banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Apr 2009, 09:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Vi ste ljudi pukli totalno..................Tita mi........... :cat: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 10:20 
Ja razmishljam o zenama, golim, mokrim, razgolicenim i tako... :D :D :D

joj jutros guzova u parku shto sjevaju... 8) 8) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 10:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2005, 17:55
Postovi: 808
tensSa je napisao:
Ja razmishljam o zenama, golim, mokrim, razgolicenim i tako... :D :D :D

joj jutros guzova u parku shto sjevaju... 8) 8) 8)


Ja sam prosao oko pola 9, jos ih nije bilo :D Polako se skupljali tek ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 10:35 
Ma u pola deset su one tu... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Šta je u tom parku? Okupljalište minića?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 19:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2005, 17:55
Postovi: 808
Ne zelis da znas, vjeruj mi :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
2Fast2Furious je napisao:
Ne zelis da znas, vjeruj mi :D

Vjerujem ti na riječ, ne moraš pisati. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 00:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Apr 2009, 00:33
Postovi: 1
Ehhh.... ja uvek pisem paran br reci u sms porukama.... Imam svoju viljusku i kasiku i samo sa njima jedem kad sam kuci, danas sam jela sa drugom kasikom pokusavajuci da se oslobodim svog opsesivno k.por. i sad se ne osecam bas dobro.... :( svetlo palim po dva puta, kad krecem da spavam papuce moraju da stoje u odredjenom polozaju pored kreveta.... plejer, tv....uvek mora biti pojacan na parno.... i ove cetiri tackice.... :mad: I dva puta stiskam dugme u liftu, paran br zalogaja.... preskacem linije.... ma haos....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Moj burazer navodno ima okp. Dali mu dijagnozu prije jedno godinu - godinu i po' dana. Ja ipak mislim da i on i onaj ko mu je dao takvu dijagnozu malo pretjerano - - - - (vidi, paran broj linijica?!.. :) ), jer em se ponasa normalno, em prica normalno, em ga ne mozes iznervirati sve i da hoces (mislim, nije da nisam pokusao, a ja sam stucnjak na tom terenu :D ) itd...
Kako se sve to zbilo? On je po vascijeli dan bio na lose placenom poslu (za koji je prekvalifikovan), stedio svaku paru i malo po malo pravio stan jedno 3 godine, a onda mu je djevojka s kojom je trebao da se ozeni (s kojom je bio 10-11 godina, i koja je dobila priliku da ode na postdiplomske u Cesku(ili Slovacku, zaboravih)) rekla kako se ne trudi dovoljno i ostavila ga. Mislim, izgovor je krajnje proziran, ona je jednostavno htjela da malo zivi (modernim zivotom, naravno). On, logicno, pao u veliki bed i previse lupao napacenu glavu. Kad mu je pocelo padati na um da treba da zadavi nekog (sto je valjda najnormalnije u takvim situacijama...takoreci, nenormalno je nerazmisljati na takav nacin), on ode kod psihijatra, a ovaj mu odmah s vrata kaze: ''Opsesivno kompulzivni poremecaj!''. I eto ga sad pije neke tablete sto konje ubijaju i zamislja da ima okp. U stvari, do skora je pio i zamisljao okp, mislim da je sada vec prestao jer mu se terapija zavrsila.
Naravoucenije: Ko pocne da zida kucu, zavrsice kod psihijatra.(Ko nema svoj stan, rezervisano mu je mjesto u ludari).
Pa ti sad budi fiiini i sa svima fino...

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 17:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Yo yo yo yo je napisao:
Ehhh.... ja uvek pisem paran br reci u sms porukama.... Imam svoju viljusku i kasiku i samo sa njima jedem kad sam kuci, danas sam jela sa drugom kasikom pokusavajuci da se oslobodim svog opsesivno k.por. i sad se ne osecam bas dobro.... :( svetlo palim po dva puta, kad krecem da spavam papuce moraju da stoje u odredjenom polozaju pored kreveta.... plejer, tv....uvek mora biti pojacan na parno.... i ove cetiri tackice.... :mad: I dva puta stiskam dugme u liftu, paran br zalogaja.... preskacem linije.... ma haos....

Opet se drogiraš :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 17:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
nasmjeshiti luzer je napisao:
Moj burazer navodno ima okp. Dali mu dijagnozu prije jedno godinu - godinu i po' dana. Ja ipak mislim da i on i onaj ko mu je dao takvu dijagnozu malo pretjerano - - - - (vidi, paran broj linijica?!.. :) ), jer em se ponasa normalno, em prica normalno, em ga ne mozes iznervirati sve i da hoces (mislim, nije da nisam pokusao, a ja sam stucnjak na tom terenu :D ) itd...
Kako se sve to zbilo? On je po vascijeli dan bio na lose placenom poslu (za koji je prekvalifikovan), stedio svaku paru i malo po malo pravio stan jedno 3 godine, a onda mu je djevojka s kojom je trebao da se ozeni (s kojom je bio 10-11 godina, i koja je dobila priliku da ode na postdiplomske u Cesku(ili Slovacku, zaboravih)) rekla kako se ne trudi dovoljno i ostavila ga. Mislim, izgovor je krajnje proziran, ona je jednostavno htjela da malo zivi (modernim zivotom, naravno). On, logicno, pao u veliki bed i previse lupao napacenu glavu. Kad mu je pocelo padati na um da treba da zadavi nekog (sto je valjda najnormalnije u takvim situacijama...takoreci, nenormalno je nerazmisljati na takav nacin), on ode kod psihijatra, a ovaj mu odmah s vrata kaze: ''Opsesivno kompulzivni poremecaj!''. I eto ga sad pije neke tablete sto konje ubijaju i zamislja da ima okp. U stvari, do skora je pio i zamisljao okp, mislim da je sada vec prestao jer mu se terapija zavrsila.
Naravoucenije: Ko pocne da zida kucu, zavrsice kod psihijatra.(Ko nema svoj stan, rezervisano mu je mjesto u ludari).
Pa ti sad budi fiiini i sa svima fino...

Nekad neko pametan je rekao za zamišljenu osobu "ili je poludio ili pravi kuću".
I ta izreka ima svoje puno značenje.

Što se tiče tvog brata jednoga dana će shvatiti i biti zahvalan što se na vrijeme trsio bijede.
Na šta bi mu ličio život da je oženio tu lujku? Ne bi mu tada ni tablete pomogle.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Kako to stari narod kaže konkretno "Kada vidiš na cesti ludog čoveka ili pravi kuću ili se ženi!"
Sa ženama i majstorima imati posla je gore od bilo kakve robije :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2009, 18:47 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2009, 16:40
Postovi: 70
za mene bi, onda, rekli da sam napravio citav stambeni blok...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2009, 13:36 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jul 2009, 12:31
Postovi: 1
Jako je zanimljiva tema...nismo ni svjesni koliko ljudi danas pati od OKP....koji su psiholoski uzroci pojave OKP... :confused4:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs