banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 11:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2002, 02:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Jul 2001, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Zate vec svi.. sinoc dvije minute iza osam sati imali smo
20:02 ; 20.02 ; 2002 godine...
Poslednji put ovakav sluchaj imali smo 1111 godine, a sledeci ce biti 2112.
Ima to i svoj naziv, poli... nekako, zaboravila sam :wink:
Jel zna neko neshto vishe o ovome ( jer sam chula da postoje ljudi koji prouchavaju ovakve 'fenomene' )

Vader.. od tebe ochekujem makar neshto o ovome :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2002, 09:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pa evo od mene nešto o tome

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> sinoc dvije minute iza osam sati</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Misliš preksinoć :wink:

Interesantno je to, nisam na to obratio pažnju i ne znam kako se to zove, nisam ni čuo da to ima ime :smile:

Ovde bih ja mogao završiti ovaj post ali ću morati malo filozofirati u mom stilu :grin:

Nekidan sam bio kod mog brata koji je i po godinama i u duhovnosti stariji od mene i pričali smo tako o nekim stvarima i on je rekao da ima indicija da će ova 2002. godina biti...svakakva, da će biti velikih i značajnih promjena u svijetu...
Sve se može posmatrati kroz duhovnu simboliku pa tako i 2002. godina.
2 je broj koji u duhovnosti simboliše Pomazanog Spasitelja - Isusa Hrista, Sina. U 2002 imamo 2 na početku i na kraju. Interesantno je to, posebno kad se vidi da se značajne promjene na svijetu već dešavaju, SAD polako tone, možda to ne vide mnogi ali oni koji prate te stvari vide to. Sad je vrijeme kada se sve ubrzava, mnoga proročanstva su govorila o ovim vremenima i o događanjima na svijetu u ovim vremenima. Zakon Uzroka i Posljedice je sad ubrzan, dakle prije je bilo da čovjek nešto "posije" i da plodove toga (dobre ili zle) "žanje" nakon dosta vremena a sad je to sve ubrzano i plodovi (dobri ili zli) se dobijaju vrlo brzo. A i samo vrijeme je ubrzano. Ne znam kako vama ali meni vrijeme ovih godina osjetno brže prolazi, sve brže. Vrijeme je zaista ubrzano, bukvalno, mada mi ne znamo kako. Objave kosmičkih sila koje sam čitao su još 80-tih godina rekle da će u narednom periodu vrijeme biti sve ubrzanije, tamo je to objašnjeno i zbog čega i kako se to radi, to se radi tako što "bombarduju" Zemlju nekakvi posebnim vibracijama. Sve to ima svoju svrhu i sve je to za naše dobro iako to ljudi često ne vide tako jer imaju svoja prizemna mjerila šta je dobro a šta nije.

Sve u svemu ja očekujem velike promjene u svijetu u narednom periodu, promjene koje će potresti svijet jer će između ostalog obuhvatati naglu propast velikih i uzdizanje malih.

Veliki proroci Starog Zavjeta su jako dobri, pored proročanstava ima jako dobrih duhovnih uputa. Preporučujem da ih čituckate...ali bojim se da nećete poslušati ovaj savjet :sad:
Ubrzano dolazi vrijeme (i već je došlo) kad će ljude spašavati samo lična duvnost i ništa više. Sve ostalo u šta se uzdaju "će se razbiti kao sud lončarski".

Interesantan je naziv ove teme :smile:...2002...vidjećemo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 09:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jan 2002, 01:00
Postovi: 115
Vader stvarno si zreo za preko Vrbasa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2002, 10:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Feb 2002, 01:00
Postovi: 76
Vozdra
Pazi Vader, spreman sam malo chatovati sa tobom. Samo zato jer se ne bavis duhovnoscu a puno pricas o njoj. Znas, kako si sam rekao, ljudi vole svoje iluzije. Kad to tako lijepo kazes zasto ne razbijes svoju iluziju duhovnosti? Neces nikada to uraditi jer je jakoooooooooo bolno. Mada, siguran sam da neces poslusati moj savjet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2002, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Vader je napisao:
U 2002 imamo 2 na početku i na kraju.

I dve nule (00) u sredini kao simbol beskonačnosti ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs