banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 09:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Jan 2010, 14:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
blackrose je napisao:
budjav_lebac je napisao:
crni_bl je napisao:
:thumbright: :thumbright: :thumbright: :thumbright: ...e ovo si vala napisao za 10!!!
Imas pivo od mene kad god hoces...
ne mozemo mi zadovoljiti zene,...nikada... i zato uvjek prolaze bolje oni koji ih boli ona stvar za njih i koji ih mjenjaju kao carape... :angry4:


ha ha ha, stara navlakusa ti jedno platis, ja drugo, i tako dok se litri ne saspu :lol:

nije poenta zadovoljiti zenE, poenta je naci onu JEDNU da je ispunis a i ona tebe...

odgovrno tvrdim da 80% veza i brakova opstaje na misice, u pocetku je sa njim/om jer se "vole" a onda dodju djeca, pa su zajedno eto samo zbog djece...ovamo sa strane afera do afere, ali eto zbog djece... :roll:

Bravo! To je to!


slazem se u potpunosti!!! samo jedna zena koja ce tebi biti i brat i drug i zena i ljubavnica i sve...a normalno i ti njoj...

zato ona mora da se osjeti iz srca...jer sve sto je napravljeno ili uradjeno na silu ima rok trajanja dok ono sto dodje iz srca zavrsava tek sa smrcu...i to obadvoje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 14:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Versive je napisao:
Nešto kontam, cijeli život je donekle kompromis. to sa samim sobom što sa svijetom oko sebe.
Posao - kompromis,
porodični odnosi - u većini slučajeva kompromis,
prijateljstva - na žalost (opet, ne kod svih, ali..) kompromis,
ljubav, brak - ??? kompromis ???
ili???

znam da moraš nekad podbaciti svoju kičmu , prećutati jer znaš da je tako bolje, uraditi nešto protiv svoje volje, ali zar i ta mala oaza zvana porodica i brak, treba biti kompromis?

Posao možeš promijeniti - uz malo truda, prijatelje zadržati ako su ti pravi prijatelji, ali bračnog partnera, majku/oca svoje djece - samo zbog djece zadržati, pa to je agonija!!!


NE!! To ne bi smijelo da bude kompromis nego kao sto si ti dobro napisala, to bi trebalo da bude oaza,...to bi trebala da bude u nasim zivotima centar u kome cemo uvjek naci odgovore i pomoc, a to se moze postici samo ako ima ljubavi a ne zbog djece,...nije sve med i mljeko ali porodica se mora podici na jedan veci nivo, u stvari na sami vrh drustva, jer je to najvaznije za svakog pojedinca ovog drustva!!! posao se mjenja, para sad imas sutra nemas, prijatelje isto, materijane stvari su bezze...ali neko ko ce te pratiti na zivotnom putu i ko ce ti uvjek pomoci kad god zaskripi to je vazno...nazalost ovaj svijet je krenuo putem totalnog rasula, sta je u ptanju ne znam ali znam da ce brak izgubiti totalni smisao, (ako ga vec nije) za najdalje 20/30 godina...to je sigurno!!!!
a sa njime i covjek ce sam sebe izgubiti....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
crni_bl je napisao:
Versive je napisao:
Nešto kontam, cijeli život je donekle kompromis. to sa samim sobom što sa svijetom oko sebe.
Posao - kompromis,
porodični odnosi - u većini slučajeva kompromis,
prijateljstva - na žalost (opet, ne kod svih, ali..) kompromis,
ljubav, brak - ??? kompromis ???
ili???

znam da moraš nekad podbaciti svoju kičmu , prećutati jer znaš da je tako bolje, uraditi nešto protiv svoje volje, ali zar i ta mala oaza zvana porodica i brak, treba biti kompromis?

Posao možeš promijeniti - uz malo truda, prijatelje zadržati ako su ti pravi prijatelji, ali bračnog partnera, majku/oca svoje djece - samo zbog djece zadržati, pa to je agonija!!!


NE!! To ne bi smijelo da bude kompromis nego kao sto si ti dobro napisala, to bi trebalo da bude oaza,...to bi trebala da bude u nasim zivotima centar u kome cemo uvjek naci odgovore i pomoc, a to se moze postici samo ako ima ljubavi a ne zbog djece,...nije sve med i mljeko ali porodica se mora podici na jedan veci nivo, u stvari na sami vrh drustva, jer je to najvaznije za svakog pojedinca ovog drustva!!! posao se mjenja, para sad imas sutra nemas, prijatelje isto, materijane stvari su bezze...ali neko ko ce te pratiti na zivotnom putu i ko ce ti uvjek pomoci kad god zaskripi to je vazno...nazalost ovaj svijet je krenuo putem totalnog rasula, sta je u ptanju ne znam ali znam da ce brak izgubiti totalni smisao, (ako ga vec nije) za najdalje 20/30 godina...to je sigurno!!!!
a sa njime i covjek ce sam sebe izgubiti....
crni_bl je napisao:
blackrose je napisao:
Eh Crni...pa nije bas tako...onda bi se to moglo reci i za vas. Sta vi zelite?
Hajde napisite profil zene koja bi zadovoljila vase kriterije.


pa dobro ali vidis mi muskarci smo...kako da ti kazem...muskarci...
mi moramo da probamo po prirodi ( to je i sa ostalim zivotinjama... :D ), a na zeni je, ako je pametna, da dobro procjeni i da izabere...
mozes misliti sad sta ja znam neki muskarac koji ima 30 u guzici a p...e nije vidio.. :D ...na sta bi to izgledalo...(izvinjavam se na rijecniku)

eh...sad profil...nije to lako, mislim da srce bira i da se svasta desava u nasim ljubavnim zivotima, ali sto se mene tice ja sam tip koji inace trazi samo nesto ozbiljno (znam da sam maloprije napisao da mi muskarci moramo da probamo ali takav sam), i kao takav procjenjujem sve...kao prvo volim da zena ima karakter i da je pametna, kulturna, simpaticna, da se sa njom moze pricati 24 sta na dan i o svemu, volim da ima svoj stav,...znaci ovo je crno a ovo je bijelo,...zelim da voli djecu, zelim da voli sve ljude i sva ljudska bica i da postuje svakoga, zelim da je komunikativna,...i sto je najbitnije da je AVION... :lol: :lol: :lol:


U prethodnom postu si pisao o srcu..to smo se vec jednom slozili...razum ne bira, vec srce..i reci mi..zavolis zenu koja je prije tebe imala muskarca?
Brak treba da bude oaza ali je i kompromis, a od toga kako ces te kompromise shvatiti i podnijeti zavisi da li ce za tebe brak biti i oaza.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
blackrose je napisao:
U prethodnom postu si pisao o srcu..to smo se vec jednom slozili...razum ne bira, vec srce..i reci mi..zavolis zenu koja je prije tebe imala muskarca? Brak treba da bude oaza ali je i kompromis, a od toga kako ces te kompromise shvatiti i podnijeti zavisi da li ce za tebe brak biti i oaza.


pusti srce, uvijek te "izda" na kraju... :lol:

ps.nego da ne zna neko ovako, neku, djevojku do nekih 29-30, da nije puno pametna, materijalno situiranu, da ne trazi nista, a koja je voljna da cuti i gleda u mene kao u boga? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
budjav_lebac je napisao:
blackrose je napisao:
U prethodnom postu si pisao o srcu..to smo se vec jednom slozili...razum ne bira, vec srce..i reci mi..zavolis zenu koja je prije tebe imala muskarca? Brak treba da bude oaza ali je i kompromis, a od toga kako ces te kompromise shvatiti i podnijeti zavisi da li ce za tebe brak biti i oaza.


pusti srce, uvijek te "izda" na kraju... :lol:

ps.nego da ne zna neko ovako, neku, djevojku do nekih 29-30, da nije puno pametna, materijalno situiranu, da ne trazi nista, a koja je voljna da cuti i gleda u mene kao u boga? :D

mora li bit zensko?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
mora, nisam ja savremen ni evropski opredjeljen :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
I da je nevina po mogucnosti...

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
ma to manje vise, ajde ako vi zahtjevate tako neku, "zasicemo je..." :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Blek,
da slazem se da sve zavisi od mene i nje i nase kompromise u braku. nisam rekao da ne treba da budu kompromisa nego da treba, jer sve je u zivotu kompromis i nekakva ravnoteza tako da je to i u braku, ja njoj pomognem, ona meni, mi djeci, itd...i samo na taj nacin ce samo po sebi biti oaza!

da sigurno je to da srce bira jer ako nesto drugo bira nema sto kazu od tog kru'a!!

a sto se tice pitanja : "zavolis zenu koja je prije tebe imala muskarca?".....ne vidim problem...jer, kao sto sam prije napisao zena nije samo zena ona je i drug, brat, ljubavnica, oslonac u zivotu,...itd., a ta stavka da je ona imala prije nekoga moze samo da dotakne jedno od ovih tacaka, a to je krevet...
mislim da ako je na tom polju sve ok, onda ni tu nema problema...

...pa je..mu nije to sapun!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
crni_bl je napisao:
Blek,
da slazem se da sve zavisi od mene i nje i nase kompromise u braku. nisam rekao da ne treba da budu kompromisa nego da treba, jer sve je u zivotu kompromis i nekakva ravnoteza tako da je to i u braku, ja njoj pomognem, ona meni, mi djeci, itd...i samo na taj nacin ce samo po sebi biti oaza!

da sigurno je to da srce bira jer ako nesto drugo bira nema sto kazu od tog kru'a!!

a sto se tice pitanja : "zavolis zenu koja je prije tebe imala muskarca?".....ne vidim problem...jer, kao sto sam prije napisao zena nije samo zena ona je i drug, brat, ljubavnica, oslonac u zivotu,...itd., a ta stavka da je ona imala prije nekoga moze samo da dotakne jedno od ovih tacaka, a to je krevet...
mislim da ako je na tom polju sve ok, onda ni tu nema problema...


Sto ce reci da si ti muskarac koji je siguran u sebe i svoje kvalitete.
I dalje smatram da su u pitanju kompleksi.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
naravno. bolesni umovi.
nije bitno biti prvi, bitno je biti posljednji! :lol:

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Okt 2009, 13:27
Postovi: 276
Crni druže,

Jeli ti to imaš staža u braku?Da nisi matori? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Koliko god bilo smijesno...u pravu si cicak...poslednji u smislu jedini...ali ne samo u krevetu..vec i u srcu.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
ma jok brate...nisam ti ja toliko matori!!! zvucim mozda star... :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
crni_bl je napisao:
cicak je napisao:
blackrose je napisao:
Koliko god bilo smijesno...u pravu si cicak...poslednji u smislu jedini...ali ne samo u krevetu..vec i u srcu.

nabijem ga na sisarku!


da Blek!

cicak druze, ajd ti samnom u kafanu na jednu duplu i pusti kraju sve...

ajde!
dobro je Isus govorio:
neka onaj bez grijeha uzme prvi kamen!
nema nas takvih.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 16:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Nov 2009, 05:58
Postovi: 41
Moram priznati da se dijelom slazem sa budjavim. Lako moguce da se radi samo o dobroj navlakusi za zadrzavanja cure u neobaveznoj vezi. Znas, ja ti se ne mogu vezati, ti nisi nevina, prljava si, stid me vodit te kroz grad zbog toga :D itd.
Sad, je li o tome rijec ili lik stvarno ima komplekse i probleme zbog kojih ne moze ostvariti jednu vezu uzajamnog davanja i primanja sa osobom koja mu navnodno odgovora po svemu, ili je kombinacija svega, who knows...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 17:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
Maria11 je napisao:
Moram priznati da se dijelom slazem sa budjavim. Lako moguce da se radi samo o dobroj navlakusi za zadrzavanja cure u neobaveznoj vezi. Znas, ja ti se ne mogu vezati, ti nisi nevina, prljava si, stid me vodit te kroz grad zbog toga :D itd.
Sad, je li o tome rijec ili lik stvarno ima komplekse i probleme zbog kojih ne moze ostvariti jednu vezu uzajamnog davanja i primanja sa osobom koja mu navnodno odgovora po svemu, ili je kombinacija svega, who knows...


jedna mala sugestija ako dopustis naravno, malo cemo odmakuti se od teme, u pitanju je ravnopravnost polova, zasto zene jos uvijek polaze sa te podanicke pozicije?! ovo si nesvjesno izbacila iz sebe, onaj ko kaze vodati te kroz grad, pa misa mu njegovog nije zena pseto da se voda... tako da ubuduce malo obrati paznju na taj aspket ravnopravnosti :wink:
i da ove price o prljavstini, zasto to poticu zene, koliko se sjecam djevojke, zene su uvijek urednije od muskaraca, ne kazem da nema zena koje malo zanemaruju higijenu, ali vecinom su zene čistunice? :D

i da nije u pitanju navlakusa da je zadrzi, u pitanju je laz i izmisljotina da je ODJEBE od sebe, jer ipak je on "jebivjetar", i jedna mu nije dovoljna, napisala je to u prvom postu... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 18:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
boa je napisao:
google lazarević je napisao:
i budale su ljudi moze im se i treba pomoci.


stvarno im se moze pomoci?
da li bi se konkretno moglo pomoci tom liku?
da li bi zivjeli sretno do kraja zivota i smijali se tome?

ili bi se njemu pomoglo, ozenili bi se imali divnu djecu i onda bi on poceo da njoj govori da je kurva i da su djeca kopilad i da nisu njegova?

pitanja nisu cinicna, da me pogresno ne razumijes...zaista me interesuje da li se ljudima moze pomoci ili je problem negdje mnogo, mnogo dublje u nama i samo mjenja oblik?
nesto kao naziv teme/ unutrasnji demoni....



naravo da se moze pomoci. svi ti poremecaju postoje u blazem obliku kod normalnih ljudi (idealno normalna licnost ne postoji). svi mozemo, ako razmislimo dobro o tome, pronaci promjene u sebi. evo jedan banalan primjer: sjetite se kad ste bili mladji i zeljeli neki odredjen tip mobilnog telefona..trazili ste podatke na netu, uporedjivali s drugim telefonima, odusevljavali se dizajnom i opcijama i nedeljama i mjesecima skupljali pare za njega, cak se i u snovima javljao :) tolika je bila zelja i opsjednutost! a sad, poslije par godina, sve to izgleda smijesno, obicna mladalacka zaludjenost. nesto sto je okupiralo misli nedeljama sad je postalo beznacajno, i vise i ne zelite neki novi telefon jer je bolji i ljepsi. promjena se dogodila neprimjetno.
sta je sa neuroticarima? oni imaju jace izrazen kompleks, jedan dio njih, da tako kazem, vodi svoju autonomnu politiku :) oni su svjesni svog problema (to je razlika u odnosu na sizofreniju i psihozu) a ne mogu nista, racio jednostavno ne pomaze. sta cinti? prva opcija, po meni, je naci knjige koje se bave time, citati stalno i razmisljati o tome, te pricati o problemu s bliskim osobama. to je cesto dovoljno da se problem rijesi za par mjeseci. pozeljno je naci zreliju osobu koja je prosla kroz nesto slicno i pricati sa njom. ako ni to ne pomogne, potraziti dobrog psihoterapeuta. oni su posebno obuceni da rjesavaju takve probleme, isto kao sto i doktori znaju da lijece tjelesne bolesti. tako cesto cujem prigovore da psihoterapeuti ne mogu pomoci, i sto je najgore, od osoba koje ne znaju kako izgleda taj proces, vec imaju iskonstruisanu neku cudnu sliku u svojoj glavi. takodje, prigovaraju da proces nekad dugo traje. pa normalno da dugo traje ako je u pitanju neki tezak problem s kojim osoba pokusava da izadje na kraj sama godinama. po meni, veoma je humano posvetiti mjesece, pa cak i godine, pomaganju jednoj osobi jer rezultati su vrijedni toga. osoba rjesava svoj problem, i ne samo taj, vec radi i na drugim aspektima svoje licnosti, te postaje bolja osoba i sebi i svojoj okolini. ima li vece nagrade nego kad takav neko prevazidje problem i osnuje svoju porodicu i bude dobar roditelj i muz?
problem danasnjeg drustva je sto svi hoce neke instant terapije, par sarenih pilula i gotovo..pa ne ide to tako, ne moze se tako puno uciniti. potrebno je mnogo vremena, intropsekcije i analiziranja da bi se doslo do odgovora, do katarze u kojoj problem nestaje.
sto se tice doticnog lika, u pitanju je klasicni slucaj projekcije svoje "prljavstine" na voljenu osobu. sasvim je moguce da, poslije par mjeseci terapije, rijesi to sam sa sobom i postane, sto bi rekli, normalna osoba, sposobna za vezu i brak.
jos jednom da naglasim, ovde na Balkanu se jako potcjenjuje i moc promjene i terapije, predrasude vladaju..ljudi nisu svjesni uopste da nisu staticne licnosti, da se zapravo mijenjaju i da je na to moguce itekako uticati. zalosno :(

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Poslednji put menjao google lazarević dana 20 Jan 2010, 19:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2010, 19:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Nov 2009, 05:58
Postovi: 41
budjav_lebac je napisao:
Maria11 je napisao:
Moram priznati da se dijelom slazem sa budjavim. Lako moguce da se radi samo o dobroj navlakusi za zadrzavanja cure u neobaveznoj vezi. Znas, ja ti se ne mogu vezati, ti nisi nevina, prljava si, stid me vodit te kroz grad zbog toga :D itd.
Sad, je li o tome rijec ili lik stvarno ima komplekse i probleme zbog kojih ne moze ostvariti jednu vezu uzajamnog davanja i primanja sa osobom koja mu navnodno odgovora po svemu, ili je kombinacija svega, who knows...


jedna mala sugestija ako dopustis naravno, malo cemo odmakuti se od teme, u pitanju je ravnopravnost polova, zasto zene jos uvijek polaze sa te podanicke pozicije?! ovo si nesvjesno izbacila iz sebe, onaj ko kaze vodati te kroz grad, pa misa mu njegovog nije zena pseto da se voda... tako da ubuduce malo obrati paznju na taj aspket ravnopravnosti :wink:
i da ove price o prljavstini, zasto to poticu zene, koliko se sjecam djevojke, zene su uvijek urednije od muskaraca, ne kazem da nema zena koje malo zanemaruju higijenu, ali vecinom su zene čistunice? :D

i da nije u pitanju navlakusa da je zadrzi, u pitanju je laz i izmisljotina da je ODJEBE od sebe, jer ipak je on "jebivjetar", i jedna mu nije dovoljna, napisala je to u prvom postu... :)


Ma samo sam parafrazirala ono sto je autorica teme napisala u prvom postu - da joj je rekao da je ne moze voditi kroz grad jer je prljava. :lol: Naravno da se nakon takvog komentara, u najmanju ruku, mozes nasmijati i pozeljeti mu sve najbolje u vezi s nekim drugim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2010, 08:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
google, da ti ne citiram cijeli tekst...
mislim da u ovom slucaju nije problem on nego ona. on ce vec sebi naci zakrpu, i od srca bih mu pozelio da nedje neku seljanku kucku koja ce mu sve to fino nabirikati i sjebati ga u zivotu do bola.
za moj pojam, cura koja je prosla frustracije ovakve seljacine, egoiste, narcisa i idiota treba pomoc. a nista ljepse od malo ljubavi i paznje njenih bliznjih, da joj se vrati samopouzdanje i vjera u bolje sutra, ona je ta kojoj treba pomoc da izbaci bijes i agoniju, da se osjeti vrijednom, pozeljnom i "cistom" u svemu ovome. a kako kad je pronevjerena, obazvrijedjena, odbacena i "prljava"? treba vremena, i jako puno strpljenja od strane osoba kojima je stalo do nje kao covjeka, druga, zene? a sta ako ih trenutno oko nje nema???

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs