banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 09:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Iscjeljitelj je napisao:
i kada džin uđe on redovno podnosi izvjestaj onome ko ga je poslao, dali se se ta osoba lijeci, na koji naci, da li je mogao ostati u toj osobi, sta mu najvise smeta i sl.

To važi za one koji rade sa džinima a to su pripadnici islamske vjeroispovijesti ali šta je sa onima koji se bave crnom magijom i bacaju čarke a hrišćanski su nastrojeni, nalaze se među pravoslavnima? Oni ni ne znaju za džine, ko njima podnosi izvještaj?

Citiraj:
isto tako dokaz je u tome sto osoba koja je obolila od ove boesti ne moze naci lijeka u savremenoj medicini, svi nalazi i pretrage su uredni a ljudi se zale na bolove


E da, ovo lako može biti znak magijskog napada.

Bolje je da umjesto sihr (crna mag) napišeš sihr (crna magija) a umjesto sihrbazi (oni koji rade magove) stoji: magovi koji rade crnu magiju, jer će ljudi sa našeg područja to lakše shvatiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 15:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Apr 2003, 15:53
Postovi: 332
Lokacija: Banja Luka
Vaderu,
tesko mogu da zamislim da neko moze biti "hriscanski nastrojen", ili iskreno pravoslavan a da se bavi tim necasnim rabotama. Prije ce biti da se neko izdaje za takvog, a radi sasvim suprotno.
Cesto sam od ljudi koji su se izjasnjavali kao pravoslavni slusao price o tome sta npr. rade adventisti ili Jehovini svjedoci u mraku. Kakva glupost i primitivizam... A ti isti, koji sire takve lazi imaju o sebi super misljenje.
Po istom principu, pretpostavljam, funkcionisu neki koji se smatraju Hriscanima, a rade ono o cemu se ovdje govori. Medjutim, smatram da takvi ne mogu biti "hriscanski nastrojeni".
I ja bih volio da se od strane iscjelitelja, koriste malo priblizniji izrazi nasem podneblju. Nek me ne shvati pogresno, zanima me to o cemu pise, ali i meni treba vremena da neke termine prevedem, a neke ipak i ne razumijem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2003, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
zivota je napisao:
Vaderu,
tesko mogu da zamislim da neko moze biti "hriscanski nastrojen", ili iskreno pravoslavan a da se bavi tim necasnim rabotama

Shvatam na šta misliš. I ja sam poduže razmišljao kako da se izrazim. Mislio sam na ljude koji se bave crnom magijom a nisu pripadnici islamske vjeroispovijesti već za sebe misle da su hrišćani, po nacionalnoj pripadnosti su Srbi pa time misle da su i pravoslavci a rade crnu magiju. Koliko god čudno zvučalo takvih ima, i to ne mali broj. Oni ne rade sa džinima jer se tema džina obrađuje u Kur'anu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2003, 17:56 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Apr 2003, 00:41
Postovi: 8
Vaderu imam pitanje za tebe,posto vidim da si jako upucen u crnu magiju,tj.sve magije koliko vidim,da li se ti bavis tim,imas nekoga bliskog ko se bavi tim pa zato znas takve stvari,ili si se jednostavno interesovao pa toliko toga temeljno zapamtio???
koliko sam ja upucena oduvjek se zna da su muslimani pa i hodze najvece vracare,magovi...ili sta vec.po meni prava magija dolazi iz ljubavi bas kao sto je rekla "mama keti".takodje vjera u boga,ili alaha ili u sta vec da vjerujes moze da te odrzi na pravom putu.
sigurno je neko od vas cuo za manastir Ostrog.Tamo sam bila 5/6 puta i svaki puta kad sam otisla osjetila sam takvo dusevno rasterecenje da je to nemoguce opisati rijecima.
takodje sam bas tamo vidjela mnoge stvari i uvjerila se u pravu svetost tog manastira.istoga dan kad sam bila tamo covjek se okliznuo i pao u provaliju duboku izmedju 10/20 m.Vecina nas zna kakva je Crna Gora,kamen na kamenu.sad zamislite covjeka koji se smandrlja u jednu takvu kamenu,stjenovitu,duboku provaliju.taj covjek nije imao niti jedne ogrebotine na sebi.izvlacili su ga oko sat vremena.nista mu nije bilo.
isto tako tamo sam jedne prilike vidjela mladu majku sa dvoje djece,stajala je tacno ispred mene u redu.dosla je zato sto se djevojcica oko5 god,jako cudno ponasala,bila je agresivna i divlje se ponasala.majka je cula za ostrog i dovela je tamo.prije ulaska u sobu gdje su mosti sv.Vasilija mala je tako pocela da se kida,vristi,otima,place....strahovita scena...ja sam se najezila od glave do pete.dva covjeka nisu mogli da je uvedu unutra.
ima jos tih slucajeva ali ne bih da otegnem previse.vjera u boga i sebe je jedina prava vjera i nista ti u zivotu,nikakva magija ne moze pomoci.
znam da ima magije i da se dosta ljudi bavi tim i posjecuje te vracare,znam ih nekoliko.cudo je stvarno koliko ti zla oni mogu nanijeti,zato se treba distancirati od takvih ljudi i truditi se da im ne stajes na put...inace :o !!!
cudno je kako covjek koji je samo lose raspolozen moze negativno da utice na tvoje raspolozenje,da ti prenese negativnu energiju.to je najjednostavniji primjer.bas sam se raspricala.
vaderu molim te da mi odgovoris na gore postavljeno pitanje.i jos nesto:da li si ti islamske vjere?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2003, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
bubic je napisao:
Vaderu imam pitanje za tebe,posto vidim da si jako upucen u crnu magiju,tj.sve magije koliko vidim

Daleko od toga da sam jako upućen. Znam ponešto.

Da li se ja bavim magijom? Pa zavisi kako definišeš magiju. Ako već nisi pročitala predlažem ti da ovde potražiš temu "Magija i duhovnost" i da je pročitaš. Tu ćeš vidjeti neka moja gledišta na magiju.

Citiraj:
imas nekoga bliskog ko se bavi tim pa zato znas takve stvari


Ko se bavi čime? Crnom magijom ili Magijom?

Citiraj:
ili si se jednostavno interesovao pa toliko toga temeljno zapamtio???


Jesam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Apr 2003, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Zaboravio sam na ovo odgovoriti

bubic je napisao:
i jos nesto:da li si ti islamske vjere?


Opet zavisi kako definišeš islamca.
Ako se ne varam islamac znači "čovjek pred Bogom, čovjek koji stoji pred Bogom" a musliman znači "čovjek predan Bogu" (neka me neko ispravi ako nije tačno).
Po ovome svaki čovjek je od rođenja islamac a tokom života treba da postane musliman.

A ako pod islamac misliš da sam rođen kao musliman, u porodici islamske vjere - nisam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Apr 2003, 19:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
pogledaj te link na stranici:
http://www.lijecenje-kuranom.com/knjige/knjige.html

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Maj 2003, 15:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Ne znam da li ste gledali ovaj link koji sam postavio jer tu mozete nesto procitati novo. Ja jos uvijek postavljam te tekstove jer ima jos par interesantnih tekstova a od kojih bi vam mogle neke stvari biti jasnije.
Na prethodne postove cu dati objasenjenja pojedinih izraza da bi svima bilo jasnije a do tada se pokusajte snaci.

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Maj 2003, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Sa hrvatskog foruma, tema "Kletve i uroci"


Ja sam nazalost imala prilike vidjeti to u vlastitoj obitelji i na najgori moguci nacin.
Ta zena (zvat cu je zmija od milja) je bacila urok na mog necaka koji je imao 8 mjeseci. E sad, kako se to saznalo- mali je nakon 3 dana sto smo dosli kod njih kuci svaku noc dobivao temperaturu, vristao ko raspomamljen, pun grceva, a po danu nista, sasvim normalno dijete. Ni meni ni sestri nije moglo pasti na pamet sto bi to moglo biti, vodili smo ga kod doktora-dijete zdravo ko dren. A cim padne noc- ko sumanut.
A kako je to mala sredina (selo) puna praznovjernih ljudi, moja je baka nagovorila sestru da ode kod "neke zene". Ne da mi se pricati sta je ova sve rekla, osim bitnih stvari. Pitala je je li mali dobio nesto na poklon nedavno (jedino sto je dobio bio je zlatni lancic sa privjeskom kriza od te zmije) i da je na tom predmetu vjerovatno bacen urok. I kad bude isla prema kuci sa djetetom, dijete ce totalno drukcije reagirati kad vidi tu osobu nego inace- po tome ce znati ko je bacio urok. uglavnom, kad smo se priblizavali kuci, zmija je sjedila na terasi i mahala mu. Kad ju je mali vidio poceo se ponasati isto onako kao po noci-suze, grcevi, histerija...
Da ne duljim, na kraju je sve ispalo ok, cini mi se da je mali bas zbog tog njenog cina na neki nacin zasticen, ali to je samo moja misao.
Djeca su cista, nevina i ne znaju se braniti, pa se valjda zato na njih te odvratne cini tako lako primaju.
Sve u svemu ne znam puno o tome, osim onoga sto sam vidjela vlastitim ocima, a to je bilo odvratno. Sta je covjek sve u stanju napraviti samo za svoj mracni (u ovom slucaju) gust.
Ali osjecam da majka priroda takve ljude kaznjava i da nikako ne treba padati na iste grane kao ta osoba. Cisto srce i jak duh.
Zapravo bi htjela cuti tudja misljenja, jer smo prisiljeni svako ljeto boraviti u toj kuci sa zmijom (long story). Ja sam tu zenu tek prosle godine prvi puta pogledala u oci sto me totalno iznenadilo, nikad nisam primjetila da ju ne gledam, a kad sam vidjela...zgrozila sam se. Prvi put da u necijim ocima vidim istinsko zlo...Uzas.
Ne pada mi na pamet da joj se osvecujem, samo me zanima kako se zastititi dok smo tamo. Brinem se za maloga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jun 2003, 16:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Kao prvo volio bih link Vaderu odakle je tekst preuzet, eventualno da se uključim u raspravu ukoliko nađem shodno vremena.
Ja sam gore u prethodnim postovima obecao dati objasnjenja na pojmove koje koristim ali nisam stigao da nista ukratko napisem ali eto dao sam linkove sa stranice gdje sam postavio nove tekstove koji su ja se nadam dosta interesantni. Mozda neko smatra da ima tesktova koji su uvredljivi po druge ali nikom enije cilj da se omalovazi tude vjerovanje to je sve izneseno iz dijaloga sa jednim od dzina.

Po pitanju ovog teksta koji si postirao za mene nije nista novo, ali za vecinu vjerovatno jeste i to je vam nasa realnost. Što bi rekli u ''dosje x'' ''istina je tu negdje oko nas.''
Evo vam link koji govori o uroku kojeg mogu izazvati razni pogledi kod ljudi i nema veza sa uplitanjem šejtana (sotone, džina) nego je to bas posljedica pogleda.
http://www.lijecenje-kuranom.com/urok.html
Ja sam bio u Hrvatskoj ovih dana i imao sam jedan prilično ineresantan slučaj ali kad stignem napisat ću par riječi o tome.
Za informaciju više od oboljelih je bio Musliman (samo jedno) a ostalo su bili Hrvati.

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jun 2003, 18:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Adresa na kojoj se nalazi pomenuta tema je

http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=13365


Ni za mene ono što tu piše nije ništa novo ali kao što ti reče za većinu jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jun 2003, 08:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo još malo tuđih iskustava

Citiraj:
Ja u to vjerujem jer sam se, na žalost uvjerila na svojoj koži. Na pragu sam prvo nalazila neobične stvari (crveni luk, npr.). Susjeda je dolazila u svako doba posuđivati sitnice (komad kruha, luk, omekšivač, ulje, sol...). Kasnije sam saznala da se s nekim od tih stvari može čarati. NE POSUĐUJTE NIKADA NIŠTA OD HRANE, POSEBNO SOL I KRUH I POSEBNO NE NEDJELJOM!
Počele su se događati stalno neke bolesti (djeca i ja), nestalo nam je nešto novaca, a vrhunac svega je moj potres mozga, a 2 tjedna kasnije potres mozga je doživjela i starija kći (4 god) u vrtiću. Tada sam povezala stvari.
Ma, sumnjala sam već i ranije, no nisam htjela povjerovati.
Našla sam preko prijateljice osobu koja mi je rekla što da radim, napravila sam to i stvari su se smirile (mir je oko godinu dana).
Još ne bih vjerovala da se maloj nije dogodila nesreća. Tada sam već bila na rubu živaca, pitala sam se što je sljedeće i zaključila da ću učiniti sve kako bi zaštitila svoju djecu i sebe.

Zanimljivo, suprugu se nije ništa događalo (osim što je izgubio novce).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jun 2003, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
Nisam ama bas nikada dosao u susret sa nekom magijom
koju bih mogao da okarakterisem kao crnu ili bijelu,
uopsteno ne vjerujem uopste u postojanje iste.
Mozda je do ljudi koji koriste takve stvari, priroda kise je uvije ista, blabla... :D
Ali da postoji nesto sto nerazumijemo, to je 99% sigurno u odnosu na
onaj 1% sto mi znamo.

Mada ne bi bilo lose da se na zemlji pojavi neki magijski institut kao
u nekim knjigama epske fantastike, cisto da okrene vodu na drugi mlin. :D

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2003, 14:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Jedne prilike sam vam pričao sta se sve nalazi na hamajlijama pa sam evo dobio od jednog čovjeka koji je isao do tih ''hodža'' i sakupio jednu veliku kolekciju zapisa koji su prevedeni i koje mu je dao pa sam ja izabrao na brzinu samo nesto jer se bojim da to neko ne bi upotrijebio i evo sta se nalazi na nekim od tih zapisa:
''Poslušajte me:ostariman, visantiparos i noktaur. Vi duhovi mučenja. Zapovjedam vam u najsvijetlije ime adonaja da mučite i uznemiravate svih pet čula ……………………(ime osobe)
Neka ja vama vladam zauvijek uz riječi:aktatos, katipta, bejuran, itapan, marnutus. Zapovijedam to!''
Izađite iz vaše odaje za rituale bez osvrtanja i nemoj te se u nju vraćati tri sata.
Evo sta pise na zapisima koje treba potopiti u vodu i kupati se tom vodom:
''Velika vodo, velika gospođo, kako znaš oprati svaku nečistu košulju i svaki kaljavi kamičak tako speri sa mene svaku bolest i nečistoću i svako naograjsanje spomenuto a ne povraćeno kuja ejuhel kafirun''
''ila , ila, ileti iz mene sva bolest izleti,
alla, allah asile iz mene bolest jogile,
voda ide nizbrdo, (ime osobe koja treba da se kkupa vodom) ide uzbrdo
voda ide ravno (ime supruga te žene koja je bolesna) ide stranom.''
To je samo jedan dio sto sam uspio da naspiem koji sam cenzurisao nema sve sto pise na tim zapisima ali vjerujete da je to straahota koje gluposti pišu!

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jul 2003, 14:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Nastavak:
''Ovu lutku krsim_______(ime) to je on po duši i, tjelu, umu i duhu…''
''Duša mog neprijatelja i sve što činim ovoj lutki činim i _____(ime)…..''
…probodite je sad sa devet igala(špenadli) jednu po jednu… - dalje piše i koje djelove tijela da se zabadaju!
''Dok vizujete i probadate lutku uz intezivnu jasnoću poželite svom dušom ono što želite da snađe vašeg neprijatelja. Treba voditi racuna da se igre ne dodiruju jer će bit kontraefekat….''

'' ja sam on!nerođeni duh!sa vidom i stopalima, jak kao besmrtna vatra!…ja sam onaj on, oni koji grmi, sjeva!ja sam on od kojeg počinje život… ja sam o divota svih svjetova!srca ukrašeno zmijom je moje ime!priđi i slijedi me! Neka mi se svi duhovi pokoravaju(budu potčinjeni) tako da me bespokorno slušaju. Svi duhovi iz erta, sa zemlje i ispod zemlje, na suhom kopnu ili u vodi!…''
na kraju treba reci:hvala ti na tvojoj pomoci, tebi koji si duh_____(ime osobe) sada idite u miru i vratite se tamo oakle si došao sve dok te ne budem ponovo pozvao. Amin – izađi iz te sobe bez osvrtanja.''
''…pozdravljam vas i prizivam o prelijepi mjeseče, o prelijepa zvijezdo… prizivam vas i svim imenima duhova koji su prinčevi i počivaju u vama, božanstvenim imenom, on koji je stvorio i sve stvari; o blistavi meleku džebraile, zajedno sa prinčevima merkurom, mikielom, melkidaelom!prizivam vas ponovo svim imenima allahovim, da siđete dole da bi ste zaposjeli, mučili i uznemirili tujelo dušu um i svih pet čula prirode ….''nakon sto se privede ritual do kraja na kraju još kaze: '' idite melkidael,barešaš, zazel, firiel, malča i svi koji su sa vama. Prizivam vas velikim živim allahom da ispunite moju želju a ja obećavam da vas u potpunosti zadovoljim''

da nas Allah sacuva ovakvih ljudi koji nagovaraju druge da rade ove stvari u nevolji koji su došli da potraze pomoć a za sve ovo uzimaju velike novce.
:mad:

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2003, 07:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Mar 2002, 01:00
Postovi: 652
Lokacija: Banja Luka
Bio sam uvjeren da su zapisi zaštite ajeti iz Kurana ili barem na osnovu njih.
Mada, jasno je, u svakom ljudskom poslu ima kojekakvih majstora i "stručnjaka" prevaranata.
Ali jasno je i to da nijedan iscjelitelj nije pravi ako ne ukazuje čovjeku da sam najviše može da uradi za sebe prije svega iskrenom i istrajnom molitvom i čitanjem Svetih Spisa te primjenjivanjem pročitanog u svakodnevnom životu.
Jer drugi ljudi mogu pružiti kratkotrajnu pomoć u vidu zaustavljanja ili trenutno otklanjanje problema, ali trajnu pomoć svako mora sam da nađe i traži od Boga lično i bez posrednika.
Hvala što si ovo iznio, iako je malo opasno to iznositi javno zbog zloupotreba.

_________________
UIOSDSAHA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2003, 09:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
nije to sve sto ide uz te rituale jer sam se i ja plasio bas da ne bi doslo do zlouoptrebe. ja sam samo ubacio pojedine citate, da sam vise izbacio ne nist aimalo smisla kad se procita.
u pravu si kada kazes da svako sam sebi moze javise pomoci.

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2003, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2002, 20:27
Postovi: 2244
Ајети из курана ? Мислиш... ако верујеш у заштитничку моћ сатанских стихова од болести, Сатана ће те поштедети болести ? Па има логике... јер неће свој на своје, зар не ? :wink:

_________________
Маран Ата


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 10:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Jul 2003, 02:56
Postovi: 14
Tada mu donesoše opsjednuta, slijepa i nijema. I ozdravi ga te njemak progovori i progleda. I sve ono mnoštvo zapanjeno govoraše: "Da ovo nije Sin Davidov?" A farizeji čuvši to rekoše: "Ne može ovaj izgoniti đavle osim po Beelzebulu, poglavici đavolskom." A on, znajući njihove misli, reče im: "Svako kraljevstvo u sebi razdijeljeno opustjet će i svaki grad ili kuća u sebi razdijeljena neće opstati. Ako Sotona Sotonu izgoni, u sebi je razdijeljen. Kako će dakle opstati kraljevstvo njegovo? I ako ja po Beelzebulu izgonim đavle, po kome ih sinovi vaši izgone? Zato će vam oni biti suci. Ali ako ja po Duhu Božjem izgonim đavle, zbilja je došlo k vama kraljevstvo Božje." "Ili kako bi tko mogao ući u kuću jakoga i oplijeniti mu pokućstvo ako prije ne sveže jakoga? Tada će mu kuću oplijeniti." "Tko nije sa mnom, protiv mene je, i tko ne sabire sa mnom, rasipa."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 08:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Mar 2002, 01:00
Postovi: 652
Lokacija: Banja Luka
Bravo! :D

_________________
UIOSDSAHA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs