banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 19:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Maj 2017, 17:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2017, 08:17
Postovi: 124
Kao što sam naslov kaže. Ljudi koji žele da svoju jaču ili ljepšu polovinu, prijatelje ili sebe sami iznenade ljetovanjem negdje van zemalja bivše Juge, na preljepim i atraktivnim dijelovima planete Zemlje a da za to ne potroše silne novce trebaju da se obrate kome?

Šaljite molim vas korisne linkove i informacije. Želim da odem sa momkom negdje a da to nije Hrvatska ili Crna Gora.
Ne mora biti All inclusive smještaj sa 5 zvjezdica nego nešto normalno da ima ono osnovno za boravak.
Postoji li neka jeftina opcija za Španiju, Italiju, Grčku, Tunis, Tursku, Ujedinjene Arapske Emirate, Egipat itd... itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 18:01 
Za Grcku uvijek ima jeftina opcija, ali nezgodno sto je busom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Sta podrazumjevas pod low prices?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 19:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2017, 08:17
Postovi: 124
ajkula je napisao:
Sta podrazumjevas pod low prices?

Ispod 1000KM po osobi za pa eto bar 7 dana odmora.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Egipat, Mallorca, Kanarska Ostrva, Grcka, Turska, Spanija.. letovi preko ZG npr Eurowings ili preko Tuzle Ryanair.. Mogu se naci i povoljni letovi i povoljni hoteli ali treba zasjesti pa traziti. Ako sami organizujete odmor onda do u sitnicu morate organizovati ( npr. Kako do hotela u 2h ujutru/ koja je opcija povoljnija?!) ili grlom u jagode, zavisi kakav ste tip! Za Kan ostrva ili Malle se def isplati uzeti sto manji auto i obici ostrvo od do.. Egipat obavezno uzeti jedan dan samo za ronjenje uz vodice + pustinja/dolina kraljeva/ piramide ko sta voli.. Turska uz kombinaciju Istanbula sto znaci gledati let do Istanbula a onda iz Istanbula za npr Antaliju..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Predloži još i Siriju da ih pravo dokusuriš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
U cemu je problem sa navedenim destinacijama?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Bombastične su.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
srda83 je napisao:
Predloži još i Siriju da ih pravo dokusuriš.

:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Pa može i Sirija. Eno, svako malo se slikavaju Rusi po plažama Sirijskim(fakat da Mi28 leti iznad glava).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 23:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
srda83 je napisao:
Bombastične su.


Cijenim da imas iskustva i da si obisao sve gore nabrojane destinacijei da ces im nesto kvalitetno preporuciti :wink

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 05:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Tunis,Egipat,Turska. Bio ali prije terorističkih napada koji su se dešavali u svim tim državama. I ne bih ih preporučio u ovom trenutku,bar još nekoliko godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 07:11 
kazu meso smrdi u egiptu, a ja ne mogu bez mesa (pls no gay jokes)

ok egipat i sve to, ali ove destinacije tipa UAE bih izbjegavao...jeb'o ti to ako se ne mozes naroljatia...mislim zbog serijata i slicnih gluposti...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 07:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
srda83 je napisao:
Tunis,Egipat,Turska. Bio ali prije terorističkih napada koji su se dešavali u svim tim državama. I ne bih ih preporučio u ovom trenutku,bar još nekoliko godina.


Teroristicki napad u Fra, De, USA.. da se izbjegavaju sve zemlje?!


Milane, u UAE se moze piti alkohol I Dubai je predivan grad. A ako je cilj letiti hiljade kilometara samo da bi se uroljao onda je def bolje ostati kuci.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 07:35 
Citiraj:
Milane, u UAE se moze piti alkohol I Dubai je predivan grad. A ako je cilj letiti hiljade kilometara samo da bi se uroljao onda je def bolje ostati kuci.


E to nisam znao (da je alkohol dozvoljen). Naravno da nece niko letiti toliko samo da bi se uroljao, mislio sam vise na par casa vina uz veceru ili par piva na plazi.

I da, zna li neko koliko kosta otici na nekoliko dana u Austriju? Mislim na cijene smjestaja i prevoza. Koliko bi to dvoje izaslo za recimo 3 ili 4 nocenja i da li se isplati otici za tako kratko?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Ja ne bih u te muslimanske zemlje isao ni da je dz...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 08:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
ajkula je napisao:
srda83 je napisao:
Tunis,Egipat,Turska. Bio ali prije terorističkih napada koji su se dešavali u svim tim državama. I ne bih ih preporučio u ovom trenutku,bar još nekoliko godina.


Teroristicki napad u Fra, De, USA.. da se izbjegavaju sve zemlje?!


Milane, u UAE se moze piti alkohol I Dubai je predivan grad. A ako je cilj letiti hiljade kilometara samo da bi se uroljao onda je def bolje ostati kuci.


Može se piti ali ti isto prijeti jebena kazna ako pijan hodaš ulicom ili napraviš nešto


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 08:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11344
Lokacija: PL / BL
Moj kolega je isao vec nekoliko puta sluzbeno u Dubai po dvije-tri sedmice (radi murale i velikoformatno slikarstvo). Tvrdi da se osjecao bezbjednije nego u PL.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Dubai je svjetska metropola i bezbjednije sam se nocu osjecala nego u Parizu. Singapur nije 100% muslimanska zemlja pa napravi bilo koje sranje, ma baci samo papir na pod pa ces platiti kaznu. Kada ides u neku zemlju, raspitas se za pravila i ponasas se shodno tome! U Dubaiu ima polugolih zena koliko i umotanih. Da me nije bilo sramota slikati uslikala bih prizor u kome dvije zene stoje i razgovaraju. Jedna umotana a druga u minicu i majici na bretele :D


Elem, da se vratimo na low budget putovanja :D Ako se neko zadesi u DE npr Köln, Aachen ili Düsseldorf moze za vrlo jeftine pare brzim vozom (Thalys) do Pariza.

https://de.voyages-sncf.com/de/reisezie ... 4059793408


Ko razumije Njemacki na stranici www.urlaubspiraten.de moze naci vrlo povoljna putovanja. Naravno, svi letovi su iz DE. Ali cesto nude putovanja bez leta pa eto, vrijedi pogledati. Nisam putovala preko njih ali sam cula pozitivne komentare.

Licno koristim u vecini slucajeva www.secretescapes.com caka je sto su putovanja mahom za dvije osobe. Hotelske sobe su ista cijena da li 1 ili 2 noci.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 11:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2017, 08:17
Postovi: 124
Nađoh nešto jako zanimljivo , daleki Thailand. Al kontaktiraću sutra agenciju da se raspitam u detalje. Uglavnom 9 noćenja sa doručkom za jednu osobu je 550 eura. Ali ako do 15. juna rezervišete možete povesti još jednu osobu gratis u sklopu tih 550 eura. E sad znam da avio karta nije uračunata, ali ovo je super ponuda.

Više detalja
http://www.majatoursthailand.com/produc ... om-serbia/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs