banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 05:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 444 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Maj 2006, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Otvorite novi topic: Kako izgleda Utopijin avatar. Asocijacije. :lol:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
black milk je napisao:
Otvorite novi topic: Kako izgleda Utopijin avatar. Asocijacije. :lol:

a i ta tvoja guza je bash simpatichna... :love4: :love5: :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Pero_Bombas je napisao:
black milk je napisao:
Otvorite novi topic: Kako izgleda Utopijin avatar. Asocijacije. :lol:

a i ta tvoja guza je bash simpatichna... :love4: :love5: :lol:


Pero,zar ne bi trebao tvoj avatar da ima zavoj oko glave??? :oops: :D :lol:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 15:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Flavoure-Flave je napisao:
Pero,zar ne bi trebao tvoj avatar da ima zavoj oko glave??? :oops: :D :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: jesi lud... :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pero_Bombas je napisao:
a i ta tvoja guza je bash simpatichna... :love4: :love5: :lol:

Nije to njena guza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 16:37 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
black milk, samokamenuj se, odma' sada odma'! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 18:12 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 18:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Micelijus je napisao:
Najgora je napisao:
black milk, samokamenuj se, odma' sada odma'! :lol:
Зашто мислиш да би требала то урадити?

Iako pitanje nije upuceno meni, odgovoricu. Stavila je " :lol: " na kraju sto znaci da nije ozbiljna... ili jeste. :D
P.S. Ne morate sve shvatati bukvalno, iako ovo nije "zabava" ili "humor". :)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 18:27 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
@ Flave

suti buraz, prvih par dana sam psovao i kokosov orah i glavu i sve... :lol:


@ Vas dvojica....


Ja ne nam koji je vama dvojici ku*ac... Naravno da nije njeno dupe, problem je sto ste me vas dvojica bukvalno shvatili, a i nije mi jasno sta fali avataru?
cura vidjela finu guzu, stavila to kao slicicu i sad ste vas dvojica nasli za shodno da izvodite zakljucke kako one hoce da bude kao "dupe" sa slike i kako je to neko sitno ljudsko trzanje da se priblize facama sa malog ekrana i sta ti ja znam.... toliku gomilu zakljucaka ste izvukli ni iz cega... fuj! jedino to imam reci!
bolesno ste formalni.. ajd na vejdera sam se vec i navikao ali ti micelijuse!!!! pa nekad se sa tobom moglo zezati, imao si avatar, i bio si gotivan lik, da ne kazem normalan.... sta je od tebe postalo bog ce dragi znati....
evo za vas dvojicu jedna fina guzica

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pero_Bombas je napisao:
gomilu zakljucaka ste izvukli


Micelijus i ja smo naveli po samo jednu rečenicu, od kojih je moja vrlo mala i ne sadrži nikakav zaključak već samo konstataciju. Sa druge strane ti si napisao cijeli post sa dosta rečenica i puno zaključaka, a počeo si sa pogrešnim zaključkom da smo te nas dvojica bukvalno shvatili.

Kada već želiš da reaguješ na tuđe mišljenje (ili na ono što ti misliš da je tuđe mišljenje) onda je dosta mudrije i bolje da se pitaš nije li taj neko možda ipak u pravu, a ne da se povodiš za tim da li se tebi lično sviđa ili ne sviđa to što je taj neko rekao (ili što ti misliš da je rekao).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Vader je napisao:
Pero_Bombas je napisao:
gomilu zakljucaka ste izvukli


Micelijus i ja smo naveli po samo jednu rečenicu, od kojih je moja vrlo mala i ne sadrži nikakav zaključak već samo konstataciju.


Konstatacija, zakljucak... Neka mi neko molim vas objasni razliku.... :roll: Ono sto sam ja rekao to su upravo tvoje recenice iz posta kojim si otvorio ovu temu.... Da li si u pravu? Ne, naravno da sam razmislio prije nego sto sam odgovorio i shvatio sam da nisi u pravu. Jesi li ti ijednog trenutka razmislio da mozda nisi u pravu? ;)
Vader je napisao:
Sa druge strane ti si napisao cijeli post sa dosta rečenica i puno zaključaka, a počeo si sa pogrešnim zaključkom da smo te nas dvojica bukvalno shvatili.


Hoces reci da niste?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 21:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Onaj moj prvi kometar uopšte nije imao nikakve veze se tobom. Tebe sam citirao samo zato što je to bilo najpogodnije. Tek mi je naknadno palo na pamet da si pomislio da tu želim nešto reći tebi, ili preko tebe.


Pero_Bombas je napisao:
Konstatacija, zakljucak... Neka mi neko molim vas objasni razliku....


Mislio sam u smislu da nisam sada iza ovih komentara stvarao tonu nekih zaključaka. Uostalom, ti sa tim nemaš ništa, to što sam rekao nije imalo ni najmanje veze sa tobom, samo sam iskoristio tvoj citat za nešto.


Pero_Bombas je napisao:
Jesi li ti ijednog trenutka razmislio da mozda nisi u pravu?


Naravno, ali to nema veze sa ovim ovde, ti si sad malo isfuran pa vraćaš komentare koje sam ja uputio tebi. Tvoji komentari će biti relevantniji kad ih budeš davao "hladne glave".


I naravno, nismo te bukvalno shvatili oko komentara za njen avatar, jer kao što rekoh, taj moj komentar nije imao ni najmanje veze sa tobom. Čak naprotiv, moj komentar ima smisla samo i jedino ako to što si ti rekao za njen avatar nije bukvalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Maj 2006, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
uh.... 'ajd dobro...
uglavnom, ovo je forum, sta god da se kaze to tesko da ce biti - upuceno tebi, meni ili nekome stotom-... bilo je milion scena kad u prepirku neke dvije osobe ulijece neko lijevi.. ali dobro... pozdrav!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Maj 2006, 08:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Micelijus je napisao:
Najgora je napisao:
black milk, samokamenuj se, odma' sada odma'! :lol:
Зашто мислиш да би требала то урадити?


Zato što je njena prljava namjera da, lažno predstavljajući tuđe dupe kao svoje, obmane, zavede i namami u mračnu klopku svekoliki muški rod ovog foruma, konačno raskrinkana, te bi kamenovanje bila adekvatna kazna za taj prestup danas kad živimo u srednjem vijeku!

:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Maj 2006, 10:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Najgora je napisao:
Micelijus je napisao:
Najgora je napisao:
black milk, samokamenuj se, odma' sada odma'! :lol:
Зашто мислиш да би требала то урадити?


Zato što je njena prljava namjera da, lažno predstavljajući tuđe dupe kao svoje, obmane, zavede i namami u mračnu klopku svekoliki muški rod ovog foruma, konačno raskrinkana, te bi kamenovanje bila adekvatna kazna za taj prestup danas kad živimo u srednjem vijeku!

:D


:lol: :lol: :lol: :lol:



Carice :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Maj 2006, 11:02 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Maj 2006, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Поред тога, каменовање јој не би помогло да увиди и да призна, понајприје себи, које су њене подсвјесне, а може бити и више мање свјесне, намјере приликом стављања оваквог аватара, у свјетлу психолошког механизма познатог као "компензација", а све то у циљу освешћавања и самоспознаје, које би резултовало ослобађањем њене личности из окова медиокритета, лажи, преваре и илузије, које нам намећу други који користе нешто другачије психолошке механизме, али сличне, познатије под називом "пројектовање", при чему подстичући и правдајући код одређених особа механизам "компензације" у ствари једино пројектују исте подсвесне тежње и неостварене жеље, да буду примјећени, прихваћени и у центру пажње од оних који би у том случају још више хранили њихов его замаскиравајући на тај начи, макар привидно, незадовољство које је у ствари и покренуло механизме "компензације" и "пројекције"


Prvo, uz dužno poštovanje, ko zna kakvo dupe ima gđica Black Milk, možda se uopšte ne radi o kompenzaciji.

Drugo, nijedan avatar ionako ne pokazuje nečiju pravu prirodu. (ma šta to bilo)

Treće, svi znamo šta je avatar. Baš kao što ni nešto za šta svi znaju da je neistina ne predstavlja prevaru, tako ni bilo čiji avatar nije prevara. To je bezvezna sličica.

Četvrto, ova citirana jedna rečenica ima ravno 131 riječ. Mnogo li je, čovjek se izgubi dok stigne do kraja. :)

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Maj 2006, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Micelijus je napisao:
Najgora je napisao:
Zato što je njena prljava namjera da, lažno predstavljajući tuđe dupe kao svoje, obmane, zavede i namami u mračnu klopku svekoliki muški rod ovog foruma, konačno raskrinkana, te bi kamenovanje bila adekvatna kazna za taj prestup danas kad živimo u srednjem vijeku!

:D
Као прво, мислим да би прво требала погледати мало на календар и видјети у којој години живимо, а као друго, каменовање није прихваћена психолошка метода, а поред тога, сумњам и да би прошло као алтернативна психолошка метода. Поред тога, каменовање јој не би помогло да увиди и да призна, понајприје себи, које су њене подсвјесне, а може бити и више мање свјесне, намјере приликом стављања оваквог аватара, у свјетлу психолошког механизма познатог као "компензација", а све то у циљу освешћавања и самоспознаје, које би резултовало ослобађањем њене личности из окова медиокритета, лажи, преваре и илузије, које нам намећу други који користе нешто другачије психолошке механизме, али сличне, познатије под називом "пројектовање", при чему подстичући и правдајући код одређених особа механизам "компензације" у ствари једино пројектују исте подсвесне тежње и неостварене жеље, да буду примјећени, прихваћени и у центру пажње од оних који би у том случају још више хранили њихов его замаскиравајући на тај начи, макар привидно, незадовољство које је у ствари и покренуло механизме "компензације" и "пројекције".

.


da izvine prisutni narod ali ...
o yebem ti sunce!!!!!!
curi se svidjelo dupe!
svidjelo joj se dupe pa ga stavila na avatar!
kao sto se meni svidjela ova slicica jer zajebantski izgleda i stavio ga kao avatar!
bolesno je traziti neke podsvjesne razloge zbog kojih je ona to uradila kad ti nju i NE ZNAS!!!!! ALO! otkud ti znas, mozda je njeno dupe identicno kao ono sa slike... kad bi to bila istina, onda uopste nema te kompenzacije i slicnih gluposti...

Moze jedno maleno pitanjce ali da mi iskreno odgovoris?

Zasto ti Micelijuse, ti, Vader, Aragorn i aharon nemate avatar? bez skretanja sa teme odgovorite mi na ovo pitanje, ustvari ono uopste nije OT.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 444 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs