banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 12 Maj 2024, 01:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2006, 15:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Treba napraviti prvo reviziju sta je normalno, a sta nije, jer se ocigledno promijenio nacin zivota ljudi.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2006, 16:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Kakvom vremenu,pa nije ovo Irak

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2006, 06:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
AntiDope je napisao:
Treba napraviti prvo reviziju sta je normalno, a sta nije, jer se ocigledno promijenio nacin zivota ljudi.


e u toj reviziji je problem ..sta jeste a sta nije :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2006, 12:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Gledajuci naslov teme, i smajlija u prvom postu, kontam, sve mi nesto smrdi na shljocu... :drinking:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Dec 2006, 03:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2005, 05:36
Postovi: 353
Lokacija: Candlekeep
Daleko bitnije,i ultimativnije pitanje je,zasto bi bilo ko htjeo bit' normalan?ili psihicki "zdrav"?jebote,pa to bi me dotuklo :lol: :lol:

_________________
Let teachers and priests and philosophers brood over questions of reality and illusion. I know this: if life is an illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the illusion is real to me. I live, I burn with life,I love,I slay, and am content.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2007, 11:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Nov 2006, 16:44
Postovi: 56
Najgore je pokusati....

Ako bi se normalan covjek nasao u takvoj sredini to bi bilo pogubno za istog!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2007, 22:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jan 2007, 02:49
Postovi: 12
amelabl je napisao:
:grab:
ima li neko odgovor na ovo pitanje?

kako? mislis zbog teskoca. pa ne bi se reklo. ranije su ljudi teze zivjeli a bilo je znatno manje depresije. prema podacima na zapadu i u razvijenim zemljama je veci broj samoubistava i psihickih bolesti nego tamo gdje je standard manji i politicka situacija nestabilnija. znaci materijalno blagostanje ili vrijeme ne donosi i psihicku stabilnost, barem statisticki. tako da nije bitno u kom se vremenu toliko zivi za psihicko stanje, naravno izuzimajuci ekstremne situacije kao sto su ratovi, bolesti, tiranija i tako dalje bla bla bla :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2007, 17:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2004, 12:13
Postovi: 332
Lokacija: Lhffazija
Posmatras gluposti koje se desavaju sa odredjene distance i ne ukljucujes se emotivno u svakodnevne servirane nametnute teme i dogadjaje.Sve je to ishod ljudske gluposti i kada shvatis da te okruzuje 20%nepismenih ljudi,isto toliko primitivnih i najmanje toliko korumpiranih potrudis se da nadjes nekoga iz preostale manjine da znas da nisi sama,i opstajes.Ili zapalis odavde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2007, 14:18 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2007, 19:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
PПланинарски дом на Шибовима обнављали су гимназијалци који су били чланови ПД "Козара". И таман када је нешто учињено, када је уништен коров, када су одвежене тоне и тоне смећа, када је "Водовод" потписао уговор о чишћењу бунара и налијевању нове, питке воде, када је постављен одбојкашки терен и сто за стони тенис, када је унутрашњост почела да се обнавља и сређује - градски оци одлучише да је тај дом боље дати неком планинарском друштву које је, прије него што је дом отишао у власништво "Козаре", управо и направило све ове страхоте и набило дуг електричне струје од 9.500 КМ...

А одговор на твоје питање је - само треба вјеровати у правду и снагу коју нам даје Отац Небески. Све остало ће се сложити...

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2007, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Pitanje je zasto uopste ostajati psihicki stabilan u BiH u ovom vremenu? :drinking:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2007, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
@amelabl
kako ostati psihicki stabilan?
dobro pitanje, jer svakome ko ima dosta ciljeva u zivotu se ovo pitanje namece svakog sekunda...
Drustvo nema razvijene i stabilne mehanizme da rad, trud, zlaganje , znaci uspjeh, ostavrenje planiranog, stabilan zivot. Dakle sve je neizvjesno, a to sve daje nemire, psiholoske trzavice, sikiracije, okupiranost i slicno.
Ja sebi uvijek kazem da, NECU DA SE SIKIRAM, jer nije vrijedno, ako dopustim da se sikiram znaci da je vrednije od mene, cim me je okupiralo, a od mene ne moze nista biti vrednije.
Ne nzma da li ti ista pomaze ovakva moja konstatacija, ali meni da.
Drugi nacin za distancu od primitivnog svijeta, bezobraznih, koji zele da podmecu, ogovaraju tracaju,poluprimitivni, obogaceni na brzinu i slicno.... je: kad god je to moguce izbjegavanje istih, odlazak u prirodu, bavljenje sportom, za zene-kupovina, frizura, kozmetika...bavljenje kucnim ljubimcima...
I josh nesto, bavljenje humanitarnim radom. To oplemenjuje u kaze ti-"ja se sikiram zbog gluposti, a nekome je tako malo potrebno za srecu". Ucinjeno dobro djelo prema nekome, ti vrati 3 puta vishe snage i energije i jaca ti licnost. Probaj.
Mada oni koji imaju djecu, sve ovo je sekundarno i moze doci kroz drugi plan a primarno je provodjenje vremena sa svojom djecom i uzivanje uz nihovo odrastanje.
sve najbolje! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 11:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2007, 19:50
Postovi: 42
Lokacija: Banjaluka
ja sve neshto kontam da je vechina ljudi oko mene luda, a ja normalan, shto me chini u boljoj poziciji od njih i u tom trazhim razlog da budem srechan, a chim sam srechan to znachi i da su shanse da poludim manje

mada chitava ova moja teza pada u vodu ako sam ja lud, a oni normalni


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs