banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jan 2013, 12:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2013, 20:30
Postovi: 103
Talija je napisao:
Odlično, to sam čekala da kažeš. Znači svaki bijeli mag, ili kako se već zove neko ko to skida radi kontra Božije volje. Ako je uskraćeno znanje o tome onda tako treba da bude.



Ja kazem djelovanje sihra... da to ljudi ne znaju u detalje. A kakve veze sad ima lijecenje oboljelog covjeka sa tim ? Lijecenju su ljudi nauceni jer je i sam poslanik to radio... a i sad prosao jednom kroz tu stvari pa mu je melek Dzibril ucio rukju. To znanje je dato. To je milost Allaha ljudima. Zamisli da ljudi ni na jedan nacin nistu zasticeni od sejtana i sihribaza.

Nema bijelih i crnih magova nikakvih. Imas ljude koji suradjuju sejtanima misleci da dobijaju neku korist a imas ljude koji su oboljeli i oni koji im pomazu. Ja npr mogu covjeku oboljelom covjeku uciti rukju kao i svaki drugi covjek koji zna pojedine detalje, nije nista skriveno niti ti treba cerfitikat od nekakve institucije niti moras biti neki level 96 paladin kako ljudi to sebi izvicu sve bez veze.
Samo treba biti vise upucen u to jer ima svakakvih komplikacija i situacija i zbog tog nije svako "sposoban" to raditi. Moze dzin krenuti daviti osobu i sta npr. raditi u tom momentu itd....

_________________
Molitva njihova biće u njima: “Hvaljen neka si, Allahu!”, pozdrav njihov; “Mir vama!”, a njihova posljednja molitva: “Tebe, Allaha, Gospodara svjetova, hvalimo!’” { Kur`an 10:10}


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2013, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Oficir s ruzom je napisao:
Izzard je napisao:
Ovo isto se i meni lično desilo, i to više puta, jednom sam u ćenifi istovarao pozamašan tovar i bilo je i asimetričnih pokreta i potpuno mi se glas izmjenio. A žena će moja potvrditi da sam svaku noć manje više takav, asimetričan i kreštim.



Jadnice ti žene...gdje je nađe da te takvog jadnog trpi, il nije u cvijetu mladosti il je nečji tata bogat. :D

Pa ono jesam ja bogat, tih nekih sedam generacija unazad, al sam i lijep kao grijeh.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2013, 10:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Izzard je napisao:
Pa ono jesam ja bogat, tih nekih sedam generacija unazad, al sam i lijep kao grijeh.


Ma nisam govorio za tebe.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2017, 08:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Dec 2017, 07:58
Postovi: 1
Ako ste otišli kod nekog "hođze"da vas liječi od sihira koji vas je pitao za ime i prezime, datum rođenja i ime majke,taj je sihirbaz i vjerovatno vam je implantirao đzina u tijelo sa šejtanskom hamajlijom. Šejtanske hamajlije često kamufliraju arapskim pismom da zavaraju. Ovakvi ljudi, navodni "ljecnici", su u stvari sihirbazi, koji suradjuju sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije, koje obicni smrtnici ne mogu znati. Zatim, svaki covjek, od svog rodjenja dobija jednog pratioca dzinna-sejtana (zvani Karin), koji prati insna i nagovara ga da cini zlo. Onda sihirbaz, kada mu covjek dodje radi ljecenja, stupi u kontakt sa covjekovim pratiocom dzinom "Karinom", i onda mu taj dzin prenosi dogadjaje iz zivota covjeka kojeg sljedi. Naravno, to djeluje na ljude, sto ovi sarlatani visestruko koriste.ZNAJTE da veliki broj onih koji govore da lijece od sihra, da ti ljudi upravo rade sa sihrom, da su to sihrbazi ili lopovi i prevaranti, koji vam sa svojim prijateljima dzinnima sejtanima zele neko zlo ili zele doci do vaseg imetka. NE IDITE I NE KONTAKTIRAJTE ljude koji vas pitaju za ime oca, majke, datum vaseg rodjenja i sl. DOBRO SE RASPITAJTE kad cujete da se neki covjek bavi lijecenjem Kur'anom, prije nego sto mu odete, da li on to radi na ispravan nacin, jer puno je manji broj onih koji to rade ispravno i iskreno od onih koji to rade pogresno i sa zlom namjerom. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Ne radi se ovdje o nikakvom carobnjaku, nego o najobicnijem sihrbazu-lopovu koji suradjuje sa dzinnima, a koji imaju veliku moc brzine kretanja, pa prenose svom "kompanjonu" potrebne informacije, sto u ocima kod obicnog i neupucenog svijeta stvara sliku da taj covjek ima posebnu moc. Sigurno ste i sami puno puta culi od ljudi da su bili kod "lijecnika", koji su imali takve sposobnosti da su im se listovi u knjigama sami prevrcali i da su onome koji je dosao da se lijeci, govorili njegovu zivotnu situaciju, a da taj oboljeli nije ni rijeci prozborio. Ili reknu ljudima da boluju od sihra, i to tacno od koje vrste sihra, a da uopste nisu nista ucili nad ljudima. Kao sto rekosmo, radi se o obicnim smrtnicima koji su kao i svi drugi ljudi, koji ne mogu vidjeti kroz zid, niti mogu vidjeti proslost niti buducnost, ali to su ljudi koji su ucinili strasne stvari i velike grijehe pa su na taj nacin stupili u kontakt sa dzinnima, pa im dzinni prenose informacije koje su nedostupne obicnim smrtnicima.Više na ovu temu na ovom linku ispod klipa VAŽNO!!!
https://www.scribd.com/doc/123939083/SI ... I-TEKSTOVI
https://www.youtube.com/watch?v=JFlyFALiP2k


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2017, 08:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
:confused2:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2019, 13:14 
black magic woman :D

Citiraj:
Kako nezvanično saznaje Avaz, pucnjavi je prethodilo samoubistvo koje se dogodilo u ovoj porodici. Naime, sin od I. H. izvršio je samoubistvo, a za sve, navodno, krive crnu magiju.

Kako su došli da rasprave o svemu, a nakon što je razgovor otišao u neželjenom pravcu, I. H. je otišla po pištolj, a potom pucala. Misleći da iza crne magije, zbog koje je navodno njen sin i počinio samoubistvo, stoji njena jetrva M. H., I. H. je odlučila ubiti.

https://www.banjaluka.com/aktuelno/deta ... ne-magije/


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs