj 2008, 23:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2006, 23:11
Postovi: 478
Lokacija: Zapadna granica Romeje, Banja Luka
Бог с неба погледа на синове људске да види има ли који разуман или који тражи Бога. (Пс.52,3)

_________________
ΘΕΟΔΟΥΛΕΙΑ

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ИЗ МЕРТВИХ СМЕРТИЈУ СМЕРТ ПОПРАВ И СУШЧИМ ВО ГРОБЈЕХ ЖИВОТ ДАРОВАВ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 24 Maj 2008, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Pozdrav Caru, lepa i vrlo poučna rečenica.
Tražimo Boga dok se može naći i čitajmo njegove reči verujući kako čitamo,,kako čitaš'' jer će se svaki čovek pokazati laža a Bog istina. Njegova je reč DUH i ŽIVOT a ko nije u njoj nema Boga.
Blagoslov ti i mir.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 24 Maj 2008, 23:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2006, 23:11
Postovi: 478
Lokacija: Zapadna granica Romeje, Banja Luka
lavić je napisao:
Pozdrav Caru, lepa i vrlo poučna rečenica.
Tražimo Boga dok se može naći i čitajmo njegove reči verujući kako čitamo,,kako čitaš'' jer će se svaki čovek pokazati laža a Bog istina. Njegova je reč DUH i ŽIVOT a ko nije u njoj nema Boga.
Blagoslov ti i mir.



"Дан Господњи доћи ће као лопов у ноћи" (1 Сол. 5.2).

7. Број запечаћених из дванаест кољена. Мноштво спасених крвљу Јагњетовом из свих народа.



1. И потом видјех четири анђела гдје стоје на четири угла земље, и држе четири вјетра земаљска, да не дува вјетар на земљу, ни на море, нити на икакво дрво.

2. И видјех другога анђела гдје се диже од истока сунца, који имаше печат Бога живога, и повика силним гласом четворици анђела којима бјеше дано да пустоше земљу и море, говорећи:

3. Не кварите земље, ни мора, ни дрвећа, док не ставимо печат слугама Бога нашега на чела њихова.

4. И чух број обиљежених печатом: сто и четрдесет и четири хиљаде оних са печатом из свију племена синова Израиљевих:

5. Из племена Јудина дванаест хиљада са печатом; из племена Рувимова дванаест хиљада; из племена Гадова дванаест хиљада;

6. Из племена Асирова дванаест хиљада; из племена Нефталимова дванаест хиљада; из племена Манасијина дванаест хиљада;

7. Из племена Симеунова дванаест хиљада; из племена Левијева дванаест хиљада; из племена Исахарова дванаест хиљада;

8. Из племена Завулонова дванаест хиљада; из племена Јосифова дванаест хиљада; из племена Венијаминова дванаест хиљада оних са печатом.

9. Потом видјех, и гле, мноштво народа којег не може нико избројати, од свакога племена и рода и народа и језика, стајаше пред пријестолом и пред Јагњетом, обучено у хаљине бијеле, и палме у рукама њиховим;

10. И клицаху снажним гласом, говорећи: Спасење је у Богу нашему који сједи на пријестолу, и у Јагњету.

11. И сви анђели стајаху око пријестола и старјешина и четири жива бића, и падоше ничице пред пријестолом, и поклонише се Богу,

12. Говорећи: Амин! Благослов и слава и премудрост и благодарност и част и сила и моћ Богу нашему у вијекове вијекова. Амин!

13. И одговори један од старјешина, говорећи ми: Ови обучени у бијеле хаљине, ко су, и од куда дођоше?

14. И рекох му: Господару мој, ти знаш. И рече ми: Ово су они који дођоше из невоље велике, и опраше хаљине своје и убијелише их у крви Јагњетовој.

15. Зато су пред пријестолом Божијим, и служе му дан и ноћ у храму његовом; и Онај који сједи на пријестолу обитаваће на њима.

16. Неће више огладњети, нити ће више ожедњети; и неће их пећи сунце, нити каква жега.

17. Јер Јагње, које је насред пријестола, напасаће их и водиће их на изворе вода живота; и убрисаће Бог сваку сузу са очију њихових.


А ево за латине!
"Један је Христос, једна Глава и једно тело; другу (главу) треба одбацити"
Свети Григорије Богослов

_________________
ΘΕΟΔΟΥΛΕΙΑ

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ИЗ МЕРТВИХ СМЕРТИЈУ СМЕРТ ПОПРАВ И СУШЧИМ ВО ГРОБЈЕХ ЖИВОТ ДАРОВАВ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 25 Maj 2008, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Care oprosti ali nisam dobro razumeo šta treba izbaciti, pa ako želiš malo pojasniti.
Hvala.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 27 Maj 2008, 11:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 08:56
Postovi: 294
Lokacija: Banjaluka
Pa super za citiranje otkrivenja, o tome i govorim. A Bog Stvoritelje je glava Hristu, kako Isus sam kaze sto me Otac ( JHVH na hebrejskom) nauci to i govorim. A Jahveh je obznanio se Mojsiju, Isusu i svima koji zele da mu slave ime ce prezivjeti Harmagedon, ljudi iz svih naroda i nacije koji se ne uce ratu. Kao sto rece Isus ko se maca laca od maca ce i poginuti, pa se nadjite u tome. Isus je takodje naveo Samilosnog samaricanina( tada su samaricani bili jevrejski otbadnici i u sukobu sa njima). Pa vidite gdje ste, A Isus je rodjen u Jevrejskoj Raligiji pa osnovao hriscanstvo i tada su nazivani sektom, zbog cega su bacani lavovima u rimu.... A gdje smo mi danas u svemu tome :evil3: :roll: :angry3: :confused4:

_________________
ginekolog, doktor za sve i dozivotni romanticar i opozicija vecini svuda od politike preko religije do novca i zabave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 29 Maj 2008, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Doktore
Molim vas recite mi koje ime prizivate kad se molite?
A da nebi naš razgovor išao u nedogled želim da ubrzamo odgovor jer mi na prošla pitanja ne odgovoriste.
Ako prizivate JHVH pri molitvi da li time činite po rečima jevanđeliste?
Naravno da ne činite jer piše da nema drugog imena datog ljudima (koje treba da prizivaju) sem imena Isusa Nazarećanina i tim imenom apostoli činiše čuda i ni JEDNIM DRUGIM IMENOM.
Armagedon ne uništava sav narod već vojsku, naravno da će i naroda dosta stradati ali je tamo akcentovano područje i sukob na toj lokaciji preciziran brojem učesnika u sukobu.
Molom vas radi vas samih verujte više Bibliji nego ljudima koji uče u raznim verskim udruženjima.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 09 Jun 2008, 22:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2006, 23:11
Postovi: 478
Lokacija: Zapadna granica Romeje, Banja Luka
lavić je napisao:
Care oprosti ali nisam dobro razumeo šta treba izbaciti, pa ako želiš malo pojasniti.
Hvala.

Ма то сам за латине спремио, није теби намењено!
Моја грешка!

-------------------------------------------------
http://it.youtube.com/watch?v=um3F7_Wr1 ... re=related
hasta siempre commandante

_________________
ΘΕΟΔΟΥΛΕΙΑ

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ИЗ МЕРТВИХ СМЕРТИЈУ СМЕРТ ПОПРАВ И СУШЧИМ ВО ГРОБЈЕХ ЖИВОТ ДАРОВАВ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 10 Jun 2008, 09:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 08:56
Postovi: 294
Lokacija: Banjaluka
ma kakve religiozne organizacije, zasto se uopste vodi rat zvani armagedon nego da se unisti satana i svi njegovi sljedbenici izlo na zemlji, citaj malo Cijelu Bibliju sama sebe ce objasniti... :evil3:

_________________
ginekolog, doktor za sve i dozivotni romanticar i opozicija vecini svuda od politike preko religije do novca i zabave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 19 Jun 2008, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Ginekologu
Rekli ste: ,,...zasto se uopste vodi rat zvani armagedon nego da se unisti satana ...''

Biblija uči drugačije to jest da će se zver i lažni prorok baciti u jezero ognjeno a satana živ biti bačen u bezdan a to nije jezero ognjeno niti je predhodno ubijen u armagedonu.

,,... i svi njegovi sljedbenici i zlo na zemlji,...''

Ni oko ove druge konstatacije se ne slažem jer Biblija ne kaže da su svi u armagedonskoj bitci pobijeni jer na koga bi se izlila sedma čaša zla koja sledi posle armagedona kad su svi pobijeni? Vidimo da i u sedmom zlu ima nepokajanog naroda na koji se izliva to zlo.

U pravu ste kad kažete da treba čitati celu Bibliju ali je treba i razumeti.
pozdrav.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 28 Jun 2008, 21:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2007, 15:35
Postovi: 39
Lokacija: Pancevo
Hajde da se pridruzim i da postavim pitanje koje me vec dugo vremena muci.
Ako ce biti spaseni samo oni koji vjeruju u Isusa Hrista sta je sa onih par stotina miliona muslimana i tek neku milijardu azijata koji iako dobri ljudi veruju u nekog drugog Boga jer im je to prirodno nasledje predaka. Da li ce preziveti samo oni iskreni pripadnici pravoslavne crkve ili adventisti ili katolici ili ... Mozda samo jevreji ? ? ?
Da li je moguce da su svi ostali osudjeni na propast iako nisu nikad imali kontakt sa nekom (onom pravom) Hriscanskom crkvom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 28 Jun 2008, 21:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jun 2008, 18:37
Postovi: 224
Meni se cini da je ginekolog ovdje najblizi spasenju. Ne salim se. Moje misljenje je da trebas biti sto manji formalista i licemjer da bi usao u carstvo nebesko a ginekolog to svakako jeste. Podsjetio bih na stih: "Dok ne budete kao djeca necete uci u carstvo nebesko". Naravno to je samo moje skromno misljanje da je ginekolog najblizi ovom stihu u kontekstu u kom je pisan. Ne misli se bukvalno kao dijete, nego po bezazlenosti. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 30 Jun 2008, 00:10 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2007, 15:35
Postovi: 39
Lokacija: Pancevo
sve se ja to slazem, ali sta je sa 4 milijarde ljudi koji ne pripadaju "parvoj" vjeri ? ? ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 30 Jun 2008, 00:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dao sam svoj odgovor na ova tvoja pitanja na temi "Duhovna izgradnja...prije svega".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 30 Jun 2008, 17:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 08:56
Postovi: 294
Lokacija: Banjaluka
armagedon stize, sat otkucava, ko nije spreman odlazi u mrak sa Satanom :evil3:

_________________
ginekolog, doktor za sve i dozivotni romanticar i opozicija vecini svuda od politike preko religije do novca i zabave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 09 Jul 2008, 21:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2008, 16:31
Postovi: 28
oggy je napisao:
Hajde da se pridruzim i da postavim pitanje koje me vec dugo vremena muci.
Ako ce biti spaseni samo oni koji vjeruju u Isusa Hrista sta je sa onih par stotina miliona muslimana i tek neku milijardu azijata koji iako dobri ljudi veruju u nekog drugog Boga jer im je to prirodno nasledje predaka. Da li ce preziveti samo oni iskreni pripadnici pravoslavne crkve ili adventisti ili katolici ili ... Mozda samo jevreji ? ? ?
Da li je moguce da su svi ostali osudjeni na propast iako nisu nikad imali kontakt sa nekom (onom pravom) Hriscanskom crkvom?


Nisam neki vjernik, ali smatram, ako postoji Bog, onda je On samo jedan i isti za sve nas. Sto hoce reci, Bog je stvorio ljude a ljudi religije. Ako je do Boga, bice spaseni svi oni koji vjeruju iskreno u Njega bez obzira kojoj vjeri pripadaju.

Interesuje me da li se ovdje radi o Armagedonu koji se najavljuje 23.12.2012 i koje su Maje izracunale prema svom kalendaru, te rimska prorocnica Cecilia, Merlin i Nostradamus?

_________________
Zamisli Univerzum divan i savršen. Budi siguran u jedno....Biće ga je zamislilo mnogo bolje nego ti.
http://www.youtube.com/watch?v=DMxKffsw ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=toO6BfIS ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 12 Jul 2008, 09:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
oggy je napisao:
sve se ja to slazem, ali sta je sa 4 milijarde ljudi koji ne pripadaju "parvoj" vjeri ? ? ?


To je jako zanimljivo pitanje ali mislim da je nemoguce na njega odgovoriti. Znamo da jedino Bog poznaje ljudsko srce i pomisli i da ce on na kraju suditi svim ljudima, a on ce to uciniti na najpravedniji moguci nacin.

Licno smatram da ne mora da znaci da se takvi neki dobri ljudi nece spasiti. Da su imali priliku mozda bi se okrenuli Hriscanstvu i povjerovali u Hrista, ali mozda neki jednostavno nikada nisu imali priliku da cuju o tome, prema tome ne bi za to njih ni krivio.

Ali moguce je dobro ciniti, jer savjest ti pretezno govori sta je dobro a sta lose, moze se iskreno voljeti, oprastati, utjesiti itd. Ako ljudi tako postupaju oni vec samim time ispoljavaju Hristov karakter bez da su toga i svjesni. Mozda ce im to Bog na kraju uracunati u pravdu:-)

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 15 Jul 2008, 12:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2007, 15:35
Postovi: 39
Lokacija: Pancevo
nisam to napisao u smislu da zelim nekoga da odvratim od njegove vjere, nebi to ni mogao ni zelio. Hocu samo da kazem da ne treba biti previse radikalan u stavovima da je njegova vjera jedina prava i drzati se samo toga sta mu njegova crkva kaze. Ne primiti krv i umrijeti jer je to neko napisao, ne jesti svinjetinu, a zivjeti daleko od tropske klime Bliskog istoka...
Hajde da se ponasamo kao da smo normalni.

_________________
dodjite u Pancevo, mi bar vidimo sta disemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 15 Jul 2008, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Pozdrav Ogiju!
Armagedon je samo zadnja velika bitka i to ti je jasno, ali bih napomenuo zbog čega se vodi mada je i to jasno, zver će skupiti vojnu armadu da satre Izrailj zbog ne pokornosti toj zverki u ljudskom liku koji će sebe predstavljati Bogom.
Što se tiče spasenja ono nije vezano za armagedon već za našu veru i dela iz vere.
Apsolutno se slažem sa tobom da ni jedna verska grupacija nema pravo da prisvaja Božiju reč kao svoju imovinu niti da govori kako je samo ona nepogrešiva, naprotiv sve su pogrešive.
Bog traži da se na Njega oslanjamo i naziđujemo a ako to činimo obožavanjem krave, pacova, Bude ili već bilo kojeg drugog čoveka ili kipa ili životinje mi žalostimo svoga tvorca i na taj način uskraćujemo sebi život.
Bog je milostiv ali traži poštovanje i slavu svoju nikom nedaje zato ako kažemo da služimo Bogu moramo imati dela koja to potvrđuju iako nas ona ne spašavaju već ukazuju na našu poslušnost jer smo blagodaću spašeni zato nesmemo činiti suprotno Božijoj volji već joj se povinovati.
Bog je rekao da se nesme primiti broj zveri niti njen žig zatim da se sveri niti njenoj ikoni nesme pokloniti a ko to učini krši Božiju reč. Sad je pitanje ko će gore pomenute stvari razumeti?
Razumeće ih oni što veruju u pravog Boga i što nam ostavi ime za spasenje jer reče da nema drugog imena datog ljudima do tog.
Mir ti i domu tvom.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 21 Jul 2008, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
ginekolog

Joined: 25.02.2008. 09:56
Posts: 321
Location: Banjaluka
Pa super za citiranje otkrivenja, o tome i govorim. A Bog Stvoritelje je glava Hristu, kako Isus sam kaze sto me Otac ( JHVH na hebrejskom) nauci to i govorim. A Jahveh je obznanio se Mojsiju, Isusu i svima koji zele da mu slave ime ce prezivjeti Harmagedon, ljudi iz svih naroda i nacije koji se ne uce ratu. Kao sto rece Isus ko se maca laca od maca ce i poginuti, pa se nadjite u tome. Isus je takodje naveo Samilosnog samaricanina( tada su samaricani bili jevrejski otbadnici i u sukobu sa njima). Pa vidite gdje ste, A Isus je rodjen u Jevrejskoj Raligiji pa osnovao hriscanstvo i tada su nazivani sektom, zbog cega su bacani lavovima u rimu.... A gdje smo mi danas u svemu tome


U početku,,Elohim'' pravi čoveka i govori u množini(da načinimo) a ne da načinim kao jednina.
Kasnije se obraća sa rečju da je On onaj koji JESTE ,,JHVH'' jer ta reč znači onaj koji je bio i sad je i uvek će biti a Bog je svedržitelj.
Isus Hristos je isti i JUČE i DANAS i SUTRA i nemenja se jer je Otac(DUH) u njemu kao telu a on je iz Oca jer se reč ovaploti i ogrnu u zemaljsko telo. Otac je bio u tom telu i govorio iz njega.
Tako da nemamo dva ili tri Boga jer i čovek ima glavu ruke i noge pa to nisu tri čoveka.

Ime koje nam je ostavljeno za spasenje je JEHOŠUA odnosno Isus kako danas izgovaramo a to je nepravilno jer Isus Hrist i Isus Navin nose kod nas isto ime a to nije tačno jer Isus je JOŠUA.
JAHVE je ime koje Jevreji ne izgovaraju uzalud već se poklone u tišini a Jehošua je ime tela u kome nam se Otac pokaza i otkupi nas zato to ime ostavi za spasenje i verovanje jer jedino kroz to telo sa tim imenom priznajemo iskupljenje.
Elohim kao množina je spoj DUHA i REČI (dvojstvo) Jer je Bog Duh a reč beše u njemu i kroz nju sve stvori.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Armagedon
PostPoslato: 14 Mar 2012, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Ma nemogu a da ne pozdravim moju sestru kad već ona meni onako kao prava hrišćanka šalje pozdrav sa dna poruke.
I čekam Spavalicu već skoro 5 god, da sruši ovu temicu a on spava....hajde braco slušam:
Poznata mi reč NEBULOZA sa nekih foruma i uvek je koristi ista osoba.... zar ne?
Ko bi rekao? :cat:

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs