banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 10:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Vidjece ljudi kako se zivi u svijetu, pa ce se razmaziti.
U jednom od komentara, neko rece da je najbolje od aerodroma napraviti stocnu pijacu.
Nije daleko od stocne pivace ni ovako kako je sada. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Bas sam pričao sa čovjekom koji je bio upućen u pregovore oko dolaska te kompanije u Banjaluku, prva stvar je ta da su se naši ponijeli krajnje neprofesionalno prema menadžeru kompanije i na kraju nisu pristali na cijenu kerozina koju su ovi tražili, a još im je tada rečeno da će aerodrom postati jedan od vodećih u regionu zbog niskih cijena, da će to razviti niz drugih stvari poput renta-car agencija ili plaćanja parkinga, da će dolaziti ljudi i iz Hrvatske ili čak i Srbije, da broj putnika dramatično raste u ljetnom periodu, međutim naši su ih ladno odjebali. Nakon toga sam zaključio da je ovim našim bolje kada nemaju letova, jer platu dobijaju i ovako i onako, samo kada imaš više putnika onda moraš i da radiš, npr čišćenje wc i slično, ovako možeš i da ih zaključaš. Još da napomenem da je ovaj naš u Mahovljanima za ovaj Tuzlanski Hitrou...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Nas treba ograditi u tor, i nedati nam nigdje odavde. Pa kakvi idiot nas "vode". Joooooooj-

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
A i ti ljudi iz Wizzair-a su neozbiljno pristupili problemu. Nasi su ocito furali IMT fazon, a oni nisu skontali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Tommy Vercetti je napisao:
Nas treba ograditi u tor, i nedati nam nigdje odavde. Pa kakvi idiot nas "vode". Joooooooj-

Nama treba cizma. Kakva crna demokratija, kapitalizam, ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17142
Lokacija: Q5HW+6W
Oni su gledali kako da naprave posao. E sad, što je nama više bilo u interesu da njih privučemo nego njima, koji imaju mogućnost da odu do susjednog aerodroma (što su i uradili), druga stvar...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
drakula je napisao:
A i ti ljudi iz Wizzair-a su neozbiljno pristupili problemu. Nasi su ocito furali IMT fazon, a oni nisu skontali.

Mislim da nije to, jer kako mi čovjek reče, menadžer je čekao primljen nakon sat ipo vremena od zakazanog termina, tj ladno su se popišali po njemu, ali lik nije odustao jer je znao da je položaj BL osličan i da su Mahovljani idealni za niskobudžetne kompanije jer oni valjda imaju uslov da sa aerodroma odakle lete oni ne može da leti ni jedna druga niskobudžetna kompanija... Navodno kao naši ga lijepo saslušali i rekli da cijena kerozina koju oni traže nije prihvatljiva za aerodrom, fino se ispozdravljali i ćao, zato sada ljudi koji dolaze iz Skandinavije, slete u Tuzlu, rentaju auto iz neke agencije recimo na mjesec dana, moraju sipati gorivo u Tuzli kada vraćaju auto, ma masu stvari rade, a bio sam tamo, aerodromska zgrada je propast živa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 11:56 
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Nakon toga sam zaključio da je ovim našim bolje kada nemaju letova, jer platu dobijaju i ovako i onako, samo kada imaš više putnika onda moraš i da radiš, npr čišćenje wc i slično, ovako možeš i da ih zaključaš. Još da napomenem da je ovaj naš u Mahovljanima za ovaj Tuzlanski Hitrou...

I meni je ovo palo na pamet. Vjerovatno i jesu zbog toga odjebali. Ko ce se zajebavati sa svim tolikim letovima i avionima...ha ja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 12:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Milan je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Nakon toga sam zaključio da je ovim našim bolje kada nemaju letova, jer platu dobijaju i ovako i onako, samo kada imaš više putnika onda moraš i da radiš, npr čišćenje wc i slično, ovako možeš i da ih zaključaš. Još da napomenem da je ovaj naš u Mahovljanima za ovaj Tuzlanski Hitrou...

I meni je ovo palo na pamet. Vjerovatno i jesu zbog toga odjebali. Ko ce se zajebavati sa svim tolikim letovima i avionima...ha ja...

To mi je bilo jedino logicno opravdanje. Cijenim i postujem, sto bi rekao Bob Rok, bolje je ziviti sto godina kao milioner, nego sedam dana u bijedi...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 12:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Gospodine Mihiću, najebem vam se majkare! :angry4: :angry4: :angry4:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 14:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jos aerodrom za nas nije prioritet, kao pokretanje privrede, ali pristup je isti, „gdje sam tu ja" princip.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Jebote,gledam iz Tuzle letove,pa nekad se moze naci karta na drugi kraj evrope za 20-30 KM . Tuga jbt,Mahovaljane preorati treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 14:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ne treba preoravati nista...
Treba samo sadašnja politička elita ili promijeni mišljenja ili da izumre. Ako je u pitanju ovo drugo, nadati se da njihovi potomci imaju glavu da razmišljaju...

Fino je Ćosić onomad opisao nastajanje države. Prvu generaciju sačinjavaju ratnici, drugu lopovi, a tek treću inteligencija...
Ja bih rekao da smo mi u ovoj drugoj fazi, samo ne znam koliko će ona da traje...

No, što se aerodroma tiče, ima još uvijek dobrih izgleda da se tu nešto uradi. Nije Wizzair jedina kompanija koja se bavi tim poslom. Banjalučki aerodrom bi mogao ugostiti Ryanair, Easyjet ili bilo koju drugu kompanju koja posluje slično kao i Wizzair. Argument bi nam mogao biti da smo blizu Zagrebu, imamo avionsku liniju za Beograd, veći smo od Tuzle i imamo više za ponuditi od njih. Plus, ako je Tuzla u lošijim uslovima mogla napraviti posao, to valjda treba biti neka naznaka da bismo mi (teoretski) mogli daleko bolje od njih...

Prepreku vidim samo jednu (zapravo dvije ako računamo i stanovništvo). Nemojmo biti goveda, mućnimo glavom. Ili ako već moramo biti goveda, pustite mene da ja idem negdje "gdje je sve po mom"...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Можеш гдје год хоћеш. Из Тузле... :) :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 22:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Tri puta sam citao i ne ide...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 22:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12382
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
A mozes i iz Osijeka, Ryanair...

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Lowcoast kompanije lete takodje i iz Pule,Zadra,Duborvnika,Zagreba...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2015, 06:17 
Ali bi bilo lijepo parkirati auto na mahovljane, sjesti u avion i otici u dortmund ili frankfurt na dan....za dzsbe skoro...kao sto rekoh ovako izadje skuplje iz bl do tuzle nego iz tuzle do dortmunda...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jun 2015, 06:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koje su cijene, npr. Tuzla-Dortmund?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2015, 06:20 
ja sam par mjeseci unaprijed gledao i izadje oko 40-50 eura...samo rucna prtljaga...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs