banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jan 2010, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Maria11 je napisao:
Da nebi bilo zabune, ima i promiskuitetnih zena i onih koje je 'pola sela pregazilo' itd. Naravno, ako se radi o muskarcu, stvari drugacije izgledaju - on je pregazio pola sela

I zasto se ovo dvoje razlikuje? Svi glume neku jednakost, ravnopravnost, furaju se na to a i dalje prihvacaju ovakve definicije i prelaze preko toga jer im se ne da raspravljati! Pa dokle tako?!
Zasto je ona bila "gazena" a on "gazio"? Zasto je to zena uvek "donja"?
I ti, kao zensko, predjes preko toga i kaze da je to tako i sta se moze, daleko bilo od tebe?
Zasto ne kazes da nije tako i da ne moze biti tako? Jer vecina zena, ipak, podsvesno dozivljavaju muskarce kao superiornije. Njima se moze tolerisati svasta, ako se bas mora, popustice.
Posle neke od njih popuste i pred sakom.

Citiraj:
Ali, postoji razlika izmedju cure koja eto iza sebe ima vezu-dvije i normalno da nije djevica i one koja se vodala gdje je stigla i s kim je stigla.


Danas se vecina muskaraca zeni sa 35+ godina i realno je ocekivati da ozene neku od 22, ili da te od 32, koje bi njima odgovarale godinama, imaju samo jednu ili dve veze iza sebe?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 17:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Nov 2009, 05:58
Postovi: 41
HugoLina je napisao:
Maria11 je napisao:
Da nebi bilo zabune, ima i promiskuitetnih zena i onih koje je 'pola sela pregazilo' itd. Naravno, ako se radi o muskarcu, stvari drugacije izgledaju - on je pregazio pola sela

I zasto se ovo dvoje razlikuje? Svi glume neku jednakost, ravnopravnost, furaju se na to a i dalje prihvacaju ovakve definicije i prelaze preko toga jer im se ne da raspravljati! Pa dokle tako?!
Zasto je ona bila "gazena" a on "gazio"? Zasto je to zena uvek "donja"?
I ti, kao zensko, predjes preko toga i kaze da je to tako i sta se moze, daleko bilo od tebe?
Zasto ne kazes da nije tako i da ne moze biti tako? Jer vecina zena, ipak, podsvesno dozivljavaju muskarce kao superiornije. Njima se moze tolerisati svasta, ako se bas mora, popustice.
Posle neke od njih popuste i pred sakom.


Gdje si procitala da ja prelazim preko toga i da odobravam takav stav? Ja sam rekla da je to sada nevazno, za to treba otvoriti novu temu.. To sto postoji uvrijezeno misljenje u drustvu da je zena kurva ako je imala xy partnera, a muskarac frajer ako je poebo pola sela su cista dvostruka pravila. Ja znam svoj stav i meni dosta :cat: isto tako, drago mi je procitati i zdrave muske komentare na ovu temu :)

HugoLina je napisao:
Maria11 je napisao:
Citiraj:
Ali, postoji razlika izmedju cure koja eto iza sebe ima vezu-dvije i normalno da nije djevica i one koja se vodala gdje je stigla i s kim je stigla.


Danas se vecina muskaraca zeni sa 35+ godina i realno je ocekivati da ozene neku od 22, ili da te od 32, koje bi njima odgovarale godinama, imaju samo jednu ili dve veze iza sebe?


Veza, dvije, tri, cetiri...

Ne znam zasto bi to bilo realno za ocekivati. Ima i zena koje se udaju za mladje tipove pa opet sve dobro klapa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 21:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
HugoLina je napisao:
Nicole je napisao:
Mene samo zanima jedna stvar, a ko će da ženi tih mali milion žena koje veliki frajeri iz*ebu???


Ja sam cekala crnog da da komentar na ovo moje pitanje oko zena za ONO i zena za zeniti i sta se to i zbog cega zna?

I kao sto rekoh jednoj forumskoj drugarici vec o tome...

Imate li u vidu da su te zene za ONO necije cerke, sestre? Da ce i one jednog dana biti necije zene i majke?
Imate li vi sestre i tako to? Jel mozda njih neko vuce za nos i koristi za ONO a da one nisu ni svesne?

Te neke zene koje se olako daju muskarcima, sta su one?
Jesu li glupe, naivne, zaljubljive ili samo vole seks?
Sve vi to trpate u isti kos "fufe", cure za ONO!

Sve to dodje, sto rece neko, takav posle nadje neku koju je povalilo pola sela a da on to i ne zna!

Prave vestice uvek izgledaju kao vile! :evil3:

EDIT: Kako se to zna koje su to cure za ONO i sa koliko njih su se seksale? Ima neki brojac ili se vodite carsijskim pricama i nagadjanjem? Ili mozda vidite nizove crtica pored njenog kreveta kad se ujutru oblacite?
Ili su to one koje ne zadovoljite pa se ujutro prave da spavaju kad se muskarac oblaci i odlazi, da mu ne mora dati pusu i lagati da je bio dobar?


HugoLina izvini sto kasnim sa odgovorom ali nisam pratio ovu temu.Sorry!
Sada da odgovorim na tvoja pitanja. Kao prvo, sa mojim rijecima, da ima zena za ONO i da ima zena za zenidbu, sam htjeo da kazem da su sve zene razlicite u odnosima sa muskarcima! Sa time niko ovdje ne trazi da zena dodje nevina do braka, to bi bilo smjesno u 2010 godini, nego samo da ima normalnu i koliko toliko cestitu proslost po tom pitanju. De mi molim te reci dali bi ti htjela da se udas za nekoga koji je poznat kao kurvaros koji je poj...o sve sto dise? Evo ja cu odgovoriti umjesto tebe: NE! Normalno!
Ja mislim da svaka djevojka treba da ima uvjek momka, i to svako doba svog zivota, jer to je normalno mi smo momci vi cure i stvoreni smo da budemo zajedno, da se volimo i da na kraju zajedno osnujemo porodice, ali isto tako djevojka mora da postuje SEBE, ako hoce da ju drugi postuju. To je bio smisao mog posta. Znaci nema spavanja sa nekim koga je upoznala sinoc u gradu!!OK?
To je ta razlika koju ja pravim izmedju djevojke za ono i djevojke za zenidbu. Znaci ako si normalna i postujes sebe i da si imala 100 prije mene ja cu te ozeniti ali ako si opicena (nisam znao koji drugi izraz koristiti) nema od braka nista i samo fizika dolazi u obzir! Znaci ne trpam u isti kos djevojke nego samo kazem da dan danas imamo djevojaka koje su gori od muskaraca i tako se i ponasaju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ja, kao žensko, mogu u potpunosti da se složim sa crnim.

I da se razumijemo - ima i muškaraca koji su samo za ONO. Nije tu uopšte bitno da li je u pitanju žena ili muškarac. I ne moramo se praviti kao da je seks stvoren samo za muškarce, pa sad su samo oni ti koji iskorištavaju žene. To mi je najveća glupost. Ima i žena kojima je do zajebancije, ne rade to one samo zato što su jadne ili poglupe i što je njih neko iskoristio. Ljudi su ljudi, i ljudi ima svakakvih.


Poslednji put menjao MonaLisa dana 21 Jan 2010, 22:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Znaci nema spavanja sa nekim koga je upoznala sinoc u gradu!!OK?


A, znaci, djevojke koje su imale one-night-stand nisu za braka? Sta onda s momcima koji su imali iste veze, ni oni nisu podobni da budu muzevi?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 22:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
MonaLisa je napisao:
Ja, kao žensko, mogu u potpunosti da se složim sa crnim.

I da se razumijemo - ima i muškaraca koji su samo za ONO. Nije tu uopšte bitno da li je u pitanju žena ili muškarac. I ne moramo se praviti kao da je seks stvoren samo za muškarce, pa sad su samo oni ti koji iskorištavaju žene. To mi je najveća glupost. Ima i žena kojima je do zajebancije, ne rade to one samo zato što su jadne ili poglupe i što je njih neko iskoristio. Ljudi su ljudi, i ljudi ima svakakvih.


Da to sam i napisao...kao sto vi necete da se udajete za nekoga koji se k...a ni mi necemo neku koja je k...a!! Sto ne znaci da ta neka ako je imala momaka da je ona to sto sam napisao...ne ne to nema veze...ako je uvjek imala nekoga nije nikakav problem ( i treba ) ali ako ih ona mjenja kao ja carape i u tome uziva onda je to djevojka za provod ali nije za zenidbu! Mozda ce ona biti super zena i majka ali postoji velika mogucnost da ostane kao sto je bila dok se nije udala! Isto to vazi i za nas muskarce, normalno!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Kazi ti njima Vanja! 8)
Ovde sve same muskarcine.

Znaci, opet nemate pojma sta pricate ili ste svesni koliko ste bezobrazni, a nije vas ni briga?!?

Ocete ONS varijante, ali ne biste ozenili te zene? Kad cura odluci poseksati se sa zgodnim tipom kojeg je upoznala to vece, onda je kurva, a kad muskarac pokupi neku, onda je on faca!
Kad neka treba vama 'dati', onda je ok, a ujutru bi se okrenuli i otisli od te 'prljavice', jer ako je dala vama sigurno je i svakom koji je trazio?
Kad se prica o tome, vi podsticete takve varijante i pricate kako su cure bas kul koje znaju sta zele i uzivaju u seksu za jedno vece i ne plase se avantura.
Kad se sutradan pohvalite drustvu, sigurno ce jos dvojica dici ruku da su i oni povalili doticnu damu, iako joj nikada nisu prisli ni na metar. :lol:

crni, ne znam kako mozes polno opstiti sa osobom koja je "opicena"?
Ne bi verovao kakvih svetica ima, koje dobro kriju svoje avanture i koje sluze za primer u drustvu :D

Treba vama svima po jedna koja je imala jednog pre vas, pa kad se uda, da jedva ceka postara! :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Ocete ONS varijante, ali ne biste ozenili te zene? Kad cura odluci poseksati se sa zgodnim tipom kojeg je upoznala to vece, onda je kurva, a kad muskarac pokupi neku, onda je on faca!


Otkad je vijeka i vijekova na ovaj nacin 'carsija' funkcionise :confused3:

Svi bi da ka*aju te 'fufe', a zene 'svetice' - e pa ma'una :lol:

Citiraj:
Ne bi verovao kakvih svetica ima, koje dobro kriju svoje avanture i koje sluze za primer u drustvu


Ne daj Boze da na ovu temu krenem diskutovati .. a sto je najgore .. ja k'o tele znao i povjerovati u tu 'svetost' :lol:

Citiraj:
da jedva ceka postara!


Il' mljekadziju :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Mislim da nije problem u samom odnosu sa vise partnera/ki nego u cinjenici da odredjene stvari idu ruku pod ruku. Npr. ako bih ja ozenio djevojku koja je imala 100 partnera (znaci intenzivno mijenjala partnere, broj nije bitan) prije mene, da li iko moze da zamisli da ce ona odjednom postati kreposna majka i domacica, odana svome muzu, da je casna, da ima obraz, itd...?
Ljudi nisu recimo protiv prostitutki zbog zanata kojim se bave nego zbog toga sto uz prostituciju ide mnogo drugih stvari ruku pod ruku. Uzmite recimo laganje i kradju, jedno sa drugim nema direktne veze, ali da li je moguce zamisliti da covjek koji redovno krade, iz principa ne laze?
Naravno, uvijek postoje izuzeci iz ovog ili onog razloga, ali smatram da je ovo sto sam naveo generalno pravilo.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 21 Jan 2010, 23:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
ako je uvjek imala nekoga nije nikakav problem ( i treba ) ali ako ih ona mjenja kao ja carape i u tome uziva onda je to djevojka za provod ali nije za zenidbu!



Djevojka je prvi put spavala sa 18 god. Recimo da je imala 4 momka godisnje. U 28 god dolazimo do cifre od koliko? 40 momaka :D Jel' i ona kurva? :roll:

Crni, tebi najbolje da savatas kakvu koja izlazi iz 9. razreda.. mada, ni tu ti vise nije zagarantovano da ce biti neotpakovana :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
da li iko moze da zamisli da ce ona odjednom postati kreposna majka i domacica, odana svome muzu, da je casna, da ima obraz, itd...?


Zasto ne bih mogla zamisliti.. Ne bitno dal' bilo musko ili zensko.. Mladost - ludost.. nisu svi izasli iz funkcionalnih porodica, nisu svima savjetovane prave vrijednosti.. Neke osobe se traze dugo godina. Uostalom, Hristov.. nije li sam Isus oprostio Mariji Magdaleni i njoj dozvolio da mu pere noge i kosom brise? :) Nije poenta u grijehu, poenta je da se to ne ponavlja vise!!

"Oprosti nam dugove nase onako kao sto i mi oprastamo duznicima nasim"

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Slazem se naravno, iz ovog ili onog razloga neko moze da se promijeni iz temelja, ali ja govorim o generalnom pravilu. Kad si vec spomenula Mariju Magdalenu, interesantno da je Hrist iz nje istjerao ne jednog demona nego 7, znaci kao sto rekoh, kao da neke stvari idu jedna sa drugom pod ruku.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Ljudi moji nije meni do otpakovanja sta vam je!!! Ima tu posla.
:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Koliko vidim, ova tema se dalje razvila..i drago mi je..HugoLina je uspjela sa par postvoa iz vas muskaraca da izvuce vas pecinski mentalitet (ne odnosi se na sve muskarce koji su ucestvovali u raspravi) kojeg svi negirate i da ne kazem glumite muskarce "sirokih evropskih shvatanja".

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
crni_bl je napisao:
Ljudi moji nije meni do otpakovanja sta vam je!!! Ima tu posla.
:D :D :D


Nisi mi odgovorio. Sta je sa djevojkom koja je uvijek imala momka i za 10 god zivota dosla do cifre 40 muskaraca? :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 23:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Meni je moja baba od malih nogu tupila svaki dan: "Muskarci hoce samo jedno! Svasta ce ti reci, samo da mu se das, a kad mu se das, okrenuce ti ledja i trcati za drugom!"
Ili: "Dok se ne popne na te', sve ce dati za te'!" :lol:
Hvala ti baba, imalo je i smisla i koristi! :D

Zasto ljudi koji ne znaju sta reci, na zadatu temu, napisu bilo sta? :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2010, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Da...ali se uveliko moze povezati sa prvobitnom temom (jer se tema razvila)...kada se ti kompleksasi prave fini i dobri...a kada te namame, "zakljucaju" te u kucu, odvoje od drustva...neki cak i od familije.(.mislim u jednom dubljem smislu)....

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2010, 08:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
sta reci nego...kol`ko sam se jebala dobro sam se udala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2010, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2010, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
boa je napisao:
sta reci nego...kol`ko sam se jebala dobro sam se udala


SlikaSlikaSlika
Ovo ce ici u forumske izreke!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs