banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jan 2013, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Pa ako ti dođe pod ruku postavi ovdje, interesuje me sam početak, kako su došli ljudi na tu ideju, znam da i danas istjeruju crnu magiju pomoću te vodice koja je kao prosvećena molitvom ili riječima iz Kurana, pa me interesuje otkud to.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2013, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
OMAR je napisao:
Zem Zem - Stani, Stani

Stani, stani, zemzem voodo, zemzem voooo-doooo

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2013, 20:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Hristov je napisao:
Pa ako ti dođe pod ruku postavi ovdje, interesuje me sam početak, kako su došli ljudi na tu ideju, znam da i danas istjeruju crnu magiju pomoću te vodice koja je kao prosvećena molitvom ili riječima iz Kurana, pa me interesuje otkud to.



Ima mnogo stvari koje smetaju dzinu nevjerniku = sejtanu, djavolu. Pomenuta voda npr ili mirisi. To njemu steti a "crna magija " , sihr, znaci onaj element sa kojim radi vrac se mora naci i unistiti npr. bacanjem u vatru. Cesto on bude u kuci, dvoristu ili negdje drugo. Allah najbolje zna kako oni to rade, ali ta stvar je "cudna" uvjek i da se primjetiti. Cesto budu umotane dlake sa krvlju u nekom papiru ispunjenom slovima dzina ili cak glave mrtvih zivotinja i kosti njihove... Jedan primjer:


Slika

Slika

Slika

Slika

Ne mora uopste vrac biti prisutan u cijeloj prici. Moze se desiti jednostavno da dzin maltletira covjeka iz nekog razloga ili da mu se sveti zbog neceg. Moze covjek nekim svojim djelom izrevoltirati dzina. To je potpuno drugi slucaj od onog kad vrac suradjuje sa dzinom.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2013, 20:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Džontra je napisao:
OMAR je napisao:
Zem Zem - Stani, Stani

Stani, stani, zemzem voodo, zemzem voooo-doooo



:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XPoQQbpXhuA[/youtube]

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2013, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Sad si me podsjetio, čovjek našao ispod svog jastuka svoje dlake sa glave i nokte, navodno da je prespavao ne primjetivši poludio bi. Takođe znam za slučaj, našli u bašti (koji prekopaju svake godine) strvinu neke životinje. Kažu da ljudi masovno nabacuju to da nije normalno.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2013, 23:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
OMAR je napisao:
Zasto mislis da Bog ne moze to covjeku dati kao iskusenje ? Zbog cega mislis da bi ti bila postedjena ? Npr. ima ljudi koje Bog iskusa da ih ocisti od grijeha, ima oni koji dobiju iskusenje kao odgojnu mjeru da nauce nesto iz tog, a ima i onih koji na taj nacin budu kaznjeni.

Tačno, zato i piše da ne bi trebalo ništa činiti, niti ići kod drugih tj. istih samo druga strane medalje, da to nešto "skidaju", jer po Božijem odobrenju ti se to desilo, a Hrišćani u molitvi kažu između ostalog "neka bude volja Tvoja", jer ako vjerujemo onda ne sumnjamo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 13:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Talija je napisao:
Tacno, i piše da ne bi trebalo ništa činiti, niti ići kod drugih tj. istih samo druga strane medalje, da to nešto "skidaju", jer po Božijem odobrenju ti se to desilo, a Hrišćani u molitvi kažu između ostalog "neka bude volja Tvoja", jer ako vjerujemo onda ne sumnjamo.



Mislim da ti analogija ne valja Talija. Na isti taj nacin nemoj ici ni doktoru jer si dobila bolest Bozijom voljom, a nedao Bog da ti struje nestane i to bi bilo po bozijoj odredbi pa je trazenje elektricara = neoslanjanje na naseg svemoguceg stvoritelja.


ili ...

Mozda ti mislis na nadrihodze nekakve, nane sto gledaju u kasike itd... To je vec drugi slucaj

Abdullah b. Mes'ud r.a., prenosi od Allahovog poslanika: "Ko ode gataru ili sihirbazu ili vračaru – pa mu zatraži uslugu i povjeruje mu u ono što zbori – taj je uznevjerovao u ono što je objavljeno Muhammedu s.a.w.s.!" (Sahihu el-Tergib vel-Terhib, br.3048.)

Ebu Musa el-Eš'ari r.a., prenosi: "U džennet neće ući osoba koja je notorni alkoholičar, niti osoba koje vjeruje u magiju niti osoba koja kida rodbinske veze!" (Sahihu el-Tergib vel-Terhib, br.3050.)



Ali da covjek ode i trazi lijek u stvarima koje su dozvoljene, nema nikakve smetnje. Ima osoba koje lijece na nacin koji je serijatski ispravan i zbog cega ne bi neko zatrazio pomoc ?


Oni koji budu tolikog oslonca na Allaha u SVEMU, da im ne treba niko uci ce u dzennet bez polaganja racuna... ali malo ko je na tom stepenu.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 14:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mi pričamo o nečemu za šta ne postoje dokazi da li postoji ili ne postoji a ti to upoređuješ sa materijalnim, vidljivim stvarima.
Da bi vozili avion treba poznavati kako avion funkcioniše, zar ne? Isto tako "popravljati" nešto a što ne znamo ni od čega je nastalo niti koji je uzrok toga.
Za svaki problem koji je ili organske ili neke druge prirode neko će reći da je vradžbina u pitanju, a nije.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 14:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Talija je napisao:
Mi pričamo o nečemu za šta ne postoje dokazi da li postoji ili ne postoji a ti to upoređuješ sa materijalnim, vidljivim stvarima.
Da bi vozili avion treba poznavati kako avion funkcioniše, zar ne? Isto tako "popravljati" nešto a što ne znamo ni od čega je nastalo niti koji je uzrok toga.
Za svaki problem koji je ili organske ili neke druge prirode neko će reći da je vradžbina u pitanju, a nije.



Ne uzimam ja u obzir niti spominjem ikako priuku "medicinu" i te tradicionalna sujevjerja i provale nego ozbiljne stvari. Postoje "materijalni" dokazi samo sto je mnogim istina teska te zatvaraju oci. Dozivio sam milion puta da ucenje Kur´ana stvara ljudima strasne rekacije. Jedan slucaj cu spomenuti gdje smo klanjali u dzamiji i jedan covjek iz saffa-reda je pao u nesvijest i krenuo potpuno drugi glas da govori i da nas ismijava, psuje itd. Nakon molitve su momku ukazali pomoc a on je radio krajnje nesimetricne pokrete koje nikako ljudsko tijelo samo ne moze izvesti.
Imas bezbroj ljudi koji su prolazili pomenute stvari, kojim lijekovi niti psiho terapije nisu nista pomogle nego se radilo o "dusevnoj " bolesti.

Covjeku biva pomognuto i njegovi problemi odu i definitivno je u tom vidu materijalni dokaz neoboriv.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 14:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Joj Ormara i dokaza.

Ja i dalje ne shvatam kako neko ko vjeruje u Boga, moze vjerovati u ove neke dzidza-midze.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 14:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pa onda nam Omare objasni kako to funkcioniše, na kom planu.
Kako razlikovati psihičko oboljenje od tog "nagaza"?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
OMAR je napisao:
Jedan slucaj cu spomenuti gdje smo klanjali u dzamiji i jedan covjek iz saffa-reda je pao u nesvijest i krenuo potpuno drugi glas da govori i da nas ismijava, psuje itd. Nakon molitve su momku ukazali pomoc a on je radio krajnje nesimetricne pokrete koje nikako ljudsko tijelo samo ne moze izvesti.
Imas bezbroj ljudi koji su prolazili pomenute stvari, kojim lijekovi niti psiho terapije nisu nista pomogle nego se radilo o "dusevnoj " bolesti.

Covjeku biva pomognuto i njegovi problemi odu i definitivno je u tom vidu materijalni dokaz neoboriv.

Ovo isto se i meni lično desilo, i to više puta, jednom sam u ćenifi istovarao pozamašan tovar i bilo je i asimetričnih pokreta i potpuno mi se glas izmjenio. A žena će moja potvrditi da sam svaku noć manje više takav, asimetričan i kreštim.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 16:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Talija je napisao:
Pa onda nam Omare objasni kako to funkcioniše, na kom planu.
Kako razlikovati psihičko oboljenje od tog "nagaza"?



Pa ne znam sta te tacno sad tu buni. Pa svaka bolest valjda ima svoju dijagnozu, pokazatelje neke, reakcije, djelovanje itd. Isto kao da pitas kako doktor moze razlikovati rak jetre od kaslja. A ta rijec "nagaz" u nasem narodu je izvikana. Moze covjek u vidu pica ili hrane biti opsihren, da pojede ili popije stvar. Uopste ne treba da sihr radi kao mina boze dragi, stanes i nesto ti bude. :confused2: Rekao sam da dzin moze covjeka iz svog nekog personalnog razloga maltletirati. Moze covjek jednostavno "stati " na njega i da zbog tog dzin zeli da vraca covjeku u vidu psihickih ili cak i fizickih puteva. To je rijetkost jer dzini 99% slucajeva ne zive medju ljudima.


Pa u Egiptu imaju cijele klinike samo za te slucajeva a i kod kopta krscana egipatskih se moze vidjeti da rade rukju / egzorcizam na svoj nacin.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 16:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Ташко je napisao:
Joj Ormara i dokaza.

Ja i dalje ne shvatam kako neko ko vjeruje u Boga, moze vjerovati u ove neke dzidza-midze.



Pa nije li dio i Judaizma i Krscanstva i Islama vjerovanje u spiritualna bica koja je Bog stvorio, poput meleka i dzina, sejtana, andjela i duhova, djavola ?

Ja ne znam sto ljude to toliko buni ovdje. Pa kaze se covjek je stvoren od "zemlje" , je li to bukvalno od zemlje ? Pogledaj sastav covjekovog tijela i naci ces i vodu i mnoge elemente koje se nalaze u zemlji.. azot... kalcijum... hidrogen... fosfor...kisik .. ugljen .. Sve te tvari koje cine bezivotni atomi u stvari mozes kupiti ali eto ispade od sveg tog covjek, bozija "umjetnost".

Tako postoje i bica koje je Allah stvorio od drugih elemenata. Nije covjek jedino stvorenje. Meleci su stvoreni od svijetlosti i covjek ih svojih osjetilima ne moze osjetiti osim u materijalnom obliku kao i dzine koji su od vatre.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 18:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Izzard je napisao:
Ovo isto se i meni lično desilo, i to više puta, jednom sam u ćenifi istovarao pozamašan tovar i bilo je i asimetričnih pokreta i potpuno mi se glas izmjenio. A žena će moja potvrditi da sam svaku noć manje više takav, asimetričan i kreštim.



Jadnice ti žene...gdje je nađe da te takvog jadnog trpi, il nije u cvijetu mladosti il je nečji tata bogat. :D

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 18:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Oficir s ruzom je napisao:
Izzard je napisao:
Ovo isto se i meni lično desilo, i to više puta, jednom sam u ćenifi istovarao pozamašan tovar i bilo je i asimetričnih pokreta i potpuno mi se glas izmjenio. A žena će moja potvrditi da sam svaku noć manje više takav, asimetričan i kreštim.



Jadnice ti žene...gdje je nađe da te takvog jadnog trpi, il nije u cvijetu mladosti il je nečji tata bogat. :D


Iznenadjujuce puno zena se pale na kretene. Sad... je li to dosao takav vakat ili je samo prolazno pojma nemam. :lol:
Vidis cesto youtubere koji neki kretenizam prosipaju i takav im cijeli kanal,

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pusti sad kretene, Izz nije kreten, nego fin momak, samo se zeza, a hoćeš da kažeš da to djeluje na daljinu, ili nekim ezoteričnim načinom? Volšebno, da tako kažem.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2013, 22:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Rekoh prije da npr nokti i kosa sadrze dnk i da imaju posebne vibracije svojestvene samo vlasniku tjela. Tim se bavi nauka "radionocs". E sad kako dzini manipuliraju sa tim Allah uzviseni najbolje zna. Ja ti ne mogu to reci jer su stvari skrivenog svijeta, a da je toliko vazno Allah nam to znanje me bi uskratio.

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2013, 00:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Odlično, to sam čekala da kažeš. Znači svaki bijeli mag, ili kako se već zove neko ko to skida radi kontra Božije volje. Ako je uskraćeno znanje o tome onda tako treba da bude.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2013, 01:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ma vjerovatno ima spremljen odgovor i za to :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs