banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Avg 2012, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
@ BMary kako da se ne nadjem prozvanom kad si moj post citirala?!
A sto se tice ovog tvog dijela-Ne trebaš se unaprijed bojati nečega što je neizvjesno, a uz to je i najljepše od svega što te može u životu snaći.-vec sam napisala da ni najmanje nisam zabrinuta,da se ne bojim i da jedva cekam taj trenutak, bez obzira da li ce biti najbolniji porod u istoriji sigurna sam da ce meni biti najsrecniji i najdrazi :) tako da se oko toga u potpunosti slazemo...

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2012, 20:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2010, 20:23
Postovi: 895
Citirala jesam, al' otkud ja znam jesi ti rađala ili nisi. Još gore sad kad si rekla da nisi a stalno to potenciraš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2012, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
Nisam radjala pa sam sada manje vrijedna nego ostale zene koje jesu? :)
U 21. vijeku svi podaci su dostupni tako da sve sto kazes ili napises ne mora pocivati samo i isklucivo na cistom empirizmu...

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2012, 08:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nije poenta ove priče u pojedinačnim slučajevima nego se baziramo na žene u globalu pa bilo da su one rađale, nisu još rađale, ne mogu da rađaju itd. Pojedinačni slučajevi nas ne interesuju, pa je glupo širiti priču.
Činjenica je da su žene po prirodi superiornije što se tiče stvaranja novog života, jer je njihov organizam takav; mogu da začnu, nose i porode novi život, prema tome su u stanju da trpe jači intenzitet bola, organizam je da kažem elastičniji ako ne i fizički snažniji.

Što se tiče ovog što je naveo RSbolja polovina (bio bi ti meni četvrtina :lol: ) to su socijalni momenti koji se ne mogu generalno posmatrati, jer variraju od regiona do regiona i imaju veze sa osviješćenošću posmatranog stanovništva.
Nametnuti ženi podređen stav nema veze sa njenom prirodnom manjom fizičkom snagom ili eventualnom umanjenom snalažljivošću nego prije sa muškom umišljenošću.
Nisam nikad sporila da ima očeva koji imaju bolji osjećaj i veću brigu za zajedničko dijete nego majka, ili da nema žena koje bolje obavljaju neki "muški" posao. Poznato je takođe da su najpoznatiji kuvari u stvari muškarci iako je to po nekom nepisanom pravilu ženski posao. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2012, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Talija je napisao:
Nisam nikad sporila da ima očeva koji imaju bolji osjećaj i veću brigu za zajedničko dijete nego majka, ili da nema žena koje bolje obavljaju neki "muški" posao. Poznato je takođe da su najpoznatiji kuvari u stvari muškarci iako je to po nekom nepisanom pravilu ženski posao. :)

Ne kaze se dzaba da pravilo nije pravilo ako nema izuzetaka.... Dakle to sto govoris su izuzeci.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2012, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
BMary je napisao:
Nego jes' ti jaka ili nisi? :D


Zavisi. U nekim dijelovima sam i prejaka. If ju no vor aj min... :wink: :lol:


RSboljaPolovinaBiH je napisao:
nema gore/izvjesnije mogucnosti da se zena povampiri od toga da je materijalno nezavisna...


Znala sam da sam vještica, ali da sam vampirica? Zato ja znači ne volim bijeli luk.

Oldboy je napisao:
Ajd sto rade sa zenama, nego se sad i druze sa zenama, povjeravaju zenama, izlaze sa zenama, i postaju zene lagano :(


Ne d'o Bog da pravi muškarac uradi bilo šta drugo sa ženom nego da je j***. Žene ne postoje ni za šta drugo nego da robuju muškim željama. Vruća Vam je supa, Vaše kućno veličanstvo. Evo, sad ću da duvam u nju, da Vam je ohladim, ne znam kako sam uopšte mogla da je pregrijem, neće se više nikad ponoviti.

RSboljaPolovinaBiH je napisao:
pa sad vi vidite da li je zenama u haremu nekog Arapina bas tako lose? ;)


Po čemu joj je sjajno? Ne smije da zucne, ne smije da promoli nos van zidina harema, ako rodi otmu joj djecu, pozovu je u krevet samo kad se gospodinu digne a i to kad dođe na red od ostalih žena. Gdje je bila čitav život? Šta je radila?

To što neko muško nije dovoljno sigurno u sebe i svoje sposobnosti, pa se boji i osjeća ugroženim pored nezavisnih vampirica, to je već drugi problem.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2012, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Phoenix je napisao:

Po čemu joj je sjajno? Ne smije da zucne, ne smije da promoli nos van zidina harema, ako rodi otmu joj djecu, pozovu je u krevet samo kad se gospodinu digne a i to kad dođe na red od ostalih žena. Gdje je bila čitav život? Šta je radila?

To što neko muško nije dovoljno sigurno u sebe i svoje sposobnosti, pa se boji i osjeća ugroženim pored nezavisnih vampirica, to je već drugi problem.

Jesi ti normalna?
Gdje ne smije da promoli nos? Nemoj mijesati zene u Afganistanu i zene arapskih seika...

A drugo muski se ne boje nezavisnih vampirica, samo se blagonaklono osmjehnemo na njihove komplekse. ;)
jer ja koje god potencijalne vampirice da se sjetim vidim da je ona vec (duboko) u svojim 30im godinama, bez muza, bez djece, bez orijentacije... samo sa diplomom u ruci i poslom koji je danas uvijek na staklenim nogama.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2012, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Phoenix je napisao:

Po čemu joj je sjajno? Ne smije da zucne, ne smije da promoli nos van zidina harema, ako rodi otmu joj djecu, pozovu je u krevet samo kad se gospodinu digne a i to kad dođe na red od ostalih žena. Gdje je bila čitav život? Šta je radila?

To što neko muško nije dovoljno sigurno u sebe i svoje sposobnosti, pa se boji i osjeća ugroženim pored nezavisnih vampirica, to je već drugi problem.

Jesi ti normalna?
Gdje ne smije da promoli nos? Nemoj mijesati zene u Afganistanu i zene arapskih seika...

A drugo muski se ne boje nezavisnih vampirica, samo se blagonaklono osmjehnemo na njihove komplekse. ;)
jer ja koje god potencijalne vampirice da se sjetim vidim da je ona vec (duboko) u svojim 30im godinama, bez muza, bez djece, bez orijentacije... samo sa diplomom u ruci i poslom koji je danas uvijek na staklenim nogama.


Vjeruj mi, i mi se (p)o(d)smjehnemo. :wink:
A znaš šta ja vidim kod muškarčina homo balkanskog tipa? Ženu sa prirodno plavom šminkom. Ili vidim njegovu ženu koja dolazi kod mene da skenira diplome koje je stekla još u vrijeme dok je mislila glavom, a prije nego što se udala za "muškarčinu" koji zbog svojih "znanja i sposobnosti" ( a i jezičine i "ponosa") ne može da zadrži nijedan posao pa ni da othrani 2 maloljetne djece.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2012, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Phoenix je napisao:

Vjeruj mi, i mi se (p)o(d)smjehnemo. :wink:
A znaš šta ja vidim kod muškarčina homo balkanskog tipa? Ženu sa prirodno plavom šminkom. Ili vidim njegovu ženu koja dolazi kod mene da skenira diplome koje je stekla još u vrijeme dok je mislila glavom, a prije nego što se udala za "muškarčinu" koji zbog svojih "znanja i sposobnosti" ( a i jezičine i "ponosa") ne može da zadrži nijedan posao pa ni da othrani 2 maloljetne djece.

Polako polako; to sto se neka zena zahebala pa nije mislila svojom glavom je iskljucivo njena krivica. Htjela si balkanca, dobila si ga, to ide tako nekako... Ne prodju ni muskarci puno bolje. No izbor supruznika je individualna stvar, bar kod nas, pa bi valjda na osnovu toga trebalo da bude bolje nego u Afganistanu, pa cak bolje nego i da te tata da bogatom seiku, zar ne? Ako sam biras, sam i grijesis...
To isto kao relativno nedavna prica iz Srbije - cura se udala za lika koji ju je tukao dok su jos bili u vezi, situacija se pogorsala s vremenom (naravno), a nju kasnije pitaju pa sto si se uopste udala za njega... Sta mislis sta je ona odgovorila?

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs