banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 08:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jan 2003, 19:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Dec 2002, 16:22
Postovi: 171
simson citaj vise puta...mozda ti nesto udje u glavu....

nema badnjaka u Bibliji....kratko i jasno....vec su lozili na smederevcu 9...on je bolji od 7 :lol:

_________________
ljubi ljubi , al glavu ne gubi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2003, 12:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2002, 11:19
Postovi: 363
A ti bi "saint" do sada vec mogao shvatiti da za pravoslavne vijernike Sveto Pismo nije jedini izvor vjere i da za nas ne vazi protestantsko nacelo "sola Scriptura", tako da nema svrhe da stalno pjevas tu istu pjesmu kako necega "nema u Bibliji" jer si na to dobio odgovor jednom za svagda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 19:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Dec 2002, 16:22
Postovi: 171
a ti bi trebao procitati pravoslavni kalendar...i vidjeti sta tamo pise u vezi Bozije rijeci...i kad samo to budete citali..jer je to pismo od Boga...onda mozete pricati da ste hriscani....ovako ste samo pagani....koji slavite nepoznatog Boga...i narodne obicaje..koji nemaju veze za hriscanstvom..ili naukom koju je Isus ostavio...

_________________
ljubi ljubi , al glavu ne gubi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 19:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2002, 20:27
Postovi: 2244
Hehehe... covek me stvarno nasmeja... :D :D :D

Evo tebi malo pitanjanca...

1. Da li su tvoji preci bili "pagani" (Pravoslavni ili Katolici) sve dok ti ili neki od tvojih oceva/dedova nije postao sektas ?

2. Ako su bili "pagani" (Pravoslavni ili Katolici), da li je tvoja izjava u skladu sa Bozjom zapovesti o postivanju oca i majke ?


Pozdrav.

_________________
Маран Ата


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2003, 13:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Dec 2002, 16:22
Postovi: 171
jel to blic pitanja....naravno da su bili pagani...jer nisu znali za Boziju rijec...i slavili su Boga kojeg ne poznaju.....ali to ne znaci da nepostujem....ako kazem da je neko pagan...ne zanaci da je pogan..da je budala..i da ne treba s njim pricati...da ga stavljam na nivo ubice....

oko one zapovjesti....moras dobro da procitas...zapovjesti...i da svatis sta znaci postuj oca i majku......i u kojem to smislu znaci....jer ovako na to pitanje ja mogu da ti postavim puno pitanja..vezano sa tvoj odnos sa roditeljima i da li si uradi nesto sto su oni rekli ne...i da li to znaci da ih ne postujes....razmisli malo pre nego sto das odgovor....

_________________
ljubi ljubi , al glavu ne gubi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2003, 14:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2002, 11:19
Postovi: 363
Saint, stvarno ne zna covjek sta da ti kaze. Molim te navedi mi gdje to pise da je Sveto Pismo jedini izvor vjere?
Citiraj:
a ti bi trebao procitati pravoslavni kalendar...i vidjeti sta tamo pise u vezi Bozije rijeci...i kad samo to budete citali


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2003, 18:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Dec 2002, 01:57
Postovi: 197
Lokacija: drugi sprat lijevo
pa ja mislim da ovdje lupate praznu slamu... mislim prepirati se ovako zucno, a o vjeri znate ko ja o neurohirurgiji... mislim bas me zanima koliko je vas zaista procitalo bibliju ili Sveto Pismo ili sta vec pa da sad zna tu toliko da polemise o tome. meni je logignije da se pali hrastic (cer) nego neko drugo drvo pogotovo ne bor ili sta ti ja znam vec . pa valjda hrastova ima u Palestini :D.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs