banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 02:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Maj 2012, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Oni su što se mene tiče šaljivdžije, ne shvatam ih ozbiljno, malo više adrenalina i hormonska erupcija čine od njih to što jesu, treba ih samo držati na oku i neka ih u njihovom filmu.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2012, 21:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
U Egiptu, glavni selefijski sejh ( hassan mu drugo ime, mislim da je muhammed hassan) naredio da se opkoli crkva za vrijeme badnje veceri (mise,,, ne znam sta je bilo nedavno) i da se cuva od napada vandala. Muslimani su okruzili crkvu i cuvali tu vecer.

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2012, 21:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
Spacedwarf je napisao:
Dzihad ? Muslimani su veci vjernici nego su to hriscani, vise su privrzeni religiji i shvataju je ozbiljnije, pa im je lako proturiti ideju o svetom ratu za Alaha, krstasi novog doba.


Sveti rat ne postoji. To ti je krscanska inkvizicija napravila od krstaskih pohoda. U Islamu nema svetog rata.



Namjerno iskrivljivati rijec dzihad /dzehede/ je isto sto reci da je Mojsije ubica riba jer je odvajao more. Dakle radi se o namjernom(amerikanci) iskrivljivanju u shvatanju rijec.

Dzehede znaci trud/ truditi se. Pa je covjek koji trazi znanje u dzihadu npr. Samo JEDAN dio od tog rada za dobro je i oruzana borba koja naravno ima stroge propise i pravila. Veliki dzihad je borba protiv sebe, protiv svojih poriva i strasti i losih osobina, a laksi onaj je oruzana borba.

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2012, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Do sada najveća akcija protiv Selafija u Njemačkoj

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2012, 00:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
sinip je napisao:
Одлична тема да поставим питање на које ми још нико није дао одговор.

Елем, ако кренемо кроз свјетска срања која се тренутно одвијају, у скоро свим случајевима једна или обе стране су муслимани (и при том не мислим на арапско прољеће). Редом:

Муслимани кувају са Кинезима у Кини.
... кувају са Филипинцима на Филипинима.
... кували су са Источним Тимором док се ови нису отцјепили.
... кувају у Индонезији са самима собом.
... кувају у Индији са Индијцима.
... кувају у Пакистану са самима собом.
... кувају у Авганистану И СА самима собом.
... кувају са Русима у Русији.
... кувају са већином у још пар бивших совјетских република.
... кувају у Нигерији са Нигеријцима.
... кували су са јужносуданцима док се ови нису отцјепили.
... кувају у Алжиру са самима собом.
... кувају у Египту са самима собом.
Ово обоје горе И ПРИЈЕ "прољећа".
... кувају по Скандинавији мада мало пошто су у жестокој мањини.
... кувају овде са свима, у Србији И СА самима собом.

Вјероватно има још, али је 15 до два и одох на спавање. :)

Елем, има ли ико паметан да ми објасни ЗАШТО?!?!?
Ако има муслимана на форуму, нека одговоре...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2012, 07:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Само да додам и Бурму или Мјанмар. :) И тамо кувају са већином... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2012, 11:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Oficir s ruzom je napisao:
sinip je napisao:
Него ја се понадао да ће неко од форумских муслимана да макар покуша да одговори на оно моје питање, кад оно цврц...


Ma sinip evo prijatelju samo za tebe ...prvo da kopiram da ne bi bilo zabune....:D

Citiraj:
Муслимани кувају са Кинезима у Кини.
... кувају са Филипинцима на Филипинима.
... кували су са Источним Тимором док се ови нису отцјепили.
... кувају у Индонезији са самима собом.
... кувају у Индији са Индијцима.
... кувају у Пакистану са самима собом.
... кувају у Авганистану И СА самима собом.
... кувају са Русима у Русији.
... кувају са већином у још пар бивших совјетских република.
... кувају у Нигерији са Нигеријцима.
... кували су са јужносуданцима док се ови нису отцјепили.
... кувају у Алжиру са самима собом.
... кувају у Египту са самима собом.
Ово обоје горе И ПРИЈЕ "прољећа".
... кувају по Скандинавији мада мало пошто су у жестокој мањини.
... кувају овде са свима, у Србији И СА самима собом.


Pa da i odgovorim....

...Pravoslavci i krscani kuvaju izmedju sebe rat traje od kako su se ovi drugi odcjepili oba su krsta...dakle udario krst na krst...pa ima jednu 1 500 i kusur godina
...pravoslavci se tukli protiv Slovenaca dok ih ovi nisu izmlatili za 40 dana
...pokusali nesto u Hrvatskoj a znamo da su Hrvati veci katolici i od samog pape...pa se ni tamo nisu dobro proveli
...E u Bosni kako tako dobro prosli, ali cijena placena i jos uvjek se placa na obje strane...
...E kuvali su pravoslavci i izmedju pravoslavne brace Crnogoraca dok se ovi nisu odcjepili
...E tako i na Kosovu dok se ni ovi nisu odcjepili...mada na kosovu je pravi bosanski lonac kao i ovdje u Bosni
...E onda su hriscani ili ti oni krscani udarili na muslimane u Afganistanu za vrijeme SSSR-a pa dobili po repu ...
...E pa onda je ondaj drugi krst (katolicki) nakon 20 godina opet udario na isti Afganistan pa tamo kosti ostavlja i jedan i drugi narod...
...E nakon toga ili recimo istovremeno su se krscani redovno mlatili s onima iz ETE, IRA-e i ne znam kakvih jos inih organizacija...
...Pa su recimo ti mirni kristjani napali i Vijetnam prije par desetina godina pa dobili po djoti, doduse situacija malo promjenjena jer su tad ovi drugi pravoslavni kristjani pomagali Vijetnamsku bracu, jer eto neprijatelj moga neprijatelja je meni prijatelj...iako su ovi drugi bili komunjare.
...Pa su onda nakon toga krscani napali Irak
...Pa nakon toga i Ceceniju...koja je htjela da se odcjepi pa eto...valjda i nije i jest...
...Pa da ti ne pricam sve one zlocine u Jasenovcu koje je jedan krst ucinio drugom krstu
...Pa onda opet one zlocine u Vukovaru koje je drugi krst ucinio ovom prvom


...eto brate nadam se da sam ti odgovorio bar malo....nije problem ako moderancija izbirse post...ali nadam se da sad razumijes bar malo svrhu tvog pitanja....et'.



indian rose je napisao:
Ако има муслимана на форуму, нека одговоре...


Uredno odgovoreno na istoj stranici.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2012, 18:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Jadno i zalosno. Barem Bosnjaci imaju dostojanstvo, jer da ga nemaju ona crkva u dvoristu nane Fate bi letila u vazduh 100 puta. Elem...



SARAJEVO - Pet osoba srpske nacionalnosti iz Srbije i Bijeljine jutros oko 3.45 sati upali su tokom sabah-namaza u Atik džamiju u Bijeljini, te vjernike pokušali spriječiti u obavljanju vjerskih dužnosti.
Kako je za agenciju Anadolija (AA) potvrdio glavni imam Medžlisa Islamske zajednice (IZ) Bijeljina Samir ef. Camić, vinovnici incidenta su vrijeđali vjernike i, između ostalog, psovali im "tursku majku".
Desetak vjernika zatražilo je od napadača da napuste džamiju. Nakon kraće prepirke, oni su pobjegli, a o cijelom događaju je obaviještena i lokalna policija.
Ubrzo je uhapšeno pet osoba, od kojih su četvorica identifikovani kao državljani Srbije. Peti akter ovog nemilog događaja je maloljetna osoba iz Bijeljine.
Navedenim osobama određen je jednodnevni, nakon čega će protiv njih biti podnesene odgovarajuće prijave. Kako se očekuje, srbijanskim državljanima će, nakon procesuiranja, biti zabranjen ulazak u BiH.
"Ovakav napad u ramazanu teško nam pada. Naravno da nas vrijeđa kada neko uvrijedi naše vrijednosti, a Atik džamija to svakako jeste. U posljednje vrijeme nije bilo ovakvih drastičnih napada. Svakodnevno imamo turiste koji obilaze džamiju. Neki čak ovamo dolaze i iz Srbije. Ne mislim da iza ovih mladića neko politički stoji, ali ovo je odraz jedne opće atmosfere u Republici Srpskoj. Atmosfera je to koju karakteriziraju zapaljive izjave visokih zvaničnika. Vjerujem da se ovdje radi o nekoj vrsti dokazivanja protiv drugog i drugačijeg. Nažalost, radi se mladim osobama", izjavio je za AA efendija Camić.
U ranijim incidentima polomljena je česma u haremu Atik džamije, zatim su polupana stakla na džamiji, a ispisivani su uvredljivi grafiti na fasadi džamije.




Ovu dzamiju su prvi put rusili Turci kada su gasili ustanak Bosnjaka u Bijeljini, drugi put Austro Ugari, a treci put Srbi. Nedaleko od dzamije je sagradjena je i vila Kacavende, na Bosnjackoj zemlji koju on naravno nece vratiti.

"Tiha voda brijeg rovi.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2012, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ima džamija izgrađena i na srpskoj zemlji pa se niko ne češe po jajima da je ukloni.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2012, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Уосталом, колико су цркава Турци прешалтали на џамије, ихаааааа... Шта да се ради, ко је јачи -тлачи. А сад ми мало тлачимо вас. Судба клета...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2012, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
filozof sa vrbasa je napisao:
Ima džamija izgrađena i na srpskoj zemlji pa se niko ne češe po jajima da je ukloni.

Pa sve su izgrađene na srpskoj zemlji, Turci došli i okupirali srpsku zemlju i po njoj pravili džamije, usput one Srbe labilne i slabog karaktera poturčavali, dobro, istini za volju neke su napravljene i na hrvatskoj zemlji, što jes jes :evil3:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 00:22 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
old fashion men je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Ima džamija izgrađena i na srpskoj zemlji pa se niko ne češe po jajima da je ukloni.

Pa sve su izgrađene na srpskoj zemlji, Turci došli i okupirali srpsku zemlju i po njoj pravili džamije, usput one Srbe labilne i slabog karaktera poturčavali, dobro, istini za volju neke su napravljene i na hrvatskoj zemlji, što jes jes :evil3:




:confused2:


Samo pitanje... Ti recimo promjenis vjeru, postanes katolik. Gubis li pravo na svoju kucu, posjed/zemlju istovremeno ili imas pravo da to zadrzis?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 00:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
sinip je napisao:
Уосталом, колико су цркава Турци прешалтали на џамије, ихаааааа... Шта да се ради, ко је јачи -тлачи. А сад ми мало тлачимо вас. Судба клета...



Koga nas? Turke? Srbe? Hrvate?

Ebt koliko bolesnika jos uvijek ovdje ima...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 07:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Dust je napisao:
sinip je napisao:
Уосталом, колико су цркава Турци прешалтали на џамије, ихаааааа... Шта да се ради, ко је јачи -тлачи. А сад ми мало тлачимо вас. Судба клета...



Koga nas? Turke? Srbe? Hrvate?

Ebt koliko bolesnika jos uvijek ovdje ima...

Слушај синко, ни прије ни током ни послије рата нисам имао ништа против вас малих зелених. Међутим, како ви стално тјерате по своме (тј. по ономе што нас је и довело до рата), задњих 5+ година постајем све нетолерантнији према вама. Није ми нешто драго због тога, али ето десило се шта да се ради. Тако да зачепи лабрњу и престани да тупиш... Ако ти се не свиђа у БЛ - пали. Искрен да будем и ја покушавам да палим. Елем - куш!

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 08:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Prvo nije on, nego ona, drugo nije u BL već preko bare, zato i sere ovako...ko foka :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 09:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
old fashion men je napisao:
Prvo nije on, nego ona, drugo nije u BL već preko bare, zato i sere ovako...ko foka :lol:

А ш'а знам, пише Бања Лука... У сваком случају, пун ми је qрац тих мулти-култи просеравања...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 12:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
sinip je napisao:
А сад ми мало тлачимо вас. Судба клета...


Doduše nanu Fatu...e jeste mi našli koga ćete tlačiti...kad ste take *udonje trebate napraviti crkvu pred kućom Nasera Orića...kad ste džekovi morate biti džekovi do kraja...:D

sinip je napisao:
Слушај синко, ни прије ни током ни послије рата нисам имао ништа против вас малих зелених. Међутим, како ви стално тјерате по своме (тј. по ономе што нас је и довело до рата), задњих 5+ година постајем све нетолерантнији према вама. Није ми нешто драго због тога, али ето десило се шта да се ради. Тако да зачепи лабрњу и престани да тупиш... Ако ти се не свиђа у БЛ - пали. Искрен да будем и ја покушавам да палим. Елем - куш!


Od riječi do riječ Dodik.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 18:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
E jest ti izazov. hahahahaha

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
filozof sa vrbasa je napisao:
E jest ti izazov. hahahahaha



Znam tetka filozofe znam da jest... :D

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2012, 23:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26556
Lokacija: Banja Luka
Ovdje je vrh rasprava, kako ovo prije nisam primjetio :lol:

Cuj ovoga, Naser Oric :lol: Pa gdje mu je kuca, koliko ja znam pobjegao je iz Srebrenice kad je bilo gusto(iako je rekao da je nikad ziv nece napustiti) pa su zbog njega ispastali neduzni. Tamo gdje je pobjegao vjerovatno ni nema Srba, tako da crkva ni ne treba. Sto se Fate tice, prijatna bakica, nije joj nista smetalo, ima povecu njivu na lijepom mjestu u gradu ali nahuskali je dusebriznici, pa se nana uspalila a ni sama ne zna zasto, niti ce zemlju niti kucu u grob ponijeti :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs