banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 13:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2006, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
I opet ce, kad ostari reci "Sta sam koji kurac pjesme slusala i filmove gledala, i na sta sam mladost protracila". Potrebno je malo vise od toga. Nesto sto ce ostaviti utisak. Ustvari, sve je to do nacina razmisljanja. Covjek koji tako razmislja da i ne moze gubiti vrijeme nikada nece u starosti reci "Ih na sta sam mladost potrosio". Takvi ljudi imaju cilj pred sobom i rade samo do tog cilja, bez gubljenja vremena, bez gluposti sa strane. Moze biti i vise ciljeva i kratkorocnih i dugorocnih... Zaradi milion sto prije da bi kupio onog mercedesa(dugorocni), obraduj zenu poklonom(kratkorocni), nahrani krmke, otplati dug, zavrsi sprat na kuci......... U mozgu takvog covjeka nema vremena za gubljenje vremena. Nema te opcije. I kada se odmara, uz Vrbas, cuga pivu s rajom, ladi jaja, ne radi nista, "gubi vrijeme" i to je u planu! Svakome treba odmora. Za razliku od vecine, gdje i ja spadam, koji gube vrijeme i dane nemajuci plana i programa, ni dugorocnog ni kratkorocnog. Samo neki obrisi. Zato mi svaki odmor lici na dangubljenje, a svaki posao kao uzaludan. Joj sranja majko mila...

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2006, 02:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
i sam shvatas...potrudi se da nesto promijenis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2009, 21:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2009, 15:00
Postovi: 19
Smrt je poniženje života!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
"Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao neki bonus?!

Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom."


:D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 01:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Japanese_rose je napisao:
"Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao neki bonus?!

Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom."


:D


najs :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 05:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
manitu uci da svira je napisao:
Japanese_rose je napisao:
"Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao neki bonus?!

Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom."


:D


najs :D

:D

sve je to najs, najs, ali nije japanska ruza vec vudi alen :D

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs