banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 12:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 01 Feb 2017, 18:48 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Dec 2016, 15:17
Postovi: 5
Izvinite sto smaram, samo jos da pitam da li se taj prvi razgovor uzivo placa il je to nesto sto je logicno da se ne placa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 01 Feb 2017, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9272
Ne smaras, ne brini, samo pitaj!
A na kretnske komentare poput ovog gore od mrcine ne reaguj.

Kod privatnika se i dobar dan placa. Ako ides kod nekih drzavnih onda imas (osim kod rijetkih) otaljavanje da te se rijese, ili ti daju neke tablete bez puno priče.
Ima pod Starcevicom neko savjetovliste gdje su imali besplatne razgovore sa psihologom. Moram se raspitati radi li to jos i kako doci do njih. Nalaze se blizu bivseg restorana Ognjište pod Starcevicom - kad od Rebrovacke crkve ides ka Starcevici, prodjes kafiće Magio i Belami koji su sa lijeve strane, i poslije Belamija na toj glavnoj ulici ima pjesacki prelaz. Desno od njega ima onaj sah u malom parku, i iza tog saha na cosku je ta kancelarija, udruženje, sta li je vec.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 01 Feb 2017, 20:06 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Dec 2016, 15:17
Postovi: 5
Ma kod drzavnih ko da si u prodavnocu doso, tako te gledaju...losa iskustva imam s njima. Kontam ovi privatnici da ne vrijede ne bi mogli ni zaradjivati na tome... oni su mi opet nekako najsigurnija opcija. Nis', idemo na sigurno, mada cu potraziti i to savjetovaliste koje mi predlazes. Hvala i pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 07 Okt 2017, 00:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Okt 2017, 23:47
Postovi: 1
Pozdrav svima, imam oca koji se evo dvije godine nosi sa teškom kliničkm depresijom, problem je što on pripada tim starijim generacijama pa neće da prizna da ima problem a ja ga svakodnevno gledam kako se pati a neće da traži pomoć, zbog svega ovoga treba mi vaša pomoć i preporuka, znate li kakve dobre psihologe, a na prvom mjestu psihijatre koji su u Banjaluci dobro kotirani za ove probleme, pošto mi nismo iz BL, koji bi mogli biti dobri za liječenje.Planiram ga odvesti kod nekog da konačno prekinemo tu agoniju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Psihijatri
PostPoslato: 30 Avg 2018, 09:37 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 30 Avg 2018, 07:36
Postovi: 1
imate li kakva iskustva sa psihijatrima u Banjoj Luci i okolici ??

ja znam da se niko od njih ne bavi problemima ljudi nego ih samo šopaju tabletama !
a to dugoročno gledano čini samo štetu !

da li je nokoga psihijatar poslao na terapiju ? na razgovor ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 04 Sep 2018, 15:10 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2018, 14:57
Postovi: 3
Ja sam prije jedno dvije godine isao kod dr psihologa Aleksandra Milica. Sebe sam vec odavno bio samodijagnostikovao sa generalnim anksioznim poremecajem popracen naletima depresije tu i tamo. Naravno, htio sam ipak da se uvjerim u to i dobijem strucno misljenje. Po preporuci sam otisao kod njega, ma da nisam ocekivao puno jer sam i sam skeptican jer mislim da nisam tip osobe koji se prima na te price (nazalost).

Uglavnom, lik me je poceo smarati svakojakim testovima (koje sam jedno x puta vec ispunjavao na netu) i samo prva sesija je trajala sat, a sve ostale negdje oko 45-50min. Necu reci da nisam nista pametno cuo od njega, ali iskreno, razocarao sam se. Nakon trece sesije sam odustao jer mi je bilo preskupo davati svake sedmice 50KM a i stekao sam utisak da nije bio previse ukljucen u citavu moju situaciju. Ovo mi je bio prvi susret sa tako nekim, i vjerovatno zadnji. Cini mi se da mi je spominjao da cemo pokusati sa kognitivnom terapijom, ali nikad nismo dosli do te faze. Na trenutak sam cak bio stekao utisak da me samo cijedi i vrti ukrug... Zato, njega licno ne bih preporucio, ali bi me zanimala tudja iskustva sa gore iznad pomenutim psihologom.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 04 Sep 2018, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://youtu.be/yH9x3MuGwY0

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 04 Sep 2018, 16:43 
StigoStriko je napisao:
https://youtu.be/yH9x3MuGwY0


ovo je onaj "a heroin slab, nikakav"?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 04 Sep 2018, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
E taj.
Izvuceno iz konteksta.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 25 Jul 2019, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Da li neko ima iskustva sa Igorom Krneticem? Po referencama na sajtu izgleda ozbiljno. Koliko kosta termin i koliko traje?

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 23 Apr 2023, 16:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Apr 2023, 16:25
Postovi: 1
Pozdrav svima. Zna li iko da li Nadežda Savjak radi privatno, i kako bih mogla da dođem do nje? A može i preporuka za nekog dobrog psihoterapeuta, a da nije Krnetić, i da se ne bavi isključivo REBT/ KBT(nekako su mi ti pravci površni, sumnjam da bi pomogli).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholog u BL
PostPoslato: 24 Apr 2023, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9272
Ne znam da li radi privatno, ali poslao sam ti njen broj u privatnoj poruci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs