banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2003, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Ma jok, Gumice, ja nemam problema s agresivnošću.
Okolina me vjerovatno doživljava kao flegmatičnog, što ja i jesam kada su u pitanju ljudi s kojima nisam, ili ne želim da budem, u nekakvim bliskijim odnosima. Mislim, nemam neki izražen problem, u smislu da upadam u konflikte iz meni neznanih razloga, ili da gubim kontrolu i tome sl. Tu i tamo se s nekim posvađam, ali ništa ekstremno nije u pitanju, ako sam baš ljut radije neću ni pričati.
Samo sam htio da kažem S tripy-ju kako se stres može 'istresati' :D i kako postoje neki razlozi za našu nervozu kojih često nismo u potpunosti ni svjesni. Nije da sam od neke pomoći, al' eto, forum je pa je red da piskaramo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2003, 15:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
blue je napisao:
Meni pomaže neka fizička aktivnost tipa trčanje, ili vožnja bicikla, ili sklekovi i tako neke zahtjevnije vježbe.

Meni ne.. zao mi je sto je tako. Probao sam sve ovo sto si ti naveo gore ali mi jednostavno nista od toga ne pomaze da se rijesim stresa.. :( On se jednostavno akumulira u meni i praznim se jedino kroz te neke vidove agresivnosti ili sta vec..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs